Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Хатынка с башенкой под Киевом

tarick

Рекомендовані повідомлення

30% - это коробка с крышей....

 

Без спецификации инженерных сетей и внутренней отделки дома - подсчет бесполезен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30% - это коробка с крышей....
крыша должна быть до зимы. Тут вот как раз четкие цифры есть - крыша это ~10% от того, что уже построено. Не забываем о цокольном этаже - это не дешевое удовольствие, он обошелся как 2 наземных этажа.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крыша должна быть до зимы. Тут вот как раз четкие цифры есть - крыша это ~10% от того, что уже построено. Не забываем о цокольном этаже - это не дешевое удовольствие, он обошелся как 2 наземных этажа.

Це все дууууже індивідуально і середню температуру по лікарні важко вивести.

В мене дах навпаки найдорожчий етап. Дорога робота і велика площа. Так що хотів би щоб в мене дах був 10% від попередніх витрат. По факту буде фундамент= 1 поверху з перекриттям, мансарда половина вартості цих етапів. А дах як 1 поверх і мансардні стіни разом взяті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Примерная стоимость крыши - 160-180 кгрн. (это с металлочерепицей, от желания покрыть керамической мы отказались, когда поняли насколько это дороже)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это с металлочерепицей, от желания покрыть керамической мы отказались, когда поняли насколько это дороже

С Вашей ломанной кровлей будет очень много порезки листов металлочерепицы. Если речь идёт о приличном импортном металле с "долгоиграющим" покрытием (Пурэкс, Пума, Пэма и т.п.), то я не уверен в большой разнице в цене. У меня допустим разница получалась в 10-15%. И кровля у меня заметно проще.

П.С: многие не считают в бюджете крепёж для стропильной системы - все эти уголки/скобы/саморезы/гвозди/щпильки/гайки/шайбы и т.п. При долларе 10-12 мне не удалось поместиться в штуку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Симпатичный должен получиться дом.

НО! Арки из блоков это что-то с чем-то. Кто автор этой идеи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в прошлом году металлочерепичная кровля встала итого в 600грн/м2

это с утеплением в 400мм по потолку и 100мм по стропилам и водосточкой plannja

На сегодняшний день думаю смело можно добавлять процентов 30.

В мене двухскатка площею 240 квадратів БЕЗ утеплення буде майже 800 грн за квадрат.

Метал арцелор німець. Водостічка Стугна тільки на дасі, без труб по стінах. З руукі мені так і не вдалось пересіктись з менеджером, він весь час гасав десь і не сидів в офісі, а то ціна була б ще вище. :D

До речі добірні елементи зайняли майже ту саму ціну що і МЧ. Це я про шурупи, снігозатримувачі, лобові, вітрові, планки примикання, стрічку, коньки, обшивку димарів і тд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ё-ма-ё, а сколько в обслуживании выйдет этот дом, это чтоб такую бетоняку обогреть, сколько ж бабла нодо, в бетонном доме даже летом холодно не говоря уже про зиму, сомневаюсь, что хозяева прибегнут к альтернативному источнику, вряд ли:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня водосточка получилась почти в ту же цену что и металлочерепица (тоже арцелор 0.5 мат)

Так что, очень маловероятно что тс впишется в те цифры что запланировал

Металлочерепица сама по себе это только 20% от общей сметы.

В мене МЧ з добірними і водостоком. Це майже 35-40% від ціни всього даху з роботою. Від всього будинку це 16 %. Водосточка (ринви і лійки) понад 600 євро. :o Бріза була б 300 євро, але не хотіли пластик.

До речі зараз ціна мат-глянець взагалі мало відрізняється, принаймні в нас. Тому я не розумію сусідів які собі взяли глянець. Економія там мізер.

Є правда ще один момент. При виборі МЧ не погану роль грає не тільки виробник, а і хвиля. Якщо Монтерей, Ретро, Ретро+ дешевші, то хвиля яку я взяв дорожча, а модулька взагалі не солодко коштує. Також з різних хвиль виходить різний вихлоп. Треба враховувати площу яка перекривається при монтажі. Наприклад Ретро+ вигідніша за Ретро. Ми правда вибирали не стільки ціну МЧ, скільки зовнішній вигляд, тому зекономити не змогли. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені двускатна конструкція даху площею 156 кв.м. з матового Arcelor Mittal без утеплювача, водостоків , підшивки і обшивки комина вже стала в 90 к. грн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это крыша двухскатная, на вальму умножаем на 2 :)

Це я знаю. Тому і робив 2 скатку. Але і тут через різні надлишки вийшло: будинок 22 м водосточки, гараж 12 м (вальмовий дах на який мене ламали будівельники мав би ще плюс 9 м),тераса 6 м, дашок над входом 6 м. В сумі 49 погонних, 6 лійок. :o А дивишся на будинок і прозріваєш ну де там 246 квадратів даху і стільки різних планок і добірних елементів.

До речі радий що не піддався на розвод будівельників про кут даху 45 градусів і таки настояв на 35. А то мав би ще плюс і за роботу і за матеріали. Тут головне як є в проекті так і будувати, а не починати слухати розводи про те що кому подобається.

Сподіваюсь ТС омине чаша розводів від бригад, які більше думають як їм ще десь урвати, а не як краще замовнику. А то сусіди в мене таки йдуть на деякі моменти, а потім офігівають від названих сум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ё-ма-ё, а сколько в обслуживании выйдет этот дом, это чтоб такую бетоняку обогреть, сколько ж бабла нодо, в бетонном доме даже летом холодно не говоря уже про зиму, сомневаюсь, что хозяева прибегнут к альтернативному источнику, вряд ли:(

 

Приймем классическую цифру 100вт на м2, 450м кв = 45кВт мощи. Допустим обогрев электричеством - итого 45квт * 24часа * 30дней = 32400кВтч в месяц. Электрика нынче стоит 1.47грн за квт после 600кВтч , получается чуть более 47тыс грн в мес = около 2тыс долл. И это еще без обогрева басейна. Много это или мало для хозяина такого дома - не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приймем классическую цифру 100вт на м2, 450м кв = 45кВт мощи. Допустим обогрев электричеством - итого 45квт * 24часа * 30дней = 32400кВтч в месяц. Электрика нынче стоит 1.47грн за квт после 600кВтч , получается чуть более 47тыс грн в мес = около 2тыс долл. И это еще без обогрева басейна. Много это или мало для хозяина такого дома - не знаю :)

Відкрию секрет.

Є така штука як тариф на електроопалення. А там і ліміти і ціни інші.

А також є така штука, як двухзонний тариф, тому навіть Вашу цифру можна сміливо ділити на дві частини і одну з них зменшувати згідно цього тарифу.

 

Не кажучи що Ви взяли витрати в самий холодний період. Не врахували утеплення. Тому розрахунки більш ніж приблизні. ;)

 

А саме головне. Навіщо рахувати чужі гроші? Це доволі невдячна справа. :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электрика нынче стоит 1.47грн за квт после 600кВтч

 

В СТ - 0,789 грн. без ограничения :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приймем классическую цифру 100вт на м2, 450м кв = 45кВт мощи. Допустим обогрев электричеством - итого 45квт * 24часа * 30дней = 32400кВтч в месяц. Электрика нынче стоит 1.47грн за квт после 600кВтч , получается чуть более 47тыс грн в мес = около 2тыс долл. И это еще без обогрева басейна. Много это или мало для хозяина такого дома - не знаю :)

 

100Вт при -20 на улице? т.е. при средней в -5 зимой нужно будет не 100Вт а 25Вт, либо же 11Квт мощи, Итого около 8000кВтч/месяц. Из них 3600 по общему тарифу, из которых половина - ночной = 1800*0.45 + 1800*0.45/2 =1215грн + 4400кВтч по полному 6500грн = 7800грн. Итого 1.5куе за весь сезон. При условии что это неутепленный дом, т.е. будет реально еще меньше. Да и навряд ли отапливаться будут все 450м одинаково.

 

:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкрию секрет.

Є така штука як тариф на електроопалення. А там і ліміти і ціни інші.

А також є така штука, як двухзонний тариф, тому навіть Вашу цифру можна сміливо ділити на дві частини і одну з них зменшувати згідно цього тарифу.

 

Не кажучи що Ви взяли витрати в самий холодний період. Не врахували утеплення. Тому розрахунки більш ніж приблизні. ;)

 

 

Добре - тоді 1тис долл в міс. :)

 

А саме головне. Навіщо рахувати чужі гроші? Це доволі невдячна справа. :beer:

Тут уже другу сторінку підряд рахують вартість даху автору)))

 

 

Они субсидию оформят.

:lol: :good: Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Тут уже другу сторінку підряд рахують вартість даху автору)))

 

 

Взагалі вартість даху ТС ніхто не рахував. :rolleyes:

Якщо камінь в мій город, то я просто описав свій досвід, можливо хтось прочитає і не піддасться на розводи про: а давайте дах зробимо іншим, чи а давайте ще щось зробимо не так, які по факту призводять до збільшення витрат. Просто на етапі фундамент-дах є багато різних спокус ще чогось добавити. А чим ближче до завершення будівництва, тим більше розумієш, що не варто було аж так розганятись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приймем классическую цифру 100вт на м2, 450м кв = 45кВт мощи. Допустим обогрев электричеством - итого 45квт * 24часа * 30дней = 32400кВтч в месяц. Электрика нынче стоит 1.47грн за квт после 600кВтч , получается чуть более 47тыс грн в мес = около 2тыс долл.
:D а если бензином топить - так вообще тыщ 10 в месяц выйдет.

"Классическая" цифра в 100 вт/м² - это для 1-этажного дома с так себе утеплением. А теплопотери, как известно, зависят не от площади помещения, а от площади поверхности. Которая для 1-эт и 4-этажного дома одной площади будет отличаться раза в 2,5.

 

P.S. Электричество у нас по 70 коп вне зависимости от кол-ва.

P.P.S. Было летом по 70, сейчас по ~85 коп.

 

Добавлено через 10 минут

Да и навряд ли отапливаться будут все 450м одинаково.

:)

Мансардный этаж зимой будет отапливаться по минимуму.

 

Добавлено через 1 час 8 минут

Про крышу забыл написать еще: бОльшая часть стропил уже есть - это брус, использовавшийся под опалубку перекрытий.

 

Добавлено через 36 минут

dom59.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кладки осталось совсем немного.

dom60.jpg

 

Готовимся начинать стропильную систему

dom61.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Написал жеж человек что деньги закончились. Какие могут быть успехи в таком случае? Зимовать я так понимаю хатынка будет без крыши.

 

 

Цой :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написал жеж человек что деньги закончились. Какие могут быть успехи в таком случае? Зимовать я так понимаю хатынка будет без крыши.

 

 

Цой :))

Не думаю. Блок не перезимует. К весне он рассыпется. Наверняка накроют, если уж такую масштабную стройку начали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эх, а я думала автор вернулся, думала не испугал его многомегатонный шепот по всему строимдому: "иш какой багатющщщииййййй" :D:rolleyes:
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написал жеж человек что деньги закончились. Какие могут быть успехи в таком случае? Зимовать я так понимаю хатынка будет без крыши.

 

 

Цой :))

В останньму пості ТС написав що

Готовимся начинать стропильную систему

Так що як мінімум плани накритись були. Може зараз зайнятий чимось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...