Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие водосточные системы лучше?

Gerzog

Рекомендовані повідомлення

23 часа назад, Vikctor сказал:

Враховуючи що подібні стихії трапляються раз на кілька десятиліть

занадто оптимістично, цього року в нас поки оминуло (був слабенький), але минулого був град серйозний, хоч нічого і не побило, крім рослин, але тенденція нездорова.. років 4-5 тому в житомирській області був град, що машини потрощив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, newbee2020 сказал:

занадто оптимістично, цього року в нас поки оминуло (був слабенький), але минулого був град серйозний, хоч нічого і не побило, крім рослин, але тенденція нездорова.. років 4-5 тому в житомирській області був град, що машини потрощив.

Це так місцеві кажуть, що років 50 нічого подібного не бачили... Особисто я здивований, що витримали вікна, бо стукіт був страшний...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так отож. те чого не було 50 років, вже є раз через пять. думаю такі катаклізми будуть все частіше та частіше, клімат таки змінюється, як би не ржали на гретою.. я читав, що проблема не стільки в потеплінні, як в тому, що кліматичний кордон із арктичними регіонами стає нестабільний, тому і відбуваються пікові викиди, як тепла на північ, так і холоду на південь. згадайте пікову спеку в канаді рік чи два тому, і люті морози в техасі..

F2_qv1VXQAEE5TK.jpg

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Vikctor сказал:

Це так місцеві кажуть, що років 50 нічого подібного не бачили... Особисто я здивований, що витримали вікна, бо стукіт був страшний...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добрый день! У меня водосточная система Бриза 125 с тремя водостоками.Вопрос вот в чем-эти спуски выходят за отмостку сделанную ранее и попросту вода стекает вдоль этой отмостки и размывает землю.Каким образом можно отвести воду далее от хаты(отмостки)? Мне на ум приходит только одеть на концы стоков гофрированую пластиковую трубу(или обычную пластиковую)и так удлиннить слив...Может вы что посоветуете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Есть квадратные колодцы  с ведерком для мусора и отстойником , данные колодцы можно подсоединить к канализационной трубе есть выходы 110 мм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.08.2023 в 22:56, Vikctor сказал:

Сьогодні таки дізнався, що пластикові ринви навколо побило градом. Воно не одразу кидається в очи як стіни утеплені пінопластом. Напевно тому що площа ринв значно меньше, але по 3-4 дірки на будинок таки є....

 

332079818_.thumb.png.62c7df3a459b29ad4ecfd0bcdccaa8a4.png

 

827075558_.thumb.png.0a42aaea0326453d1fa15563ab8df548.png

 

 

Враховуючи що подібні стихії трапляються раз на кілька десятиліть, то напевно не слід відмовлятись від пластикового водостоку. Але схоже не даремно я заплатив дорожче за металевий....

Бесшовный водосток в частности наш Gutter віходит дешевле Бризі, и испітание градом відержал, ни один из установленніх не имел проблем после града

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще град я думаю периодично бівает во многих регионах, єтим летом был у моих родителей с. Кубей, Болградского района причем как то прошел полосой зацепив край села и несколько близ лежащих сел, много побило шифера, на машинах стекла,фасады утепленные пенопластом даже сэндвичи на металлопластиковых дверях, также побило старую цементную черепицу которой больше 70 лет, с металлочерепицей и профлистом и все что из металла  все нормально может мелкие вмятины, виноград и урожай многих культур побил. Несколько лет назад аналогичный град был под Измаилом тоже нанес много вреда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Хто підкаже де зараз в Києві можна купити водосточку Orima? Потрібно декілька стандартних, і декілька деталей під замовлення (навряд є на складах).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

В Києві магазин не знайшов, замовив через магазин в Івано-Франківську, забрав на складі в Києві на Почайній (я так розумію це один склад Оріма в Києві)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Хочу шановні Вас запитати, в себе в райцентрі найшов тільки водостічні системи RAINWAY нашого українського виробництва. Хтось може сказати про них щось? Ціни недешеві тож не хочеться замовляти аби що. Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.01.2024 в 15:05, vovapk сказал:

В Києві магазин не знайшов, замовив через магазин в Івано-Франківську, забрав на складі в Києві на Почайній (я так розумію це один склад Оріма в Києві)

Вітаю! Як Ваші водостічні системи, працюють добре?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.02.2024 в 20:31, Тегеран сказал:

Вітаю! Як Ваші водостічні системи, працюють добре?

Рейнвей  - це український виробник в доступному бюджеті. Система герметинч, функцію по збору і відведенню води виконує. На сьогоднішній день дуже великий асортимент вод.систем в пвх і в металі. Треба розуміти , що Ви хочете отримати від водостічної системи. Доступність, кольоростійкість, форма? Що для Вас є приорітетом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 13.02.2024 в 16:20, РусланР сказал:

Рейнвей  - це український виробник в доступному бюджеті. Система герметинч, функцію по збору і відведенню води виконує. На сьогоднішній день дуже великий асортимент вод.систем в пвх і в металі. Треба розуміти , що Ви хочете отримати від водостічної системи. Доступність, кольоростійкість, форма? Що для Вас є приорітетом?

Дякую. Хочу отримати нормальну якість за нормальну ціну. А це як Ви писали доступність, кольоростійкість, форма. Ну іще напевно якість, якась гарантія на даний товар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...