Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Женская стройка дома из газобетона без помощников

Сарочка

Рекомендовані повідомлення

01.11.2023 в 13:19, mastervovik сказав:

С таким уклоном, там статическая нагрузка от собственного веса сплошной обрешетки больше, чем от условного снега) Ветровые нагрузки больше будут. Ну в принципе можно и перестраховаться, согласен.

Я такі теж на 3-4 крокви зробила суцільну обрешетку. ( додала консолі, в звісі додала додаткових поперечні . Натикала геть повсюди до куди можливо було -або распорку, або підкос, якій я могла  вструміть до кута, що мае великій звіс по карнізу і одночасно виносу фронтона . 
Ну останній ветер, не зіпсувал дах. Але вітер був потужний , вперше знищил 3 дорослих дерева в мене. 1 вщент, два інших под сокиру . Два даха сусідів геть частково знищени. В мене тількі тенти, що закривалі від опадів потрощило, але наче кроква не зіпсувалась. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

 Нарешті отримала килим - тількі зараз. Листопад переважно дощі. Тому будівельний сезон закриваю

Консервация на тому, що зробила . 



 Накрилі звичайним тентом, раніше він був блакитний, зараз  сірий. 
Осб і битумка не люблять дощів і нізкой температури. Я теж не полюбляю.  Якщо дуже в мене буде бажання, то закидаю ще між крокв камінчікі. Хоча треба спочатку підвал довести до ладу.

Натягнула вчора с чоловіком водосточку, бо по тенту все одно падала вода під ногі, але не ввели в жолоб і в дренажне поле, яке вже зроблено. Щоб навесні меньше розібрать зробили дуже прімітівно.

 

 

 

 

 

 

F50C30DF-FE50-476E-BF2B-604B89FEC23B.jpeg

 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здавалося що ви будинок вже давно добудували. Це ще щось додаткове?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

Мені здавалося що ви будинок вже давно добудували. Це ще щось додаткове?

Це ґанок я вирішила с дерев’яного на бетонний зменіть :)  . Ґанку мешал пень, викорчувалі пень, майже треть , підвала  викопали. Раз є підвал, то треба вже веранду тоді . 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Сарочка сказав:

Це ґанок я вирішила с дерев’яного на бетонний зменіть :)  . Ґанку мешал пень, викорчувалі пень, майже треть , підвала  викопали. Раз є підвал, то треба вже веранду тоді .

Що скажеш,  справжні українці!  :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...