Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя стройка - zx50 в Ворзеле с заморочками

standov

Рекомендовані повідомлення

16 часов назад, NBB сказал:

перила де замовляли? яка вартість?

дякую

перила то історія досить муторна, там три контори по черзі бралися та переважно зникали в закат, останній був якийсь акаунт в інсті, є нормер телефона якщо цікаво пишіть в лічку - дам, по ціні то дуже питання ніпрошо, бо по перше все 100 разів помінялося, по друге все максимально індивідуально як по матеріалам так і по роботі, і по трете робило багато людей і до останнього вже дійшли встановлені іншими закладні наприклад які фактично стали третину прайсу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.05.2023 в 13:38, Vikctor сказал:

gant це наче кітай? А я як довбень придбав італійску, яка виявилась зовсім не такою всепогодною як ваша...

а можна поподробніше? це про nice мова? я так наче нагуглив що його можна купити з герконами замість механічних концевиків але продавці на мене дивляться як на дебіла щось. Думаю шо поставити, з одного боку варіант не вийо і купити китайський edinger, з іншого не хочеться зраджувати назві теми і nice це техніка наче іншого сорту, але там механічні вимикачі які наче як не комільфо, але наче можна і герконові, якось

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, standov сказал:

а можна поподробніше? це про nice мова? ...

Беріть вище - мова про лідера думок й порад форумських воротарів САМЕ. Ця італійська "безвідмовна" автоматика чомусь дуже не любе мороз. А ще вона не любе кригу. Їй взагалі мало що довподоби... В літку працює бездоганно. А коли на вулиці  нижче +5, то вже як вийде... Тобто в моєму випадку - десь половину часу в мене немає ніяких проблем з автоматикою...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

десь половину часу в мене немає ніяких проблем

то вже непогано в наш час )

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Vikctor сказал:

Беріть вище - мова про лідера думок й порад форумських воротарів САМЕ. Ця італійська "безвідмовна" автоматика чомусь дуже не любе мороз. А ще вона не любе кригу. Їй взагалі мало що довподоби... В літку працює бездоганно. А коли на вулиці  нижче +5, то вже як вийде... Тобто в моєму випадку - десь половину часу в мене немає ніяких проблем з автоматикою...

У меня с каме проблема только после ледяного дождя, но у меня ворота деревом зашиты я их руками сдвинуть не смог, получилось на пару с приводом и то я ломом сдвинул и потом когда поехали доталкивал

А так брать по весу с запасом, у меня на въезде в городок стоял гант это примерно 500-1000 открытий в сутки работал пока туда никто не лазил, потом орки отломали, сейчас алютех работает пока соседи не лазят, у нас есть десяток кто за 7 лет не может 200 грн на брелок выделить в итоге ворота постоянно вандалят

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я теоретично планую edinger 10й (має бути з запасом по вазі) але все-ж nice підкупає значно більш цивілізованим виконанням да і двігло DC, АЛЕ в нього механічні вимикачі, з якими я свого часу налюбився на арендованому житлі - трошки сніжком присипало, той сніжок туди-сюди повозило по рейці і всьо, мотогчик своїм життям живе доки ти то все не відшкрябаєш. Якби був nice з герконами як китайці то бзяв би не думаючи, але схоже таки edinger буде

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Vikctor сказав:

мова про лідера думок й порад форумських воротарів САМЕ. Ця італійська "безвідмовна" автоматика чомусь дуже не любе мороз. А ще вона не любе кригу. Їй взагалі мало що довподоби...

В мене САМЕ, ворота ставили ще в 2011 році. Завжди є сніг і багато. Ворота працюють безвідмовно. Виконавець з форуму - Вратарь. Ворота ставили ще на початку будівництва, тож будівельники користувались постійно. Все ціле, все працює. Ніяких замін не було. За весь час Вратарь був 2 рази- викликали, бо ворота не відкривались. Щось там треба було підкрутити- все зайняло 5-10 хвилин. Хоч сніг, хоч обледеніння- ворота відмінно працюють. Ворота з металопрофілю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивіться ще на Comunello , у нас ця автоматика  з 2013, жодних нарікань ( тьху 3 рази), ворота дуже важкі, бо зашиті  деревом з двох сторін, ширина 4.5 метрів висота 2.20  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Робота над помилками. Так історично склалося що я чогось (хз чого), в кабінеті вентиляцію до дифузора зробив жорсткою трубою, ще і пластиковою ще і прямокутною. В інших кімнатах в мене всюди кругла оцинковка і останній метр гібкий повітропровод в сінтепоні. А ось кабінет якось шось переколхозив. В результаті кабінет це єдина кімната де в мене вентиляцію дуже чутно, прям дуже. Псіханув, переробив на гнучкий круглий і о чудо!

ПС. Не робіть як я, робіть правильно одразу )

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив в хозяйство страшну пепяку, це явно заводський рефарб від виглядом нової але 2тис грн різниці з розницею того мають бути варті (єдине шо десь масльонку в процесі пролюбили).
6 дюймов шина, однією рукою зручно, головне шось собі не відрізати, має закривати 95% потреб, бо моя з 35шиною занадто довго розчихляти, провод ото всьо, да і явно я не займаюся валкою дерев.

image.thumb.png.24db254db178e1e15fad3ba80ed5a825.png

Змінено користувачем standov
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

Купив в хозяйство страшну пепяку, це явно заводський рефарб від виглядом нової але 2тис грн різниці з розницею того мають бути варті (єдине шо десь масльонку в процесі пролюбили).
6 дюймов шина, однією рукою зручно, головне шось собі не відрізати, має закривати 95% потреб, бо моя з 35шиною занадто довго розчихляти, провод ото всьо, да і явно я не займаюся валкою дерев.

 

В мене аналог з алі, вже майже 5 років маслає) Масльонки також нема.
Скільке відсотків потреб закриває не знаю , тому що ланцюгової бензо не маю. Але березу за 2-3 захода спиляв))

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mastervovik сказал:

В мене аналог з алі, вже майже 5 років маслає) Масльонки також нема.
Скільке відсотків потреб закриває не знаю , тому що ланцюгової бензо не маю. Але березу за 2-3 захода спиляв))

В мене ріобівське майже все + акуми, 2 швидкі зарядки. Спочатку на цю і дивився але та шо в розниці тушка виходила як ал-ко або метабо в комлекті з акб, то-ж вже думав свічнутся на іншу екосистему, але на олкс попалася з дисконтом великим, доля залишатися на ріобі. З масльокою не зрозуміло, в ютюбе наче є а в бумажному мані жодного слова про масло, може для різних ринків по різному, бо ця схоже не американська а іспанська

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пригадую ви цікавилися, а оскільки моєї теми не існує, то "ось вам".

Замовив у китайців частотник Ausenist Y620 water pump VFD 2.2kw, по ціні аж $131 + доставка, плюс "не китайський" данфос датчик окремо, підключив до свого 1ф педроли, трохи потицяв налаштувань і все готово: навіть крапельний автополив з невеликою витратою фігачить з рівним тиском в 3 бари. А ще девайс має рс485, з якого як мінімум можна знімати показники моніторінгу (read регістри перевірив особисто), а як максимум - міняти налаштування (write регістри в принципі не пробував).

З очевидних мінусів наразі: коли вихідна частота відмінна від 0 - постійно волає вентилятор; зрозуміло що питання вирішується не складно, просто констатую.

Загалом досвід експтуатації приблизно пару днів, тобто ніякий, і навіть про натяк на надійність не варто і казати.

Для іншої спільноти запилив мікро-відео, просто щоб "довести" здатність конденсаторних 1ф двигунів працювати з пч: https://www.youtube.com/watch?v=A7AIRBzmkDs

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, bs0d сказав:

Пригадую ви цікавилися, а оскільки моєї теми не існує, то "ось вам".

Замовив у китайців частотник Ausenist Y620 water pump VFD 2.2kw, по ціні аж $131 + доставка, плюс "не китайський" данфос датчик окремо, підключив до свого 1ф педроли, трохи потицяв налаштувань і все готово: навіть крапельний автополив з невеликою витратою фігачить з рівним тиском в 3 бари. А ще девайс має рс485, з якого як мінімум можна знімати показники моніторінгу (read регістри перевірив особисто), а як максимум - міняти налаштування (write регістри в принципі не пробував).

З очевидних мінусів наразі: коли вихідна частота відмінна від 0 - постійно волає вентилятор; зрозуміло що питання вирішується не складно, просто констатую.

Загалом досвід експтуатації приблизно пару днів, тобто ніякий, і навіть про натяк на надійність не варто і казати.

Для іншої спільноти запилив мікро-відео, просто щоб "довести" здатність конденсаторних 1ф двигунів працювати з пч: https://www.youtube.com/watch?v=A7AIRBzmkDs

 

То Ви взяли 3фазний чи однофазний, з відео не зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, anabioz сказал:

То Ви взяли 3фазний чи однофазний, з відео не зрозумів?

Відповім чесно: я не шарю. Схоже він розрахований на підключення 3ф двигуна, за схемою "220-230в між фазами" (якщо така існує в принципі, повторюся: я не шарю), між двома фазами на 50гц показує 220в, для підтвердження "слів" мультиметра підкинув туди 100вт лампочку, що не вибухнула, і перехрестившись підключив дві фази на вхід пульта (див під спойлер)
 

Спойлер

photo_2023-08-23_18-47-33.thumb.jpg.8425177304212817e30e9a8033279cf6.jpgphoto_2023-08-23_18-47-34.thumb.jpg.44eee9c892e043b13f82956185b5bc6c.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2023 в 19:51, bs0d сказал:

Ausenist Y620 water pump VFD 2.2kw, по ціні аж $131 + доставка

дякую за інформацію, подилюся, ціна якось виглядає не дуже. В тому плані шо за умовні 200 *тут* вже є шось умовно-брендоване типу італтехніки але не 2.2квт 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, standov сказал:

дякую за інформацію, подилюся, ціна якось виглядає не дуже. В тому плані шо за умовні 200 *тут* вже є шось умовно-брендоване типу італтехніки але не 2.2квт 

Ну Nettuno Universal наче потягне трохи дорожче за 200, десь в два рази)

Наступний раз я б задумався між промисловими варіантами типу Danfoss FC 51 та www.acprivod.ua/uk/product/peretvoryuvach-chastoti-cfm210-2-2kvt/, і таки більше схиляюсь до другого, через те, що український виробник зможе надати сапорт і надати якийсь базовий шаблон налаштувань під насос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, bs0d сказал:

Ну Nettuno Universal наче потягне трохи дорожче за 200, десь в два рази)

Наступний раз я б задумався між промисловими варіантами типу Danfoss FC 51 та www.acprivod.ua/uk/product/peretvoryuvach-chastoti-cfm210-2-2kvt/, і таки більше схиляюсь до другого, через те, що український виробник зможе надати сапорт і надати якийсь базовий шаблон налаштувань під насос

Я пробовал с данфоссом и, честно говоря, ну совсем не то пальто. Настроить нормально так и не смог, возможно руки из жопы, но артефактов в работе просто легион.

Вернулись к штатному типовому изделию от италтехники и пока нареканий особых нет.

Ну как нет, с данфоссом было на порядок больше и сложнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, murava сказал:

Вернулись к штатному типовому изделию от италтехники и пока нареканий особых нет.

а штатне тут в даному випадку що саме? Nettuno чи Sirio? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, bs0d сказал:

дорожче за 200, десь в два рази

да, можливо шось попутав, в голові ціна на сіріо )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, standov сказал:

а штатне тут в даному випадку що саме? Nettuno чи Sirio? 

Сирио

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, murava сказал:

Сирио

ну то не дуже цікаво в контексті обговорення, бо стартова історія була в тому що потрібен з виносним датчиком тиску бо є потреба в розборі води до його (сіріо) клапана. З сіріо я так розумію особливих проблем і не очікується коли він відходить до схеми. А що саме було з данфосом не так, з чим стикнулися і що не змогли забороти? Він був з виносним датчиком?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датчик давления да, был выносной.

Одна из проблем - он не выключался после маленького водоразбора.

То есть ты набрал стакан, он вкл, кран закрыт - а он перешёл в самый малый режим и гудит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я гідробак на 100л нікуди не прибирав. Налаштування пч 2.4 on, 3.0 off, відповідно коли бак спустили до 2.4 помивши руки, чи зливши бачок, пч увімкнувся, накачав до 3.0 і вирубився

image.png.e4b920b71a2e8e70366ae7bbbe778fa0.png

Змінено користувачем bs0d
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...