Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноэтажный Z98 с возможностью 2 этажа, в Днепре

shneider_vova

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Розкажи please про ультразвуковий вимірювач рівня який згадується в тему електроенергії. Як він себе веде. Де встановлений, і т.д. Або скеруй по адресу якщо вже десь обговорювалось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmode сказал:

Привіт. Розкажи please про ультразвуковий вимірювач рівня який згадується в тему електроенергії. Як він себе веде. Де встановлений, і т.д. Або скеруй по адресу якщо вже десь обговорювалось.

@Фрай
значить, так. стосовно проблем свого септика я писав, досі вони так і не вирішені. тож в мене була зроблена "виносна" додаткова дренажна яма, куди я відкачував дренажним насосом "очищену" воду. насос був увімнений через подовжувач у вуличну розетку, розетка вмикалась/вимикалась автоматом у щитку. алгоритм дій був такий - ввечері увімкнув ненадовго, потім вимкнув. Але ж - увімкнув, пішов пити чай, почитав Facebook  - забув вимкнути - насос все викачав та маслає повітря (там звісно є поплавок, але він то чипляєтся за шланг, то ще щось)... або навпаки - забув за справами і не увімкнув. Потім насос згорів, я не знав, знову перебор по дренажній камері. 

Дістало. Купив вимірювач рівня такий:

www.aliexpress.com/item/1005002467756496.html?spm=a2g0o.productlist.main.13.5a1c7adeeHQHSk&algo_pvid=6ec0ea64-ee48-4fc5-9bfa-39f92413b635&algo_exp_id=6ec0ea64-ee48-4fc5-9bfa-39f92413b635-6&pdp_npi=3%40dis!UAH!1506.54!1280.51!!!!!%4021021f7b16878864005941013d076d!12000020760916063!sea!UA!698898813&curPageLogUid=ndHwOxUPWp5u

 

раніше дав посилання на цей же товар, але із заказу, тож може він не відображається у інших. це посилання вже повинно працювати.

 

В люку (пластиковий) зробив отвір коронкою. вставив, навіть не закріплював. обмотав пакетом від дощу. 

екран в домі. відстань в мене метрів 15. заявлена більша відстань, якщо цікавить, я спробую поекспериментувати. 

Автоматизацію не зміг зробити - бо він на 433 Мгц, тож для мого НА треба ще якійсь приблуди, руки не дійшли до цього. частота оновлення даних - декілька хвилин. Зараз насос увімкнений через розумну розетку, там налаштовано увімкнення на 10 хвилин 2 рази на день. Час  - 10 хвилин - підібрано так, щоб рівень приблизно був однаковий.

За 2 місяці було раз, що він перестав показувати рівень, показував 0. заглянув - а там слизень маленький забрався в нього :-) потім ледве вичистив від слизу, навіть боявся, що не запрацює, бо десь з півдня ще нічого не показівало. але попустило.

 

Колодязь з метрових колец, 3 шт. ще й шланг від насосу болтається. але це не заважає міряти.

Коли сонечко припікає, то покази дещо зменшуються, потім ввечері повертаються. але зміни десь може на 10%.

Фото завтра зроблю. Якщо ще є якісь питання - давай

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, shneider_vova сказал:

В люку (пластиковий) зробив отвір коронкою. вставив, навіть не закріплював. обмотав пакетом від дощу. 

Буду вдячний за фото, бо зі слів не дуже зрозумів.

 

Також цікаво як часто треба міняти батарейки в сенсорі?

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dmode сказал:

Буду вдячний за фото, бо зі слів не дуже зрозумів.

 

Також цікаво як часто треба міняти батарейки в сенсорі?

 

IMG_20230628_091728.jpg

IMG_20230628_091739.jpg

IMG_20230628_091734.jpg

IMG_20230628_091741.jpg

IMG_20230628_092003.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згідно інструкції, батарейок повинно вистачити на рік. В мене тільки 2 місяці пройшло.

Сьогодні побачив, що рівень зростає. Підійшов - насос хапанув повітря і не працював, чи поплавок запав. Потягнув-опустив - все запрацювало. Без датчика міг би і пропустити

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, датчик змонтовано зверху на люкові по причині недостатнього рівня сигналу якщо установити під люком?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vstar сказал:

Доброго дня, датчик змонтовано зверху на люкові по причині недостатнього рівня сигналу якщо установити під люком?

ні, це його штатне положення:

image.png.16cb0c3e0da7ed735e24f441a75de7c8.png

 

чорне - це те, що повинно всередину резервуару увійти, а біла частина, з антеною-передатчиком - зовні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, shneider_vova сказав:

ні, це його штатне положення:

Монтажна частина зрозуміло. Можна ж адаптувати, монтаж через кутик чи подібне. Бо зовні опади та і зачепити фізично можна й пошкодити... . Мабуть дійсно сигнал під люком буде слабким.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж одразу подумав про монтаж під люк. Бо так як на фото то в мене одразу об нього хтось зашпортається.

А взагалі девайс класний, собі таке щось давно шукав. Дивився в сторону цього сенсора www.aliexpress.com/item/4000217973359.html, його можна інтегрувати в систему.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vstar сказал:

Монтажна частина зрозуміло. Можна ж адаптувати, монтаж через кутик чи подібне. Бо зовні опади та і зачепити фізично можна й пошкодити... . Мабуть дійсно сигнал під люком буде слабким.

ну може, але ж треба щось там робити всередині колодязя, для цього руки треба відростити. я можу тільки порізати щось (типу люка) :-) 

якщо люк пластиковий, то не думаю, що це буде завадою для сигналу

1 час назад, Dmode сказал:

Дивився в сторону цього сенсора

але ж він проводний, я не хотів тягнути нічого. вистачає подовжувача до насосу :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 5 місяців потому...

Цікава штука, але у мене до «дзеркала» більш як півметра, давно вже купив оце 

IMG_2279.thumb.jpeg.3de2fee554178692e14616f167128bd9.jpeg

але не дійшли руки, бо не хочу дати 220В у агресивне середовище, треба якийсь перетворювач на меншу напругу,

навіть і таке є на 12 і на 36 вольт ще  радянських зразків

IMG_2281.thumb.jpeg.da592e0a88166adfdec65a5e395891f3.jpeg

важкі зарази, не бачу де і як почепити таке одоробло.

але час прийшов і треба щось вже зробити, а не ля-ля.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

моє все одно померло :-)

точніше, воно показує завжди сталу відстань, яка не залежить від реального стану. а температуру показує, хоча навіщо воно мені :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, shneider_vova сказал:

моє все одно померло :-)

Мабуть тому, що мої пошуки завжди втикалися на можливість використання пристроїв у агресивному середовищі, не витримують.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, shneider_vova сказав:

моє все одно померло :-)

Про ультразвуковий сенсор мова? Скільки він протримався в робочому стані?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Dmode сказав:

Про ультразвуковий сенсор мова? Скільки він протримався в робочому стані?

угу. місяці два-три, не пам'ятаю точно. на нього ще пару разів залазили слизняки (саме на подушечку сенсору), тож може це теж мало значення, хоча тоді б мабуть він показував би 0 чи нескінченність, а не якесь проміжне значення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, shneider_vova сказав:

а не якесь проміжне значення

Може там на решітці якісь забруднення знизу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmode сказав:

Може там на решітці якісь забруднення знизу?

може. я забив, бо вирішив цю проблему кардинально - новим дренажним колодязем на 5 кілець :-)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Ого. І що там за грунти?

пісочок чи щось схоже на нього :-). я просто псіханув - можна було б мабуть і 4 кільця зробити, але зайве кільце на загальному бюджеті було десь в районі 10-15%, тож хай буде більше (не впевнений, правда, що на тій глибині нормально будуть йти процеси доочистки у грунті, бо заглибоко для бактерій, але в мене 2 варіанти - або качати все життя, або так). грунтові води на 8 метрах, так що з точки зору забруднення це допустимо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2023 в 01:04, Dmode сказал:

Мій варіант монтажу під люк

а на скільки батарейок вистачає в такому монтажі? бо в мене метео як датчик вуличний кудись трохи затінити чимось одразу починає батарейки жрати.

і не бачив воно герметичне? якщо все-ж рівень підніметься до датчика він помре чи витримає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, standov сказав:

а на скільки батарейок вистачає в такому монтажі?

Ще не міняв (не заряджав). При монтажі поставив туди акумулятори, які тримають трохи меньше ніж добрі батарейки, і напругу мають меньшу. Поки працює.

16 хвилин тому, standov сказав:

і не бачив воно герметичне?

сама електроніка в корпусі прижимається кришкою вздовж якої іде силіконовий ущільнювач. Як влаштований сенсор внизу не знаю, не розбирав його.

16 хвилин тому, standov сказав:

якщо все-ж рівень підніметься до датчика він помре чи витримає?

Не знаю, в мене такий сценарій не можливий, бо при піднятті рівня вода піде в дренаж навколо будинку.

image.png

image.png

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...