Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

построить дом - выгодно ли?

Flamingo88

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, vadimv сказал:

його не шкода буде кинути в будь-який момент?

Вам скільки років? Ви колись про смерть думали? Як ви будете все кидати як вона прийде? Чи щось з собою заберете? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, US7IGN сказав:

Вам скільки років?

51

15 хвилин тому, US7IGN сказав:

Ви колись про смерть думали?

Колиись думав, не дуже довго )

15 хвилин тому, US7IGN сказав:

Як ви будете все кидати як вона прийде?

Та запросто, під час ковіда вже пару разів тренувався )

15 хвилин тому, US7IGN сказав:

Чи щось з собою заберете? 

Цитата

Умер старый богатый еврей. Вся семья собралась у нотариуса, чтобы узнать завещание. Нотариус читает: — Я, Гольдштейн Исаак Абрамович, находясь в здравом уме и твердой памяти, все деньги потратил перед смертью.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2023 в 09:27, US7IGN сказал:

мій виконроб колись мав необережність приїхати на мій "довгобуд" на новій машині

всегда "нравилась" такая логика.

Когда-то давно учредитель одной фирмы, где я работал, уволил сотрудника только за то, что тот приехал на работу на новеньком ланосе...

Логика была та же - "наворовал". Хотя у человека была и зп приличная, и кредиты никто не отменял.

Но "начальство" всегда любит, когда работают "за еду". Экономия, че... А когда картинка мира ломается - їм це не до вподоби...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

51

Колиись думав, не дуже довго )

Та запросто, під час ковіда вже пару разів тренувався )

 

Так от я і витрачу їх на готель. Влаштую собі персональний мукачево-вегас і паті з мадярками 😂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

Так от я і витрачу їх на готель. Влаштую собі персональний мукачево-вегас і паті з мадярками 😂

От шо значить не читати Ільфа та Петрова "Золотий тілець", про те, як Великий Комбінатор переходив кордон.

 

Нажаль, може так статися що витрачати буде нічого. Старий знайомий колись хвалився що у нього багато грошей, бо він все зароблене вкладає в нерухомість, в квартири та нежитлові приміщення в центрі Донецька. Вийде на пенсію, буде здавати нерухомість і жити в задоволення. А потім прийшов 14 рік. За останніми данними наразі він в Німетчині працює прибиральником в лікарні. А йому під 70. Тому - хочеш насмішити бога - розповідай йому про свої плани.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну откровенно говоря, на сегодняшний день прораб уже лишнее звено.

Разве что на черновые работы и коробку.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Humanite сказал:

От шо значить не читати Ільфа та Петрова "Золотий тілець", про те, як Великий Комбінатор переходив кордон.

 

Нажаль, може так статися що витрачати буде нічого. Старий знайомий колись хвалився що у нього багато грошей, бо він все зароблене вкладає в нерухомість, в квартири та нежитлові приміщення в центрі Донецька. Вийде на пенсію, буде здавати нерухомість і жити в задоволення. А потім прийшов 14 рік. За останніми данними наразі він в Німетчині працює прибиральником в лікарні. А йому під 70. Тому - хочеш насмішити бога - розповідай йому про свої плани.

А хто сказав що у мене щось є? В реєстрах проти мого прізвища вже давно дуля стоїть 🤩

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, sly сказав:

Когда-то давно учредитель одной фирмы, где я работал, уволил сотрудника только за то, что тот приехал на работу на новеньком ланосе...

Правильно, незачем держать на работе нищебродов )

Работать должны люди с амбициями, покупающие битые теслы с американской помойки )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, US7IGN сказав:

Так от я і витрачу їх на готель. Влаштую собі персональний мукачево-вегас і паті з мадярками

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, vadimv сказал:

Работать должны люди с амбициями

так и есть.

У меня встречались сотрудники, которых хотел повысить/добавить зп, но в ответ получал "не хочу". 

В итоге они в какой-то момент вдруг переставали работать либо уходили... Оно мне надо?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

Кто понял жизнь - работу бросил (с) 😂

и нанял работать других. да.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2023 в 10:58, US7IGN сказал:

не вникав в кошториси бо грошей вистачало

вибачте але "не вникати в кошториси" то теж коштує грошей. То-ж договірні відносини, доки вони є - це означає шо обидві сторони все +- влаштовує, якщо щось не влаштовує то відносини розриваються. Якщо вас все влаштовувало а *потім* виявилося що за те брали додаткові кошти то воно якось так і має працювати, бо коли кошти не беруть то зазвичай щось не влаштовує )

в мене будівництво було дорогим теж бо я теж працюю на проектних роботах і розумію шо час/ескалація завжди конвертується прямо чи опосередковано в гроші, якщо ви знаходите людину яка вам будує процесс який влаштовує *вас* то наче логічно шо ви маєте припасти на *його* умови. А так щоб вас влаштовував процесс і на ваших фінансових умовах то або мають бути власні раби або ви таки побудували комунізм )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...