Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

построить дом - выгодно ли?

Flamingo88

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, nosatiy сказав:

я теж як мені здається попав нарешті в яблочко.

Що означає "нарешті"?

3 хвилини тому, nosatiy сказав:

по ремонтах - стіни перекрасить, дах, фасад, отмостка, водосточка, забор. 

І все це підлягало ремонту:shock:? Це ж, наче, новий будинок збудувати.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, allanek сказал:

Що означає "нарешті"?

І все це підлягало ремонту:shock:? Це ж, наче, новий будинок збудувати.

зараз будується другий будинок.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будується новий з якої причини? Змінились обставини життя. Чи змінились вимоги до будинку, чи ще щось?

Бо розлучити з моїм будинком мене можуть серьозні обставини (війна, здоров'я та таке інше)), чи рішення кардинально змінити своє місце проживання.

З кардинальних змін за всі роки, то додалась СЕС, ще до війни.  Рішення про її появу з'явилось під впливом бажання не залежати від п'яного бидлоголови СТ, який залишив  весь масив садових товариств без світла на тиждень...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, allanek сказал:
25 минут назад, nosatiy сказал:

по ремонтах - стіни перекрасить, дах, фасад, отмостка, водосточка, забор. 

І все це підлягало ремонту:shock:?

Дах металочерепиця, наприклад, раз в 5 років доцільно перетягувати саморізи та міняти прокладки. Що практично ніхто не робить.

Якщо у вас фасад фарбований як короїд і тп то раз на 5років маєте перефарбувати.

Внутрішні роботи то вже на свій смак, мені всеодно які стіни, але хотілось би інший колір, фасади кухні також приїлись.

А інше у списку залежить від того які рукожопи монтували той водозлив, або хто і як тобі зробив відмостку чи опалення.

Доречі, а який термін роботи у навісних газових котлів? Не хотілось би міняти по аварії та ще й взимку. )

вся побутова техніка також вже довго працює…

хоч бери та знову будуйся. ))
 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, allanek сказал:

Будується новий з якої причини? Змінились обставини життя. Чи змінились вимоги до будинку, чи ще щось?

Бо розлучити з моїм будинком мене можуть серьозні обставини (війна, здоров'я та таке інше)), чи рішення кардинально змінити своє місце проживання.

З кардинальних змін за всі роки, то додалась СЕС, ще до війни.  Рішення про її появу з'явилось під впливом бажання не залежати від п'яного бидлоголови СТ, який залишив  весь масив садових товариств без світла на тиждень...

будинки як і квартири з часом втрачають свою актуальність.

СЕС на скільки квт у вас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Фрай сказав:

хоч бери та знову будуйся. ))

І думок не було.  Дах- ЦПЧ, фасади- фіброцементний сайдінг, як новеньки, ніяких перефарбувань не потребують; кухня- Італія,  не набридає і актуальна завжди,  водозлив, як і дах. робили одні руки, яким дуже вдячна. З рукожопством стикалась одного разу, коли повелась на мантру форума про гуру-сантехніка. Тому прийшлось переробити дренаж септика. Все інше- приємні спогади і, майже, з усіма, всі роки на зв'язку, хоч потреби, щось виправити і нема.

3 хвилини тому, nosatiy сказав:

будинки як і квартири з часом втрачають свою актуальність.

Спірне ствердження. З мого досвіду, це не так.

7 хвилин тому, nosatiy сказав:

СЕС на скільки квт у вас?

10-12кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

І думок не було

Та то я про себе. ))

Бо коли приймав рішення переселення у свій будинок виходив з того, що років на 10 всього вистачить, а більше хто зна чи проживу, а час промайнув як одна мить.

2 часа назад, nosatiy сказал:

будинки як і квартири з часом втрачають свою актуальність.

Погоджуюсь, 10 років назад ніякого бажання про свій будинок, цілком влаштовувала квартира, гараж за 100 метрів і тд,

дача перекривала потреби спілкування з рослинами.

А тепер дивлюсь на ті квартири де жив і не розумію, як ми там жили, чому ж не побудувався коли мав більші можливості?

так що з часом все може змінитися і смаки і вподобання.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Фрай сказав:

Та то я про себе. ))

Та я зрозуміла, що ви про себе))) І теж про себе казала, що не було думок повторити. Бо витрачати життя на будівництво в наших умовах, це ще той квест.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

так що з часом все може змінитися і смаки і вподобання.

Так. Багатьом приходить час перехідного віку... З цього світу до іншого. Починає тягти до землі. Щоб звикати до землі. І судячи з усього цей перехідний вік починається десь під сорок.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, allanek сказав:

Та я зрозуміла, що ви про себе))) І теж про себе казала, що не було думок повторити. Бо витрачати життя на будівництво в наших умовах, це ще той квест.

 

Звісно. В інших країнах будівництво власними силами, без проекту не можливе (десь, навіть, заборонено законом) так само як і самолікування. От, чомусь, нікому не приходить думка взяти і власній дитині самотужки вирізати апендікс на кухні, а будувати, не маючи фаху і хисту, чомусь, вважається за можливе. А потім стоять недобудови десятиліттями на різних тадіях. Які не добудувати, ні продати неможливо.

Змінено користувачем Humanite
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Humanite сказал:

А потім стоять недобудови десятиліттями на різних тадіях. Які не добудувати, ні продати неможливо.

Стоят они такие не потому что:

Цитата

В інших країнах будівництво власними силами, без проекту не можливе 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Humanite сказав:

Звісно. В інших країнах будівництво власними силами,

Важко уявити собі наскільки смішно читати подібну маячню, коли будуєшся по індивідуальному проекту і фірма, що займалась його розробкою та будівництвом мого будинка, спитала дозволу будувати  по моєму проекту будинки в странах Балтії.

Не цитуйте мене більше, я оминаю спілкування з носіями рузького миру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DimaF сказав:

Стоят они такие не потому что:

Саме з цієї причини. Коли починають будувати, то не розуміють скільки це буде коштувати в кінцевому результаті. Починають будувати не розуміючи принципів розрахунку несучих конструкцій. А коли приходить розуміння скільки ще треба грошей, що треба було фундамент робити іншим, що стіни репають, що комунікацій нема і не передбачається... а гроші і завзятість кудись загубились починається довга гра з продажем, щоб хоч повернути гроші, потім, коли приходить розуміння що ніхто таке не купить ні за які гроші просто кидається і стоїть недобудова занедбана та в бур"яні.

А там, де заборонена самозабудова, там є проект, є кошторис, є технічний та авторський нагляд і майбутній володар ще до того, як закладено фундамент знає до копійки скільки йому буде потрібно грошей кожен місяць чи в квартал (залежить від того, як прописано в контракті), коли буде завершене будіництво і введено будівлю в експлуатацію. Нема достатньої суми - ніхто не почне будівництво.

 

Я не вас цитую, а вашу дурість. Надалі - індивідуальний проект це проект, розроблений архітектором згідно договору. В договорі чітко вказується хто є власником інтелектуальної власності. Завжди архітектурна фірма не віддає право власності на свій продукт, щоб не втратити авторський нагляд і не було можливості замовнику комусь перепродати інтелектуальну власність розробника. Далі. Проект, якщо це дійсно проект, а не малюночок на аркуші в клітинку має кілька розділів. Можете мені вказати які розділи є в вашому "індівідуальному проекті" і чи є кошторис, який згідно ДБН є невід"ємною частиною проекту. Я впевнений що кошторис відсутній, так само як відсутня експертиза проекту, журнали нагляду, вионання робіт та акти прихованих робіт. 

Не відповідайте, боя оминаю спілкування з неврівноваженими, з ПМС. Краще попийте гормони, може тоді путєн за шафою перестане лякати.

Змінено користувачем Humanite
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Humanite сказав:

Я не вас цитую, а вашу дурість. Надалі - індивідуальний проект це проект, розроблений архітектором згідно договору. В договорі чітко вказується хто є власником інтелектуальної власності. Завжди архітектурна фірма не віддає право власності на свій продукт, щоб не втратити авторський нагляд і не було можливості замовнику комусь перепродати інтелектуальну власність розробника. Далі. Проект, якщо це дійсно проект, а не малюночок на аркуші в клітинку має кілька розділів. Можете мені вказати які розділи є в вашому "індівідуальному проекті" і чи є кошторис, який згідно ДБН є невід"ємною частиною проекту. Я впевнений що кошторис відсутній, так само як відсутня експертиза проекту, журнали нагляду, вионання робіт та акти прихованих робіт. 

Не відповідайте, боя оминаю спілкування з неврівноваженими, з ПМС. Краще попийте гормони, може тоді путєн за шафою перестане лякати.

Прохожий, не напружуйтесь в потугах мене якось зачепити. Це пусте. Нік змінив, мову спілкування теж змінив, але, як був рузькомирцем, так і залишився з одноклітинним мисленням лишне хромосомного.

Дивно, що вирішив до мене причепитись, коли вже не перший раз чує від мене  про моє відношення до цієї гидоти. Перефразіруя поета- "умом дупоголових не зрозуміти". І не потрібно цього. Тому, пішов геть 🖕

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Humanite сказал:

Коли починають будувати, то не розуміють скільки це буде коштувати в кінцевому результаті. Починають будувати не розуміючи принципів розрахунку несучих конструкцій. А коли приходить розуміння скільки ще треба грошей, що треба було фундамент робити іншим, що стіни репають, що комунікацій нема і не передбачається... а гроші і завзятість кудись загубились починається довга гра з продажем, щоб хоч повернути гроші, потім, коли приходить розуміння що ніхто таке не купить ні за які гроші просто кидається і стоїть недобудова занедбана та в бур"яні.

Каким боком это исправит проект??

Если проект, то хата автоматом сама себя достроит??

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, DimaF сказав:

Если проект, то хата автоматом сама себя достроит??

В нас, наприклад, по проекту в якості покриття даху рахувалась бітумка. Але згодом вирішили змінити її на ЦПЧ. Різниця в вазі відчутна. А стропілка вже готова стоїть. Тому призупинили роботи, поки проектант (конструктори) та покрівельники ( інженери), що працюють на виробництві ЦПЧ не зробили нові розрахунки і не узгодили нове покриття.

Крім того, завдяки проекту, я знала точну  узгоджену цифру по етапам робіт. Якщо в мене було бажання щось змінити, то я теж розуміла, чи будуть це додаткові кошти, чи це не змінить кошторису.  В деяких моментах дуже корисно мати проект на руках.

Але , якщо не розрахував сили (кошти), то наявність чи відсутність проекту не допоможе. Бо в мене сусідка, наприклад, будувалась з гаслом " Треба почати, а там гроші самі знайдуться". Проект мала, але і прораба , що встиг добудувати собі дім в Лісниках та купити новий Туарег замість старого, поки в неї йшло будівництво, додатком до проекту теж мала.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, DimaF сказав:

Каким боком это исправит проект??

Если проект, то хата автоматом сама себя достроит??

В проекті є розділ "кошторис" по вашому, по москальскому "смєта". Де чітко відображено кількість якого матеріалу потрібна, якої якості, скільки треба виконати робіт щоб збудувати, покроково розписані роботи, які за якими виконуються. Це дозволяє не переробляти, наприклад спочатку залити перекриття, а згодом роздолбувати щоб провести комунікації. Тому, за нестачі коштів, нема сенсу розпочинати. А от коли коштів достатньо, то нікому не знадобиться себе добудовувати. Забудовник ще до початку будівництва все бачить.

Мені ніяково від того, що на будівельному ресурсі це потрібно розтлумачувати.

30 хвилин тому, allanek сказав:

В нас, наприклад, по проекту в якості покриття даху рахувалась бітумка. Але згодом вирішили змінити її на ЦПЧ. Різниця в вазі відчутна. А стропілка вже готова стоїть. Тому призупинили роботи, поки проектант (конструктори) та покрівельники ( інженери), що працюють на виробництві ЦПЧ не зробили нові розрахунки і не узгодили нове покриття.

Яскравий приклад збільшення як часу, так і коштів на переробку того, що повинно бути виконано за проектом. Викинуті кошти. Горе від відсутності розуму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, nosatiy сказал:

зараз будується другий будинок.

 

Сидячи в Іспанії будуєте в Україні? Чи деінде?

Змінено користувачем Gonchik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Gonchik сказал:

Сидячи в Іспанії будуєте в Україні? Чи деінде?

будівництво триває під моїм особистим наглядом, так що я тут зараз) і збираюсь і надалі бути тут і жити в Україні.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Humanite сказал:

В проекті є розділ "кошторис" по вашому, по москальскому "смєта". Де чітко відображено кількість якого матеріалу потрібна, якої якості, скільки треба виконати робіт щоб збудувати, покроково розписані роботи, які за якими виконуються. Це дозволяє не переробляти, наприклад спочатку залити перекриття, а згодом роздолбувати щоб провести комунікації. Тому, за нестачі коштів, нема сенсу розпочинати. А от коли коштів достатньо, то нікому не знадобиться себе добудовувати. Забудовник ще до початку будівництва все бачить.

Вы наверное живете в стране розовых пони.

В нашей стране так строится могут только миллионеры, которые для постройки дома привозят строителей из Испании например.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, DimaF сказав:

Вы наверное живете в стране розовых пони.

В нашей стране так строится могут только миллионеры, которые для постройки дома привозят строителей из Испании например.

Та в нашей стране вообще строиться могут только живущие в стране розовых пони )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, DimaF сказав:

Вы наверное живете в стране розовых пони.

В нашей стране так строится могут только миллионеры, которые для постройки дома привозят строителей из Испании например.

Ви більше слухайте прохожих😂 до війни нормально у нас можна було   будуватись, да і зараз бачимо всеодно будуються, чим у мене особисто виклакають тільки повагу

щодо проекту, то в моєму випадку він себе окупив з лишком і знову наголошую не слухайте прохожих,як усіляких мимо проходящих, бо це як в тому випадку зі свідком😂

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, irina1969 сказал:

Ви більше слухайте прохожих😂 до війни нормально у нас можна було   будуватись, да і зараз бачимо всеодно будуються, чим у мене особисто виклакають тільки повагу

Я не о том немного)

В нашей стране 9 из 10 домов строятся не благодаря чему то разумному, а вопреки.

Если все начнут с проекта, сметы и поиска строительной компании, то ничего строится не будет.

Да и компаний для частного строительства у нас нет.

Если есть, то ценник будет в 3 раза выше чем по рынку.

Поэтому и пишу, что культурное, правильное строительство - удел миллионеров)   

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DimaF сказав:

Я не о том немного)

В нашей стране 9 из 10 домов строятся не благодаря чему то разумному, а вопреки.

Если все начнут с проекта, сметы и поиска строительной компании, то ничего строится не будет.

Да и компаний для частного строительства у нас нет.

Если есть, то ценник будет в 3 раза выше чем по рынку.

Поэтому и пишу, что культурное, правильное строительство - удел миллионеров)   

Не буде )) може мені пощастило, бо у мене дерев"яний будинок і фірм мало...так будівництво було розтянуто, але тут переваги дерева, бо по технології треба перерва, а за цей час можна гроші підзаробити...те що в будівництво треба вступати з гарними грошими це аксіома

 я ще за те, що проект це не догма, наприклад у мене по договору до 5 правок з перехунком теєї ж стропілки були зазначені з самого початку, бо також як у Алли з самого початку була бітумка, а я її терпіти не можу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, DimaF сказав:

Вы наверное живете в стране розовых пони.

В нашей стране так строится могут только миллионеры, которые для постройки дома привозят строителей из Испании например.

Я живу в різних країнах. Зараз - в Україні.

Будьде, а особливо в нашій країні будівництво за проектом, з кошторисом економить від 25 відсотків за рахунок відсутності потреби переробляти. Ну і нажаль для "прораба" неможливості збудувати собі щось з "зайвих" матеріалів.

15 хвилин тому, DimaF сказав:

Я не о том немного)

В нашей стране 9 из 10 домов строятся не благодаря чему то разумному, а вопреки.

Если все начнут с проекта, сметы и поиска строительной компании, то ничего строится не будет.

Да и компаний для частного строительства у нас нет.

Если есть, то ценник будет в 3 раза выше чем по рынку.

Поэтому и пишу, что культурное, правильное строительство - удел миллионеров)   

Ну звісно що не про те, бо про те ви не маєте уявлення.

Саме так. 9 з 10 будівництв приватного сектору робиться "як вийде" замість "як треба".

Якщо почнуть будуватизя за проектом через будівельників а не різноробів то будуть мати будинки замість сараюшок.

Попит породжує пропзицію. 

Яким чином? Є кошторис. Там є всі вартості. Фірма будує згідно прокету та кошторису. Де візьметься "3 рази дорожче за ринкові ціни"?

Ви пишете маячню в питанні, в якому нічого не розумієте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...