Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

построить дом - выгодно ли?

Flamingo88

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, US7IGN сказал:

...мій виконроб колись мав необережність приїхати на мій "довгобуд" на новій машині...

Це він шо, за пару тисяч гривень старого жигуля придбав? Чи Ви будували Палац Спорту?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а яка різниця хто на чому приїхав ??? Є кошторис, який зроблено на основі проекту і вперед. Всі додаткові зміни узгоджуються. Гуманітарій не гуманітарій, але з телефоном  та інетом товаришує , прості арифметичні дії може робити ?

Коли бригада хоче зайти на об"єкт то вона і прорахунок зробить ( можна дати на прорахунок кільком), заключайте договір, прописуйте умови ( в інеті можна знайти "козу") ...по цінах; так подивіться скільки це коштує та порівняйте, є у пророба знижка, він може ДОБРОВІЛЬНО поділитись добре ні так ні, гроші тільки по факту виконання робіт, тут по різному від оплати за тиждень чи вже по факту, у нас були і ті, і ті...це не треба пояснювати тому, хто будувався

image.thumb.png.7b8d118eb5d440ddb4f3599ca029df6c.png

image.thumb.png.412ef6360e5fef73e9c85bb69b485d9a.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, irina1969 сказал:

а яка різниця хто на чому приїхав ??? Є кошторис, який зроблено на основі проекту і вперед. Всі додаткові зміни узгоджуються. Гуманітарій не гуманітарій, але з телефоном  та інетом товаришує , прості арифметичні дії може робити ?

"Не ламайте людині життя. Бачите яка істерика?"(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, MAESTRO DNEPR сказав:

"Не ламайте людині життя. Бачите яка істерика?"(с)

да просто якщо я хочу почитати фантастику, то мені не треба для цього заходити на стройдом...намагаюсь донести, що цивілізований початок будівництва це нормально та дешевше для замовника ніж дика забудова,   більшість намагається зробити як в  мультику "Жадібний багатій", а результат ось такий (( ІМХО, якщо б зараз будувалась ( не дай Боже😂) я б цього не робила, а шукала готове

image.thumb.png.ae4076b3ec638a03159eaa822dae9ad9.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Це він шо, за пару тисяч гривень старого жигуля придбав? Чи Ви будували Палац Спорту?))

Ні, лише на цивіку. Виявилось що ми мали спільного знайомого, який чув історію про чудового клієнта. Будівництво було цікавим і пара дизайнерських ідей були вдалими, але я бував там дуже не часто, не вникав в кошториси бо грошей вистачало. Може якби він не палився і робив трохи швидше, то я б нічого і не помітив.

Я зі всіма працюю на довірі. Але до першого проколу.

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, irina1969 сказав:

намагаюсь донести, що цивілізований початок будівництва це нормально та дешевше для замовника ніж дика забудова, 

Золоті слова. Саме про це і кажу, що маючи проект, маючи кошторис і будуючи за ними з авторським та технічним наглядом виходить швидше, дешевше і зберігаються нерви ніж спроби "зекономити" та бдувати в дику. А от тих, хто звик будувати в дику - "я сказав, то хай він платить" це дуже дратує. Істерика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В будь-якому разі перше будівництво треба вважати пробним. З'являється розуміння що відбувається, що, як і з чого ти хочеш. Наступне вже будуєш швидко та впевнено.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.04.2023 в 18:39, Humanite сказал:

В проекті є розділ "кошторис" по вашому, по москальскому "смєта". Де чітко відображено кількість якого матеріалу потрібна, якої якості, скільки треба виконати робіт щоб збудувати, покроково розписані роботи, які за якими виконуються. Це дозволяє не переробляти, наприклад спочатку залити перекриття, а згодом роздолбувати щоб провести комунікації.

Так, згоден з вами. А якщо тут дiе якась "секта" по довгобуду на роки, що "обовязково" потребуе доробляти/переробляти та ще й з проблемами. Е тут свiжий приклад з тутешнiх довгобудiв "ЯД" i "motos", уже скоро два роки вiд початку, а "вiз i нинi там". (тут таких багато з довгобудом по 2-3роки)  Якщо взяти "коробку" з мат. Хелуз(без фундамента) 2-етажа, потрiбно три тижнi з перекриттям повнiстю готовим i утепленим, де все продумано/пiдiгнано з вент-каналами,димохiд,перемички i вiконi пройми, i бiльше нiяких "доробок i закупок", монтаж без зупинки,як"лего". (вам привозять все шо потрiбно на "коробку", тут не потрiбна опалубка,арматура,пiсок,цемент,бiтономiшалка i др. подвiйних робiт)

В 09.04.2023 в 09:13, Humanite сказал:

Будьде, а особливо в нашій країні будівництво за проектом, з кошторисом економить від 25 відсотків за рахунок відсутності потреби переробляти. Ну і нажаль для "прораба" неможливості збудувати собі щось з "зайвих" матеріалів.

Я тут уже десятки разiв пробую "донести" до цих довгобудiв, де економнiше буде i з якого мат. якiснiше коробка по всiм параметрам в порiвнянi з ГБ чи буть якого кирпича.  А прорабу тут "зовсiм нiчого красти" бо все пощiтано з клеями "тутелька в тютельку".(якщо, вiн тут потрiбен)

 Потрiбно спочатку якiсний i в комплексi матерiал вибирати i рахувати,бо тут економiя i время.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, volkoff сказав:

прорабу тут "зовсiм нiчого красти" бо все

...вже вкрадено до нього )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, volkoff сказав:

уже скоро два роки вiд початку, а "вiз i нинi там". (тут таких багато з довгобудом

Щоб закінчити довгобуд за 2 роки треба зразу мати $120k або заробляти більше $5k на місяць, немає ніякого сенсу гнатися за чудо-лего-блоками які самі складаються в будинок за три тижні, бо самі заробляти вони ще не навчилися :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, volkoff сказав:

Якщо взяти "коробку" з мат. Хелуз(без фундамента) 2-етажа, потрiбно три тижнi з перекриттям повнiстю готовим i утепленим, де все продумано/пiдiгнано з вент-каналами,димохiд,перемички i вiконi пройми, i бiльше нiяких "доробок i закупок", монтаж без зупинки,як"лего". (вам привозять все шо потрiбно на "коробку", тут не потрiбна опалубка,арматура,пiсок,цемент,бiтономiшалка i др. подвiйних робiт)

Матеріал жодним чином не має переваг від будування з газоблоку, особливо в ціні блоку на квадратний метр огороджувальних конструкцій. Також в цьому матеріалі пагано кріпити будьщо, в тому числі і електрофурнітуру, так як він доволі крихкий. При попаданні води та замерзвнні керамоблок розтріскується дуже швидко. 

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Humanite сказав:

Матеріал жодним чином не має ВИРІШАЛЬНИХ переваг від будування з газоблоку, особливо в ціні блоку на квадратний метр огороджувальних конструкцій.

Тут згоден с деякими омовками

3 години тому, Humanite сказав:

Також в цьому матеріалі пагано кріпити будьщо, в тому числі і електрофурнітуру, так як він доволі крихкий. При попаданні води та замерзвнні керамоблок розтріскується дуже швидко. 

А тут абсолютно незгоден.
Ніяких проблем з кріпленням - просто надо не перфоратором херячити а "пером" для керамики навіть 12в дриль легко робить файні отвори під дюбеля
попадання води - ну мабуть у середину блоку то і розірве, ала то значить що до зими стіни не закрили.
в мене валяється пару блоків просто неба вже років 8, не розтріскались та не порвані (вода в них не накопичується). Поротерм польський.

А от з кріпленням в газоблок то питань більше, особливо "теплий" Д200-300.

Все вирішує бюджет.

якось рахували, з наємною робочою силою відносно якісний будинок 90-110 м кв дешевше 60 к дол ніяк не виходив... (без меблів але з розведеннимим опаленням, електрикою, водою)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, vadimv сказал:

...вже вкрадено до нього )

Ви про що?.. будь ласка не пишiть "загадками",а аргументуйте "чому так, або з чим"

 

9 часов назад, normal сказал:

Щоб закінчити довгобуд за 2 роки треба зразу мати $120k або заробляти більше $5k на місяць, немає ніякого сенсу гнатися за чудо-лего-блоками які самі складаються в будинок за три тижні, бо самі заробляти вони ще не навчилися

Тодi нема сенсу починати будувати. Потрiбно зiбрати в "тумбочку" хотяби 80% вiд готового будинку. А я написав рiзницю мiж кер-бл., ГБ i цеглою, а рiзниця велика "Небо i Земля" ну,то ви напевно не знаете.

 

9 часов назад, Humanite сказал:

Матеріал жодним чином не має переваг від будування з газоблоку, особливо в ціні блоку на квадратний метр огороджувальних конструкцій. Також в цьому матеріалі пагано кріпити будьщо, в тому числі і електрофурнітуру, так як він доволі крихкий. При попаданні води та замерзвнні керамоблок розтріскується дуже швидко. 

То вам уже вiдповiли вище, а ще добавлю,що там все продумано i по крiпленям i по теплим мiсткам по елементам, чого нема у ГБ i др.мат.  "Не плутайте з др. блоками, бо в них нема половини того що е в хелуз, i ще утепляти треба"  I даже "Вiнербергер"поступаеця по мiцностi(М75) i телоопору-(R)це тi з ватою.   А вода все  крiзь рве при морозi i метал. Якщо трубу залить водою i на мороз,то що буде, звiсно порве,чи "то напевно метал-труба не якiсна", так?

Якщо ви не розумiетесь на мат. то не пишiть дурнi.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, volkoff сказав:

Ви про що?.. будь ласка не пишiть "загадками",а аргументуйте "чому так, або з чим"

Я маю на увазі, що в цьому світі нічого не з'являється з нічого і нікуди безслідно не зникає, за все потрібно платити і щоб щось отримати - треба щось зробити. Тобто якщо на чомусь "зовсiм нiчого красти" прорабу, то це логічно означає, що на цьому заробив хтось інший, раніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, volkoff сказав:

То вам уже вiдповiли вище, а ще добавлю,що там все продумано i по крiпленям i по теплим мiсткам по елементам, чого нема у ГБ i др.мат.  "Не плутайте з др. блоками, бо в них нема половини того що е в хелуз, i ще утепляти треба"  I даже "Вiнербергер"поступаеця по мiцностi(М75) i телоопору-(R)це тi з ватою.   А вода все  крiзь рве при морозi i метал. Якщо трубу залить водою i на мороз,то що буде, звiсно порве,чи "то напевно метал-труба не якiсна", так?

Якщо ви не розумiетесь на мат. то не пишiть дурнi.

Звісно, куди нам, сірим. в лаптях та по ваших паркетах.

Лише зазначу що такого поняття як "теплі містки" не існую. Є - містки холоду. Це ті місця, через які взимку витрачається тепло на обігрів всесвіту.

Щодо "елементів", то газосилікат непагано приймає потрібну форму за допомогою звичайної пилки. Щодо утеплення, то за наявними нормами ДБН  блок 400 мм 400 кг/м3 не потребує утеплення. Ну і стосовно матюків, то ядійсно на цьому не розуміюся. Тут можу лише сприймати вас, як фахівця в цій області знаннь.

Змінено користувачем Humanite
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, vadimv сказал:

Я маю на увазі, що в цьому світі нічого не з'являється з нічого і нікуди безслідно не зникає, за все потрібно платити і щоб щось отримати - треба щось зробити. Тобто якщо на чомусь "зовсiм нiчого красти" прорабу, то це логічно означає, що на цьому заробив хтось інший, раніше.

Не,ви не поняли, там на заводi прощiтують весь мат. на коробку по вашому проекту,потiм привозять на обект i ми, або хoзяiн принiмае по накладнiй. А потiм тiльки руки потрiбнi для монтажа i без зупинки. А хто, шо, може вкрасти,такого не знаю. Як росказував iмпортер, з цим мат.не хотять працювати прораби, бо нема шо вкрасти,вони працюють тiльки з ГБ або цеглою.

 

34 минуты назад, Humanite сказал:

Лише зазначу що такого поняття як "теплі містки" не існую. Є - містки холоду. Це ті місця, через які взимку витрачається тепло на обігрів всесвіту.

Щодо "елементів", то газосилікат непагано приймає потрібну форму за допомогою звичайної пилки. Щодо утеплення, то за наявними нормами ДБН  блок 400 мм 400 кг/м3 не потребує утеплення. Ну і стосовно матюків, то ядійсно на цьому не розуміюся. Тут можу лише сприймати вас, як фахівця в цій області знаннь.

Теплi "мiстки" -це у теплоi керамiки (тому що кладка на теплих клеях),а холоднi "мiстки" -це у ГБ.

Ну,не будемо сперечатись,чого ще потрiбно до ГБ, а потрiбно багато i подвiйна робота.

Керамоблок весь шлiфований з iдеальною геометрiею,де все пiдiгнано, все в комплектi i нiчого не потрiбно докупляти.  Зайдiть там в рекламi е вiдео i не одне, чого я тут розпинаюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, volkoff сказав:

чого я тут розпинаюсь.

А ви не розпинайтесь а просто наведіть для прикладу кошторис або суму за матеріали на весь будинок - буде видно чи готові споживачі переплатити за плюшки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2023 в 09:55, irina1969 сказал:

а яка різниця хто на чому приїхав ??? Є кошторис, який зроблено на основі проекту і вперед. Всі додаткові зміни узгоджуються. Гуманітарій не гуманітарій, але з телефоном  та інетом товаришує , прості арифметичні дії може робити ?

Коли бригада хоче зайти на об"єкт то вона і прорахунок зробить ( можна дати на прорахунок кільком), заключайте договір, прописуйте умови ( в інеті можна знайти "козу") ...по цінах; так подивіться скільки це коштує та порівняйте, є у пророба знижка, він може ДОБРОВІЛЬНО поділитись добре ні так ні, гроші тільки по факту виконання робіт, тут по різному від оплати за тиждень чи вже по факту, у нас були і ті, і ті...це не треба пояснювати тому, хто будувався

image.thumb.png.7b8d118eb5d440ddb4f3599ca029df6c.png

image.thumb.png.412ef6360e5fef73e9c85bb69b485d9a.png

 

У вас на цих фото виднося що між стрічковим фундаментом та ФБС нема гідроізоляції...це погано.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, SergeyNikolaevich сказав:

 

У вас на цих фото виднося що між стрічковим фундаментом та ФБС нема гідроізоляції...це погано.

 я розумію це з власного досвіду 😂?  

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, SergeyNikolaevich сказал:

 

У вас на цих фото виднося що між стрічковим фундаментом та ФБС нема гідроізоляції...це погано.

цікаво, а проект був? тут же всі пишуть що якщо з проектом та наглядом то жодних проблем. швидко та дешево все буде :lol:

з мого досвіду той бюджет що тобі порахували треба множити на два, постійно наглядати самостійно і взагалі подумати чи потрібна тобі та розвага чи купити готове та вже жити зараз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

всі пишуть що якщо з проектом та наглядом то жодних проблем. швидко та дешево все буде :lol:

Ага, всі )

image.png.148a649555b038809d6d86cdfca53528.png

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

і взагалі подумати чи потрібна тобі та розвага чи купити готове та вже жити зараз.

Тобто варіант взагалі не купувати - взагалі не розглядається. )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

Ага, всі )

image.png.148a649555b038809d6d86cdfca53528.png

Тобто варіант взагалі не купувати - взагалі не розглядається. )

В умовах було отримати будинок. Обговорювалося як це дешевше зробити. Особисто я прийшов до того що житло має бути за комфортом не гірше готелю в 3 зірки та його не шкода кинути в будь-який момент. Можливо це через те що до того світу вже ближче ніж до цього, тому нема сенсу для матеріальної метушні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

В умовах було отримати будинок. Обговорювалося як це дешевше зробити. Особисто я прийшов до того що житло має бути за комфортом не гірше готелю в 3 зірки та його не шкода кинути в будь-який момент.

Очевидна відповідь - готель в 3 зірки )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

Очевидна відповідь - готель в 3 зірки )

Я регулярно думаю над цим. Як тільки вийду на пенсію, куплю готель і буду їм особисто керувати )

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

Я регулярно думаю над цим. Як тільки вийду на пенсію, куплю готель і буду їм особисто керувати )

І його не шкода буде кинути в будь-який момент? Шось я сумніваюсь )

Особисто я задумався над цим, вперше потрапивши до готелю в Туреччині. Прикинув, скільки буде коштувати в ньому проживати трохи довше за тиждень. )

Після цього будування (а також купівля) будинку для мене втратило будь-який сенс.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...