Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

построить дом - выгодно ли?

Flamingo88

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, irina1969 сказав:

я ще за те, що проект це не догма, наприклад у мене по договору до 5 правок з перехунком теєї ж стропілки були зазначені з самого початку, бо також як у Алли з самого початку була бітумка, а я її терпіти не можу

Кожна зміна в проекті, яка відбувається на етапі будівництва здорожчує будівництво. Іноді в рази. Потреба зміни говорить лише про неякісний підхід замовника до видачі технічного завдання на проектування, низький рівень проектувальника чи велике бажання виконавця заробити додаткові гроші у "каламутній водичці".

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, irina1969 сказав:

да і зараз бачимо всеодно будуються, чим у мене особисто виклакають тільки повагу

В сусідніх товариствах, куди прилітало так, що тільки стіни залишались від будинків і то не всі, будівництво йде повним ходом. І переважно, будують нові будинки. Коли ходжу  в ті товариства кормити котів, що господарі залишили зимувати і ті тваринки бідкаються, то завжди з кимось спілкуюсь. Чи то з господарем будівництва, чи то з будівельниками. Враження від тих та інших приємне. І будівництва виглядають вже цивільно, стихійність помалу зникає.  Гроші вкладаються чималі і це дивує. дивує, що в людей нема страху залишитись без оселі , коли поряд стоїть ось таке. Але і радує, ящо люди будуються, то вірять в те, що країна вистоїть. Середній вік людей, що будуються 40-45 років. І це теж дивує, бо в цьому віці легко змінити країну, легко пристосуватись до нового життя. А люди вкладають гроші тут, в Україні.

27 хвилин тому, irina1969 сказав:

я ще за те, що проект це не догма, наприклад у мене по договору до 5 правок з перехунком теєї ж стропілки були зазначені з самого початку, бо також як у Алли з самого початку була бітумка, а я її терпіти не можу

Іра, тому читати , пардон, як люблять казати на форумі, ці висери стосовно того і що таке проект, і за додаткові гроші, як і за все інше, то смішно. Бо то базіканьє необізнаної істоти. Простіше кажучі, відверта брехня.

Так і є. В договорі зазначені пункти стосовно змін. Ми також нічого не платили. Може ще і тому, що крім договора є звичайні людські нормальні стосунки. Знов приклад з мого будівництва.  В нас тераса є невід'ємною частиною будинку і ми дуже переймались тим, щоб дерев'яні стовби, що тримають дах тераси, виглядали не тонкими паличками, як бачу в багатьох випадках.

Куратор проекту, розуміючи все це, на свій ризик замовив на терасу  клеєний брус замість того, що закладалось в проекті. Ціна того брусу була відчутно вище того, що було в кошторису. Якби ми відмовились, а ми могли відмовитись оплачувати, то це б було з кишені куратора. Звісно, що ми були вдячні і оплатили ці витрати, бо воно того вартувало.

До речі, брус замовили  в фірми, про яку , я пам'ятаю, були гарні відгуки ще з часів Ремерса). Назву забула, з цією війною, мозок наче ластиком витирає все незначуще.

IMG_7683.JPG

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Humanite сказав:

Кожна зміна в проекті, яка відбувається на етапі будівництва здорожчує будівництво. Іноді в рази. Потреба зміни говорить лише про неякісний підхід замовника до видачі технічного завдання на проектування, низький рівень проектувальника чи велике бажання виконавця заробити додаткові гроші у "каламутній водичці".

я десь казала  " на етапі будівництва " ?

я розумію дуже важко жити в цьому світі вважаючі більшість оточуючих дурниками, нездарами та хапугами і ще тяжче усвідомлювати, що це не так і коли оточуючім монопісуально на ваші думки😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, irina1969 сказав:

я розумію дуже важко жити в цьому світі вважаючі більшість оточуючих дурниками, нездарами та хапугами і ще тяжче усвідомлювати, що це не так і коли оточуючім монопісуально на ваші думки😂

Що ж ви так про себе та й про себе? Якщо вам так важко жити, то хто змушує?🤣

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Humanite сказал:

Ви пишете маячню в питанні, в якому нічого не розумієте.

Это вы пишите херню никак не связанную с реалиями жизни...

Сметой в нашей стране можно зад только вытирать, это не об Украине.

Смета на 1 месяц, все что больше - пересчет в сторону увеличения.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, DimaF сказав:

Это вы пишите херню никак не связанную с реалиями жизни...

Сметой в нашей стране можно зад только вытирать, это не об Украине.

Смета на 1 месяц, все что больше - пересчет в сторону увеличения.

Ви це з власного досвіду пишете чи "я знаю бо так кажуть"?

Кошторисом підтираються ті, хто не розуміє що це таке. В Україні будуєть за проектами і з кошторисами суттєву частку об"єктів. Десь 99,8%

То вам так здається. Два роки кошторис є актуальним. 

Я замовляв перепроектування та актуалізацію старих проектів п"яти-шести річної давнини і не завжди було суттєве збільшення (3-8%), проходив Держбудекспертизу цих проектів, виконував ці проекти і вводив об"єкти в експлуатацію, тому я з власного досвіду знаю про що кажу. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Humanite сказал:

Ви це з власного досвіду пишете чи "я знаю бо так кажуть"?

А с какого же еще?? конечно со своего.

 

10 минут назад, Humanite сказал:

В Україні будуєть за проектами і з кошторисами суттєву частку об"єктів. Десь 99,8%

Промышленных, коммерческих, даже 100%.

Частные дома - абсолютное меньшинство в плане общей сметы, это просто бессмысленно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Humanite сказал:

Два роки кошторис є актуальним. 

Сравните стоимость, например цемента в апреле 2022 и в апреле 2023, а потом несите чушь!!!

И так по всем материалам, а особенно по МП окнам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, pump сказав:

Сравните стоимость, например цемента в апреле 2022 и в апреле 2023

В долларах, в евро или в биткойнах? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

В долларах, в евро или в биткойнах? )

А разве кошторис в Украине, разрабтывается в указанных валютах? 

Слишком далеки вы от народа  Украины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, pump сказав:

А разве кошторис в Украине, разрабтывается в указанных валютах? 

У меня табличка с расходами была составлена в долларах )

12 хвилин тому, pump сказав:

Слишком далеки вы от народа  Украины.

Пока не настолько, как хотелось бы...

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, pump сказав:

Сравните стоимость, например цемента в апреле 2022 и в апреле 2023, а потом несите чушь!!!

И так по всем материалам, а особенно по МП окнам.

Я вам більше скажу... Якість дороги з Запоріжжя до Львова дуже змінювалася з часом. Так, наприклад, в січні 22 року можна було доїхати за 13 годин, а на початку березня того ж року 5 діб. Хоча, зараз також ті самі 12-13 годин. Невже так покриття змінювалось?

 

Ви порівнюйте, наприклад, 11 рік та 13. 17 та 19 (до ковідла). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Humanite сказав:

Ви це з власного досвіду пишете чи

А який ваш власний досвід без проектанту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через знайомих запросили подивитись будівництво приватного будинку, в який замовник вклав більше 170 тисяч долярів, а будинок ще будується. Приїхав. Подивився. Зробив приблизні акти виконаних робіт. На ті часи вийшло приблизно 28 тисяч тих самих долярів. Все інше просто крали. Замовник - лікар-стоматолог і нічого не розуміє в будівництві. От його і розводили. Замість 50 кубів газоблоку купили майже триста. Де дівся - ніхто не знає. Те саме з арматурою - 62 тони, тоді як використано не більше трьох. На опалубку купили 40 кубів лісу і 4 пачки фанери. Звісно на майданчику було з куб дров і півтора листи ОСБ.

Правда в той самий день зник і "прораб" і "бригадир", і сама бригада. Навіть власні речі вирішили не тягти з собою. У лікаря серце прихопило. Три тижні в кардіології. Після попросив подивитись що можна з цим зробити, але там два роки лише робили вигляд будівництва. Жодної площини, жодного прямого кута. "Фундамент" з трьох окремих частин і заглиблений на два штика в землю.

Три роки стояла недобудова, після чого він вивіз на смітник все що там було, замовив проект, фірмою за сезон збудували будинок. На новий рік велися внутрішні оздоблювальні роботи. Встановили ялинку у вітальні. Всі витрати склали 58 тисяч тих самих долярів. Я знаю все це тому, що виконував технагляд від замовника.

 

Це - з власного досвіду.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Humanite сказав:

От його і розводили

А ви бачили в житті щоб когось не розводили? Я особисто кожен тиждень виборюю яку ковбасу чи чай вже не купувати (навіть то ліптон вибув), а які ще не втратили якість... Про фундамент за 10м * $1k без проекту вручну з бутом та глиняним замком у вас таке архітектор зробить? Будинкам по 100+ років, а ви вірте богу проектів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Humanite сказал:

Це - з власного досвіду.

Казка на ніч від діда Панаса)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Humanite сказал:

, в який замовник вклав більше 170 тисяч долярів, а будинок ще будується. Приїхав. Подивився. Зробив приблизні акти виконаних робіт. На ті часи вийшло приблизно 28 тисяч тих самих долярів. Все інше просто крали. Замовник - лікар-стоматолог і нічого не розуміє в будівництві. От його і розводили. Замість 50 кубів газоблоку купили майже триста. Де дівся - ніхто не знає. Те саме з арматурою - 62 тони, тоді як використано не більше трьох. На опалубку купили 40 кубів лісу і 4 пачки фанери. Звісно на майданчику було з куб дров і півтора листи ОСБ.

Ну це кліничний випадок.

Таким людям краще готовій будінок купляти.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, DimaF сказал:

Ну це кліничний випадок.

Це не випадок, це байка... та я бачу шо деяким дуже добре заходять байки)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, normal сказав:

А ви бачили в житті щоб когось не розводили?

Тут кожен міряє по собі.

 

8 годин тому, normal сказав:

Будинкам по 100+ років, а ви вірте богу проектів...

Так. Я бачив і таке. Під один, навіть, пдводили фундамент за проектом.

 

17 хвилин тому, MAESTRO DNEPR сказав:

Казка на ніч від діда Панаса)

Я лише відповів на питання. Розумію, що вам бажаніше коли клієнт платить і не задає жодних питаннь. Сказано що по "смєті" - фундамент $20 000, коробка $30 000, дах $20 000, оздоблення $50 000. А де тут прадо сховане - не твоє клієнтське діло.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, MAESTRO DNEPR сказал:

Це не випадок, це байка... та я бачу шо деяким дуже добре заходять байки)

Увы, к сожалению нет..(

Наблюдал подобное у моих знакомых, оба гуманитарии, но с деньгами.

Разводили их нещадно, правда хоть построили неплохо.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Humanite сказал:

Розумію, що вам бажаніше коли клієнт платить і не задає жодних питаннь. Сказано що по "смєті" - фундамент $20 000, коробка $30 000, дах $20 000, оздоблення $50 000. А де тут прадо сховане - не твоє клієнтське діло.

Перестаньте нести бредятину! В мене таке враження, що Ви ніколи в житті не були знайомі ні з однією багатою людиною... бо Ви б знали і розуміли їхню філософію... більшість з них вдавиться за 20 гривень... а Ви тут плесте язиком, як помело... маразм підʼїхав?

п.с. ...ще один... Біба і Боба.

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MAESTRO DNEPR сказал:

В мене таке враження, що Ви ніколи в житті не були знайомі ні з однією багатою людиною... бо Ви б знали і розуміли їхню філософію... більшість з них вдавиться за 20 гривень...

саме через те вони й багаті. коли мій виконроб колись мав необережність приїхати на мій "довгобуд" на новій машині, то я його лише подякував і звільнив. після цього наступні будівництва йшли набагато швидше та дешевше, а та інвестиція в досвід та розум досить швидко повернулася :lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, DimaF сказав:

Увы, к сожалению нет..(

Наблюдал подобное у моих знакомых, оба гуманитарии, но с деньгами.

Разводили их нещадно, правда хоть построили неплохо.

Не ламайте людині життя. Бачите яка істерика?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...