Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Аэрок Энерджи утепление стен газобетоном 150 мм. опыт монтажа и впечатления.

PROFITEC

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, може хто стикався з такою проблемою: поштукатурили фасад утеплений аерок енерджі штукатуркою Церезіт ст24 по маякам, минуло вже два тижні, все було добре і тут я помітив на стіні з сонячної сторони тонкі вертикальні тріщини, далі будем робити армуючий шар з сіткою, питання в тому чи стримає армуючий шар ці тріщини, і що взагалі з ними можна зробити? на інших стінах тріщин немає.

 

Благодаря солнцу слишком быстро высохло - вот и потрескалось.

 

Армосетка должна минимизировать этот эффект.

 

Именно поэтому, при выполнении штукатурно-малярных работ на фасаде рекомендовано применять затеняющие сетки на лесах

 

Собственно, на каждом мешке написано:

Рекомендации

 

.....В период высыхания и схватывания растворной смеси её необходимо предохранять от прямых солнечных лучей....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благодаря солнцу слишком быстро высохло - вот и потрескалось.

 

Армосетка должна минимизировать этот эффект.

 

Именно поэтому, при выполнении штукатурно-малярных работ на фасаде рекомендовано применять затеняющие сетки на лесах

 

Собственно, на каждом мешке написано:

сетку конечно не преминяли, но штукатурили эту стену только в вечернее время, настораживает то что две недели все было норм, а тут два солнечных дня и пошли трещины,может надо было поливать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теж тріщини, по фінішному покриттю пішли на сонячній стороні. Не робив нічого і не буду)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, може хто стикався з такою проблемою: поштукатурили фасад утеплений аерок енерджі штукатуркою Церезіт ст24 по маякам, минуло вже два тижні, все було добре і тут я помітив на стіні з сонячної сторони тонкі вертикальні тріщини, далі будем робити армуючий шар з сіткою, питання в тому чи стримає армуючий шар ці тріщини, і що взагалі з ними можна зробити?

А навіщо Вам посередник , у вигляді СТ 24 , чому зразу не нанесли армуючий шар з сіткою?

 

на інших стінах тріщин немає.

Можливо Ви їх просто не бачите. Візьміть валик змочений водою та прокатайте по стіні , усі наявні тріщини проявляться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо Вам посередник , у вигляді СТ 24 , чому зразу не нанесли армуючий шар з сіткою?

 

 

Можливо Ви їх просто не бачите. Візьміть валик змочений водою та прокатайте по стіні , усі наявні тріщини проявляться.

обійшов з валиком весь фасад тріщин немає, тільки одна стіна з тріщинами, вода їх добре проявила.

Посередник ст24 застосував по таких причинах: таку систему порекомендувала тех підтримка Церезіт, досвідчена бригада фасадчиків запевнела,що зробити якісний фасад просто перетяжкою клеєм дуже важко, можуть пробиватись блоки, особливо після зими, потім сам аерок не рекомендує використовувати тонкошарову систему оздоблення і взагалі клея для мін вати і пінопласту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посередник ст24 застосував по таких причинах: таку систему порекомендувала тех підтримка Церезіт,

Якщо Ви вже використовували ст 24 , то чому не заклали в шар штукатурки сітку? І до речі , чим Ви збираєтесь влаштовувати армуючий шар?

 

досвідчена бригада фасадчиків запевнела,що зробити якісний фасад просто перетяжкою клеєм дуже важко, можуть пробиватись блоки, особливо після зими,
.

Це далеко не так , ось Вам приклад , як з мінімальним шаром клею зробити рівний фасад , пост 632.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=234551&page=32

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви вже використовували ст 24 , то чому не заклали в шар штукатурки сітку? І до речі , чим Ви збираєтесь влаштовувати армуючий шар?

 

.

Це далеко не так , ось Вам приклад , як з мінімальним шаром клею зробити рівний фасад , пост 632.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=234551&page=32

гарний метод перетяжки, шкода що раніше не знав про такий, армуючий шар буде сітка + клей ст190, в мене зараз мозок кипить чи не перейдуть ці тріщини через армуючий шар((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гарний метод перетяжки, шкода що раніше не знав про такий, армуючий шар буде сітка + клей ст190, в мене зараз мозок кипить чи не перейдуть ці тріщини через армуючий шар((

А чому вони мають перейти на армуючий шар . Штукатурка вже висохла , де треба і не треба потріскалась , вона вже ніяк не може впливати на армування. А от при нанесенні армуючого шару , обовязково закрийтесь від сонця. У мене дві стіни на сонячні стороні , то я купував захисний тент 6х8м. , коштує приблизно 300гр.

Цікаво , а техпідтримка церезіт хоч якось аргументували необхідність нанесення штукатурки, між утеплювачем , та армуючим шаром.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це далеко не так , ось Вам приклад , як з мінімальним шаром клею зробити рівний фасад , пост 632.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=234551&page=32

 

в посте 647 как раз у вас видно, как проявляются блоки на стене не смотря на завершенную штукатурку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в посте 647 как раз у вас видно, как проявляются блоки на стене не смотря на завершенную штукатурку

Це не означає що пошпатльовано криво , просто на стиках блоків дещо більше розчину , і там повільніше висихає , тому і видно контури. От коли видно контури вже після фінішного оздоблиння , от тоді це криві руки виконавця.

ПС... Я не автор поста, на який Ви вказуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не означає що пошпатльовано криво , просто на стиках блоків дещо більше розчину , і там повільніше висихає , тому і видно контури. От коли видно контури вже після фінішного оздоблиння , от тоді це криві руки виконавця.

ПС... Я не автор поста, на який Ви вказуєте.

 

1) про кривость никто и не говорил. с ГБ или гипсовыми блоками беда с проявлением швов не из-за кривости шпаклевания.

 

2) природа этого явления ясна и понятна. и даже методы борьбы с неравномерностью впитывания оснований разработаны.

 

3) в теме, которую вы показали есть тот же объект который вы показали. и в котором проявился тот эффект, о котором вас спросили, и вы написали, что вот вам ссылка - там всё чики-пуки.

и даже в посте 632 видно неравномерность впитывания основания

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) про кривость никто и не говорил. с ГБ или гипсовыми блоками беда с проявлением швов не из-за кривости шпаклевания.

 

2) природа этого явления ясна и понятна. и даже методы борьбы с неравномерностью впитывания оснований разработаны.

Просвятіть будь-ласка , які ж це такі методи боротьби на етапі штукатурки ?

 

1)

3) в теме, которую вы показали есть тот же объект который вы показали. и в котором проявился тот эффект, о котором вас спросили, и вы написали, что вот вам ссылка - там всё чики-пуки.

и даже в посте 632 видно неравномерность впитывания основания

Чому Ви вирішили що це нерівномірність вбирання вологи , штукатурка матеріал однорідний , і вбирає вологу рівномірно . А от віддає , за рахунок різної товщини вже не рівномірно. На БУДЬ-ЯКОМУ фасаді , якщо його зволожити буде видно контури блоків , якщо штукатурка ще не захищена оздоблювальними матеріалами. Фасадчики запевняли ТС , що клеем проблематично витягнути рівно фасад , а не за контури блоків (іменно так я зрозумів).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просвятіть будь-ласка , які ж це такі методи боротьби на етапі штукатурки ?

 

 

Чому Ви вирішили що це нерівномірність вбирання вологи , штукатурка матеріал однорідний , і вбирає вологу рівномірно . А от віддає , за рахунок різної товщини вже не рівномірно. На БУДЬ-ЯКОМУ фасаді , якщо його зволожити буде видно контури блоків , якщо штукатурка ще не захищена оздоблювальними матеріалами. Фасадчики запевняли ТС , що клеем проблематично витягнути рівно фасад , а не за контури блоків (іменно так я зрозумів).

Фасадчики назвали ряд причин по яких не рекомендують перетягувати фасад клеєм, з тих що запам'ятав це вирівнювання фасаду, пробивання блоків, зимою на швах вже по фінішу виходять висоли, також треба ще буде додатково наносити вирівнювальні шари, треба сказати що категорично виконувати фасад перетяжкою не відмовилися, вибір залишився за мною. Технічний консультант церезіта(доречі він один з 4 яких я обдзвонив знав що таке Аерок Енерджі і в чому суть проблеми) поясним мені буквально на пальцях що в клеях для мін вати велий вміст цементу, а сам утеплювач дуже крихкий тому щоб клей не порвав газобетон краще використати спочатку штукатурку ст24, ще сказав що єдиного рецепту пирога такого фасаду немає, оскільки матеріал достатньо новий і завод Аерок не йде на співрацю чи щось в такому дусі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фасадчики назвали ряд причин по яких не рекомендують перетягувати фасад клеєм, з тих що запам'ятав це вирівнювання фасаду, пробивання блоків, зимою на швах вже по фінішу виходять висоли, також треба ще буде додатково наносити вирівнювальні шари, треба сказати що категорично виконувати фасад перетяжкою не відмовилися, вибір залишився за мною. Технічний консультант церезіта(доречі він один з 4 яких я обдзвонив знав що таке Аерок Енерджі і в чому суть проблеми) поясним мені буквально на пальцях що в клеях для мін вати велий вміст цементу, а сам утеплювач дуже крихкий тому щоб клей не порвав газобетон краще використати спочатку штукатурку ст24, ще сказав що єдиного рецепту пирога такого фасаду немає, оскільки матеріал достатньо новий і завод Аерок не йде на співрацю чи щось в такому дусі.

У такого тоненького шару клею, "кишка тонка" , порвати газоблок.

Чим тонший оздоблювальний шар фасада , тим краще , намокло , миттєво висохло , все ок. Висоли на утеплювачі фасада (ніколи такого не бачив) , це далеко не 2-3мм. оздоблювальний шар.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У такого тоненького шару клею, "кишка тонка" , порвати газоблок...

 

Я понимаю, что вы всё знаете лучше всех, но технологи баумит мне говорили то же самое про их топовый фасадный клей. Даже миниконсилиум устроили и уговорили меня приобрести клей на ступень ниже, у которого меньшая прочность сцепления с основанием.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понимаю, что вы всё знаете лучше всех, но технологи баумит мне говорили то же самое про их топовый фасадный клей. Даже миниконсилиум устроили и уговорили меня приобрести клей на ступень ниже, у которого меньшая прочность сцепления с основанием.

Та не знаю я все краще за всіх , просто висловлюю свої думки , припущення. Я наприклад для армування використав клей ВСХ 40 , що також менш міцніший ніж клей для приклеювання ВСХ 39. А перед нанесенням клею , вони також радили поштукатурити фасад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...А перед нанесенням клею , вони також радили поштукатурити фасад?

 

Я пришёл к ним покупать продукты, а не обсуждать как бы лучше отделать мой фасад. Поэтому плясали от ТЗ. У технолога были сомнения, что при определённой погоде могут проступать межкладочные швы. Такого не наблюдается. Правда у меня не 1.5-2мм декоративной штукатурки сверху, а чуть больший слой моделирующей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

@PROFITEC, подскажите пжста, есть 2-х эт. дом из крымского ракушняка "в камень" 400 мм. Оштукатурен обычной ц.п. штукатуркой.

Рассматриваю утепление Аэрок Энерджи 150 или 200 мм.

Прочитав всю ветку, с особым вниманием к вашим сообщениям, так и не понял, если выбирать между ватой и энерджи, опуская вопрос цены материалов и трудоёмкости работ с тем или иным, что все-таки правильнее в моём варианте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@PROFITEC, подскажите пжста, есть 2-х эт. дом из крымского ракушняка "в камень" 400 мм. Оштукатурен обычной ц.п. штукатуркой.

Рассматриваю утепление Аэрок Энерджи 150 или 200 мм.

Прочитав всю ветку, с особым вниманием к вашим сообщениям, так и не понял, если выбирать между ватой и энерджи, опуская вопрос цены материалов и трудоёмкости работ с тем или иным, что все-таки правильнее в моём варианте?

 

Под "мокрый фасад", думаю, лучше Аэрок. Но надо просчитать эффективную толщину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@PROFITEC, подскажите пжста, есть 2-х эт. дом из крымского ракушняка "в камень" 400 мм. Оштукатурен обычной ц.п. штукатуркой.

Рассматриваю утепление Аэрок Энерджи 150 или 200 мм.

Прочитав всю ветку, с особым вниманием к вашим сообщениям, так и не понял, если выбирать между ватой и энерджи, опуская вопрос цены материалов и трудоёмкости работ с тем или иным, что все-таки правильнее в моём варианте?

 

ИМХО объективно базальтовая вата лучше, но не любого производителя.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО объективно базальтовая вата лучше, но не любого производителя.

 

Спасибо за ответ.

Но в чем именно преимущество ваты на ваш взгляд? Можно прям коротко по пунктам, без разъяснения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ.

Но в чем именно преимущество ваты на ваш взгляд? Можно прям коротко по пунктам, без разъяснения.

 

Я более склоняюсь к ГБ, чем к вате.

Вата имеет ограниченный срок службы на мокром фасаде- 20 лет.

Она выделяет формальдегиды.

Монтаж ваты дороже.

Меня любители ваты заклюют, но специалисты по мокрым фасадам выбирают ППС, а грамотные строительные инженеры - ГБ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вата имеет ограниченный срок службы на мокром фасаде- 20 лет.

Она выделяет формальдегиды.

Формальдегиды.... это плохо. Вот решил перекрытие чердачное утеплить 300 мм. ваты. Там просто ж/б плиты. Естественно есть неровности. Кроме ваты нормально ничего не ляжет. Выходит, формальдегиды прям над головой... и что ж делать? :pozor::pozor::pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... и что ж делать? :pozor::pozor::pozor:

 

По мнению грамотных строительных инженеров :pozor: -вешаться, не иначе...:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формальдегиды.... это плохо. Вот решил перекрытие чердачное утеплить 300 мм. ваты. Там просто ж/б плиты. Естественно есть неровности. Кроме ваты нормально ничего не ляжет. Выходит, формальдегиды прям над головой... и что ж делать? :pozor::pozor::pozor:

Чердачное перекрытие я у себя тоже утеплил ватой по лагам. И тут мало чем можно ее заменить. По плитам можно сделать стяжку и утеплить ПСБ или ватой. Вата тут тоже будет летом выделять формальдегидные смолы при высокой температуре. Но чердак выше проживания людей и он должен очень хорошо вентилироваться.

Хотя вата мне не нравится по другой причине, а формальдегиды - это просто еще одна ложка дегтя в ее бочку меда. Слишком она переоценена на рынке. Я высказал свое мнение, оно может кому-то нравиться, а кому-то нет. Каждый решает тут сам для себя.

Есть уникумы, которые утепляют чердаки ПСБ по лагам и каждый год лазят туда и смотрят - сгнил у них брус или еще нет.

 

Добавлено через 1 минуту

По мнению грамотных строительных инженеров :pozor: -вешаться, не иначе...:)

 

Вы тут признанный специалист, спорить не буду. Пойду повешусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...