Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи продавати сусіду лишні кіловати?

anatol33

Рекомендовані повідомлення

Маю будинок 160 кв.м, опалюється тільки електрикою, стоїть котел на 21 квт. На вході 33 квт. Недавно побудувався сусід і хоче купити у мене 10 квт. Питання: чи продавати йому ці кіловати, і чи є вони лишніми, якщо залишиться 23 квт.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як ви це собі уявляєте? Фізично і юридично?

 

 

Ніби все рішається через РЕС. Мені важливо зрозуміти, чи варто зменшувати вхідну потужність чи ні. Котел взимку максимально брав десь 18-20 квт, а є ще електроплита, бойлер, насос криниці, пральна машина і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не продавал.

Абонплат за них нет, а если понадобятся - назад он не отдаст

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не відповіли на посталене питання...

 

 

Я не знаю деталів, але в РЕС кажуть що так можна зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю деталів, але в РЕС кажуть що так можна зробити.

 

Да не ведитесь вы на это...

Зароботок сомнительный

33 этож везёт кому-то, жаба ща задушит

Вы их потом ни в жизнь не сделаете себе снова...

Я ставлю 160 транс, уже 3 год, суммы миллионные...

Будущее за электричкой, тут электрокары уже на пятки наступают

А вы кватты продать...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гаразд, хтось з присутніх в темі, може мені пояснити як продати частину потужності підключення комусь? Юридично як це виглядає (якими правилами передбачено і регламентовано)? В чому інтерес РЕСу?

 

Чому сусід пупо з РЕСом не вирішить питання підвищення потужності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорого патамушо с рэсом решать:lol:

Очень дорого и долго порой

На линии вообще может не быть свободных мощностей...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Целых 33 квт свободных....!!!

 

Какие-то условные Осокорки поди вообще уже слюной захлебнулись :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Чому сусід пупо з РЕСом не вирішить питання підвищення потужності?

 

 

Потужностей ліміт, не так просто одержати. А якщо взяти по сусідству, то нічого виділяти не треба, буде банальний перерозподіл вже наявних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выделить соседу отдельную линию с отдельным счётчиком и ограничить мощность автоматом. Пусть повесит он на эту линию какие-нибудь приборы и платит только абонплату по двойному (допустим) тарифу. В любой момент можно всё вернут взад.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

=YaSto=, anatol33 по новому законодавству, ви озвучуєте хотілку і оплачуєте її в касу. Питання виділення потужності - проблема РЕСУ, вплоть до модернізації підстанції. Термін теж обмежений законом.

А от як законодовчо передати частину своєї сусіду щоб ще й грошей отримати - не розумію. Адже ваша потужність згідно ТУ. Будете їх переробляти? В законі є про купівлю потужності підведення але нема про її продаж. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю будинок 160 кв.м, опалюється тільки електрикою, стоїть котел на 21 квт. На вході 33 квт. Недавно побудувався сусід і хоче купити у мене 10 квт. Питання: чи продавати йому ці кіловати, і чи є вони лишніми, якщо залишиться 23 квт.

 

Гм,дивний сусід..Навіть якщо таке оформляється виглядає воно не дуже.Купивши у Вас ці кіловати сусід переходить у постійну повинність.Бо замахається він бігати по судах коли Ви йому в один прекрасний момент відмовите і відключите його.Причин може бути багато,це ж сусід:D.Я собі вже "малюю картину" якби я свого сусіда підключив:lol:,він би в мене "шовковий" ходив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гм,дивний сусід..Навіть якщо таке оформляється виглядає воно не дуже.Купивши у Вас ці кіловати сусід переходить у постійну повинність.Бо замахається він бігати по судах коли Ви йому в один прекрасний момент відмовите і відключите його.Причин може бути багато,це ж сусід:D.Я собі вже "малюю картину" якби я свого сусіда підключив:lol:,він би в мене "шовковий" ходив.

 

 

Наскільки я зрозумів, документи на зібльшені кіловати він одержить від РЕСу, так що ніякої повинності не буде.

 

Тут більше питання нестачі потужностей у РЕСі, ніж грошей. Звичайно, за гроші можна купити потрібну кількість кіловат цілком легально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крутой чел!

33 кВт это же... :shock::shock:

Я как не старался, но 7,5квт и ни сантиметром больше!

Или 15 на 3 фазы или 7,5 на одну, а тут баловень судьбы, :D

Или тоже на 3 фазы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я зрозумів, документи на зібльшені кіловати він одержить від РЕСу, так що ніякої повинності не буде.

 

Тут більше питання нестачі потужностей у РЕСі, ніж грошей. Звичайно, за гроші можна купити потрібну кількість кіловат цілком легально.

 

Такі кооперації нічим добрим ніколи не закінчувались.Як на мене то нестача потужності в Ресі це проблема РЕсу і вашого сусіда,аж ніяк не Ваша.Нехай сусід "шуршить" з РЕСОм ,там є рішали і порішають йому потужності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нкзабаром введення абонплати, розмір якої може прямо залежати від приєднаної потужності.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел взимку максимально брав десь 18-20 квт, а є ще електроплита, бойлер, насос криниці, пральна машина і т.д.

И где же Вы увидели, что у Вас лишние киловатты? Подумайте о завтрашнем развитии.

 

Не продавать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выделить соседу отдельную линию с отдельным счётчиком и ограничить мощность автоматом. Пусть повесит он на эту линию какие-нибудь приборы и платит только абонплату по двойному (допустим) тарифу. В любой момент можно всё вернут взад.

 

Может еще посоветуете и налоги с дохода платить и лицензию на распределение получить?

РС взад потом ДФС может вернуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может еще посоветуете и налоги с дохода платить и лицензию на распределение получить?

РС взад потом ДФС может вернуть

Вы из ДТЭК?:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может еще посоветуете и налоги с дохода платить и лицензию на распределение получить?

РС взад потом ДФС может вернуть

 

Нет. Не посоветую.

 

Я лишь предложил своё соображение, как можно помочь соседу с мощностью, при избытке своей и без рисков

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продавать глупо.

 

не думаю, что сосед предлагает дурные деньги. А Вам эта мощность может пригодиться в будущем (тот же электромобиль).

 

Да и электрокотел у Вас впритык, однако

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет. Не посоветую.

 

Я лишь предложил своё соображение, как можно помочь соседу с мощностью, при избытке своей и без рисков

 

У соседа риск остаться без электроэнергии, а у "продавца" риск быть отключенным и оштрафованным за незаконную деятельность по распределению и продаже электроэнергии.

Про сути - с облэнерго нужно играть максимально на законных основаниях, любые хитроопые маневры потом больно бьют по хитроопому потрибителю. Соседу свою мощность не отдавать, ее реально с электро отоплением в самый раз, нет необходимости решать задачки типа греться или кушать приготовить.

РС по ходу сосед обратился в облэнерго, у тех лимиты исчерпаны, отправили пробираться по соседям, вместо реконструкции сетей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...