Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вомбат сказал что полиомиелит не страшен. Так что прививки делать не нужно, очистится генофонд нации - выживут сильнейшие!

Смішно, да. Тільки з поліо є одна, але афігєнскі класна тема: всі випадки поліо в Україні - наслідок вакцинації! ВСІ! Без виключень! Вза-га-лі. От і живіть тепер з цим знанням. Взагалі, аби не виглядати невігласом, почитайте про поліо тут: eugenegp.livejournal.com/13895.html

Ну і ще про поліо.

Serhiy Dibrov

3 год ·

Не є таємницею, що протягом останніх років МОЗ та Центр громадського здоров'я (ЦГЗ) здатні хіба що «перекатати» чужі надбання — рекомендації і публікації інших інституції, зокрема ВООЗ.

Але ж навіть перекатати без помилок вони не спроможні.

Наприклад, в цій публікації, яку «перекатали» з сайту ВООЗ, вони через власне невігластво прибільшили летальність поліємієліту в 100-200 разів.

https://www.facebook.com/serhiy.dibrov/posts/10221237258733604

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера ребенку сделали операцию. Тест на ковид 400 грн. обязательный, угадайте за чей счет :pozor:
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера ребенку сделали операцию. Тест на ковид 400 грн. обязательный, угадайте за чей счет :pozor:

 

Че так дешево ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Че так дешево ?

 

ХЗ, я шо дохтор? Но не суть. Суть в том, что вся обязаловка должна быть за счет обязывающего.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вся обязаловка должна быть за счет обязывающего

И смысл тогда обязывать?

 

И вы когда требуете с заказчика материал - то это не обязаловка? Заказчику нужны поштукатуренные стены и не нужны затраты на материал. Вы как исполнитель же не хотите брать затраты на материал на себя? Требуете чтобы его оплатил заказчик? Т.е. обязываете заказчика потратиться на материал, а не только на оплату работы. Так что не нужно вот этих вот двойных стандартов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И смысл тогда обязывать?

 

И вы когда требуете с заказчика материал - то это не обязаловка? Заказчику нужны поштукатуренные стены и не нужны затраты на материал. Вы как исполнитель же не хотите брать затраты на материал на себя? Требуете чтобы его оплатил заказчик? Т.е. обязываете заказчика потратиться на материал, а не только на оплату работы. Так что не нужно вот этих вот двойных стандартов.

 

Але: 1) треба визнати, що медицина - це такий самий бізнес, як і штукатурка стін.

2) Закон про захист прав споживачів забороняє продавцю товару/ виконавцю послуг нав'язувати споживачеві більший обсяг товару/послуг, ніж споживач того потребує. Це типу як будівельник вимагає у замовника купити чудодійну пірамідку від Гордона.

3) Це суперечить "Клятві Гіпократа". Лікар зобов'язується надавати необхідну допомогу пацієнтові незалежно від того, що покаже тест на корону. Чи позитивний тест дозволяє відтермінувати виконання клятви до кращих часів?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

медицина - це такий самий бізнес, як і штукатурка стін.

Боюся що значно прибутковіший. Не хочу образити штукатурів, але...

2) Закон про захист прав споживачів забороняє продавцю товару/ виконавцю послуг нав'язувати споживачеві більший обсяг товару/послуг, ніж споживач того потребує.

Тут десь поряд є тема, де з забудовника будівельники вимагають за його кошт побудувати їм обійстя для проживання на час будівництва й обладнати його електрочайником, тарілками, ложками, вилками, телевізором. Хоча забудовнику то зовсім не до чого! Але нав’язують. Треба судитися!

Лікар зобов'язується надавати необхідну допомогу пацієнтові незалежно від того, що покаже тест на корону. Чи позитивний тест дозволяє відтермінувати виконання клятви до кращих часів?

У разі позитивного результату на корону потрібно вжити інших заходів безпеки, щоб не заразити лікарів та інших пацієнтів - окрема палата, серйозний рівень ЗІЗ самих медпрацівників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И смысл тогда обязывать?

 

И вы когда требуете с заказчика материал - то это не обязаловка? Заказчику нужны поштукатуренные стены и не нужны затраты на материал. Вы как исполнитель же не хотите брать затраты на материал на себя? Требуете чтобы его оплатил заказчик? Т.е. обязываете заказчика потратиться на материал, а не только на оплату работы. Так что не нужно вот этих вот двойных стандартов.

 

с другой стороны зайдем — почему так мало обязывают?

есть другие, не менее интересные и в свое время скандальные,

но незаслуженно забытые болезни, вполне себе заразные,

и следовательно — в перспективе очень прибыльные,

если, конечно, установить правильные цены на тесты.

 

навскидку — туберкулез, СПИД, герпес, гепатит.

этого одного краткого списка хватит, чтоб поднять медицину

на совершенно иной уровень, сравнимый с уровнем церкви

по доходам.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с другой стороны зайдем — почему так мало обязывают?

Этот вопрос выше поднимался. Обычно требуют что-то в районе 1500-2500 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот вопрос выше поднимался. Обычно требуют что-то в районе 1500-2500 грн.

 

Мы уже у цели.

Итак, чем же определяется требование, конкретная сумма?

Предполагаю, что не числом заболеваний/тестов, поскольку его легко нарастить до любого числа, да и цены на тесты можно устанавливать произвольно.

 

Вероятнее всего, рассчитана средняя платежеспособность граждан

при обращении за помощью, и/или их психологические ожидания суммы?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боюся що значно прибутковіший. Не хочу образити штукатурів, але...

 

Тут десь поряд є тема, де з забудовника будівельники вимагають за його кошт побудувати їм обійстя для проживання на час будівництва й обладнати його електрочайником, тарілками, ложками, вилками, телевізором. Хоча забудовнику то зовсім не до чого! Але нав’язують. Треба судитися!

 

У разі позитивного результату на корону потрібно вжити інших заходів безпеки, щоб не заразити лікарів та інших пацієнтів - окрема палата, серйозний рівень ЗІЗ самих медпрацівників.

 

Може взагалі заборонити вхід до медзакладів без довідки про відсутність туберкульозу, ВІЛу, всяких гепатитів та іншої зарази? Бо це створює ризики для лікарів та інших відвідувачів. І це нічого страшного, якщо людина в очікуванні результату тесту на коронавірус помирає, так і не дочекавшись допомоги?

 

Якщо хтось наймає будівельників, може зробити вибір: найняти місцевих, або приїзжих. Зазвичай приїзжі "розбалувані" роботою в Польщі. Виявляється, там є звичайною справою організація побуту для приїзжих працівників. Цікаво, хто і коли розбалув наших лікарів?

 

Просто треба визнати, що коронавірус - це в першу чергу "бізнес на крові". В якихось країнах це бізнес за рахунок державного бюджету, десь - безпосередньо за рахунок тих, кому цю "послугу" можна нав'язати. "Гуманісти придумали гільйотину" (с):hlop:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо хтось наймає будівельників, може зробити вибір: найняти місцевих, або приїзжих.

Давайте не будемо викручуватися. Вимога збудувати будинок для проживання будівельної бригади та обладнати його коштом замовника є ні що інше, як нав’язування споживачеві більшого об’єму послуг, ніж він потребує. Ніхто не забороняє немісцевій бригаді арендувати хостел, готель, придбати за власний кошт будинок на колесах тощо. Нехай вони потім це закладуть у вартість одиниці роботи (там кубу бетону чи кладки), а замовник вже подивиться в кого розцінки нижчі - у місцевих чи в приїзжих, які заклали в тариф витрати на свій побут. Інакше маємо ще й нечесну конкуренцію - місцеві може й вищу ціну дають, але не потребують додаткових витрат на своє проживання, а приїжджі показують ціну нижчу, але потім вимагають витратити не передбачені кошти на облаштування свого побуту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте не будемо викручуватися.

 

 

Давайте не будемо викручуватися. Для початку скасуємо клятву Гіпократа для лікарів, і запровадимо клятву Імхотепа для лікарів та будівельників - чувак на кілька тисяч років древніший, займався одночасно і медициною, і будівництвом. Підкреслимо, так би мовити, спорідненість професій. Таким чином виправдаємо однаковий підхід до споживача послуг.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для початку скасуємо клятву Гіпократа для лікарів

Клятва не зобов’язує всім надавати медичні послуги, а тим більше безкоштовно. Навпаки зобов’язує утримувати того, хто тебе влаштував лікарем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клятва не зобов’язує всім надавати медичні послуги, а тим більше безкоштовно. Навпаки зобов’язує утримувати того, хто тебе влаштував лікарем.

 

Так від оригінального тексту давно вже відійшли, звільнивши лікарів від відповідальності перед Аполоном, підкинувши медицині відтінок "слуги народу". А по-факту давно пора взагалі припинити асоціювати медицину з Гіпократом, ввівши єдину лаконічну клятву для кількох професій, об'єднаних однією особистістю: "клянусь в ім'я великого лікаря, будівельника і журналіста Імхотепа служити усім, хто фінансово возвеличуватиме мене нарівні з фараоном!"

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для початку скасуємо клятву Гіпократа для лікарів
А вы сами хоть читали сей постулат, что бы так им "телепать" :spam:?

В основе клятвы. совсем не помощь страждущим, а верность "клану" эскулапов:

 

"Клянусь Аполлоном, врачом Асклепием, Гигеей и Панакеей, всеми

богами и богинями, беря их в свидетели, исполнять честно, соответственно

моим силам и моему разумению следующую присягу и письменное

обязательство: считать научившего меня врачебному искусству наравне с

моими родителями, делиться с ним своими достатками и в случае надобности

помогать ему в его нуждах; его потомство считать своими братьями. Это

искусство, если они захотят его изучать, преподавать им безвозмездно и без

всякого договора; наставления, устные уроки и все остальное в учении

сообщать своим сыновьям, сыновьям своего учителя и ученикам, связанным

обязательством и клятвой по закону медицинскому, но никому другому".

 

И лишь потом идет речь о страждущих:

 

Я

направляю режим больных к их выгоде сообразно с моими силами и моим

разумением, воздерживаясь от причинения всякого вреда и

несправедливости. Я не дам никому просимого у меня смертельного средства

и не покажу пути для подобного замысла; точно так же я не вручу никакой

женщине абортивного кессария. Чисто и непорочно буду я проводить свою

жизнь и свое искусство. В какой бы дом я ни вошел, я войду туда для пользы

больного, будучи далек от всякого намеренного, неправедного и пагубного,

особенно от любовных дел с женщинами и мужчинами, свободными и

рабами.

И заметьте, что уже тогда, было условие: "не вручу никакой женщине абортивного кессария".

Вывод: даже на этом пункте (аборты) медики нарушают "клятву" .:pozor:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще от Госстата Украины:

 

да, ужасные цифры, 9 человек, 9 трагедий.

а что Вы хотите? это Пандемия, не эпидемия какая-нибудь.

 

вот только упоминание рядом 149 тысяч умерших — кощунственно.

даже миллион смертей от обычных болезней или старости

не стоят и одной слезинки Гебреисуса.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы сами хоть читали сей постулат, что бы так им "телепать" :spam:?

В основе клятвы. совсем не помощь страждущим, а верность "клану" эскулапов:

И лишь потом идет речь о страждущих:

Причем везде максимум "не навреди". Требование забесплатно помогать всем обратившимся за помощью уже сами больные придумали :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы сами хоть читали сей постулат, что бы так им "телепать" :spam:?

В основе клятвы. совсем не помощь страждущим, а верность "клану" эскулапов:

 

"Клянусь Аполлоном, врачом Асклепием, Гигеей и Панакеей, всеми

богами и богинями, беря их в свидетели, исполнять честно, соответственно

моим силам и моему разумению следующую присягу и письменное

обязательство: считать научившего меня врачебному искусству наравне с

моими родителями, делиться с ним своими достатками и в случае надобности

помогать ему в его нуждах; его потомство считать своими братьями. Это

искусство, если они захотят его изучать, преподавать им безвозмездно и без

всякого договора; наставления, устные уроки и все остальное в учении

сообщать своим сыновьям, сыновьям своего учителя и ученикам, связанным

обязательством и клятвой по закону медицинскому, но никому другому".

 

И лишь потом идет речь о страждущих:

 

Я

направляю режим больных к их выгоде сообразно с моими силами и моим

разумением, воздерживаясь от причинения всякого вреда и

несправедливости. Я не дам никому просимого у меня смертельного средства

и не покажу пути для подобного замысла; точно так же я не вручу никакой

женщине абортивного кессария. Чисто и непорочно буду я проводить свою

жизнь и свое искусство. В какой бы дом я ни вошел, я войду туда для пользы

больного, будучи далек от всякого намеренного, неправедного и пагубного,

особенно от любовных дел с женщинами и мужчинами, свободными и

рабами.

И заметьте, что уже тогда, было условие: "не вручу никакой женщине абортивного кессария".

Вывод: даже на этом пункте (аборты) медики нарушают "клятву" .:pozor:

 

Про Аполона і аборти в клятві вже давно ніхто не згадує, як і про табу на відносини з чужими жінками. Коли говорять про клятву Гіпократа, вже давно не мають на увазі дослівний текст його клятви, а лише про традицію клятви, яку він започаткував. Зараз в Україні лікарі дають таку клятву:

 

 

Набувши професії лікаря та усвідомивши важливість обов'язків, що покладаються на мене, в присутності моїх учителів і колег урочисто клянусь:

 

усі знання, сили та вміння віддавати справі охорони і поліпшення здоров'я людини, лікуванню і запобіганню захворювань, надавати медичну допомогу всім, хто її потребує;

незмінно керуватися у своїх діях і помислах принципами загальнолюдської моралі, бути безкорисливим і чуйним до хворих, визнавати свої помилки, гідно продовжувати благородні традиції світової медицини;

зберігати лікарську таємницю, не використовувати її на шкоду людині;

додержувати правил професійної етики, не приховувати правди, якщо це не зашкодить хворому;

постійно поглиблювати і вдосконалювати свої знання та вміння, у разі необхідності звертатися за допомогою до колег і самому ніколи їм у цьому не відмовляти, бути справедливим до колег;

власним прикладом сприяти вихованню фізично і морально здорового покоління, утверджувати високі ідеали милосердя, любові, злагоди і взаємоповаги між людьми.

 

 

 

 

 

Трохи раніше в клятві була обіцянка дотримуватись принципів комуністичної моралі і обов'язок пам'ятати про високе покликання радянського лікаря.

 

 

Але на практиці між дотриманням слів клятви і виконанням вказівок шмигаля, більшість лікарів бояться порушити друге.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще от Госстата Украины:

 

В сообщении Госстата Украины говорится, что за январь-март 2020 года только 9 украинцев умерли от COVID-19. Интересно, у скольких из всех 149064 умерших в этот период был диагностирован COVID-19? Желательна разбивка отдельно на экспресс-тест и ПЛР-тест.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И смысл тогда обязывать?

 

И вы когда требуете с заказчика материал - то это не обязаловка? Заказчику нужны поштукатуренные стены и не нужны затраты на материал. Вы как исполнитель же не хотите брать затраты на материал на себя? Требуете чтобы его оплатил заказчик? Т.е. обязываете заказчика потратиться на материал, а не только на оплату работы. Так что не нужно вот этих вот двойных стандартов.

 

При госпитализации требуют такую справку в пол-ки бесплатно до 10 раб. день в приватных сегодня-на сегодня, сегодня на завтра...но цена ах....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Больше тестов - больше больных (график в относительных единицах, так как различия между абсолютными значениями каждого показателя больше, чем на порядок - анализируем только корреляцию двух показателей):

1170173808_COVID-19-2020_07_06.jpg.cf38ea80d7410d175fc81bdcc9afbd69.jpg

Змінено користувачем Игорь&Ира
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...