Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Домик по мотивам z10

ho4u_pizzu

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, tansss сказал:

подержите их в руках и вопросы сами отпадут

а щоб не витрачати час на покатушки, бо 3 тижні між відрядженнями на все про все? Юту брати?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ho4u_pizzu сказал:

а щоб не витрачати час на покатушки, бо 3 тижні між відрядженнями на все про все? Юту брати?)

Юта r110

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покритикуйте плануванні. Ліжко в дитячих може 120 і поперек? і в залі наче трохи забагато місця + може місцями змінити диван і ТВ, бо справа західна сторона, світло типу падати на телек ввечорі буде

image.png.27e2644ec08c1fbe1729c2db8de2e18f.png

Ще є варінт розділити котельню і толчок

image.png.a80770c2ea21a6d08ba968cf70e5ced8.png

Змінено користувачем ho4u_pizzu
додав питання
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розділити думаю варто бо історія з СУ в якому вхід з тамбуру то 99% шо зимою той СУ буде "мертвим", бо ніхто не буде ходити через тамбур шоб попісять. З іншого боку котельня 4 квадрати, де є двері та вікно то шось таке як на мене дуже дивне і нефункціональне, може є сенс подумати в напрямку - розділити великий СУ на два.

кухоний острів (якщо то він) шириною 120, з плитою по центру, який розташований боком да ще і поруч повноцінний кухоний стіл - то як на мене якась історія "хочу щоб було", бо не дуже зрозуміло як тим користуватися - коли навіть нікуди безпечно поруч щось поставити, а нап протилежному краю двоє фіг сядуть бо 2 по 60 то локтьове братство якесь. 

в кімнатах столи спиною до входу - діти проклянуть.

ПС а шо за стілець в бойлерній?)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, standov сказав:

ПС а шо за стілець в бойлерній?)

може то питошна за сумісництвом чи перукарня🤣

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ЯД сказал:

Скорее всего типа рабочего стола, чтобы не на коленках крутить/чинить/перебирать

мені варіант з питошной більше подобається )

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, standov сказал:

кухоний острів (якщо то він) шириною 120, з плитою по центру, який розташований боком да ще і поруч повноцінний кухоний стіл - то як на мене якась історія "хочу щоб було", бо

Ну, з іншої сторони комин, у знайомих побачив і собі захотів, а щоб з іншої сторони не гуляло- варочна поверхня туди, там не так "острів" як місце для варильної поверхні і чайника

 

3 часа назад, ЯД сказал:

Скорее всего типа рабочего стола, чтобы не на коленках крутить/чинить/перебирать

Так і є, проводки і різний мій хлам туди, а в "котельні" там тільки електрокотел і бойлер "косвеннік", може ще й фільтри... Хоча хз

Змінено користувачем ho4u_pizzu
Додав інфу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, standov сказал:

кімнатах столи спиною до входу - діти проклянуть

Це спец замовлення дітей, стіл вікна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, ho4u_pizzu сказав:

Покритикуйте плануванні

Не вистачає лупи у комлекті

20 годин тому, ho4u_pizzu сказав:

Ліжко в дитячих може 120 і поперек

Я сину зразу поставив поперек 160, бо колись дівчину приведе, чи з дружиною приїде навістити, або під гостьову знадобиться, чого мучатися вальтом або міняти ліжка...

7 годин тому, ho4u_pizzu сказав:

там не так "острів" як місце для варильної поверхні і чайника

Це рибу мокнув у муку, кляр, паніровку і побіг до острова? А ще він буде заважати розвернути стіл та посадити 12 гостей, чи більше 6 ніколи не буває?

7 годин тому, ho4u_pizzu сказав:

Це спец замовлення дітей, стіл вікна

Коли буде монітор та що батькам краще з нього не бачити, то вони поміняють свою думку

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

сину зразу поставив поперек 160, бо колись дівчину приведе, чи з дружиною приїде навістити, або під гостьову знадобиться, чого мучатися вальтом або міняти ліжка...

Ну, сподіваюсь до цього часу продам і куплю трохи менший, з двома спальнями

 

1 час назад, normal сказал:

стіл та посадити 12 гостей, чи більше 6 ніколи не буває?

Зазвичай до 6, якщо більше, то краще кафе, бо потім мити і все таке

 

1 час назад, normal сказал:

Коли буде монітор та що батькам краще з нього не бачити, то вони поміняють свою думку

Ну, самі замовили, + в основному телефони і ноутбук у кроваті

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, ho4u_pizzu сказал:

Покритикуйте плануванні.

Серйозніше віднесіться до кухні. Якщо я правильно розшифрував, то у Вас з ліва направо - холодильник, робоча поверхня(450), мийка, робоча поверхня (1200), колона в якій духовка-мікрохвильова, морозильник. І окремий острів з варочною поверхнею.

Якщо все вірно - то, як на мене, дуже мало робочої поверхні. Варочна через прохід(що саме по собі викликає сумніви), а поряд з нею майже нікуди поставити посуд. 

В той же час - гуляє дуже багато простору. Отой прохід справа від острову... Якщо гостей буде не більше 6 - то може туди засунути стіл, а вздовж стіни з вікном продовжити кухню?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1,1м від духовки до "острова" - я слабо уявляю, як там щось можна робити з духовкою, якщо її відкрити. А про малу робочу поверхню вже написали. На колір і смак товариш не всяк, але планування кухні дуже незручне.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може якісь пропозиції будуть? ( А про поверхню - у знайомих таке побачили. Може холодильник з духовкою місцями поміняти? А морозильних не в пенал, а під столешню? Буде ще 60 см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, MVV сказав:

1,1м від духовки до "острова" - я слабо уявляю, як там щось можна робити з духовкою, якщо її відкрити.

В мене між островом та нижніми шафами кухні відстань 1,55м. Рахувалось, щоб при  одночасному відкриванні  дверцят посудомийки, що розташована в острові і шаф кухні залишався простір між ними і, звісно, для зручності пересування.

1 година тому, MVV сказав:

На колір і смак товариш не всяк, але планування кухні дуже незручне.

Як на мене, господині, що проводить багато часу на кухні, те планування, особливо острів з вбудованою варочною то безглузде витрачання простору та грошей. В мене острів 1.90мх0.9м по площі стільниці, яка повністю  працює, як робоча поверхня, низ острова, по периметру зроблено шафами, висувними ящиками та карго для зберігання різного, що потрібно на кухні. Там же і посудомийка, що теж зручно. А все, варочна, мийка, духовка, СВЧ розташовано в самій кухні.

12 хвилин тому, ho4u_pizzu сказав:

Може якісь пропозиції будуть?

А що ваша господиня каже з приводу кухні? на форумі, чомусь, давня традиція, кухні жваво обговорюють самі чоловіки)

Тут ще ніхто не згадував про витяжку, а вона, по факту, з'явиться центральним елементом простору кухня-їдальня. Будете мати мороку, щоб витяжка мала гарний вигляд з усіх боків, а не тількі  з лиця.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, allanek сказал:

Тут ще ніхто не згадував про витяжку, а вона, по факту, з'явиться центральним елементом простору кухня-їдальня.

Так з іншого боку витяжка закриється стіною (комин 60см/вентканали 30), так що видно її буде тільки з лиця

Змінено користувачем ho4u_pizzu
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ho4u_pizzu сказав:

так що видно її буде тільки з лиця

Так, для мене стіна то оте голубеньке, що на кресленні. А боки вільні і їх буде видно. Чи я щось не так розумію?

до острова ви підходити зможете з 3-х боків?

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо дуже грубо, нашвидкоруч - то я почав би мабудь десь з такого, ну і далі вже дивитись по компоновці - де саме варочна, духовка, мийка і тд. 

ще в центрі є простір - можна острів якийсь1853946803_image.png.27e2644ec08c1fbe1729c2db8de2e18f(1).png.f029a0ed9711c5d8b1c6adfb39d258a4.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зазіхаю на істину в останій інстанції, але ось кухня у нас вдома.

IMG_20210912_103754.thumb.jpg.d468fb0961330c0fa1bef98c359223ca.jpg.1cbdf0c4f798f0dcdf687b36188d2743.jpg

Стіл на тому місці, звідки фотографую - ніша +\- 2 на 1,8 метра.

Розміри приміщення +\- як у ТС.

Ми своєю кухнею задоволені на всі 100.

Доречі, можливо отакий прохід став би і мені в нагоді. Все ж таки іноді приходить більше гостей, ніж 6. Але зазвичай в таких випадках розміщаємось або в залі, або на терасі

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Будете мати мороку, щоб витяжка мала гарний вигляд з усіх боків, а не тількі  з лиця.

мороки там мінімум, просто острівна витяжка яких є десяток моделей на ринку але одразу є сенс подивитися на цінник бо там вони абсолютно всі з категорії "ну не х.. собі".

 

22 минуты назад, omozhyn сказал:

Не зазіхаю на істину в останій інстанції, але ось кухня у нас вдома.

+1 як на мене кутова кухня та острів (якщо хочеться) з примиканням до стіни то більш розумне планування на таку площу. В мене окремий але то зооовсім інші габарити там цільове призначення

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пс тільки зараз зрозумів шо у ТС то не острів на кухні а то камін з жопи в якого прироблено поверхню, тоді взагалі не зрозуміло нащо, бо поверхні в острови влаштовують шоб умовно готувати та дивитися в вітальню та спілкуватися/дивитися за дітьми, тут буде стінка яка відірвана від усього і якою досить складно користуватися бо вона тупо надто коротка

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, standov сказав:

мороки там мінімум, просто острівна витяжка яких є десяток моделей на ринку але одразу є сенс подивитися на цінник бо там вони абсолютно всі з категорії "ну не х.. собі".

Я навмисно нічого не казала про острівну витяжку, бо з ними в нас, не знаю, як зараз, а до війни, то була біль.

Там витяжка можна прилепити до стіни, але і то поганий варіант, бо варочна розташована не по -людські. Коротше, те планування кухні треба викидати і дивитись на те, що omozhyn пропонує )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

не знаю, як зараз, а до війни, то була біль

чого? їх небагато дуже (так завжди було) але вони є, але ціна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, standov сказав:

чого? їх небагато дуже (так завжди було) але вони є, але ціна

Тому і біль, що обмежений вибір та ціна. Тільки про це)

В мене , зараз, в будинку, витяжка з периметральним всмоктуванням. Оце річ, маю сказати. ніякого порівняння з звичайною. Також і про духовку. Давно вже купую з піролізом і ніяких інших варіантів очищення.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, omozhyn сказал:

якщо дуже грубо, нашвидкоруч - то я почав би мабудь десь з такого, ну і далі вже дивитись по компоновці - де саме варочна, духовка, мийка і тд. 

ще в центрі є простір - можна острів якийсь1853946803_image.png.27e2644ec08c1fbe1729c2db8de2e18f(1).png.f029a0ed9711c5d8b1c6adfb39d258a4.png

ну тут стіл взагалі не функіональний буде.....і кухню пряму хотіла, а в кутову що напихати в ті шухляди?.... тут можна кав"ярню відкривати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...