Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Домик по мотивам z10

ho4u_pizzu

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, ho4u_pizzu сказал:

Ну, фольгований парчик поставлю кухня/ванна/котельня, інші кімнати- звичайний Н110

Немає сенсу. Але проблеми з зв'язком точно будуть більші :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Татьяна5 сказал:

Немає сенсу. Але проблеми з зв'язком точно будуть більші :-)

С такими темпами развития, через 3-5 лет будет поф. У меня затопило телефонный колодец, кабель. Падение трафика по adsl - пока я думал как лечить, провел оптику, а теперь вообще на 4G перешел. Много кто помнить про радиоточку? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, KakTuz сказав:

провел оптику, а теперь вообще на 4G перешел.

Оптволокно не помічає фольгованої пароїзоляції, а від 4G може залишитись тільки нагадування, що воно було. Хочеш 4G- виходь з будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.04.2023 в 08:05, Татьяна5 сказал:

Немає сенсу. Але проблеми з зв'язком точно будуть більші :-)

у меня все потолки алю.парчик, вообще не заметил проблем с связью 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, denis-k сказал:

у меня все потолки алю.парчик, вообще не заметил проблем с связью 

Може в вашому випадку тест не пройшла плівка а не зв'язок?:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, з пароіозоляцією більш-менш зрозуміло, тепер по теплоізоляції.....пропонують рокмін польський по 155 грн/м² можна брати? Чи є щось краще по ціна/якість?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ho4u_pizzu сказал:

Ну, з пароіозоляцією більш-менш зрозуміло, тепер по теплоізоляції.....пропонують рокмін польський по 155 грн/м² можна брати? Чи є щось краще по ціна/якість?

я втеплювався corning-paroc Литва, дуже кльовий і руфмастер був в захваті під час монтажу, і ціна довоєнна була нормальна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжую задовбувати питаннями: плитка чи кварцівініл? Плитка з роботою +- те ж саме що й кварцівініл+ самостійна укладка. Головне щоб норм стяжку залили (знову може хтось порекомендує майстрів)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Як стяжку не лий, під клейовий вініл вона має бути ідеальна як дзеркало. Це важко і 80% того, що доведеться перетягувати нівеліркою.

 

2. Пісок, який ви носитимете ногами з вулиці, тераси і т.д. в процесі життя, досить згубно впливає на вініл, швидко його руйнуючи. Ви не покладете на вході на терасу  вологу шматку і не примусите регулярно начисто витирати взуття при заході в хату - це нонсенс.

Тому, вініл нормально лежатиме на другому поверсі, де мало ходять, але не на першому, де увесь час прохідний двір в напрямку хата-вулиця.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у на с и на керамограните атем в прихожей видні какието потертости віступающей текстурі. благо плитка серая с серіми прожилками - не бросается в глаза.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, murava сказал:

1. Як стяжку не лий, під клейовий вініл вона має бути ідеальна як дзеркало. Це важко і 80% того, що доведеться перетягувати нівеліркою.

Ну, Мастерок когда делал, специально перетягивал под кварцвинил, сказал перед укладкой пройтись еще раз шлифовальным кругом. Надеюсь избежать самовыравнивающего, не настолько оно идеально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, KakTuz сказал:

Ну, Мастерок когда делал, специально перетягивал под кварцвинил, сказал перед укладкой пройтись еще раз шлифовальным кругом. Надеюсь избежать самовыравнивающего, не настолько оно идеально.

Ну, каждый сам кузнец своей куйни.

Не видел ещё ни одного нормально получившегося винила без нивелирки. Особенно если по стяжке ещё и ходили пару месяцев.

Влупить  по штуке грн в квадрат минимум за покрытие и потом мириться с "небольшими ямками" - это очень героически, по-нашему.

Купить заказную крупноформатную плитку и уложить на Церезит 17 из этой же оперы.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не видел ни разу идеально сделанного нивелира,а переделывал горбатый частенько.А вот кварцвинил сразу на мои стяжки несколько сотен форумчан клеили,морду ещё никто не набил.Да и в принципе,сделать качественную стяжку может каждый второй мастер,а вот качественно залить нивелир не более 1 из 100.

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на мій смак, кварц вініл це щось типу середнє між лінолеумом і ламінатом. тіки дороге і в підготовці саме вимогливе покриття в світі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

імхо дві проблеми КГ - 1) він холодний, дуже 2) він твердий, дуже. Тобто в міжсезоння навіть тп не спасають бо буде перетоп а в малих дітей гулі дуже виразні залишаються від контакту. Все інше в одні ворота, як на мене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ковролін кинути де малі діти бігають і буде набагато краще ламінату, а для опалення повинно вистачати потужності решти відкритого ТП, я в будинок заїхав коли діти вже самі тапочки носили, а в дитинстві взагалі ріс на земляній підлозі з лінолеумом, головне теплі носки :)

mem.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

Так ковролін кинути де малі діти бігають і буде набагато краще ламінату, а для опалення повинно вистачати потужності решти відкритого ТП, я в будинок заїхав коли діти вже самі тапочки носили, а в дитинстві взагалі ріс на земляній підлозі з лінолеумом, головне теплі носки :)

mem.jpg

Ну в мене діти бігать всюду, а ще є собака, а ще не люблю ковролін ) думаю таких багато. Ну а довод "я взагалі пісок їв в вашому віці"  ніколи не подобався) взагалі ідеального покриття не існує, хіба що якесь тверде дерево за мульєни, але то мабуть нема сенсу розглядати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, normal сказал:

а для опалення повинно вистачати потужності решти відкритого ТП

Та i в мене майже така ситуацiя була,..))

147719472_1139858873093406_8503842395414064775_n.jpg

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.04.2023 в 21:12, мастерок сказал:

А вот кварцвинил сразу на мои стяжки несколько сотен форумчан клеили,морду ещё никто не набил.

ну ось би знайти такого виконавця......)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Falwar сказал:

Вінілова підлога - вона досить різна. Що скаже товариство про SPC з готовою підложкою? 

Ламинат как ламинат.

Цветовая гамма чуть урезана, конечно, но в целом хорошее решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.04.2023 в 22:41, newbee2020 сказал:

на мій смак, кварц вініл це щось типу середнє між лінолеумом і ламінатом. тіки дороге і в підготовці саме вимогливе покриття в світі

Не очень оно и дороже, а часто очень сопоставимо в цене с хорошим дорогим ламинатом, не смотря на все заморочки с подготовкой.

Идеально подходит в условиях теплого пола, поскольку сразу убирает кучу проблем с тепловым расширением ламинатов и расползанием ламелей от температурных расширений, разрушения швов.

Как следствие - при клеевом виниле практически отсутствует ограничение на бесшовные укладки больших площадей, площадей сложной геометрии, меньше проблем температурных расширений и проблем,связанных потом с расстановкой массивных мебелей, когда вы по сути "запираете" покрытие по периметру.

Полная индифферентность к влаге. Клеевой винил можете без последствий залить водой, с ламинатом такой фокус не пройдет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...