Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка вартість роботи прораба

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Проект (якісний) коштуватиме до 10 відсотків. Авторський та технічний нагляд до 2,5 відсотка. Найняти будьяку фірму буде 0 додаткових відсотків від кошторису. При цьому є графік виконання робіт та юридичний захист замовниаа.

 

Тобто, я правильно зрозумів: проект+фірма+нагляд < прораб на 15%?

А чому такий дорогий якісний проект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект (якісний) коштуватиме до 10 відсотків. Авторський та технічний нагляд до 2,5 відсотка. Найняти будьяку фірму буде 0 додаткових відсотків від кошторису. При цьому є графік виконання робіт та юридичний захист замовниаа. Що є в вашому випадку окрім бажання додатково поживитися за рахунок замовника?

Фірма це хто? Якісний проект не тотожний якісному кошторису, а в будь-якому кошторисі є пункт - прибуток, і там немає 0 відсотків, натомість крім нього є ще адміністративні, загальновиробничі витрати, амортизація обладнання і транспортні накладні витрати, і знижка на матеріали - це про що? А за що і від чого платиться 15% вказано вище.

 

А втім, про це й мова, чи економити впрягатись самому чи заплатити х% за те що хтось зробить цю роботу, мова про розмір цього х%, або "скільки коштує умовний прораб"

 

Добавлено через 16 минут

Транспортные расходы(мои и рабочих)= 1-2%(зависит от расстояния)

Организация и ведение работ = 8-9%(зависит от объёма)

Проценты от сметной стоимости объекта: работа+материалы+механизмы. Заказчик только даёт деньги и продолжает жить своей жизнью. Если он не проболтается, что строит дом, то никто этого даже не заметит, образ жизни останется прежним. Смета по итогу может вырасти только если Заказчик нагрузит нас ещё какими-то доп.работами. Всё просто.

Тобто 9-11%

Яким чином відбувається підбір постачальників і виконавців?

Не секрет, що у деяких випадках підрядник має % від вищевказаних у вигляді відкату. Хто робить кошторис і відповідність йому, як вирішується питання по зміні вартості у процесі - все-таки 3-6 міс термін, ціни в наших умовах мають властивість змінюватись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, я правильно зрозумів: проект+фірма+нагляд < прораб на 15%?

А чому такий дорогий якісний проект?

 

Трохи не так. Взагалі вийде відсотків на 30-40 в мінус. А якісний проект то не аркуш паперу в клітинку з зошита сина - двійочника де нагорі написано "ПРОЕКТ" а знизу прямокутник з надписами 8 на 12 і все, бо далі "прораб докумека".

Проект це документ, де за основу взяте технічне завдання, на основі якого розраховані вузли, характеристики та всі можливі забаганки замовника. Проект має декілька розділів, одним з яких є кошторис, в якому ураховані всі витрати, в томучислі і розхідні матеріали, прибуток підрядника та все інше. Тобтоотримавши наруки проект замовник має кінцеву ціну. З "прорабом" лише завіряння останнього що зробимо в ліпшому виглялі не підкріплене нічим.

 

Добавлено через 14 минут

@Дощ, ви в своєму житті хоча б раз тримали в руках проект будь якого будівництва, починаючи з огорожі дитячого майданчика (а є і такі проекти), до будинку або промислової будівлі? Хоча б раз бачили що з себе представляє кошторис і хто його складає?

Кошторис то не той самий папірець де під прямокутником написано - фундамент - 5 000$, коробка 20 000$, криша (саме така не покрівля) 10 000$, внутрянка 25 000$.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 14 минут

@Дощ, ви в своєму житті хоча б раз тримали в руках проект будь якого будівництва, починаючи з огорожі дитячого майданчика (а є і такі проекти), до будинку або промислової будівлі? Хоча б раз бачили що з себе представляє кошторис і хто його складає?

Кошторис то не той самий папірець де під прямокутником написано - фундамент - 5 000$, коробка 20 000$, криша (саме така не покрівля) 10 000$, внутрянка 25 000$.

 

починаймо холівар, чи потрібно КБ-2 - КБ-3 в приватному будівництві?

 

Але на початку треба з'ясувати, чи багато приватних замовників готові викладати 50-100-... дол. за квадратний метр будинку, щоб отримати всі можливі розділи проекту, включаючи схему руху вантажівок по будмайданчику і розгортку стін з відомостями на плитку і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Проект це документ, де за основу взяте технічне завдання, на основі якого розраховані вузли, характеристики та всі можливі забаганки замовника. Проект має декілька розділів, одним з яких є кошторис, в якому ураховані всі витрати, в томучислі і розхідні матеріали, прибуток підрядника та все інше. Тобтоотримавши наруки проект замовник має кінцеву ціну.

Ще не бачив жодного будівництва де б не прийшлось щось переробляти, а іноді й сам проект.

 

...кошторис то не той самий папірець де під прямокутником написано - фундамент - .

Так, проте коли приносиш кошторис то чуєш у відповідь, шо ти мнє суйош ету шнягу?

і вимагають зробити у доступному вигляді, тобто:

...- фундамент - 5 000$, коробка 20 000$, криша (саме така не покрівля) 10 000$, внутрянка 25 000$.

от така фігня

Але це так у приватному секторі, на будівництві все по кошторису і чєртєжу, проте ніяк не уникнути звіздєжу,

бо креслярі та проектувальники всюди такі ж самі рукожопи як і люди інших професій.

От тільки переробляти все набагато довше і складніше, бо має бути проект переробки затверджений усіма інстанціями.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

починаймо холівар, чи потрібно КБ-2 - КБ-3 в приватному будівництві?

 

Але на початку треба з'ясувати, чи багато приватних замовників готові викладати 50-100-... дол. за квадратний метр будинку, щоб отримати всі можливі розділи проекту, включаючи схему руху вантажівок по будмайданчику і розгортку стін з відомостями на плитку і т.д. і т.п.

Весь цивільний світ будує саме так, і лише в пострадянських країнах будують без проекту, без уявлення скільки потребує коштів та часу те чи інше будівництво. При тому, що коли той самий "прораб" віддає автівку в ремонт, він вимагає щоб йому вказали точну вартість ремонту, запчастин і час цього ремонту автівки. Чосусь не хоче віддавати автівку майстру, який каже що полагодить не кажучи ані скільки часу на це потрібно, ані скільки коштів.

Всеодно, дивлячись на кількість недобудов в приватному секторі Україна повинна підти шляхом регулювання в приватному будівництві, коли будувати та вводити житло будуть лише фірми, що мають достатній рівень як по техніці так і по персоналу.

 

Добавлено через 2 минуты

Ще не бачив жодного будівництва де б не прийшлось щось переробляти, а іноді й сам проект.

 

 

 

Що поробиш. Не везе вам як на проектувальників так і на виконавців.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знакомый поделился опытом строительства дома в США. Застройщик/заказчик рассчитывается с подрядчиком только после того когда дом сдан в эксплуатацию. Финансирование всех этапов строительства, в т.ч. закупка материалов, до этого момента - забота подрядчика. Я про такое слышал и у нас. Например, сеть АЗС планирует построить новую АЗС, то квалификация для участия в тендере - это готовность подрядчика построить объект за свои деньги, а получить за него расчет - после проверки сдачи его заказчику в соответствии с всеми нормами и требованиями.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яким чином відбувається підбір постачальників і виконавців?

Не секрет, що у деяких випадках підрядник має % від вищевказаних у вигляді відкату. Хто робить кошторис і відповідність йому, як вирішується питання по зміні вартості у процесі - все-таки 3-6 міс термін, ціни в наших умовах мають властивість змінюватись

 

И поставщики материалов, и рабочие - это все мои люди, проверенные годами и заслужившие моё доверие своей честностью, пунктуальностью и профессионализмом.

Скидки, если они есть, Заказчик получает сразу в смете.

Откаты... "я мзду не беру, мне за державу обидно".

Сметы считаю я сам... и гарантирую Заказчику, что мы её не привысим. Никто не мешает потенциальному Заказчику ещё на стадии переговоров проверить соответствие цен и расценок тому, что происходит в целом по больнице... но я Вам скажу, со мной уже давно не торговались... не знаю почему:unknown:

Из материалов импульсивным колебаниям в стоимости подвержена только арматура... она хуже доллара, никогда не знаешь куда качнёт... но мы все живые люди и при взаимном желании всегда можно найти с Заказчиком компромисс... особенно, если не воспринимать прораба, как своего врага.

 

Добавлено через 7 минут

заказчик рассчитывается с подрядчиком только после того когда дом сдан в эксплуатацию. Финансирование всех этапов строительства, в т.ч. закупка материалов, до этого момента - забота подрядчика.

Бред. Вы не понимаете, о чём пишете и о каких суммах идёт речь... сказки дедушки Кибазо

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь цивільний світ будує саме так, і лише в пострадянських країнах будують без проекту, без уявлення скільки потребує коштів та часу те чи інше будівництво. При тому, що коли той самий "прораб" віддає автівку в ремонт, він вимагає щоб йому вказали точну вартість ремонту, запчастин і час цього ремонту автівки. Чосусь не хоче віддавати автівку майстру, який каже що полагодить не кажучи ані скільки часу на це потрібно, ані скільки коштів.

 

медицина, освіта, судочинство і т.д. і т.п. живуть в викривленому просторі. :(

 

Поки вартість "цивілізованого" будівництва (з повним проектуванням, страхуванням, технаглядом, реальною відповідальністю, працевлаштуванням, сертифікатами і т.д.) в приватному будівництві буде в 2? рази перевищувати "дикі" пропозиції - не варто очікувати, що наші люди в масі оберуть перших.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь цивільний світ будує саме так, і лише в пострадянських країнах будують без проекту, без уявлення скільки потребує коштів та часу те чи інше будівництво. При тому, що коли той самий "прораб" віддає автівку в ремонт, він вимагає щоб йому вказали точну вартість ремонту, запчастин і час цього ремонту автівки. Чосусь не хоче віддавати автівку майстру, який каже що полагодить не кажучи ані скільки часу на це потрібно, ані скільки коштів.

Всеодно, дивлячись на кількість недобудов в приватному секторі Україна повинна підти шляхом регулювання в приватному будівництві, коли будувати та вводити житло будуть лише фірми, що мають достатній рівень як по техніці так і по персоналу.

Взятый Заказчиком на подряд "рукожоп"(будь то прораб, сантехник или монтажник окон) - это всего-лишь неверный выбор Заказчика, за который основная масса народу, допустившая такую оплошность, не хочет категорически нести ответственность. А ведь "рукожоп" и месяц, и год назад уже был им... и это только вина Заказчика, что он не смог (а чаще - не хотел) этого заметить... ну как же, "це ж дешево". И именно такие Заказчики несут ответственность за такое громадное количество "рукожопов", перестаните их нанимать - они вымрут, как мамонты... получается, пчёлы против мёда.. не-а))

Змінено користувачем MAESTRO DNEPR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знакомый поделился опытом строительства дома в США. Застройщик/заказчик рассчитывается с подрядчиком только после того когда дом сдан в эксплуатацию. Финансирование всех этапов строительства, в т.ч. закупка материалов, до этого момента - забота подрядчика.

 

Знакомый очевидно забыл поделиться информацией, что в этой связке был банк, страховая или еще какое-то учреждение, которое за долю малую регулирует все вопросы. И подрядчик очень защищен юридически от кидка.

Ситуация, что пришел заказчик к строителям, заказал на свой участок дом на 500 т. дол и сказал что оплатит, когда построят, мягко говоря малореальна.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знакомый не забыл, это я не дописал про посредника в виде банка так как найти банк или найти деньги для финансирования для таких проектов для меня тоже самое.

 

Добавлено через 10 минут

@MAESTRO DNEPR, пока вы удивляетесь, другие уже давно зарабатывают в таком сегменте. Опишу в более знакомой и доступной форме. Прорабы/фирмы покупают участок, строят дом за свои/банковские/родственников деньги и потом его продают. Те же яйца только вид с боку. Только в последнем примере побольше рисков с т.з купят/не купят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

MAESTRO DNEPR, пока вы удивляетесь, другие уже давно зарабатывают в таком сегменте. Опишу в более знакомой и доступной форме. Прорабы/фирмы покупают участок, строят дом за свои/банковские/родственников деньги и потом его продают. Те же яйца только вид с боку. Только в последнем примере побольше рисков с т.з купят/не купят

ха... ума много не надо, чтобы строить на продажу: лепи что хочешь, из чего хочешь, ответственности ноль, сам себе хозяин... одни лепят дерьмо, другие это дерьмо покупают... завтра сфоткаю и выложу сюда один такой самострой на продажу,езжу мимо... может Вам понравится)

Изначально речь шла о Заказчике и нанимаемом подрядчике, где подрядчик всего-лишь исполнитель конкретных пожеланий Заказчика и где никто за свои деньги чужие желания исполнять не будет.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

медицина, освіта, судочинство і т.д. і т.п. живуть в викривленому просторі. :(

 

Поки вартість "цивілізованого" будівництва (з повним проектуванням, страхуванням, технаглядом, реальною відповідальністю, працевлаштуванням, сертифікатами і т.д.) в приватному будівництві буде в 2? рази перевищувати "дикі" пропозиції - не варто очікувати, що наші люди в масі оберуть перших.

 

Ви впевнені в своїх заявах стосовно того, що цивілізоване будівництво дорожче дикого? Чи то вам так здається? Років зоп'ять тому я теж був такий впевнений, доки мені не довели на прикладі збудованого будинку, де власник будував з "бригадами" та "прорабами" майже три роки, всі витрати рахував. А на одному збіговиску, де він почав розповідати як будувався був присутній власник та заодне й директор будівельної фірми, який запропонував перевірити чи дійсно такий страшний той чорт як ви намалювали. В будинок прийшов інженер-будівельник, переміряв все, продивився записи та фото стосовно прихованих робіт і через два тижні був готовий кошторис та проект на цей будинок. Замовник переплатив майже 30 відсотків на завищеній кількості матеріалу та переробках. Дійсно, він не повірив що його так обікрали. А менш ніж за рік він вирішив збудувати інший будинок (там з сусідами не вгадав). Проект був, кошторис також. Запропонував цьому власнику будівельної фірми взятися. Будинок збудували за сезон. Новорічні свята гуляли в новому булинку разом із будівельником та вашим покірним слугою. Кошторис не перевищили ані на копійку і будівельники теж з прибутком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дощ, ви в своєму житті хоча б раз тримали в руках проект будь якого будівництва, починаючи з огорожі дитячого майданчика (а є і такі проекти), до будинку або промислової будівлі? Хоча б раз бачили що з себе представляє кошторис і хто його складає?

Кошторис то не той самий папірець де під прямокутником написано - фундамент - 5 000$, коробка 20 000$, криша (саме така не покрівля) 10 000$, внутрянка 25 000$.

Та якось довелось. Потримати в руках :)

От зараз комерційний об’єкт (свій) намагаюсь ввести в експлуатацію, так для сплати пайового внеску потрібен кошторис, ну папірець такий, який можна потримати в руках і на підставі якого робиться розрахунок пайового внеску, а без нього (пайового внеску) неможливо заповнити декларацію. Проект потрібен був раніше )

Можу вам показати його, в руках потримаєте :pozor:

 

Ну то таке, скільки стикався з конторами то чогось у кожного свій кошторис, ну вірніше вони то дивляться на той з яким прийшов, але завжди перевіряють до дрібниць, при чому завжди складається враження що свій їм зробити простіше, тому намагаюсь замовляти розрахунок і обговорювати ціни з тим, хто мені напевно підходить.

Загалом мене особисто мало цікавить методика розрахунку, деталі і т.п., мене цікавить кінцева сума і що матиму на виході.

 

В принципі для того й тема - для розуміння ціни питання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та якось довелось. Потримати в руках :)

От зараз комерційний об’єкт (свій) намагаюсь ввести в експлуатацію, так для сплати пайового внеску потрібен кошторис, ну папірець такий, який можна потримати в руках і на підставі якого робиться розрахунок пайового внеску, а без нього (пайового внеску) неможливо заповнити декларацію. Проект потрібен був раніше )

Можу вам показати його, в руках потримаєте :pozor:

 

 

Мабудь я чогось не знаю, бо за рік отримую десятки сертифікатів готовності до експлуатації, а введення в експлуатацію то бухгалтерська операція взяття матеріального активу на баланс для нарахування амортизації і не більше того.

 

Доречі, також стикався з тим, що "контори" виставляють свій кошторис, але це має назву "договірна ціна" яка виходить після виграшу в прозорро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабудь я чогось не знаю, бо за рік отримую десятки сертифікатів готовності до експлуатації, а введення в експлуатацію то бухгалтерська операція взяття матеріального активу на баланс для нарахування амортизації і не більше того.

О, то може до вас звернутись щоб допомогли з цією операцією, за гроші звісно, ніяк не дочекаюсь поки ел.кабінет запустять бо інакше не зростається поки що

 

Добавлено через 6 минут

И поставщики материалов, и рабочие - это все мои люди, проверенные годами и заслужившие моё доверие своей честностью, пунктуальностью и профессионализмом.

Скидки, если они есть, Заказчик получает сразу в смете.

Откаты... "я мзду не беру, мне за державу обидно".

Сметы считаю я сам... и гарантирую Заказчику, что мы её не привысим. Никто не мешает потенциальному Заказчику ещё на стадии переговоров проверить соответствие цен и расценок тому, что происходит в целом по больнице... но я Вам скажу, со мной уже давно не торговались... не знаю почему

У вас серйозний послужний список :good: Треба брати на олівець

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И у нас совпала пара!:friends:)

 

Добавлено через 56 секунд

У вас серйозний послужний список :good:

 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви впевнені в своїх заявах стосовно того, що цивілізоване будівництво дорожче дикого? Чи то вам так здається?

 

Я вірю в рожевих поні і в те що харчовий ланцюжок замовник-бригада коротший ніж замовник-бригада-прораб-ІТР-адмінперсонал-директор-власник.

 

А про крайні випадки, коли якась компанія продемпінгувала зажрану бригаду, то всяке в світі буває.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вірю в рожевих поні і в те що харчовий ланцюжок замовник-бригада коротший ніж замовник-бригада-прораб-ІТР-адмінперсонал-директор-власник.

 

А про крайні випадки, коли якась компанія продемпінгувала зажрану бригаду, то всяке в світі буває.

 

Релігія не тема цього обговорення. Факти кажуть про інше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Що поробиш. Не везе вам як на проектувальників так і на виконавців.

Та нічого, коли змалку живеш у такому оточенні, звикаєш, а може й сам рукожоп, тільки за собою не помічаю. ))

Вам набагато гірше, наскільки пам'ятаю це ви нікому не довіряєте, бо вас всі обкрадають.

Оце халепа та горе! )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бред. Вы не понимаете, о чём пишете и о каких суммах идёт речь... сказки дедушки Кибазо

 

Ні, не зовсім маячня.

Справа в тому, що в США продаж практично всіх будинків ведеться через іпотеку і банки.

Обрав замовник собі будинок у генпідрядника-компанії , потім він іде в банк і починає оформлювати документи , далі банк фінансує підрядника і той починає будівництво не за свої кошти чи кошти замовника , а за кошти банку.

Коли обєкт готовий замовник починає в ньому жити і сплачувати банку іпотеку.

Тобто у замовника грошей немає ,але є бажання отримати будинок , у підрядника грошей немає,але є ресурс для будівництва будинку, гроші є у банка .

Ідеальна схема з точки зору захисту всіх сторін. Плюс до того застрахована з усіх сторін страховими компаніями.

 

 

PS Все частіше у нас зявляється щось дуже далеко схоже до американської системи , коли забудовник сам купує ділянку, будує коробку до стадії чистових робіт і шукає покупця. Знайомий рієлтор працює в цьому сегменті і як я зрозумів сегмент набирає обертів, бо все більше людей,які не хочуть мати справу з прорабами, будівельниками та іншими неприємними моментами будівництва.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам набагато гірше, наскільки пам'ятаю це ви нікому не довіряєте, бо вас всі обкрадають.

Оце халепа та горе! )

 

Ви якзавжди щось собі вигадали та збудували на цьому судження. У мене все добре .:lol: навідміну від вас. Мені нема чим вас потішити.

 

Добавлено через 9 минут

 

 

PS Все частіше у нас зявляється щось дуже далеко схоже до американської системи , коли забудовник сам купує ділянку, будує коробку до стадії чистових робіт і шукає покупця. Знайомий рієлтор працює в цьому сегменті і як я зрозумів сегмент набирає обертів, бо все більше людей,які не хочуть мати справу з прорабами, будівельниками та іншими неприємними моментами будівництва.

 

Нажаль, таке будівництво "на продаж" має суттєві недоліки - якість матеріалів та робіт. Я мав нагоду спостерігати таке будівництво з самого початку, коли фундамент робили прокопавши на два штика, покидали в яму брухт (старі металеві кроваті, якогось дрота та інше) і за тиждень місили на землі "бетон" та робили "фундамент". Згодом з різних будівництв позвозили залишки будматерялів та звели коробку. Зверху зробили красиву "шубу" і продали. А новий власник хай далі дивиться як воно розвалюється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль, таке будівництво "на продаж" має суттєві недоліки - якість матеріалів та робіт. Я мав нагоду спостерігати таке будівництво з самого початку, коли фундамент робили прокопавши на два штика, покидали в яму брухт (старі металеві кроваті, якогось дрота та інше) і за тиждень місили на землі "бетон" та робили "фундамент". Згодом з різних будівництв позвозили залишки будматерялів та звели коробку. Зверху зробили красиву "шубу" і продали. А новий власник хай далі дивиться як воно розвалюється.

Неправда. Вказане звичайно має місце, але як виняток, тому не треба його проектувати на всі будівництва "на продаж".

Зараз будують цілком якісно, багато хто (практично всі) проводять фото відео зйомку процесу, більш того починають продавати на етапі проектування і потенційний покупець має змогу самостійно проконтролювати якість робіт до передачі об'єкту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...