Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка вартість роботи прораба

Дощ

Рекомендовані повідомлення

...замовник... іде в банк і починає оформлювати документи , далі банк фінансує підрядника

Ну? И о чём Вы спорите? Подрядчик строит на деньги Заказчика, которые тот взял в банке. Да, это кредит, но кредит Заказчика. Подрядчику без разницы, где Заказчик берёт деньги, его это не касается.

 

Добавлено через 23 минуты

Вказане звичайно має місце, але як виняток, тому не треба його проектувати на всі будівництва "на продаж".

Мы ж говорим только о частном строительстве, правильно?

Главный критерий застройщика(он же подрядчик) при строительстве(за свои деньги!) на продажу - минимум вложить-максимум отжать... иначе ради чего весь этот бизнес?! Там нет ни единой причины делать качественно, все скрытые работы будут заклеены обоями, замазаны барашком, а тёплые полы закатаны в бетон... никто уже не увидит кирпичный цоколь и металлические уголки на окнах вместо перемычек... всё, покупатель получает готовую картинку. Крайне редко делают иначе.

Главный критерий подрядчика при строительстве для Заказчика на деньги Заказчика - качество!... ибо только так можно получить свои заработанные деньги. Да, тоже далеко не у всех это получается... но это уже проблема ошибочного выбора Заказчика, не более... ибо сам виноват, не фиг ходить к "напёрсточникам" за деньгами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главный критерий застройщика(он же подрядчик) при строительстве(за свои деньги!) на продажу - минимум вложить-максимум отжать... иначе ради чего весь этот бизнес?! Там нет ни единой причины делать качественно, все скрытые работы будут заклеены обоями, замазаны барашком, а тёплые полы закатаны в бетон... никто уже не увидит кирпичный цоколь и металлические уголки на окнах вместо перемычек... всё, покупатель получает готовую картинку. Крайне редко делают иначе.

На "готову картинку" покупці вже давно не ведуться, пропозицій дуже багато - є з чого вибирати. У нас в місті щороку вводиться в експлуатацію десятки тисяч м2, це я до чого - будувати за свої гроші вже давно не комільфо, бо так жодних грошей не вистачить.

Повторюсь, у 99% все виставляється на продаж на етапі проектування, і на момент вводу в експлуатацію продано як мінімум 50% площ, а у випадку малоповерхового - все. Рентабельність 100-300%

Така схема значно прибутковіша ніж будувати "за свої" а тоді ще півроку-рік чекати покупця, просто економічно не вигідно ховаючись "економити на сірниках" і потім втрачати значно більше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...у 99% все виставляється на продаж на етапі проектування, і на момент вводу в експлуатацію продано як мінімум 50%

В высотном многоэтажном строительстве, которое ведут как правило провластные корпорации - да, так и есть... и всё-равно, никто не следит за качеством строительства и никто Вас не пустит на объект, даже если Вы там купили какие-то метры, для застройщика Вы никто.

В частном строительстве на продажу всё ещё грустнее.

А если застройщик продаёт будущий частный дом ещё на этапе проектной документации, то строить он будет уже не на продажу, а для Заказчика и уже за его деньги, которые тот заплатил за будущий дом... а это уже совсем другая история.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В высотном многоэтажном строительстве, которое ведут как правило провластные корпорации - да, так и есть.

В Ірпені таких немає, все будівництво у приватних руках, часто на приватну особу, 12-16 поверхів.

З малоповерховими те саме, ситуація абсолютно тотожна.

І вірогідність вляпатись в історію з квартирами значно вища ніж будинками, втім у 99% випадки пов'язані з грішми, а не з якістю будівництва, навіть самі упороті "кидали" з якістю махлюють рідко

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если застройщик продаёт будущий частный дом ещё на этапе проектной документации, то строить он будет уже не на продажу, а для Заказчика и уже за его деньги, которые тот заплатил за будущий дом... а это уже совсем другая история.

 

Пан цього ніяк не второпа, бо губиться ідея обговорення, що він започаткував стосовно того, скільки йому винні платити замовники виключно за те, що він назвався прорабом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В высотном многоэтажном строительстве, которое ведут как правило провластные корпорации - да, так и есть... и всё-равно, никто не следит за качеством строительства и никто Вас не пустит на объект, даже если Вы там купили какие-то метры, для застройщика Вы никто.

ия.

 

Про які ви провласні корпорації?)))

Весь пригород багатоповерхівок Києва, Житомир будується фізособами.

Що значить не пустить на обєкт? Йди ,дивись з працівником відділу продаж, які провода, які стіни, які труби. Я вигляд з вікна своєї квартири бачив ще коли над нею не було перекриття.

 

Добавлено через 58 минут

Ну? И о чём Вы спорите? Подрядчик строит на деньги Заказчика, которые тот взял в банке. Да, это кредит, но кредит Заказчика. Подрядчику без разницы, где Заказчик берёт деньги, его это не касается..

 

чи я неправильно пояснив чи ви не зрозуміли суть.

Покупцю все одно чи побудує підрядник будинок чи ні, винним банку він стає вже після побудови і вселення.

До цього часу вся відповідальність за гроші у підрядника перед банком. Тобто по суті це підрядник бере суду в банку на будівництво будинку і потім віддає його банку, а банк видає в іпотеку покупцю.

 

Якщо не помиляюсь, бо давненько мені людина розповідала,яка таким чином там будинок купувала, покупець вносить в банк якусь початкову суму гарантії, що він дійсно не відмовиться від купівлі. Але якщо до певного часу будинок не буде йому передано у користування , то банк зобовязується повернути цю гарантію і покупець може відмовитись від купівлі. І в цьому випадку будинок зависне на банку, а банк буде вимагати кошти у підрядника.

 

Система там працює чітко і по всьому ланцюжку всі захищені і перестраховані.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в будь-якому випадку там будівництво за індивідуальним проектом на своїй ділянці набагато дорожче ніж по типовому. В типовому навіть заміна якоїсь плитки чи кольору фарби може коштувати дурних грошей. Тобто справа замовника - піти в банк, підписати папери, платити іпотеку і не заважати...

 

З іншого боку, навіть при індивідуальному будівництві все дуже регламентовано. Наприклад, по Німеччині, договір на 1-2 сторінки, але посилання на правила, що регулюють відносини між будівельником і замовником, де розписано все.

 

так само претензії по якості будівельних робіт регулюються конкретним нормативним актом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

втім у 99% випадки пов'язані з грішми, а не з якістю будівництва, навіть самі упороті "кидали" з якістю махлюють рідко

 

Бо по грошам ще довести треба, ніхто ж толком той договір інвестування не читає, а якщо і читає то навряд чи щось змінить.

А за будинок що впав, та не дай бог з людськими жертвами, 100% посадять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь пригород багатоповерхівок... будується фізособами.

))шо ребёнок... а "физособы" кто? Откуда у них такая материальная база и чемодан разрешительных документов?

...йди дивись з працівником відділу продаж, які провода, які стіни, які труби.

...а интернет при этом кишит продажей шлака с новостроек

...по суті це підрядник бере суду в банку на будівництво будинку

По сути или по факту?

Система там працює чітко і по всьому ланцюжку всі захищені і перестраховані.

Очередная байка эуроинтеграторов о том, как хорошо там...

Коробка дома стОит 40-80 т.уе. Зачем потенциальному Заказчику идти в банк, оформлять кредит, платить лишние проценты, раздеваться перед банком до трусов, добровольно цеплять на себя ошейник??? Ваша байка для тех, у кого нет 80т?

 

Добавлено через 2 минуты

навіть самі упороті "кидали" з якістю махлюють рідко

 

Что стимулирует этих "продаванов"? ...неужто совесть?

п.с. ...я обещал фото стройки под продажу... чуть левее сзади такой-же уже построенный, продаётся... красииивый))

323386664_(1).thumb.jpg.f628983ce825f5a7fc748c378b779977.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

))

 

 

Что стимулирует этих "продаванов"? ...неужто совесть?

п.с. ...я обещал фото стройки под продажу... чуть левее сзади такой-же уже построенный, продаётся... красииивый))

 

Дарма ви намагаєтесь довести що задарма гроші не платять, навіть якшо хтось і назива себе "прорабом". Я теж дарма взявся розповідати що таке будівництво в цивілізованому світі і чому там недобудов майже нема, а в Україні дочорта.

Тут питання - скільки повинні платити тому, хто себе обізвав прорабом. Далі мені не цікаво. Я все що хотів те й написав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не так:

Идешь в контору и тебе строят дом за пол года.

Или ты отрываешься от работы, и строишь дом за 6-8 мес.

 

Есть куча других ньюансов с прорабом. Как например

В любых спорных ситуациях, он может поступить по своему усмотрению, и не поставить вас в известность.

Банальный пример, у нас на форуме все согласны с тем, что когда кладешь газоблок, делается армировка, и сначала штробишт штробу, затем наливаешь клей, потом топишь арматуру.

Все строители сначала кладут арматуру, затем заливают клеем.

 

и половина никогда не топит сетку в штукарку, особенно на улице, тк как штукатурка быстро сохнет на солнце и херня получается. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В КГ в Гатном прораб покупает участки по 15 соток, половинит, строит по два дома и продает. Интересно, что сам построился среди своих покупателей. Не боится?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

))шо ребёнок... а "физособы" кто? Откуда у них такая материальная база и чемодан разрешительных документов?

Маю кілька близько знайомих забудовників, самі звичайні люди, у нас вільна країна, багато з них у контрах з владою. Один, досить відомий тут, в бігах за кордоном :rolleyes:

 

Что стимулирует этих "продаванов"? ...неужто совесть?

п.с. ...я обещал фото стройки под продажу... чуть левее сзади такой-же уже построенный, продаётся... красииивый))

Стимулюють гроші. Якщо товар буде поганий - його не куплять.

 

На вашому малюнку не видно проблем, звичайний каркасник, не думаю що "продавани" будуть видавати його за цегляний. І покупці, купуючи каркасник, мають розуміти потенційний ризик, у нас такі будинки не в пошані.

 

Добавлено через 9 минут

А если застройщик продаёт будущий частный дом ещё на этапе проектной документации, то строить он будет уже не на продажу, а для Заказчика и уже за его деньги, которые тот заплатил за будущий дом... а это уже совсем другая история.

Какая другая. На подарунок чи як? Забудовник не будує на замовлення конкретний будинок, він будує ЖК з 6-10-х будинків, і починає продавати на етапі проектування, купили 1-2 будинки - цього достатньо що запустити будівництво. Чому він має ці 2 будинки будувати якісно а на інших таких же у цьому ж місці халтурити? Всі будинки однакові, зазвичай по одному проекту. Далі потенційні покупці підтягуються на майданчик і дивляться своїми очима, їх ніхто не виганяє в принципі бо це не вигідно - вони підуть до інших, а треба продати. Буває що пару будинків залишаються не проданими на кінець будівництва, чому вони мають бути халтурні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В КГ в Гатном прораб покупает участки по 15 соток, половинит, строит по два дома и продает. Интересно, что сам построился среди своих покупателей. Не боится?

 

значит строил более менее качественно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пан цього ніяк не второпа, бо губиться ідея обговорення, що він започаткував стосовно того, скільки йому винні платити замовники виключно за те, що він назвався прорабом.

Це про кого? Я започаткував тему, але я не називався прорабом, навпаки замовник, цікавить скільки треба заплатити умовному прорабу (фірмі, керівнику проекту) за роботу, або на скільки у грошовому еквіваленті зросте вартість і чи зросте, пока є цифри 11% і 15%.

 

Добавлено через 35 секунд

а, і від вас 0% :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

))

 

Очередная байка эуроинтеграторов о том, как хорошо там...

Коробка дома стОит 40-80 т.уе. Зачем потенциальному Заказчику идти в банк, оформлять кредит, платить лишние проценты, раздеваться перед банком до трусов, добровольно цеплять на себя ошейник??? Ваша байка для тех, у кого нет 80т?

 

Я не знаю как в Европах,но в Канаде будь у тебя хоть мешок баксов ты в принципе не сможеш построить или купить дом без участия банка и риэлтора.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пока є цифри 11% і 15%.

 

Самое большая печалька, что эта цифра может быть и 150%, все зависит на сколько вы готовы потратиться.

 

Имхо, вопрос сможете ли вы построиться без привлечения Пропаб, фирмы, компании ..... А процент зависит от жадности «прораба», а стоимость строительства в целом от подхода к стройке, умения не платить за воздух, лишнюю работу, излишки логистики и материалов ......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це про кого? Я започаткував тему, але я не називався прорабом, навпаки замовник, цікавить скільки треба заплатити умовному прорабу (фірмі, керівнику проекту) за роботу, або на скільки у грошовому еквіваленті зросте вартість і чи зросте, пока є цифри 11% і 15%.

 

Добавлено через 35 секунд

а, і від вас 0% :pozor:

 

 

Тоесть, Вы правда уверены, что за 15% будет на вашей стройке человек, который ею будет практически жить, все знать, во все вникать и все организовывать по стыковке процессов и подрядчиков , а потом это контролировать??

И главное - нести за это какую-то ответственность?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоесть, Вы правда уверены, что за 15% будет на вашей стройке человек, который ею будет практически жить, все знать, во все вникать и все организовывать по стыковке процессов и подрядчиков , а потом это контролировать??

И главное - нести за это какую-то ответственность?

Якби я був в цьому уверен - теми б не було.

Цифри не я назвав, вони були вказані людьми яким, думаю, можна довіряти. Чи не можна?

Ще було 0%, 2,5%

 

Питання стоїть так: яка адекватна оплата за роботу, якщо:

будет на вашей стройке человек, который ею будет практически жить, все знать, во все вникать и все организовывать по стыковке процессов и подрядчиков , а потом это контролировать??

И главное - нести за это какую-то ответственность?

Якщо у вас є пропозиції - будь-ласка, можна в %, можна цифрах.

Теоретично 15% від кошторису у 100 тис$ це 15тис$, якщо будівництво триватиме 3 міс то 5тис$/міс, за цю суму може бути:

на вашей стройке человек, который ею будет практически жить, все знать, во все вникать и все организовывать по стыковке процессов и подрядчиков , а потом это контролировать??

И главное - нести за это какую-то ответственность?

?

 

Добавлено через 3 минуты

Самое большая печалька, что эта цифра может быть и 150%, все зависит на сколько вы готовы потратиться.

вопрос сможете ли вы построиться без привлечения Пропаб, фирмы, компании

Я зможу. Но не хочу. 150% платить не готов, готов менше.

Сподіваюсь колективним розумом визначити скільки саме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так для статистики

Строю дом за свои, если буду продавать то умножать буду на 2.

Аргументы -банально На работах сэкономил в 2-3 раза. На материалах до 20%.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если будете продавать, то просить будете столько, сколько дадут.

И множитель может оказаться меньше единицы :)

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если будете продавать, то просить будете столько, сколько дадут.

И множитель может оказаться меньше единицы :)

 

Тут фактор - сколько дадут, и за сколько продаду

Есть фактор что вобще не продам, оставлб себе/теще/детям

 

Как с машиной, можно отдать даром, а можно оставить себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так для статистики

Строю дом за свои, если буду продавать то умножать буду на 2.

Аргументы -банально На работах сэкономил в 2-3 раза. На материалах до 20%.

Тоже "халтура на продаж"? :rolleyes:

 

А за рахунок чого така економія на роботах, щоб в рази, хіба що самому робити, і на маткріалах... з чим порівнювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже "халтура на продаж"? :rolleyes:

 

А за рахунок чого така економія на роботах, щоб в рази, хіба що самому робити, і на маткріалах... з чим порівнювати

 

Вот с этого места поподробнее?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тут вище пишуть якщо на продаж "за свої" то 100% халтура

 

 

 

З.і так за рахунок чого економія на роботах у 2-3 рази

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...