Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Smart ION - розумні модулі

InSAn

Рекомендовані повідомлення

Вийшов огляд використання Центрального вимикача CS-8 в openHAB від форумчанина @standov

Підключення, налаштування та нюанси:

stasdovgodko.medium.com/використання-modbus-в-openhab-3-на-прикладі-реле-ion-cs-8-a83aa2dcc8ac

 

Висновки (кому не хочеться читати багато тексту та дивитись багато зображень):

r_openhab.jpg.c0567b7ced8bddf852c0e0cbfc73761e.jpg

 

PS: Якщо Ви досвідчений користувач Home Assistans та бажаєте отримати безкоштовно пристрій для тестування - напишіть нам. 🤝

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

🎉 Ура! Ми отримали 📄Висновок Державної СЕС про відповідність вимогам ДСТУ EN 60730-1:2019 «Пристрої автоматичні електричні керувальні побутової та аналогічної призначеності. Частина 1. Загальні вимоги» (EN 60730-1:2016, IDT; IEC 60730-1:2013, MOD).

ses.jpg.8bcc9dcc7f5c6fc9b4f9ae8ee6050fc6.jpg

💪 Це було непросто, особливо в теперішній час...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Последний штрих в ящике 😉 .
Кстати мастер выключатель а верней мастер включатель это просто волшебство. При выходе из дома все выключается ( это неудивительно ) . А вот когда приходишь домой и включается свет именно там где надо ( у меня во время ремонта запрограммировано почти во всех комнатах кроме гардероба ) вот это волшебство . В реальной жизни можно запрограммировать включение света прихожая и дополнительную подсветку в комнате - я думаю что это интересный сценарий.

IMG_20221022_152341_HDR.jpg

IMG_20221022_152712_HDR.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ganss сказал:

это просто волшебство

Як це приємно чути... 😁

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Питання та відповіді

pub_chat7.thumb.jpg.632fd8419448ae7d8201a4cc62c5f212.jpg

Для підключення Центрального вимикача ION CS-8 можна використовувати будь-яку серію вимикачів будь-якого виробника.

Але ми радимо використовувати вимикачі типу «кнопка/дзвінок». Тобто, тих, що без фіксації положення - такі вимикачі дозволяють більш повно розкрити функціонал пристрою. Наприклад, «розуміти» короткочасне чи подовжене натискання.

А для вимикача, що виконує функцію центрального вимикання - краще використовувати вимикач із фіксацією положення. Тоді візуально (по розташуванню клавіши вимикача) краще видно поточний режим роботи.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

ZFP.thumb.jpg.593af22015d1073c2aa8b31a643398db.jpg

 

Ми приєдналися до спільноти учасників найважливішої події року в економічному житті України - Західноукраїнський Форум Партнерства



👫 Це одна з найбільших нетворкінг-платформ України, присвячена реаліям сьогодення, веденню та розвитку бізнесу в період війни, перспективам співпраці між державою та підприємцями.

🗓 2 грудня понад 800 політичних діячів України, представників українського бізнесу та провідних міжнародних компаній зберуться у Львові для обміну досвідом, створення сприятливих умов ефективної колаборації підприємств та професійних дискусій на актуальні теми, котрі турбують бізнес та громади.

📋 Ми презентуємо нашу продукцію, яка не лише підвищує комфорт у повсякденному житті, а й сприяє збереженню електроенергії та підвищує безпеку експлуатації електроприладів.

💡 В рамках експозиції відвідувачі також матимуть змогу відчути всі переваги використання Центрального вимикача ION CS-8 на демо-стенді.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, InSAn сказав:

В рамках експозиції відвідувачі також матимуть змогу відчути всі переваги використання Центрального вимикача ION CS-8 на демо-стенді.

Із сайту форуму не зрозуміло чи будь-хто може бути відвідувачем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, volomoto сказал:

чи будь-хто може бути відвідувачем

Уточнили це питання у організаторів (Львівська Обласна Військова Адміністрація). За попередньою реєстрацією, яка, нажаль, вже закрита.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

@InSAnпідкажіть, є потреба "пов'язати" два реле, тобто щось вхід одного управляв виходом іншого, при цьому шоб вхід другого теж управляв виходом. Чи правильно я розумію, найпростіший спосіб це на першому встановили мінімальний таймаут вимикання виходу (це 1 секунда?) та поєднати вихід першого та вхід другого, тобто імітація імпульсного натискання. Чи є якийсь ще неочевидний спосіб? Варіант через модбас нетрозглядаю бо затримка дуже бісяча виходить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.12.2022 в 00:09, standov сказал:

Чи правильно я розумію

Так, все правильно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, InSAn сказал:

Так, все правильно.

взагалі було-б круто якось мати можливість каскадувати декілька реле в загальне поле, то би взагалі все міняло як на мене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.12.2022 в 11:59, standov сказал:

взагалі було-б круто якось мати можливість каскадувати декілька реле в загальне поле, то би взагалі все міняло як на мене

Як саме Ви це уявляєте?

Ми розвиваємо наш продукт - так що все можливо 🤝

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, InSAn сказал:

Як саме Ви це уявляєте?

Ми розвиваємо наш продукт - так що все можливо 🤝

Ну нажаль без наявності якогось додаткового інтерфейсу я це собі не дуже уявляю( а так був би інтерфейс яким з'єднується гірляндою декілька реле і "мастер" реле на якихось віртуальних входах/виходах може керувати слейв-реле. Це правда вже шось трохи з світу плк але чому би й не

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

@InSan Потрібна допомога залу по інтерпретації мануалу :)

image.png.dbcd9e5fd10ac73d48c30e1c8786ae25.png

1. чому тут 10 регістрів? В конфігураторі показує наче 8, помилка ману чи конфігуратора?

2. Можна пояснити якийсь сценарій коли має використовуватися прив'язка входу до групового входу, я погрався в пару варіантів і не зрозумів як це працює і чи працює взагалі, бо в мене якось нічого схоже не змінилося

3. Чи можливо реалізувати таку штуку, 3 лампи 2 кнопки, перша кнопка просто вмикає/вимикає першу лампу. друга кнопка натисканням вмикає/вимикає 2 і 3 лампи одночасно, довгим натисканням перемикає або гасить 3тю. Я намагався то зробити через груповий вхід, але він схоже не вміє(?) в довге натискання

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, standov сказал:

Потрібна допомога залу по інтерпретації мануалу :)

Дам відповідь в ПН (хоча буду старатись завтра :) )

  

19 часов назад, standov сказал:

2. Можна пояснити якийсь сценарій коли має використовуватися прив'язка входу до групового входу

В альбомі типових рішень на сайті в розділі "Документація".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.02.2023 в 01:08, standov сказал:

1. чому тут 10 регістрів? В конфігураторі показує наче 8, помилка ману чи конфігуратора?

Ні ману, ні конфігуратора.

Регістрів не 10, а 16. Нумерація - в 16-ій системі обчислення.

Для CS-8 (вісім виходів) - 8 (0x0311...0x0318)

Та для пристрою із 16-ма виходами (в розробці) - 8 (0x0311...0x0318)  +  8 (0x0319, 0x031A, ..., 0x031F, 0x0320)

 

В 04.02.2023 в 01:08, standov сказал:

3. Чи можливо реалізувати таку штуку, 3 лампи 2 кнопки, перша кнопка просто вмикає/вимикає першу лампу. друга кнопка натисканням вмикає/вимикає 2 і 3 лампи одночасно

Нажаль ні. Короткочасний натисканням не можна напряму (без допомоги додаткового центрального пристрою) керувати роздільно декількома виходами.

В 04.02.2023 в 01:08, standov сказал:

Я намагався то зробити через груповий вхід, але він схоже не вміє(?) в довге натискання

Якраз групування і призначене для керування групою подовженим натисканням. Приклади є в альбомі типових рішень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я шось не знайшов а альбомі прикладів групи саме із груповим входом, по іншому зрозуміло нажаль а ось по групі із G не дуже поки що )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, standov сказал:

Я шось не знайшов а альбомі прикладів групи саме із груповим входом, по іншому зрозуміло нажаль а ось по групі із G не дуже поки що )

Хвилинку... Ви маєте на увазі 9-ий вхід, чи вхід один із 8-ми, який налаштовується на групу виходів?

Якщо 9-ий - то й нього лише одне призначення: перемикати стан всіх вибраних виходів (або в трігерному режимі, або імпульсному).

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, в конфігураторі і в мані є окремий пункт (я вище позначив) що можна створити на лонгпресс группу із G, на то є окремі регістри. Я створити раді експерименту - наче нічого не помінялося, в сценаріях не знайшов, в альбомі рішень не знайшов, логікою теж не виходить придумати "нащо то треба", ось запитав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

в альбомі рішень не знайшов

Кхм...

926509915_.png.3aa2b19383841a051cee05a20ec4dd89.png

294127657_.png.f91800bf0506881fd04efcc25dc91dbb.png

1269980145_.png.87f4e2925359c786037265515d0e9805.png

 

PS: Давайте в приват (зробіть скрін налаштувань конфігуратора), а тут фіналізуємо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

ну я думав воно може бути корисне потім комусь, ок

Звісно. Тому результат викладемо тут. А поки що я не можу зрозуміти, що саме Ви намагаєтесь зробити, щоб пояснити, як це може бути :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поспілкувалися із штучним інтелектом ChatGPT

Спочатку він пручався...

260402858_.png.6a83b3b3f60ea1c4652e494546e33c3f.png

Але потім здався 😁

Мені стало цікаво - що порадить штучний інтелект?

2075555371_.png.a120543128a7254a5de30ce4d8d374fe.png

І, наостанок, уточнююче питання:

1936869303_.png.817885b77731b12a32b9a08968c0e48c.png

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Tamburello сказал:

И где сейчас такое реле можно купить?

Можете замовити в мене або за тел. /093/ 101-5-101 (телеграм)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...