Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Smart ION - розумні модулі

InSAn

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, standov сказав:

про пряму роботу через tcp не зрозумів

Це коли пейлоад TCP пакета напряму конвертується в сигнали RS485 шини згідно конфігурації послідовної шини. Відкривається TCP з'єднання із портом шлюза і шлеться туди запит як у випадку модбас RTU. Відповідь слейва прийде по цьому ж з'єднанню і також у форматі RTU.

Таке ж можливо по HTTP та MQTT, залежно від шлюза.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, volomoto сказал:

Це коли пейлоад TCP пакета напряму конвертується в сигнали RS485 шини згідно конфігурації послідовної шини. Відкривається TCP з'єднання із портом шлюза і шлеться туди запит як у випадку модбас RTU. Відповідь слейва прийде по цьому ж з'єднанню і також у форматі RTU.

Таке ж можливо по HTTP та MQTT, залежно від шлюза.

ну так воно так зараз і працює

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

ну так воно так зараз і працює

Ну тоді це не Modbus TCP. Без моніторингу RS485 шини важко сказати що не так і, можливо, карще відразу купити хороший шлюз.

Іони мають вбудований термінальний резистор чи треба ставити зовнішній?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Ну тоді це не Modbus TCP. Без моніторингу RS485 шини важко сказати що не так і, можливо, карще відразу купити хороший шлюз.

все ще не хрозумів, між шлюзом та опенхабом tcp (як мінімум опенхаб вважає це tcp і працює з ним) який шлюз транслює в rtu для іонів.

купити інший да можливо, я придивляюся варіанти.
 

 

2 минуты назад, volomoto сказал:

Іони мають вбудований термінальний резистор чи треба ставити зовнішній?

підключається піном

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мабуть зрозумів, ви маєте на увазі 485-tcp а я modbus-tcp (поговорілі(с)). не ну працювати напряму з датаграммами я не готовий )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

все ще не хрозумів, між шлюзом та опенхабом tcp (як мінімум опенхаб вважає це tcp і працює з ним) який шлюз транслює в rtu для іонів.

Є протокол який називається Modbus TCP, а є Modbus Serial over TCP — це різні протоколи. Комунікація в обидвох випадках йде через TCP, але пейлоад різний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, volomoto сказал:

Modbus Serial over TCP

в термінах опенхабу там tcp є з "tcp encoding" і є "rtu encoding", в мене перший тобто Modbus TCP. rtu мій шлюз схоже не вміє або я не зрозумів як його включити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

@standov чи вирішилась проблема із підвисанням при опитуванні іонів через шлюз?

В мене зараз є проект, де кілька десятків Modbus RTU пристроїв висять на одній шині за шлюзом і є задача їх опитати з мінімлаьною затримкою. Так от тести показали, що шлюзи не мають вбудованого диспетчера і дуже погано відпрацьовують тоді, коли по TCP прилітає кілька запитів одночасно. Якщо той, хто робить опитування, не ставить їх правильно в чергу, то це приведе до проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, volomoto сказал:

@standov чи вирішилась проблема із підвисанням при опитуванні іонів через шлюз?

В мене зараз є проект, де кілька десятків Modbus RTU пристроїв висять на одній шині за шлюзом і є задача їх опитати з мінімлаьною затримкою. Так от тести показали, що шлюзи не мають вбудованого диспетчера і дуже погано відпрацьовують тоді, коли по TCP прилітає кілька запитів одночасно. Якщо той, хто робить опитування, не ставить їх правильно в чергу, то це приведе до проблем.

ні не вирішилася бо ніяк немає часу далі ковирятися. В мене була схожа ідея але хлопці з опенхабкомьюніті сказали що в опенхаба черга на кожну комбінацію хост/порт (у випадку tcp), тобто всі слейви на одному шлюзі йдуть в одній черзі, і я по логу бачу що в опитування є система і з чистим опитуванням я проблем не ловив. Проблеми починаються коли на фоні опитування (читання) йде запис регістрів от тоді рендомний заліпон на 1-2-3 секунди. Я все-ж думаю справа в шлюзі, я наче як знайшов значно більш потужний цпу але ще не купляв бо якось не до того.
єдине що встиг спробувати то підняв швидкість до 115кб (максимальна для іонів) але не допомогло - не гірше і не краще

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...