Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Smart ION - розумні модулі

InSAn

Рекомендовані повідомлення

21 час назад, sah79 сказал:

Друзі, може в темі десь було - ткніть пальцем🙂.Питання в слідуючому - якщо використовувати таку систему - сенс закладати на вимикачі оті страшні ввг нг.Який кабель можна використати, щоб був зручний тонкий і довговічний.Хто підкаже, буду вдячним.

я закладав всюди і на лампи і на вимикачі "ТУшний" 5*1 ввгнг, мені сподобалося - воно і жил багато і товщина не забагато і завжди можна надійно 220 пустити

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

🎄 Вітаємо партнерів та друзів з прийдешнім Новим Роком! 🎄

NY2024.thumb.jpg.1d03e5e9b4178072d6a58eb3cfda7779.jpg

🎁 Бажаємо, щоб наступний рік відкрив перед вами нові можливості та здійснив заповітні бажання.

🇺🇦 Нехай у кожну домівку прийде злагода й достаток, а на нашу землю - мир та перемога!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

📌 Роздрібна ціна на наші інноваційні пристрої залишалась незмінною із початку старту продажів - всього 2498 грн. за пристрій із вбудованими сценаріями із функціоналом централізованого керування.

2CS-8.thumb.jpg.996976e8430a09ec3cd4836a05deab9f.jpg


📈 Незважаючи на неодноразові здорожчання електроенергії, логістики та комплектуючих, ми тримали ціну на цьому низькому рівні доволі тривалий час. Але із початку нового року ми вимушені підняти ціни:
- 3198 грн за CS-8 (живлення 220В)
- 3098 грн за CS-8/24 (живлення 24В)

🎉 Але хороша новина в тому, що для форумчан існує знижка 10%.

Ще одна хороша новина полягає в тому, що базова знижка для партнерів (електриків/інсталяторів та проектантів) з 1 січня 2024 року буде відчутно збільшена.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@InSAnпідкажіть, стикнувся з тим що ваші реле досить "дивно" реагують на запис регістрів виходу по модбасу, може один раз майже миттево відпрацювати а інший може бути і 2 секунди затримка. Це якась особливість реле (опрос по таймеру наприклад) чи шось в мене зі шлюзом/опенхабом?) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, standov сказал:

може один раз майже миттево відпрацювати а інший може бути і 2 секунди затримка.

Ніякої такої особливості в реле немає (ніяких опитувань по таймеру - все через переривання). Треба копати в сторону шлюза.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, InSAn сказал:

Ніякої такої особливості в реле немає (ніяких опитувань по таймеру - все через переривання). Треба копати в сторону шлюза.

мда, включив дебаг інколи між записом і підтвердженням від tcp може і 4с пройти, чи то шлюз не витягує 5 реле в режимі опитування чи хз, буду ковиряти далі

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

включив дебаг інколи між записом і підтвердженням від tcp може і 4с пройти

Саме тому ми придумали вбудовані сценарії, щоб базові функції (реакція виходів відповідно зміни стану входів) працювали взагалі без затримки.

А керування через modus-шлюз - лише як додаткова функція, коли неможливо щось сценарієм зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, InSAn сказал:

Саме тому ми придумали вбудовані сценарії, щоб базові функції (реакція виходів відповідно зміни стану входів) працювали взагалі без затримки.

А керування через modus-шлюз - лише як додаткова функція, коли неможливо щось сценарієм зробити.

це да, в мене це використовуюється для керування світлом з інтерфейсу опенхабу (керування з мобілки), відповідно меня треба опрашувати постійно поточний стан і інколи писати зміну, "сценарії" максимально силами самого реле звісно.

І інколи воно буває так що натискаєш в інтерфейсі "ввімкнути" і тишина, і тільки за пару секунд вмикається. Вирішив поки є час поковиряти в чому справа

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, standov сказал:

Вирішив поки є час поковиряти в чому справа

TCP по вай-фаю чи шнурком?

ping на до шлюза є можливість запустити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, InSAn сказал:

TCP по вай-фаю чи шнурком?

ping на шлюзі є можливість запустити?

шнурок, на самому шлюзі ні, тут схоже не мережева проблема а сама залізка не витягує, бо вимикаю опитування - починає працювати нормально, залишаю опитування 3 реле з 5 наче теж стає значно краще. мабуть треба або другий шлюз ставити або якийсь потужніший купляти 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

мабуть треба або другий шлюз ставити або якийсь потужніший купляти

А збільшити інтервал опитування - не допоможе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, InSAn сказал:

А збільшити інтервал опитування - не допоможе?

та вже збільшив, було 500мс стало 2000. Наче як стало приємніше але все одно заліпони є

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще гіпотеза: проблема із шнурками (або топологією) від шлюза до CS-8 - можливо десь проскакує якась помилка передачі і шлюз не відповідає, бо повторно надсилає дані до пристрою...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, standov сказав:

залишаю опитування 3 реле з 5 наче теж стає значно краще.

У вас всі пристрої на одній RS485 шині, яка підключена до RS485–Ethernet шлюза?

Шлюз працює в режимі TCP-RS485 чи Modbus TCP-Modbus RTU?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, volomoto сказал:

У вас всі пристрої на одній RS485 шині, яка підключена до RS485–Ethernet шлюза

Так

11 минут назад, volomoto сказал:

Шлюз працює в режимі TCP-RS485 чи Modbus TCP-Modbus RTU

З боку опенхабу це modbus-tcp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, InSAn сказал:

Ще гіпотеза: проблема із шнурками (або топологією) від шлюза до CS-8 - можливо десь проскакує якась помилка передачі і шлюз не відповідає, бо повторно надсилає дані до пристрою...

Моніторинг гетвея показує що 0 помилок і 0 повторів, підняв швидкість до 115 принципово нічого не змілося, тож справа не схоже що в топології чи фізичному рівні

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, standov сказал:

Моніторинг гетвея показує що 0 помилок і 0 повторів, підняв швидкість до 115 принципово нічого не змілося, тож справа не схоже що в топології чи фізичному рівні

Значить шлюз треба не за $20 (умовно), а за $100

PS: Або 2-3 по $20 :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще є варіант, як перевірити: запустити безперервний пінг шлюзу і дивитися, як зміниться пінг при "тормозах".

Якщо впав - значить точно шлюз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, InSAn сказал:

Ще є варіант, як перевірити: запустити безперервний пінг шлюзу і дивитися, як зміниться пінг при "тормозах".

Якщо впав - значить точно шлюз.

Хм, цікава ідея, спробую )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, standov сказал:

Хм, цікава ідея, спробую )

Хоча... Пінг не використовує TCP (він використовує ICMP).

Але якщо пінг упаде - тоді це точно шлюз. Якщо ні - то треба шукати tcp-ping

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, InSAn сказал:

Хоча... Пінг не використовує TCP (він використовує ICMP).

Але якщо пінг упаде - тоді це точно шлюз. Якщо ні - то треба шукати tcp-ping

Там якась реалтаймось, чисто теоретично воно має впливати на все, буду пробувати за нагоди

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж можу похвалитись :)   Практично все світло на  іонах.

Лишилось настроїти.

 

Спойлер

53454256115_b0fb22e7c1_c.thumb.jpg.bda75e8db8517a5d1152db790c4dfdbe.jpg53453842641_44373bfa63_c.thumb.jpg.0acbff12f6e7f71be366043a525096e2.jpg

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, murava сказал:

Я теж можу похвалитись

До нас часто звертаються власники будинків та квартир, які хочуть придбати нашу продукцію із монтажем.
Але ми не займаємось монтажем. І були б раді рекомендувати інсталяторів, які вже використовують нашу продукцію.

Тому ми вирішили створити окремий розділ на сайті, де розміщуємо фотозвіти із контактними даними виконавців, щоб потенційні клієнти знали до кого звернутися в разі потреби.

Буду радий запропонувати розмістити фото робіт (із використанням наших пристроїв).

Щоб спростити створення фотозвіту, ми підготували невелику інструкцію, яка дозволить більш повно розкрити переваги співпраці замовників з Вами: smart-ion.com/obj/

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.01.2024 в 19:50, standov сказав:

З боку опенхабу це modbus-tcp

Значить тупить шлюз при трансляції модбас протоколів. Я б попробував пряму роботу через TCP, але тоді прийдеться писати scheduler опитування на стороні опенхабу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, volomoto сказал:

Значить тупить шлюз при трансляції модбас протоколів. Я б попробував пряму роботу через TCP, але тоді прийдеться писати scheduler опитування на стороні опенхабу.

про пряму роботу через tcp не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...