Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Варианты видеонаблюдения в частный дом. Вопрос:

chlo

Рекомендовані повідомлення

31 хвилину тому, denis-k сказав:

А вот то что по витухе как-то ниразу не наблюдал сгоревшее оборудование.

Саме тому на кручену пару і винайшли грозозахист?

 

37 хвилин тому, k-master сказав:

А ще тягнути туди 220, а потім робити там живлення комутатора та камер.

Є така штука РОЕ. Нічого додатково тягти не потрібно живлення як світча так і камер відбувається самеза рахунок РОЕ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Humanite сказав:

Є така штука РОЕ. Нічого додатково тягти не потрібно живлення як світча так і камер відбувається самеза рахунок РОЕ.

Ага, з порта котрий видає 15 Вт ти будеш живити свіч, а потім ще й 2 камери кожна з котрих теж має профіль у 15Вт. Це не кажучи того що свіч котрий буде віддавати у якості рое те що він отримав по пое мабуть не існує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, k-master сказал:

А ще тягнути туди 220

220 там буде у любому випадку - освітлення. До того ж, тягнути дріт на 220 та мати розетку на межі ділянки - це куди практично у плані затрат , ніж тягнути два дроти під відео та не мати 220.  До того ж, наявність 220 - це зазвичай наявність РЕ провідника.Що надає можливість заземлити у тому числі корпус камер - як це передбачено виробником.

Камери у мене купальні   Hikvision IP Camera Original DS-2CD2185FWD-IS 4K 8MP POE Outdoor Security CCTV Camera 120 dB True WDR IR 30m IP67 H.265+

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Privet сказав:

220 там буде у любому випадку - освітлення. До того ж, тягнути дріт на 220 та мати розетку на межі ділянки - це куди практично у плані затрат , ніж тягнути два дроти під відео та не мати 220.  

Враховуйте падіння напруги на такій відстані. Якщо дріт 2,5 квадрата при навантаженні в 1 кВт з 220 до споживача дойде 213. Якщо дріт 0,75 квдрата то втрата буде 25 вольт.

 

Тому, коли у мене виникло бажання в іншому кінці будувати баню, то я заклав 4х6 АВВГ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Humanite сказал:

  Враховуйте падіння напруги на такій відстані.

Мій вибір - кабель ВВГ 5х4. 

  

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Privet сказав:

220 там буде у любому випадку - освітлення. До того ж, тягнути дріт на 220 та мати розетку на межі ділянки - це куди практично у плані затрат , ніж тягнути два дроти під відео та не мати 220.  До того ж, наявність 220 - це зазвичай наявність РЕ провідника.Що надає можливість заземлити у тому числі корпус камер - як це передбачено виробником.

Ну кому що. Але якщо на свічі є вільні порти то я б вибрав додатковий кабель ніж Там на місці ставити свіч + організувати живлення камер. 80 метрів кабеля це 800 грн. 3 розетка це 50*3 грн мінімум + свіч 200 (чи 300) грн + 2 poe інжектора (350 грн (ціна на алі)) чи 2 блока живлення +- в ту саму ціну це виходить 150+200+350 = 700 грн. І це ще без урахування того що роутер з блоками живлення треба у якийсь бокс поставити. Тому я б не сказав що 220 з комутатором практичніше у плані витрат. Просто poe свіч на 4 порта буде коштувати від $20 на алі і йому теж треба бокс. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Privet сказал:

Стоять дві камери на вулиці на відстані 80 метрів від реєстратора.

То, напевно, цікавіше поставити біля камер комутатор, та тягнути від нього один кабель до реєстратора, ніж тягнути два кабелі від камер. 

До того ж, кажуть, якщо щось станеться під час грози, наприклад, то згорить насамперед комутатор, який значно дешевший ніж реєстратор.

Десь таке у мене бачення.     

Ставити на вулиці комутатор, тягнути туди живлення, думати над вологозахистом? Ну не знаю... Є такі умови? Та і взагалі, як на мене, багато мінусів у такий схемі.
І ще - про грозозахист Вам по любому треба не забути там куди кабель прийде, тобто дома.. То може краще все там і зробити?
 

Змінено користувачем uafisher
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 12.04.2023 в 21:55, uafisher сказал:

Ставити на вулиці комутатор, тягнути туди живлення, думати над вологозахистом? Ну не знаю... Є такі умови? Та і взагалі, як на мене, багато мінусів у такий схемі.
І ще - про грозозахист Вам по любому треба не забути там куди кабель прийде, тобто дома.. То може краще все там і зробити?
 

Можна PoE Extender поставити (DH-PFT1300), або мережу давати по powerline, з досвіду краще кинути ще один ethernet кабель. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
В 12.04.2023 в 09:43, k-master сказал:

Ага, з порта котрий видає 15 Вт ти будеш живити свіч, а потім ще й 2 камери кожна з котрих теж має профіль у 15Вт. Це не кажучи того що свіч котрий буде віддавати у якості рое те що він отримав по пое мабуть не існує.

Помиляєтесь - існує. Та відмінно працює в мене вже три місяці. Більш того, це дешевше ніж тягнути два кабелі. Китайці іноді створюють цікаві девайси. 

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, BAV_Lug сказав:

Помиляєтесь - існує. Та відмінно працює в мене вже три місяці. Більш того, це дешевше ніж тягнути два кабелі. Китайці іноді створюють цікаві девайси. 

можна посилання нм це?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, k-master сказал:

можна посилання нм це?

Вот на 2 порта www.aliexpress.com/item/1005004868913378.html?spm=a2g0o.detail.1000023.1.574fXxmcXxmcqA

Там есть и 3 и 4 порта

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...