Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Варианты видеонаблюдения в частный дом. Вопрос:

chlo

Рекомендовані повідомлення

В 17.02.2023 в 11:48, Enot123h сказал:

прожектор  лишь бы в кадр не попадал, чтоб камеру не засвечивал

Я міркую на світильнику поміняти колбу - з прозорої на матову.

Лампочку туди поставимо світлодіодну - десь на 20-25 ват.

З огляду на те, що матове скло - трохи втратить у потужності, але світло буде розпорошеним - камеру не так буде засліплювати.

Що скажете , - досвіт є ?

 

  286525286_.thumb.JPG.cea641356acd6b012b98bd9645726d28.JPG

 

 

 

  

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любой фонарь попадающий в кадр близко к камере будет засвечивать. Купите камеру и проэксперементируйте перед окончательной установкой

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Лучше всего разместить светильник  за плоскостью матрицы камеры 

Тогда засветов не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Шановні, а будуть  перешкоди ? - якщо на ділянці в один метр (в одній трубі) буде  прокладено силовий кабель 380 та мережевий кабель з екраном для зовнішнього використання. 

 

Та як правильно зробити заземлення мережевого кабелю ?

Камери спостереження будуть на металевому стовпі.

Стовп ми окремо, - незалежно від РЕ,  заземлимо. 

 

 

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Privet сказав:

Шановні, а будуть  перешкоди ? - якщо на ділянці в один метр (в одній трубі) буде  прокладено силовий кабель 380 та мережевий кабель з екраном для зовнішнього використання. 

 

Та як правильно зробити заземлення мережевого кабелю ?

Камери спостереження будуть на металевому стовпі.

Стовп ми окремо, - незалежно від РЕ,  заземлимо. 

 

 

 

Там не буде перешкод навіть якщо не буде екрану, на то вона й кручена пара. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, k-master сказав:

Там не буде перешкод навіть якщо не буде екрану, на то вона й кручена пара. 

Саме живлення 220 вольт 50 ГЦ ніяким чином не дає наведення, а от сплески від реактивного навантаження (садовий насос, інші електричні прилади з асинхронними двигунами) можуть давати гармоніки та наведення. Захист крученої пари шляхом заземлення з обох боків достатній.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Humanite сказав:

Захист крученої пари шляхом заземлення з обох боків достатній.

З обох боків?! А якщо там 50+ метрів і між землями не слабий "потанцевал"? Витуху землять, наче, з одного боку.

Тобто, по правильних правилах :) має бути заземлено з обох боків але на окремий "сигнальний" контур. Таке хіба на заводі чи у датацентрі...

В побуті землять одну сторону. Якщо контур дуже довгий - дальній кінець землять через "м'яку землю" - керамічний конденсатор малої ємності.  Але і це може вилізти проблемами наводок на ВЧ.

 Найкраще - землити одну сторону. Так точно не наклепаєте "земляних петель".

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Humanite сказав:

Саме живлення 220 вольт 50 ГЦ ніяким чином не дає наведення, а от сплески від реактивного навантаження (садовий насос, інші електричні прилади з асинхронними двигунами) можуть давати гармоніки та наведення. Захист крученої пари шляхом заземлення з обох боків достатній.

Кручена пара крутиться для ого щоб все що наведено кожні сантиметрів змінювало напрямок та результат дорівнював би нулю. Не все ідеально, тому щось буде. Але для випадку коли кабеля будуть проходити поруч тільки метр для будинку можна про це не перейматись. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, porterlv сказал:

В побуті землять одну сторону.

А яким чином це фізично зробити? 

Поряд камерами буде РЕ провідник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, porterlv сказал:

крfще не коло камери а коло реєстратора

Відстань між вуличними камерами та відеореєстратором на одній ділянці буде близько 40 метрів, а на іншій близько 80 метрів.

Прокладка кабелю у бетонному фундаменті паркану - у пластиковій, водопровідній трубі.

 

Біля камер буде РЕ провідник - живлення до камер ми подамо не лише РОЕ, але забезпечимо також живлення 12 вольт від акумулятора 

(у обох випадках - джерело живлення комутатор та безперебійник з акумулятором  -  будуть поряд з камерами). 

Камери з картами пам'яті.

 

То не слід біля камер заземляти ?

А заземлення - це просто накинуть екран з фольги на РЕ провідник ?

Чи  яким чином та через які пристрої це робиться ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Privet сказав:

Відстань між вуличними камерами та відеореєстратором на одній ділянці буде близько 40 метрів, а на іншій близько 80 метрів.

Біля камер буде РЕ провідник - живлення до камер ми подамо не лише РОЕ, але забезпечимо також живлення 12 вольт від акумулятора 

(у обох випадках - джерело живлення комутатор та безперебійник з акумулятором  -  будуть поряд з камерами). 

Так поруч чи до них 40/80 метрів? Якщо поставити безперебійник на комутатор то вам не треба акумулятор біля камери

 

7 годин тому, Privet сказав:

А заземлення - це просто накинуть екран з фольги на РЕ провідник ?

Чи  яким чином та через які пристрої це робиться ?

В тих кабелях котрі бачив я там зазвичай ще дріт поруч з екраном був, от його й прикручуєте на заземлення. Але це унеможливлює від'єднання кабеля та виглядає як колхоз, тому по правильному треба використовувати конектори з екраном та заземлити комутатор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, k-master сказал:

конектори з екраном

Я у місцевих питав, - ті на мене дивилися неначе я якусь Америку відкрив.

Кажуть, - ми завжди так робимо (звичайні конектори) - усе працює, ніхто не жалівся. 

 

1 час назад, k-master сказал:

Так поруч чи до них 40/80 метрів? Якщо поставити безперебійник на комутатор то вам не треба акумулятор біля камери

 

Довжина кабелю 40/80 метрів. Фактично - трохи менше відстань від камер до відеореєстратора.

Безперебійник на комутатор ?

Я просто не знаю - світло пропаде, відеореєстратор перестане працювати, воно почне автоматично писати на карту камери ? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Privet сказав:

Безперебійник на комутатор ?

Бесперервне живлення на відеонагляд. На реєстратор, світч та на камери. Краще всього щоб вся система живилась від РОЕ. Нема сенсу ставити бесперебійник на окрему камеру, якщо це загальна система.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Humanite сказал:

Бесперервне живлення на відеонагляд

На камери пійде ДБЖ для охоронних систем, а от для реестратора ні. Бо напруга змінюється від 10.8 до 13.5 В і в регістраторах вона напряму йде на жорсткий диск. Між таким ДБЖ та регістратором треба ставити DC buck-boost converter, чи повишати до 220В та використовувати рідний БП.

mysku.club/blog/china-stores/38606.html

www.aliexpress.com/item/32843350018.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.782.1c6d1802YfzjvG

Гарною ідеєю буде використати плату з запобіжниками, бо без неї замикаєшь живлення одніеї камери і тухнуть усі.

www.aliexpress.com/item/1005003721195254.html?gatewayAdapt=4itemAdapt

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Privet сказав:

Кажуть, - ми завжди так робимо (звичайні конектори) - усе працює, ніхто не жалівся. 

Безперебійник на комутатор ?

Я просто не знаю - світло пропаде, відеореєстратор перестане працювати, воно почне автоматично писати на карту камери ? 

Безперебійник на 220 на комутатор та реестратор. Ніяких акумуляторів поруч з камерами. Камери живляться по езернету від комутатора. Зробити це без 220 легко не вийде,  бо комутатор віддає камерам ~48В і якщо й підтримує DC то буде вимагати 48В. А реестратор мабуть бажає 12В.

Гугл на пошук "RJ45 екранований" видає купу результатів, правда пачками по 100 шт, але є й у роздріб. Якщо ви бажаєте екранований кабез з землею то це самий правильний шлях, ну чи від кожного кабелю дріт на землю, а я його від'єднати якщо треба?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Enot123h сказав:

На камери пійде ДБЖ для охоронних систем, а от для реестратора ні. Бо напруга змінюється від 10.8 до 13.5 В і в регістраторах вона напряму йде на жорсткий диск.

Вибачте, може я якось незрозуміло написав, але стандартний РОЕ має напругу 48 вольт. В самому пристрої, зазвичай, перетворюється на потрібні 12 вольт. Бажано пристрої одразу купувати з живленням за технологією РОЕ. Якщо ваш реєстратор немає такої можливості то просто на вході поставте DC-DC перетворювач і не майте зайвих проблем. Використовувати для живлення камер ДБЖ де напруга змінюється від 10.8 до 13.5 В також не доцільно, бо при довгих лініях та тонких жилах може невистачати живлення для їх роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Humanite сказал:

Бажано пристрої одразу купувати з живленням за технологією РОЕ. 

Я бы так не сказал.

По разным причинам выносной PoE-коммутатор предпочтительнее. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Фрай сказал:

Я бы так не сказал.

По разным причинам выносной PoE-коммутатор предпочтительнее. 

В даному випадку бажано такий комутатор який має екрановані порти, в відеореєстраторах навряд чи вони екрановані. Бо тоді весь сенс екранованого кабеля і RJ45 пропадає. Або через екрановані модулі підключати або екрановану патч-панель. 

Якщо є ризик що в якийсь момент щось не запишеться через збій в мережі, є SD картки в камери, вони синхронізують запис після відновлення каналу звязку. Я б не радив створювати собі проблем з екранованим кабелем, треба вміти його обжати і правильно заземлити.

Змінено користувачем free_lander
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, free_lander сказав:

В даному випадку бажано такий комутатор який має екрановані порти, в відеореєстраторах навряд чи вони екрановані. Бо тоді весь сенс екранованого кабеля і RJ45 пропадає. Або через екрановані модулі підключати або екрановану патч-панель. 

Реєстратор, зазвичай, має один, рідше два RJ45. Тобто безпосередньо до реєстратора камери не під"єднуються. А от РОЕ-світч майже завжди окрім живлення має клєму заземлення. Тому, якщо кручена пара має екран і обжата екранованими кінцевиками, то вона буде заземленою на стороні обладнання. Зазвичай камери мають і своє заземлення, яке бажано також приєднати до загальної землі. 

11 годин тому, free_lander сказав:

Якщо є ризик що в якийсь момент щось не запишеться через збій в мережі, є SD картки в камери, вони синхронізують запис після відновлення каналу звязку. Я б не радив створювати собі проблем з екранованим кабелем, треба вміти його обжати і правильно заземлити.

Якщо є ризик що в якийсь момент, то або ставити нормальне обладнання, яке працює гарантовано без збоїв, або миритися з цим. У вас є гарантії щодо того, що саме в момент збою запису реєстратора камера запише щось? 

Екранований кабель обжимається так само як і не екранований, лише потрібно відокремити екран та після обжимання самого роз"єму під"єднати екран до екрану конектора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Humanite сказал:

Реєстратор, зазвичай, має один, рідше два RJ45. Тобто безпосередньо до реєстратора камери не під"єднуються.

Дійсно?)
А це що таке на фото?)

 

Screenshot_7.jpg

Змінено користувачем uafisher
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, uafisher сказал:

Дійсно?)

Стоять дві камери на вулиці на відстані 80 метрів від реєстратора.

То, напевно, цікавіше поставити біля камер комутатор, та тягнути від нього один кабель до реєстратора, ніж тягнути два кабелі від камер. 

До того ж, кажуть, якщо щось станеться під час грози, наприклад, то згорить насамперед комутатор, який значно дешевший ніж реєстратор.

Десь таке у мене бачення.     

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Privet сказав:

Стоять дві камери на вулиці на відстані 80 метрів від реєстратора.

То, напевно, цікавіше поставити біля камер комутатор, та тягнути від нього один кабель до реєстратора, ніж тягнути два кабелі від камер. 

До того ж, кажуть, якщо щось станеться під час грози, наприклад, то згорить насамперед комутатор, який значно дешевший ніж реєстратор.

Десь таке у мене бачення.     

А ще тягнути туди 220, а потім робити там живлення комутатора та камер. Кілька розеток, інжектори рое чи рое комутатор на 4 порта (а менше бувають?). Дешевше буде протягнути 2 кабеля. Гарантій що якщо біля реєстратора буде стояти комутатор то від грози сгорить він, а не реєстратора - ніяких

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по своей практике понял что в первую очередь сгорает то что подключено по 220, тоесть молния в 99% случаях идет по сети электричества куда подключены коммутаторы и регики, сгорали БП. А вот то что по витухе как-то ниразу не наблюдал сгоревшее оборудование.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...