Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

качество продуктов питания

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Знаю ,що в молоко добавляють вершки,щоб жирніше було ,краще взбиваеться ,яка у вас там машина і як воно туди заливаеться я не знаю,ви мене не вірно зрозуміли ,про молоко для взбивання я взагальному написав ,а чого у різних виробників то взбиваеться погано,краще ,я не знаю ,в кожного мабудь своя сировинна база ,або якісь виробничі нюанси 

Змінено користувачем Asot
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, allanek сказав:

Ви нормальний? Нема слів. Я не питала про те, що мені зробити, щоб кава машина давала гарну молочну пінку. Мова була про те, що ваш вислів " молоко все однакове" - не працює , бо молочне меню кава машини реагує по-різному на молоко різних виробників. Все. Крапка.

Я звернув увагу, що все ж таки є якісні бренди, навіщо так агресивно реагувати.

12 годин тому, Asot сказав:

Я не кажу пийте тільки це молоко ,купляйте ,яке любите ,полюбому е у нас норм бренди у яких все норм .

 

Щодо пінки в кавомашині, має бути Ультрапастеризоване 2,5-3,2% , саме таке радять виробники машин.

І так, в упаковці чи одразу з під корови парне молоко , не корисне для дорослої людини.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, allanek сказал:

ро те, що ваш вислів " молоко все однакове" - не працює

Можливо і я не правильно зрозумів ,мав на увазі все однакове одного виробника ,тільки пакети різні- буренка,селянське,родинне і т.д

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да правду писав Сергей 31 ,як казав еврей не делай никому ничего хорошего ,и тебе не сделают плохого.

Так і тут ,я просто поділився тим ,що знаю ,а тут кидаються ,як будто когось обізвав ,чи може сказав шо то гімно ,а це хароше 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Asot сказав:

яка у вас там машина і як воно туди заливаеться я не знаю

Повністю автоматизована. Щоб зробити  щось з молочного меню, треба лише вибрати , що я хочу та натиснути кнопку, далі вона все сама робить. Тому людський фактор відсутній і добре видно, яке молоко  та як себе поводить. В кава машину, навіть, кавові зерна не можна засипати з усілякими добавками, не те що вершки.

5 хвилин тому, Asot сказав:

а чого у різних виробників то взбваеться погано,краще ,я не знаю ,в кожного мабудь своя сировинна база ,або якісь виробничі нюанси 

Добре, я зрозуміла. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vstar сказал:

І так, в упаковці чи одразу з під корови парне молоко , не корисне для дорослої людини.

То, что оно не полезное тут уже много разжевали, то флора не та, то консервант не такой...

Вы представьте, что Вам попалось молоко удовлетворяющее всем требованиям правильного молока. Какая от него польза?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, allanek сказал:

не те що вершки.

Мав на увазі підвищити жирність молока вершками ,що заливаете в машину ,а не у саму машину вершки 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Vstar сказав:

навіщо так агресивно реагувати.

До речі, ви мені так і не відповіли, як збираєтесь зробити шухляду знизу посудомийки.

25 хвилин тому, Vstar сказав:

Щодо пінки в кавомашині, має бути Ультрапастеризоване 2,5-3,2% , саме таке радять виробники машин.

Якщо я вам відповім, що я це і без вас знаю, ви будете вважати це агресивною відповіддю?

Ще раз, дуже повільно, по літерам. Я не питала, яке молоко- пастеризоване чи ультрапастеризоване та якої жирності мені потрібно. Я питала, чому однакове молоко різних виробників веде себе по-різному.

Може, перед тим, як коментувати мій допис, треба було зрозуміти про що я питаю?

21 хвилину тому, Asot сказав:

а тут кидаються ,як будто когось обізвав ,чи може сказав шо то гімно ,а це хароше 

Ніхто на вас не кидався. Якщо ви не розуміли про що я питала, краще  було так і сказати, щоб я пояснила про що йдеться, замість отих дурниць про баристу та вершки. Сказали б, що  не розумієте, як працює моя кава машина, тому не можу відповісти. Це було б чесно і розмова була б іншою.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Asot сказав:

Мав на увазі підвищити жирність молока вершками ,що заливаете в машину ,а не у саму машину вершки 

Ні, не можна. Я в попередньому дописі дала відповідь, що, навіть, треба уважно вибирати кавові зерна .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, allanek сказал:

Ні, не можна.

Виробник машини обмежуе по жирності молока ,яке заливати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Asot сказав:

Виробник машини обмежуе по жирності молока ,яке заливати?

По пам'яті не скажу,  треба відкрити інструкцію, чи забороняє, чи каже про обмеження, але в рекомендаціях каже про знежирене  молоко. І в інеті багато інфи про те, що краще використовувати , якщо мова про українських виробників, молоко 2,5% жирності. Перепробувала багато марок молока, мені, наприклад, подобається кисломолочка від Ферми, але їх молоко, скоріше не дає пінку зовсім, чим дає. В кава машині є регуліровка піни, від нульової до максимальної. Тож на максимальної Ферма дає щось незрозуміле- великі пузирі з натяком на те, що це і є пінка. тому і впало в око ваше про " все молоко однакове". Скажу більше, іноді , навіть, партії молока одного виробника відрізняються. Береш звичне молоко, як завжди, та замість щільної пінки з ледве помітними бульбашками, маєш незрозумілу пінку з великими бульбашками.

Якщо врахувати, що молоко в родині ніхто не п'є, використовується в кава машині, в хлібопечі та чоловік їсть кашу на молоці, я-ні, то зрозуміло, чому я зробила такий акцент на різності молока, бо то дуже помітно.

Про вершки для автоматичних кавамашин, то окрема розмова не для цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

Якщо я вам відповім, що я це і без вас знаю, ви будете вважати це агресивною відповіддю?

Ще раз, дуже повільно, по літерам. Я не питала, яке молоко- пастеризоване чи ультрапастеризоване та якої жирності мені потрібно. Я питала, чому однакове молоко різних виробників веде себе по-різному.

Може, перед тим, як коментувати мій допис, треба було зрозуміти про що я питаю?

)) прекрасно. Я завжди керуюсь правилом Ультрапастеризоване і 3,2%, на фірму (саме молока) не звертаю увагу, відверто. Збиваеться все гарно, я не знаю як ще відповісти. Спінювач у мене регулює піну, можна вручну а можна і автоматично вибрати на капучіно (більше шапковидна і ложка не тоне на ньому) або ж Лате, більш легке щоб робити малюнок. І знову ж таки, з одного і того ж пакету молока Ультра -3,2%

Шухляди (вбудовку) ще не робив, потім прокоментую як діло дойде, дякую за запитання і перепрошую, що його пропустив 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Vstar сказав:

Шухляди (вбудовку) ще не робив, потім прокоментую як діло дойде, дякую за запитання і перепрошую, що його пропустив 😉

Я тому вас і запитую (двічі)про шухляди, бо хочу з'ясувати, чи знаєте ви, що вбудована посудомийка ставиться ніжками на підлогу. Вона не ставиться в нижню шафу, вона ставиться в проміжок між шафами, на свої ніжки прямо на підлогу. Тому мені і цікаво, яким чином ви хочете туди втулити шухляду знизу)?

34 хвилини тому, Vstar сказав:

Я завжди керуюсь правилом Ультрапастеризоване і 3,2%, на фірму (саме молока) не звертаю увагу, відверто.

В мене інша картина, як вже можна зрозуміти з розмови. Я би і не звертала увагу, купуючи молоко 2,5% незалежно від виробника, але мені моя кава машина каже, що, ні, так не буде, бо на виході отримаєш різний результат. Коли вибирала каву машину, багато читала відгуків і від барист, і від звичайних каваманів і не дуже "манів". Тож більшисть за   2,5%.  3,2% іноді теж беру, особливої різниці (між 2,5 та 3.2% ) в якості пінки не побачила.

35 хвилин тому, Vstar сказав:

вибрати на капучіно (більше шапковидна і ложка не тоне на ньому)

Мені більше за капучино чи лате подобається Flat white )

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, allanek сказав:

Мені більше за капучино чи лате подобається Flat white )

Flat white це середина щільності піни між капучіно і лате. Як говориться Золота середина!

14 хвилин тому, allanek сказав:

але мені моя кава машина каже, що, ні, так не буде, бо на виході отримаєш різний результат.

... "до чего техника дошла... " мені а ж страшно, що далі нас очікуватиме в технологічному процесі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

незалежно від виробника, але мені моя кава машина каже, що, ні, так не буде,

Можете спробувати ради експерименту цю барісту ,її випускають ,для того щоб збивалось ,сам ніколи не пробував,люблю без молока .не сподобаеться вилиете,але майте на увазі збиваються ті всі барісти не просто так

 

images.jpeg

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, але в мене нема проблеми з вибором молока. Та же Бурьонка дає гарну молочну пінку. До того ж, іноді купували  спеціальне молоко для отримання молочної пінки ( для порівняння), Слов'яночку та ще якесь, різниці не побачила.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 помилок при збиванні молока: як приготувати капучіно або латте вдома

gardman.ua/ua/7-oshibok-pri-vzbivanii-moloka

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, allanek сказал:

До того ж, іноді купували  спеціальне молоко для отримання молочної пінки

Для молочної пінки має значення не жирність, а кількість та якість білку. Більше білків - гарна пінка забезпечена навіть при низькій жирності. І навпаки, далеко не всякі вершки можуть трохи виправити становище. Трохи - тому, що у більшості випадків навіть додавання жирних вершків може не "дотягнути" мололо до потрібної кондиції. На жаль, кількість білку може коливатись від партії до партії, а також знижується при сепарації, ультрапастеризації, тощо. Зараз молокозаводи спочатку сепарують сировину, а потім "нормалізують" її додаванням вилученого жиру. Таке молоко буде на смак як молоко, буде мати всі лабораторно оцінювані ознаки справжнього (це так, адже говоримо не про підробку чи суміш з порошків), а от білкова складова буде страждати по об'єктивним причинам.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vladdi сказав:

Для молочної пінки

Нічого так я зробила допис про те, що молоко різних виробників може давати різний результат в моїй кавомашині :shock:.

9 хвилин тому, Vladdi сказав:

І навпаки, далеко не всякі вершки можуть трохи виправити становище.

Про вершки то не я, то пан Asot пропонував :twisted:

10 хвилин тому, Vladdi сказав:

Для молочної пінки має значення не жирність, а кількість та якість білку. Більше білків - гарна пінка забезпечена навіть при низькій жирності.

Моя інструкція до кавомашини з вами не згодна, бо пише, що для більш щільної та пишної піни  треба використовувати знежирене або частково знежирене молоко прохолодної температури.

Мені подати на Делонгі в суд за введення покупців в оману? Звісно, що я пошуткувала. Мабуть тому так пишуть, що розуміють- споживачу простіше орієнтуватись на % жирність молока, чим з лупою вишукувати, що там виробник молока пише про частку білку в  молоці.

Звісно, все це корисна інформація, але мій допис був не про те, що я не розумію, чому з Бурьонки виходить гарна пінка, а з Ферми суцільні бульбашки.

Я лише сказала, що моя кавомашина розрізняє молоко від різних виробників. Звісно, не в прямому сенсі розрізняє та каже мені про це. Я це бачу по якості молочної пінки. Все, більше мене нічого не цікавило.

Про молоко, приблизно, те саме, як і про кавові зерна. Арабіка не вся однакова , як і робуста, як і їх суміш- тож і смак кави дуже різний. Так само і з молоком.

PS. Для обговорення якості молока та такого іншого в кавомашинах в нас є окрема тема

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.10.2023 в 12:49, vovova сказал:

То, что оно не полезное тут уже много разжевали, то флора не та, то консервант не такой...

Вы представьте, что Вам попалось молоко удовлетворяющее всем требованиям правильного молока. Какая от него польза?

Багатьом смакує. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

недавно купив ковбасу. . забув бренд на дровах свиняча. і там куски цілого м яса. 220 грн кг. зайшов сьогодні.нема поставок. так там куски цілого м яса були. навіть жили в зубах застряли))ось в сумнівах,чи не навчилися робити такий чудо продукт,як куски типа свинини. і типа жил докинули для правдоподібностіі)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, МаТраС сказал:

застряли))ось в сумнівах,чи не навчилися робити такий чудо продукт,як куски типа свинини

Колись в 2005-2007 роках робив на мясопереробному підприемстві - то тоді більша частина сировини йшла з імпорту морожена .Браки,возврати з магазинів перемелювали і в паштети,ліверки)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Asot сказал:

Колись в 2005-2007 роках робив на мясопереробному підприемстві - то тоді більша частина сировини йшла з імпорту морожена .Браки,возврати з магазинів перемелювали і в паштети,ліверки)

сейчас ничего не поменялось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...