Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відеонагляд через 4G.

mvv_kiev

Рекомендовані повідомлення

В 22.07.2021 в 15:12, aleksey02 сказал:

Ограничений нет. У меня постоянный поток 5-10 Мбит\с, можете посчитать, сколько это будет в сутки.

можно сильно уменьшить этот поток, если писать на внутренню карту памяти. правда камеру тогда надо повыше ставить :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Повісив 4g камеру Boavision влітку минулого року. Працювала чудово через Київстар. Але після першого обстрілу восени, коли 4g валявся, правда недовго, камера перестала бачити мережу, пише "дізейбл". При вмиканні тестується штатно тобто жива. Може сукареб😠 спалив модем чи ще шось? Відмордував київстар - клянуться що сімка жива - регулярно нараховують на неї трафік по суперсилі.  Може хто стикався, поборов, знає того, хто може відремонтувати?

Камера:  www.aliexpress.com/item/1005001557795148.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.112.61291802yGZ2Hc

Змінено користувачем mvv_kiev
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, mvv_kiev сказал:

Камера здохла, Київстар валяється, повний стоп🤨

а что вы хотели от говнокамеры и от говно4Ж

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановив AJAX hub з підтримкою 4G та їх датчик руху з камерою. Він коли детектить рух – робить три фото і надсилає їх мені на телефон. Є версія датчику "PHoD" яка вміє робити фото за запитом, а не лише коли бачить рух. 

Я з самого початку не розраховував на потокове відео по мобільному зв'язку. А такого рішення достатньо щоб мати спокій. Якщо AJAX не присилає тривогу – значить на об'єкті нічого не відбувається.

В хабі вставлено дві сім картки з тарифом IoT – кожна коштує 40 - 60 грн на місяць. Коли впав Київстар – сигналка одразу перемкнулась на лайф.

Обладнання купував на OLX, там достатньо продавців пропонують нові пристрої AJAX дешевше ніж в магазинах.

Змінено користувачем smotesko
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, smotesko сказал:

Встановив AJAX hub з підтримкою 4G та їх датчик руху з камерою.

Так є у них і датчик з відекамерою.

Цитата

Він коли детектить рух – робить три фото і надсилає їх мені на телефон.

А може і не тільки вам. )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

Так є у них і датчик з відекамерою.

Датчик з фотокамерою називається MotionCam. Датчику з відеокамерою не бачив, як називається?

 

2 години тому, Фрай сказав:

А може і не тільки вам. )

Нашим я більше довіряю аніж китайцям.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От ви не подумали!

мені по барабану, що будуть робити китайці підслуховуючи мої розмови чи що вони зроблять із записами чогось цікавого з того, що я б не хотів опублікувати, а от як це використають наші ушльопки лякає сильно.

З відеокамерою то я мабуть погарячкував, не зовсім так, скоріше анімація по серії знімків, але по запиту, чого немає у звичайних датчиках з камерою.

Коштують вони дорожче і підійдуть не під кожен хаб.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.12.2023 в 15:31, smotesko сказал:

Нашим я більше довіряю аніж китайцям.

Нашим?) Є підстави чи просто таке бажання?)
Тім, котрі спочатку кажуть - немає дротів немає проблем, але коли випускають дротову серію- прибирають перший слоган і починають писати, що саме провода це надійно?)))
Ті, які не за що не відповідають і нічого не гарантують, і які чомусь не знають що їх товар легко можна купити у Москві навіть зараз і дозволяють його активацію там, хоча це елементарно блокується?)
Наші?)) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.12.2023 в 00:33, uafisher сказав:

Є підстави чи просто таке бажання?)

Ви наче спеціаліст з відеонагляду, то ж повинні знати наскільки поширеним є хакінг китайських IP камер. Тонни статей в інтернеті та прикладів як знайти в інтернеті чужу камеру і дивитися її. Мабуть, бачили як наші включали гімн України на динаміках IP камер в кримських магазинах.

Я поки не чув про випадки проникнення в систему Ajax.

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, smotesko сказав:

Я поки не чув про випадки проникнення в систему Ajax.

Їх набагато менше та й не виставляють їх в інтернет щоб дивитись прокидаючи порти на роутері тому вони поки не дуже цікаві для тих хто ламає. Але це зовсім не означає що це неможливо. Код закритий, що там ніхто не знає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, smotesko сказал:

повинні знати наскільки поширеним є хакінг китайських IP камер. Тонни статей в інтернеті та прикладів як знайти в інтернеті чужу камеру і дивитися її. Мабуть, бачили як наші включали гімн України на динаміках IP камер в кримських магазинах.

Звичайно. Я знаю це давно і значна частина хакінгу відбувається автоматизовано. Після скану скріпти тупо пхають дефолтні/близькі до них qwerty qaz логін/пароль. І якщо у людей хватає клепки ставити такі паролі - обладнання тут ні до чого)
Але звійсно я не фанат китайских камер, хоча вони є дуже різні, Хіквіжен і Дахуа народні це далеко не найкращі представники. 

Так я вам більше того скажу. І Мікротік і Ціско ламають. Я вибачаюсь - але і Хіквіжен і Аякс до Ціско (як до бренду) - як до Пекіну. І у Ціско була історія з бекдором. Ламають ВСЕ що МАСОВЕ. Так ефектніше. А зараз задайте собі питання - що масове у сегменті безпровідної сигналізації?)

9 часов назад, smotesko сказал:

Я поки не чув про випадки проникнення в систему Ajax.

А де ви їх маєте чути?) У Аяксу динаміків немає, і відеокамер-щоб туди щось транслювати. Розумієте - ТЕХНІЧНО не можливо програти гімн на датчику руху - але це не додає йому балів антівзлому). І взагалі "хлопцям та дівчатам" про такі речі не цікаво розповідати, оскільки це вміння можливо більш ефективніше монетузувати)
А про камери знають всі і давно - і не рахуючи класичної потребі старого ботнету, одна з причин - майнинг, у сиві часи, коли це було ще не так складно. Бо кожна камера та НВР - це малесеньке, але відеоядро. Всі почали це робити, ІР камер ставало все більше - згодом це стало загальновідомо.


Всі наші мрії про надійність та захищеність дуже легко перевірити. Почитайте ліцензійні умови на продукт і задайте собі питання - якщо злам неможливий  - чому виробником знімається будь-яка відповідальність-як з себе так і з інсталятору?) Чому Акяс вказуючи про можливість взлому камер - пише що вони можуть зменшити вірогідність? Не прибрати, а зменшити вірогідність - наприклад встановленням реле і ...фізичним виключенням камери через зняття живлення))). До речі -це геніально і працює 101% -ще жодну камери не хакнули, якщо вона не включена!

А взагалі моє питання було більше про те, чому ви вважаєте софт Аякс, наприклад, менш дірявим ніж Дахуа. Відповідь побудовану на відсутності знання про злам Аякс як аргумент я почув.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, uafisher сказав:

Звичайно. Я знаю це давно і значна частина хакінгу відбувається автоматизовано. Після скану скріпти тупо пхають дефолтні/близькі до них qwerty qaz логін/пароль. І якщо у людей хватає клепки ставити такі паролі - обладнання тут ні до чого)

Підбір паролю це все ж таки не взлом. Користування бедорами теж. Ламають це коли до камери (чи будь до чого) отримують доступ незалежно від того наскільки той пароль гарний і від чого в принципі неможливо захиститись без виправлення прошивки виробником камери (чи зовнішніх по відношенню до камери засобів, фаервол наприклад).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, uafisher сказав:

А взагалі моє питання було більше про те, чому ви вважаєте софт Аякс, наприклад, менш дірявим ніж Дахуа. Відповідь побудовану на відсутності знання про злам Аякс як аргумент я почув.

1. Відсутність новин про злам певної системи – це ознака того що, як мінімум, масового зламу цієї системи не вібдувається. Залишається ще варіант з державними хакерськими організаціями, які тримають свої можливості в секреті. Я покладаюсь на світове ком'юніті дослідників безпеки. Як айті спеціаліст, слідкую за новинами в цій галузі і це дозволяє мені надійно захистити свого роботодавця від кібер атак. Такий самий підхід практикую для власної айті інфраструктури.

2. Архітектура системи AJAX сама по собі стійкіша до проникнення тому що авторизація відбувається крізь їх сервери, а не напряму між користувачем та пристроєм. Це дозволяє їх спеціалістам оперативно виправляти будь-які проблеми безпеки що можуть виникнути. Зворотною стороною такої архітектури є те що між користувачем та пристроєм є посередник якому доводиться довіряти. Я їм довіряю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, smotesko сказал:

1. Відсутність новин про злам певної системи – це ознака того що, як мінімум, масового зламу цієї системи не вібдувається. Залишається ще варіант з державними хакерськими організаціями, які тримають свої можливості в секреті. Я покладаюсь на світове ком'юніті дослідників безпеки. Як айті спеціаліст, слідкую за новинами в цій галузі і це дозволяє мені надійно захистити свого роботодавця від кібер атак. Такий самий підхід практикую для власної айті інфраструктури.

гарна рекламна промова, тільки не зрозуміло чому порівняння відбвається без порівняння) Або - а є загально відомі приклади масованого зламу нормальних систем безпеки на ринку України? Приклади наведете? Ну так, щоб ми бачили - ось цей продукт його ламають і часто, цей - буває, а ось цей - жодних відомих випадків.

6 часов назад, smotesko сказал:

2. Архітектура системи AJAX сама по собі стійкіша до проникнення тому що авторизація відбувається крізь їх сервери, а не напряму між користувачем та пристроєм. Це дозволяє їх спеціалістам оперативно виправляти будь-які проблеми безпеки що можуть виникнути. Зворотною стороною такої архітектури є те що між користувачем та пристроєм є посередник якому доводиться довіряти. Я їм довіряю.

Архітектура не може бути стійка апріорі якщо вона бездротова. Тому що є ефір у якому скачуть пакети. Якщо не вірите - найдіть хоч ОДИН бренд бездротової сігналки, навіть світовий, який має клас охорони (Грейд) вище 2го з 4х можливих. Це при тому, що перший можна отримати хоть на віник.
І навіть якщо залишити тільки момент авторизації на сервері - то чому хтось прописує свою відповідальність за злам через учьотку у 1,5 млн грн - а Аякс нуль. Все інше лірика.
 

Загалом з мого боку це також лірика. Вам подобається - і добре.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, k-master сказал:

Підбір паролю це все ж таки не взлом. Користування бедорами теж. Ламають це коли до камери (чи будь до чого) отримують доступ незалежно від того наскільки той пароль гарний і від чого в принципі неможливо захиститись без виправлення прошивки виробником камери (чи зовнішніх по відношенню до камери засобів, фаервол наприклад).

Та назвіть це як хош, ми про філологію зараз? Логічно що ламають захист, яким чином - справа десята. Отримали доступ-захист зламали. Підбором чи інакше - байдуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, uafisher сказав:

Та назвіть це як хош, ми про філологію зараз? Логічно що ламають захист, яким чином - справа десята. Отримали доступ-захист зламали. Підбором чи інакше - байдуже.

Це не про філологію а про можливість чи неможливість захисту. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...