Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гидроаккумулятор - как часто накачиваете?

jenkins

Рекомендовані повідомлення

15 часов назад, DimaF сказал:

Да, сейчас насос включается намного реже, но давления нет.....(

 

У меня после подкачки ГА давление в одном кране сильно упало, почти до нуля. Но все оказалось крайне просто - на самом носике крана ( откуда вода вытекает) есть фильтр типа сеточки, открутил его - а там забилось налетем или осадком, микро песком итд не знаю как назвать, мусором вобщем, почистил - давление  вернулось в норму. 

Возможно у Вас какой то фильтр забился по пути воды.

Змінено користувачем jenkins
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.11.2021 в 15:29, Белая каска сказал:

Раз в год, за это срок падение давления примерно 0,7 Атм. Ищите утечку... P.S. Вы случайно не накачивали ГА с новой грушей СОВСЕМ пустым т.е. до того, как заполните и потом спустите воду? Спрашиваю потому, что я при такой накачке повредил новою грушу об отверстие входа/выхода воды в ГА.

 

Я так обычно и накачивал ранее, но как выше заметили - с магазина накачаны. Что немаловажно, сколько раз я разбирал ГА - груша всегда была целая, воды в самом баке не было. Утечка воздуха возможна по трем вариантам - 1) нипель 2) горловина, фланец прижимающий грушу к корпусу 3) сам бак, гдето на стыках сварки.  Ну правда есть еще четвертый вариант, почти фантастический - паропроницаемая груша, т.е воздух через резину со временем просачивается в воду. Самое слабое звено конечно же нипель. Но в автомобилях ведь колесо не сдувается так быстро как в моем случае, обычно даже за год в покрышке сохраняется приличное давление.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, jenkins сказал:

Возможно у Вас какой то фильтр забился по пути воды.

Спасибо, гляну!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Повернувся у Харків.

Інколи не включався насос, та збився тиск включння/виключення, реле устало подумав я та купив нове механічне. І зробив вірно, старе сгнило за 10 років, нове оприскав в середині консерваційним мастилом перед встановленням. Поміняв, але 50л ГА десь літрів 10 видавав, перевірив тиск і полилася вода з ніппеля. Китайської груші вистачило на 2 чи 3 роки. Поставив нову італійську, оприскав сіліконом грушу зовні, нержавіючий бак був в середині намазан густим сіліконовим мастилом, висушив залишки води феном. Тиск повітря 1.8, вимикання 4, вмикання 2.

Нержавіючий бак супер, звичайний від корозії вже став би шершавий і навіть італійської груши вистачило б менше ніж на рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Enot123h сказал:

Повернувся у Харків.

вимикання 4, вмикання 2.

 

Дельта 2 бара много, делайте 1.5, груша проживет дольше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему?

Как это влияет на ее долговечность?

Не подначиваю, просто интересуюсь как пользователь.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Фрай сказал:

Почему?

 

Доки по ГА.

Какие уже не вспомню, но в голове осталось.

Дельта не менее 1 и не более 1.5,

ГА выдает 30% от своего объема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня ГА 150л, 2,8/4,8 атмосферы, получается те же 2

9 лет работает

раньше везде ставил на 1,5 и то скорее потому, что дельта автоматом на реле стояла

интересно было бы узнать причину почему, что меняется в худшую сторону.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.06.2023 в 00:57, Фрай сказал:

Как это влияет на ее долговечность?

Може, більше розтягується?

Ресурс груші знижується

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аха, мабуть так, більший тиск - більший об'єм, а вона на нього не розрахована.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Фрай сказал:

9 лет работает

вангую, что качественный девайс.

Сейчас же продается одноразовая хрень.

Груши никогда не менял - сначала сдавался фланец, затем выбрасывал девайс в сборе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

більший тиск - більший об'єм, а вона на нього не розрахована

Точніше, перепад тиску. На що розрахована груша - хз. Але можна запихувати грушу більшого об`єму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перепад навряд чи впливатиме, а от обмеженя по розтягу матеріалу цілком можливі.

Але мовчать фахівці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Фрай сказав:

перепад навряд чи впливатиме, а от обмеженя по розтягу матеріалу цілком можливі.

Але мовчать фахівці.

Можливо розтягуються дешманські китайськи мембрани. Італійські, німецькі, такого не замічено. Імхо-все надуте із пальця.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

перепад навряд чи впливатиме

перепад тиску між вмиканням та вимиканням реле визначає ступінь наповнення (розрягування) груші.

Ще є вплив початкового тиску в ГА.

Змінено користувачем maksym
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, naupv сказал:

Можливо розтягуються дешманські китайськи мембрани. Італійські, німецькі, такого не замічено. Імхо-все надуте із пальця.

тоді чому обмеження дельти у 1.5?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Фрай сказал:

тоді чому обмеження дельти у 1.5?

спочатку би джерело на цю дельту.

Вище писали про 1.5 для ГА. В мене ГА 100, макс тиск 10 бар. Це все про обмеження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

тоді чому обмеження дельти у 1.5?

Та придумали собі, тому й пояснити не можуть. Технічно такого обмеження нема і кожен виставляє собі таку дельту, яка йому комфортна і яка максимально буде використовувати об'єм бака. Головне, щоб при нижній межі в груші було хоч трохи води, тоді її повітря не буде постійно прижимати до фланця, від чого можливе пошкодження. Тому попередня накачка груші має бути меншою, ніж нижня межа робочого діапазону тиску води. 

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, naupv сказал:
1 час назад, Фрай сказал:

тоді чому обмеження дельти у 1.5?

Хто сказав?

ось

В 06.06.2023 в 00:37, Сергей 31 сказал:

Дельта 2 бара много, делайте 1.5, груша проживет дольше.

 

17 часов назад, Сергей 31 сказал:

Доки по ГА. ...Дельта не менее 1 и не более 1.5,

а я повірив бо пам'ятаю, що дельта на реле тиску така й стоїть і не на всіх можно змінити.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

пам'ятаю, що дельта на реле тиску така й стоїть і не на всіх можно змінити.

Дельту крутити, це не проста справа. Більшість, хто не в темі, крутять, потім все закінчується викиданням реле і купівлею нового

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, naupv сказав:

Дельту крутити, це не проста справа. Більшість, хто не в темі, крутять, потім все закінчується викиданням реле і купівлею нового

Якщо механічне реле, то так, але в електронному можна крутити як хочеш і плюс є цікаві плюшки типу захисту від сухого ходу з автоматичним рестартом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не є спецом, але завжди сам регулюю на свої параметри.

Щоправда у мене і релюшки завжди не примітивні одноразові, обовʼязково мають захист від сухого ходу.

12 часов назад, sly сказал:
В 06.06.2023 в 22:27, Фрай сказал:

9 лет работает

вангую, что качественный девайс.

Не знаю, Аквасістем, 5 років гарантії від інсталяторів, але працює, а оце думав поміняти поки все гаразд то не знайшов, пропонують якусь імпрезу чи щось таке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Фрай сказав:

Аквасістем, 5 років гарантії від інсталяторів,

В мене теж гідроакумулятор Aquasystem (150л), чи то з 2011, чи то з 2012 року встановлений та працює. Без нарікань.

9 годин тому, Фрай сказав:

оце думав поміняти поки все гаразд то не знайшов, пропонують якусь імпрезу чи щось таке

Мені свердловину робив ще Мамай. І гідроакумулятор вони привозили та встановлювали. Якщо вже так муляє поміняти, можу подивитись їх контакти та дати вам, може в них є .

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Фрай сказав:

Не є спецом, але завжди сам регулюю на свої параметри.

Щоправда у мене і релюшки завжди не примітивні одноразові, обовʼязково мають захист від сухого ходу.

Не знаю, Аквасістем, 5 років гарантії від інсталяторів, але працює, а оце думав поміняти поки все гаразд то не знайшов, пропонують якусь імпрезу чи щось таке

watton.ua/gidroakkumuljatory

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...