Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Послевоенное строительство

tansss

Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Это дорого. Европа даст деньги?

А зачем это ей? 
Риторический вопрос

Зараз форсують питання вступу України в ЄС. Навіть дату називають 24 рік.

Теоретично до цього часу має закінчитись війна і все інше має бути адаптоване до умов ЄС. Теоретично Україна буде передовою військовою базою країн НАТО навіть (можливо) без формального вступу. "База" має бути забезпечена всім необхідним, у т.ч. інфраструктурою, зарплатою та ін необхідними ніштяками - для Європи та світу це буде дешевше ніж боротись із навалою навіженої сарани. 

Гроші здеруть з аналоговнєтів, якщо не  вистачить докладуть свої. Ну а наші природні плюси будуть бонусом нам у першу чергу.

Лишилась дрібниця - дати звизди рашистам

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, XL.pro сказал:

По моим наблюдениям  выезжают те люди, у которых как раз нету пассивного и/или хороших доходов в Украине.

все правильно ті, кому нема чого втрачати. що ще раз підтверджує тезу що чим менше тебе щось обтяжує, тим більше в тебе свободи. що особисто у мене все ж таки викликає когнітивний дисонанс коли при розлученні сперечаються за майно. де логіка? здихався жінки разом з барахлом та з'їбав нарешті в південну америку чи куди завгодно назустріч пригодам!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaksymS сказал:

Їздити вдень ніхто не забороняє з дотриманням ПДР. 

кожного разу коли я позбавляюсь машини я отримую можливість починати пити зранку. мене якимось ПДР не зупиниш )

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

здихався жінки разом з барахлом та з'їбав нарешті в південну америку чи куди завгодно назустріч пригодам!

Оце попЭрло! Так держать! :)

п.с. Може всё таки имодиум??? От поноса самое оно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, US7IGN сказал:

цікаво, а що там робити такого, чого вони не могли зробити там раніше? а сидіти без роботи в Україні все ж таки дешевше. щось мені підказує, що жодних пільг на заході би не було в такому разі.

А чого це сидіти без роботи???Особисто я,мій син та моя жінка знайшли першу  роботу через пів години від початку  пошуку.Завтра жінка виходить вже на третю,більш оплачувальну та з купую гарних бенефітів роботу.Звісно жодних пільг не має,но роботи повно.

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вітаю. робити руками мені немає потреби, а по профілю я тут більше зароблю ніж в Європі )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

вітаю. робити руками мені немає потреби, а по профілю я тут більше зароблю ніж в Європі )

Соня Кошкина (СОНЯ КОШКИНА) устроилась работать препадом в каком-то универе в Праге. 

Не физкультуры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Propeller сказав:

Не физкультуры.

Зря... ФП преподавать было бы в самый раз. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Propeller сказал:

Соня Кошкина (СОНЯ КОШКИНА) устроилась работать препадом в каком-то универе в Праге. 

Не физкультуры.

не знаю хто це, а мене викладати мабуть більше не вмовиш )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, мастерок сказав:

Особисто я

Ви ж писали, що повертаєтеся з Канади. Передумали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, OlaR сказав:

Ага. Не так все просто. Семье сначала надо будет поменять статус для этого. Сейчас временный статус и перевести его в постоянный, чтоб когда закончится война, забрать мужа, будет ни чуть не легче, чем до войны получить рабочую визу с ВНЖ

Враховуючи падіння виробництва в ЕС, скорочення робочих місць, очікуваною гіперінфляцією Еврозони в першу чергу будуть звільняти і в останню чергу брати на роботу тих, хто не є місцевим. 

До того ж, почнуться пошуки винних в негараздах і з дуже великою вірогідністю призначать винними переселенців останньої хвилі. Тобто тих, хто приїхав з України.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Humanite сказав:

в першу чергу будуть звільняти і в останню чергу брати на роботу тих, хто не є місцевим. 

Навпаки. В першу чергу звільнятимуть місцевих, бо вони дорого обходяться роботодавцю. А нелегальний українець коштує значно дешевше, а працює краще. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я писал по дороге в аэропорт,уже 10 дней как нахожусь дома.Месяц поработал в Канаде,семья вся находится там.

Скажу более,вообще больше не планирую работать в Украине,гораздо интереснее отработать 600 часов в Канаде и потом сидеть на пособии дома.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, MaksymS сказав:

Навпаки. В першу чергу звільнятимуть місцевих, бо вони дорого обходяться роботодавцю. А нелегальний українець коштує значно дешевше, а працює краще. 

Ви виходите з української точки зору. У іноземців вона інша - свої нікуди не дінуться і окрім іншого мені буде треба платити їм різного роду допомогу, а от іноземці без роботи та соціалу поїдуть кудись деінде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, MaksymS сказал:

Навпаки. В першу чергу звільнятимуть місцевих, бо вони дорого обходяться роботодавцю. А нелегальний українець коштує значно дешевше, а працює краще. 

Максим,не пишите херню,везде все работают легально,даже Америка уже дала открытые рабочие визы для Украинцев.

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, мастерок сказав:

Я писал по дороге в аэропорт,уже 10 дней как нахожусь дома.Месяц поработал в Канаде,семья вся находится там.

Скажу более,вообще больше не планирую работать в Украине,гораздо интереснее отработать 600 часов в Канаде и потом сидеть на пособии дома.

Це лише доти, доки не почнуть масово звільняти місцевих. Виявиться брак коштів на утримання іноземних безробітних.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, мастерок сказал:

гораздо интереснее отработать 600 часов в Канаде и потом сидеть на пособии дома.

Уточняющий вопрос... как долго сможешь работать в таком режиме? и на пособие в какой стране планируется жить? Что есть понятие "дома"?

Змінено користувачем tansss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже лет 20 не зарабатываю денег дома,постоянно на выездах на чужих стройках бичую в полевых условиях,ты ведь видел,поэтому мотанутся на 4 месяца в Канаду,пожить у дочки в доме и просто походить с 8-00 до 17-00 на работу мне будет вообще за отдых .Ну а остальное время отдыхать в Украине на канадское пособие и заниматся любимым виноградником. 

Ну это пока мысли вслух,посмотрим как жизнь повернётся.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Humanite сказал:

До того ж, почнуться пошуки винних в негараздах і з дуже великою вірогідністю призначать винними переселенців останньої хвилі. Тобто тих, хто приїхав з України.

В Болгарії вже почали... Але є Канада, де схоже зібралась більша частина найщиріших українських патріотів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, мастерок сказал:

Я уже лет 20 не зарабатываю денег дома,постоянно на выездах на чужих стройках бичую в полевых условиях,ты ведь видел,поэтому мотанутся на 4 месяца в Канаду,пожить у дочки в доме и просто походить с 8-00 до 17-00 на работу мне будет вообще за отдых .Ну а остальное время отдыхать в Украине на канадское пособие и заниматся любимым виноградником. 

Ну это пока мысли вслух,посмотрим как жизнь повернётся.

классный вариант.

вроде вахта, но не вахта.

в канаде - дома (семья + приятная работа).

в украине - дома (родной дом + (пока) хобби).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це лише початок. Поки що в Европі не бачили смаженого вовка. Є дуже велика вірогідність що москалі їм яйця в двері ще засунуть зі своїм газом та сільгосппродукцією.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Propeller сказал:

сахар

 

його ще с***ити на Волині потрібно, а там тракторів більше ніж в них танків...

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...