Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запись телефонных разговоров на iPhone

Александр1963

Рекомендовані повідомлення

Подскажите как можно бесплатно записать телефонный разговор на iPhone 6s?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 03.05.2022 в 11:06, Александр1963 сказал:

Подскажите как можно бесплатно записать телефонный разговор на iPhone 6s?

Не надо переживать, Айфоны сами все пишут и фиксируют.

Вот пример:

Сижу за столом верчу в руках рассматриваю деталь.

Через пару часов захожу в инет и гугля дает мне рекламу с какой-то муйней.

 

Присмотрелся и ахнул, штучка похожая на мою.

Но как?

Ответ прост - камеры и микрофоны телефона, планшета, ТВящика все видят и фиксируют. ((

Сегодня очередной пример:

На днях покупал всякую чухню и за компанию взял два садовых ножика.

Даже не пользовался ими, но рассматривал.

Сейчас результат:

Screenshot_40.thumb.jpg.d7589031bd9c35bd659eb2c2c3abd4e7.jpg

Вот что оно пишет, где хранится и кто имеет доступ к этим файлам?  

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я это все понимаю тоже фиксирует бывает зайду в магазин возьму пиво через месяц захожу сюда же за пивом он мне пишет вы здесь были месяц назад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как следить за моими движениями это бесплатно а как Записать телефонный разговор иногда бывает очень важные детали потом прокручиваешь запись обратно слушаешь что где как пропустил это очень практичноСкачать в iPhone бесплатную запись звонков супер проблема три дня дальше платно Вопрос Не В экономии денег принципиально почему в других приложениях запись телефонных разговоровБесплатные здесь за все Дерут шкуру Буржуя ки….Хотя придумал мой знакомый совершенно бесплатные запись разговоров на iPhone могу поделиться Если кому-то интересно

Змінено користувачем Александр1963
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, уберите с подписи флаг такого размера, это нехорошо и неправильно.

Во-вторых, яблоко свято чтит законы и любая запись разговора без уведомления второй стороны есть нарушением его прав.

Помню была прога у айфона, но перед записью шло уведомление собеседнику, это не очень интересно.

Зато в отличии от андроида вирусня (если попала) при перезагрузке автоматом быстро убирается.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ!Я понял что это бесполезно и с точки зрения Apple это правильно думаю.. Флаг Украины В таком размере вёл случайно потом пытался как-то его убрать или уменьшить вроде получилось но если вы видите его большим значить он остался а как подкорректировать это изображение?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Опять про своих баранов..самсунг А 32  как его ...ть,чтобы записать телефонные звонки..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простіше всього користуватися яким небудь XIAOMI для китайського або індійського ринку (або встановити офіційні прошивки для цих локацій). Там функція запису дзвінків вбудована виробником в налаштуваннях дзвінків. Для мене наявність цієї функції вже років 10 є визначальною при виборі телефону. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Воно то так College є реальний телефон 32 Samsung хотілося б якось надурить їх Але бачиш що це напевно реально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Пришел с бухгалтерии, возмущаемся с коллегой за новые требования отчётности, ко мне вопросы возникли с покупкой/установкой дорожных знаков.

Поговорили, захожу на форум и...

Screenshot_37.thumb.jpg.c73915059e20821c684bdeeca6f75102.jpg

От же ж зараза!Ж-)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Фрай сказал:

Пришел с бухгалтерии, возмущаемся с коллегой за новые требования отчётности, ко мне вопросы возникли с покупкой/установкой дорожных знаков.

Поговорили, захожу на форум и...

 

Спойлер

Screenshot_37.thumb.jpg.c73915059e20821c684bdeeca6f75102.jpg

 

От же ж зараза!Ж-)

 

Вы его в туалет хоть не берёте?

Ну, если вдруг захотелось уединиться...😎

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, 90BCO сказав:

Вы его в туалет хоть не берёте?

Ну, если вдруг захотелось уединиться...😎

А запахи тоже пишет? Или только звуки...😪

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.05.2023 в 13:00, Фрай сказав:

Пришел с бухгалтерии, возмущаемся с коллегой за новые требования отчётности, ко мне вопросы возникли с покупкой/установкой дорожных знаков.

Поговорили, захожу на форум и...

Screenshot_37.thumb.jpg.c73915059e20821c684bdeeca6f75102.jpg

От же ж зараза!Ж-)

 

Ublock origin і не буде тої реклами

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо провести аналогію з не таким вже і старими страшилками з масками та іншою істерією то нікого. 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То я вам скажу, що якщо ви вимкнули Сірі то це не означає, що вона вас не чує.

Добре чує, сучка, бо іноді примітивно так проколюється.

Ось черговий прокол:

Щось шукаю, не можу знайти, починаю гиркати на дружину, вона мені:

- давай не будемо лаятись, краще обійми мене.

- щас, все кину

- ну, обійми…

і раптом у мене з кишені голос:

Простите, я фізічєскі нє могу етого сдєлать!

:shock:
у нас обох сміх і шок.

а шок тому, що вона в мене повністю вимкнена 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.05.2023 в 13:22, anabioz сказав:

Ublock origin і не буде тої реклами

 

В мене все навпаки. На все, що купую, отримую рекламу ще кілька місяців поспіль. От навіщо мені ще десяток оприскувачів від Розетки?

На Ютьюб валиться реклама індійського кіно. Причому, індійських бойовиків. Я індійське кіно бачила лише в кінотеатрі за часів Зіти і Гіти, а бойовики взагалі не в моєму стилі.

За що мені це? 😭

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

В продовження теми

Згідно з інформацією, що була опублікована виданням Financial Times, стеження за користувачами розпочалося вже давно. Так ще 2019 року дослідники з Північно-Східного університету та Імперського коледжу в Лондоні виявили, що деякі моделі SmartTV, зокрема від Samsung і LG, а ще потокові Roku та FireTV відправляють Netflix та стороннім рекламодавцям ваші місцерозташування та IP-адресу. Інші "розумні" пристрої, які мають камеру та динаміки, також можуть надсилати такі дані третім особам, в тому числі Microsoft та Spotify.

Командою вчених було виявлено, що треті сторони отримують такі дані, як розташування користувача, інформація про сам пристрій і, можливо, як саме користувач з ним взаємодіє. Професор Девід Чоффнес, фахівець з інформатики з Північно-Східного університету та один із авторів статті, заявив, що так пристрої можуть знати, коли ви є вдома, а коли вас немає.

детальніше тут - tsn.ua/other/vash-televizor-stezhit-za-vami-eksperti-rozpovili-kudi-same-potraplyaye-informaciya-i-yak-vidklyuchiti-2511115.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...