Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Одноповерховий z69 на Волині

dred1717

Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, dred1717 сказал:

В мене вийшло навпаки винос ковпака завеликий, оскільки мої "професіонали" сказали розміри на обшивку металу без врахування мінвати. 

В мене вода затікає через те, що той вузол, який зображений на останній фотці мав бути над черепицею, а не під.

Знизу та з боків над, а зверху таки під. Але ви кажете про оклад, а standov про ковпак.  Мені важко уявити яким боком там ковпак заважає, бо стандартна для шиделя накривна плита закриває торець блоків. Тече в ТС скоріш за все саме через погано виконаний оклад навколо шиделю. Хоча навіть у такому випадку вірно зроблений карман з мембрани зверху й загалом вірно виконане примикання мембрани до димоходу унеможливлює таке затікання...

Не погано було б подивиться фото зверху а не з горища.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

 Мені важко уявити яким боком там ковпак заважає, бо стандартна для шиделя накривна плита закриває торець блоків. 

У мене ковпак ніякого відношення до затікання не має, просто виглядає не дуже естетично, ніби гриб, бо я так розумію він все таки розрахований на утеплення блоків мінватою. Можна було б і не утепляти, але розмірів металу, яким обшитий димохід, не вистачає, для розширення коробу.

22 минуты назад, Vikctor сказал:

Тече в ТС скоріш за все саме через погано виконаний оклад навколо шиделю. Хоча навіть у такому випадку вірно зроблений карман з мембрани зверху й загалом вірно виконане примикання мембрани до димоходу унеможливлює таке затікання...

Не погано було б подивиться фото зверху а не з горища.

Так, тече через погано виконаний оклад зверху шиделя, на останній фото показано звідки вода тече. Я так розумію, що даний вузол мав бути вище і вода мала б витікати зверху на черепицю, а не під.

Про мембрану Ви вірно підмітили, вона мала б врятувати і вода мала б стікати по ній вниз, не потрапляючи на горище. Але проблема в тому, що мембрану тупо порізали і ніякого примикання не зробили взагалі. По боках дірки, спереду і позаду запас є. Коли робили димохід я був на роботі і не міг контролювати процесу. Як закінчували робити вже темніло, повірив будівельникам на слово і нічого не перевіряв, просто заплатив гроші. 

Домовилися, що як закінчаться дощі, знімуть обшивку димоходу і все перероблять. Нормальне примикання мембрани вже зробити навряд вийде, бо вона забагато обрізано. Попробуємо нарощувати 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, dred1717 сказал:

.. Попробуємо нарощувати 

Стрічка мультібенд від дьоркен вам в допомогу.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vikctor сказал:

Стрічка мультібенд від дьоркен вам в допомогу.

Теж про неї думав. У Вас не має випадково фото правильного вузла примикання мембрани до димоходу? Я так розумію, що мембрана має заходити декілька см на димохід і герметично приклеєна до нього? В мене так у батьків зроблено, але у них газовий котел і димохід не гріється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, dred1717 сказал:

Теж про неї думав. У Вас не має випадково фото правильного вузла примикання мембрани до димоходу? Я так розумію, що мембрана має заходити декілька см на димохід і герметично приклеєна до нього? В мене так у батьків зроблено, але у них газовий котел і димохід не гріється.

Ваш димохід теж не нагріватиметься. Уж в місті проходу через покрівлю точно. Багато разів з цікавості бігав на горище під час протопки й жодного разу димохід не був хочаб трішки теплим на дотик.

 Я можу лишень фото свого димоходу й прімикання мембрани показати. А як вірно - думаю в мережі повно прикладів. Мій не тече ніколи...

 

P1100194.thumb.JPG.9822823be1c4e6eb055f18fe76d6a86b.JPGP1100195.thumb.JPG.ef3855bcb182c97037cb4231bbf67617.JPGP1100196.thumb.JPG.2f953e8069d5312f49937983af6118cd.JPGP1100197.thumb.JPG.4841690b64faa37aca99e8be9b9aa76a.JPG

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Vikctor сказал:

Ваш димохід теж не нагріватиметься. Уж в місті проходу через покрівлю точно. Багато разів з цікавості бігав на горище під час протопки й жодного разу димохід не був хочаб трішки теплим на дотик.

 Я можу лишень фото свого димоходу й прімикання мембрани показати. А як вірно - думаю в мережі повно прикладів. Мій не тече ніколи...

 

P1100194.thumb.JPG.9822823be1c4e6eb055f18fe76d6a86b.JPGP1100195.thumb.JPG.ef3855bcb182c97037cb4231bbf67617.JPGP1100196.thumb.JPG.2f953e8069d5312f49937983af6118cd.JPGP1100197.thumb.JPG.4841690b64faa37aca99e8be9b9aa76a.JPG

Дуже дякую, десь так я собі і являв даний вузол. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Димохід так в не встигли зробити до снігу. Чекав наївний поки "майстер" вийде із запою,  так і не дочекався. Тепер на дах ніхто не полізе бо слизько.

Раніше ще було встановлено вхідні двері та замурований поріг.

Мінвату до кінця не вклав, бо хотів спочатку димохід зробити. Планую її потім закрити вітробар'єром, бо без підшиви великі протягі, вибуває її.

IMG_20231122_142908886.jpg

IMG_20231122_142924514_HDR.jpg

IMG_20231122_143038068.jpg

IMG_20231122_143050819.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене 9 років не було підшиви звісів й мінвата не закрита вітробар'єром. Нічого не видуло. Єдиний помітний оку мінус такого рішення, який ні на що не впливає, а має суто естетичне значення, це те що поверхня вати припадає пилом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де дверку замовляли? І скільки вийшло з монтажем, якщо не секрет?
Утеплення зовнішнє яке плануєте?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

В мене 9 років не було підшиви звісів й мінвата не закрита вітробар'єром. Нічого не видуло. Єдиний помітний оку мінус такого рішення, який ні на що не впливає, а має суто естетичне значення, це те що поверхня вати припадає пилом.

Спочатку також хотів нічим не закривати, і зараз не дуже хочу, бо планую добавити ще 10 см мінвати поверх балок перекриття. Але наверху дуже великий протяг, можливо у Вас лобова була хоч? Чи кут нахилу даху більший ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, dred1717 сказал:

Спочатку також хотів нічим не закривати, і зараз не дуже хочу, бо планую добавити ще 10 см мінвати поверх балок перекриття. Але наверху дуже великий протяг, можливо у Вас лобова була хоч? Чи кут нахилу даху більший ? 

Кут нахилу десь 28 градусів. Лобова була, але навряд чи вона на щось впливала зі звісами 90см. До речі жодного разу в жодну завірюху не бачив сніг на горищі.

Протяги на горищі були постійні.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, ishehov сказал:

А де дверку замовляли? І скільки вийшло з монтажем, якщо не секрет?
Утеплення зовнішнє яке плануєте?

Двері ABWEHR 367 UFO, з терморозривом. Двері хороші, виглядають гарно, 3-х камерний склопакет, і хороше утеплення, коли говориш на порозі, всередині будинку нічого не чути, коли встановили вага не відчуваються, хоча вони важать в районі 120 кг.

Але є в них мінус. Це МДФ, яке легко царапається. Ручку не встановили відразу і коли брали її щоб відкрити будинок, ручкою поцарапали двері. Вони пофарбовані по RAL, тому фарбу легко підібрати і я думаю слідів не залишиться.  Але якщо будете брати подібні, то не повторюйте моїх помилок і встановлюйте ручки відразу.

Двері можна купити на офіційному сайті, доставка їх безкоштовна, але можу дати контакти людини, яка зробить дуже хорошу знижку.

Двері були на акції від виробника,

коштували 35000 на їх сайті, але мені продали за 34000, так само з безкоштовною доставкою по Україні. Зараз на їх сайті в районі 40000, але багато хто з постачальників закупив із запасом, тому в них є залишки зі старою ціною.

Встановлював тесть, тому безкоштовно.

 

IMG_20231122_142933376.jpg

IMG_20231122_142941873.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Vikctor сказал:

Кут нахилу десь 28 градусів. Лобова була, але навряд чи вона на щось впливала зі звісами 90см. До речі жодного разу в жодну завірюху не бачив сніг на горищі.

Протяги на горищі були постійні.

У мене кут 30 і звіси також 90 см. 

Пил мене не смущає, якщо дощ з снігом забивати не буде то не буду поспішати з вітробар'єром, можливо з часом ще докину мінвати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, standov сказал:

то вже тепер десь після майських 

Нажаль доведеться вчитися на своїх помилках. Тепер до підбору майстрів буду підходити більш ретельно і гроші платити тільки після того як прийняв роботу і перевірив все як треба (закінчували роботу коли вже було темно і не хотілось лізти на дах).

Я майських чекати не буду, як тільки розтане сніг і дах буде не слизький, я його туди зажену в будь-якому стані, або того хто мені його порадив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, dred1717 сказал:

я його туди зажену в будь-якому стані, або того хто мені його порадив

як показує особистий досвід, якщо не склалося одразу то єдиний правильний кейс - прощатися з мінімальними втратами. Інколи навіть втрати від прощання можуть бути меньше ніж втрати від спроб шось налагодити з тими самими людями. Але то особисте, може в вас буде інший досвід

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.11.2023 в 16:32, Vikctor сказал:

В мене 9 років не було підшиви звісів й мінвата не закрита вітробар'єром. Нічого не видуло. Єдиний помітний оку мінус такого рішення, який ні на що не впливає, а має суто естетичне значення, це те що поверхня вати припадає пилом.

А у меня птицы на гараже постоянно выковыривают вату. Приходится подшивать, бо достали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, KakTuz сказал:

А у меня птицы на гараже постоянно выковыривают вату. Приходится подшивать, бо достали.

Чомусь птахи на горище не залітали. Та й не простий там шлях для них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Чомусь птахи на горище не залітали. Та й не простий там шлях для них.

У меня в одном месте была дурочка 10х10 см тоже таскали вату, в итоге просто застеплирил сеткой помогло

Но у меня птичек мелких очень много в 50 метрах ручей к озеру и там всякие вербы ивы и кусты ростут весной прям концерты птицы устраивают, потом стройматериалы ищут для вновь образовавшихся семей :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі хто говорив, що 36 модулів у електричний щит мало, були праві. Довелось підрізати заглушки на нижньому ряді. Нічого нового туди вже не доставити.IMG_20231201_160824205.thumb.jpg.61fb9fd53c3bd18fa8b0c7a738cb0ce5.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, dred1717 сказав:

Всі хто говорив, що 36 модулів у електричний щит мало, були праві. Довелось підрізати заглушки на нижньому ряді. Нічого нового туди вже не доставити.IMG_20231201_160824205.thumb.jpg.61fb9fd53c3bd18fa8b0c7a738cb0ce5.jpg

Есть зубры на 2 модуля, но уже поздно 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, ЯД сказал:

Есть зубры на 2 модуля, но уже поздно 

Так, я знаю. Спочатку замовляв їх, але в ході замовлення вирішили змінити на 3 однофазні, бо в щитку лишалось місце. Через місяць згадав, що забув про трьохфазний ПЗВ на електрокотел і кросмодуль і докупив їх. Після того як вмурували щиток почали складати його і виявився маленький облом.

Нічого страшного в цьому не бачу, якщо буде в подальшому необхідність, викину кросмодуль (+ 2 модуля), або доставлю ще 1 щитка. Просто нарахунок того вистачить 36 модулів чи ні, раніше точилася в цій темі дискусія, от і вирішив в їй поставити крапку. 

Змінено користувачем dred1717
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я казав, що для будинку мені достатньо 24 модулі і без ЗУБРів за все життя нічого не зламалось, але ж мова йшла тільки про будинок... А куди ви будете в майбутньому підключати гараж, підвал, хозблок, бесідку, баню з електрокаменкою? В мене для того є ще один щит на 24 у гаражі, і на мансарді окремий на 12, а якщо все пихати в один...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Я казав, що для будинку мені достатньо 24 модулі і без ЗУБРів за все життя нічого не зламалось, але ж мова йшла тільки про будинок...

В моїх батьків колись плата управління газовим котлом згоріла через стрибок напруги і вимкнутий стабілізатор напруги.

1 час назад, normal сказал:

А куди ви будете в майбутньому підключати гараж, підвал, хозблок, бесідку, баню з електрокаменкою? В мене для того є ще один щит на 24 у гаражі, і на мансарді окремий на 12, а якщо все пихати в один...

Для цього в мене буде йти окрема лінія від лічильника і в гаражі також буде встановлюватись окремий щит. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Нарешті зробили опалення та чистову стяжку. У всіх кімнатах тепла підлога + у спальнях додатково по радіатору. З піском не повезло, тому стяжка не "cкло", але під плитку та ламінат піде.

IMG_20240419_083726481.jpg

IMG_20240419_083733799.jpg

IMG_20240419_192932024.jpg

IMG_20240419_192831144.jpg

IMG_20240419_192844221.jpg

IMG_20240428_153348994.jpg

IMG_20240428_153402638.jpg

IMG_20240428_153423007.jpg

IMG_20240428_153428576.jpg

IMG_20240428_153433916.jpg

Змінено користувачем dred1717
  • Лайк 12
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...