Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератор + реле напруги!

ромарио1983

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, будь-ласка, чи є сенс у встановленні реле току Zubr RET I32 0.1-32 А 7000ВА для захисту генератора (3кв) від перевантаження? В інструкції ніяких застережень по генератору немає, Доречі, по реле напруги(Зубр),  прямо написано - з генератором використовувати не можна.

Хочется захистити генератор від одночасного включення насосу (яке важко контролювати) і, наприклад, кавоварки в добавок до іншого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, orange22 сказал:

Доречі, по реле напруги(Зубр),  прямо написано - з генератором використовувати не можна.

думаю, так и есть. 

На днях экспериментировал - не Зубр, какое-то нонейм (вижу везде в продаже, но я не покупал, перешло в наследство) реле поставил на генератор, чтобы видеть ток потребления. Не прокатило - релюха при включении отсчитывала 5 минут включалась и сразу вырубалась, отсчитывая следующие 5 минут. И это при настройке порогов 180-240 вольт.

В Вашем случае - поставьте автомат 10А. Правда, срабатывать будет на меньшей нагрузке, чем 3кВт, но 16А - уже многовато.

1 час назад, orange22 сказал:

від одночасного включення насосу (яке важко контролювати) і, наприклад, кавоварки в добавок до іншого.

либо на насос проставить реле приоритета.

 

Хотя, когда у меня был 2,8 кВт гена, то я просто отключал насос и включал исключительно для подкачки, либо ставил на его включение ночник и видел его работу. Но да, от желания супруги включить чайник здесь и сейчас никак не спасало - гена начинал прыгать на месте от возмущения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, sly сказал:

думаю, так и есть. 

На днях экспериментировал - не Зубр, какое-то нонейм (вижу везде в продаже, но я не покупал, перешло в наследство) реле поставил на генератор, чтобы видеть ток потребления. Не прокатило - релюха при включении отсчитывала 5 минут включалась и сразу вырубалась, отсчитывая следующие 5 минут. И это при настройке порогов 180-240 вольт.

я подключал недавно форумчанину

для 5кВА станции выставлял ограничение 20А, срабатывало, отключало нагрузку на заданное в настройках время

Змінено користувачем Телесистемы
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Телесистемы сказал:

для 5кВА станции выставлял ограничение 20А, срабатывало, отключало нагрузку на заданное в настройках время

не исключаю, что реле глючное. Я его историю не знаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, sly сказал:

Но да, от желания супруги включить чайник

Думаю в такое время электрочайник должен быть убран в чулан, подальше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Думаю в такое время электрочайник должен быть убран в чулан, подальше)

а еще микроволновка и множество кухонных девайсов? при отключениях каждые 4 часа? Так до развода дойдет :)

Я купил генератор на 4,5 квт ) 

Теперь пофиг.

Отдельно неспеша собираю ибп для холодильников и освещения...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.11.2022 в 11:29, Телесистемы сказал:

я подключал недавно форумчанину

для 5кВА станции выставлял ограничение 20А, срабатывало, отключало нагрузку на заданное в настройках время

фото работы в режиме питания от 1ф генератора

image.thumb.png.9c9d6b3344d6ee6066866615e8785a73.png

Змінено користувачем Телесистемы
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як же так? Зубр же не може з генератором працювати😆

А якщо серйозно - підскажіть як виставити обмеження 20А

Змінено користувачем ромарио1983
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё дилетантский вопрос

Вилку в генератор с зк или без брать?

Т.е. тянуть 2 жилы или обязательно 3?

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ромарио1983 сказал:

 

 підскажіть як виставити обмеження 20А

image.png.80cd8e63e7dee3272c4573baadd5a90b.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, mastervovik сказал:

Т.е. тянуть 2 жилы или обязательно 3?

две

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, ромарио1983 сказал:

Як же так? Зубр же не може з генератором працювати😆

А якщо серйозно - підскажіть як виставити обмеження 20А

В инструкции есть же. У Вас какая модель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Dendnepr сказал:

В инструкции есть же. У Вас какая модель?

В мене D2-40, в моїй такого регулювання нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ромарио1983 сказал:

В мене D2-40, в моїй такого регулювання нема

Это в серии MF 

(на фото - снизу)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.11.2022 в 09:27, orange22 сказал:

Підскажіть, будь-ласка, чи є сенс у встановленні реле току Zubr RET I32 0.1-32 А 7000ВА для захисту генератора (3кв) від перевантаження? В інструкції ніяких застережень по генератору немає, Доречі, по реле напруги(Зубр),  прямо написано - з генератором використовувати не можна.

Хочется захистити генератор від одночасного включення насосу (яке важко контролювати) і, наприклад, кавоварки в добавок до іншого.

Завжди встановлюю, коли генератор живить весь будинок. Але не зубри, а РМТ-101 від новатек. Працюють нормально. 

Доречі, зубри теж працють з гениками, принаймні з матарі. А от у діджіопа є реле вибора фаз, так воно геник бачить, а от фазу вибрати не може. Щоб заставити працювати коректно, довелося погратись з налаштуванням частоти, максимално підвівши під 50Гц.

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Шановне панство, потрібна допомога по правильному підключенню генератора через перекидний автомат

Прочитав що з генератора виходять лиш фази без нуля

Значить є три фази входу з мережі, і генератор 1 фазний звичайний.

Бачу 3 варіанти підключення, який з них правильний?

Прихований текст

1.jpg

2.jpg

3.jpg


У варіанті №3 другий дріт з генератора фактично не задіяний. Чи не заморочуватись і підключити з в.3. нуль у вільні роз’єми і буде типу як увімк. в генератор напряму.

В будинку в наявності реле напруги на кожну фазу, дифавтомати і т.п. - все як треба.

Проблема поглиблюється тим, що в силу обставин робитиму не я - зробить чоловік з руками, але не електрик. Коротше зробить як скажу, але треба знати як сказати. Ну і оскільки користуватимуться жінка діти то щоб знати що там може вилізти при такій схемі раптом що.

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, sly сказал:

ну а если ноль не рвать, что тогда?

Ничего, все норм будет и даже так правильно (потому как у однофазного генератора ноля то и нет). И для приборов которые хотят ноль тоже хорошо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, BAV_Lug сказал:

Ничего, все норм будет и даже так правильно (потому как у однофазного генератора ноля то и нет). И для приборов которые хотят ноль тоже хорошо.

спасибо, это был вопрос с подвохом :)

У меня так уже лет 8 генераторы на разных домах подключены были

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я рву. Все работает. Если какие-то проблемы будут с каким-то чувствительным к "правильной" нейтрали (глухозаземленной) - сделаю ОТДЕЛЬНОЕ заземление "ноля" генератора. Так я буду независим от каких-то внешних проблем "ноля"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіант із землею взявся після перегляду цього відео

45 хвилин тому, sly сказав:

У меня так уже лет 8 генераторы на разных домах подключены были

Не маю сумніву що працюватимуть всі 3, чи вірніше 4 варіанти. Але по правильному я так розумію фазу з генератора потрібно кидати на нерозірваний нуль або землю.

Але в цьому місці мій мозок відмовляється сприймати цей факт, бо якось, колупаючись викруткою в розетці, закоротив фазу на землю - спрацював автомат. Як мені тут пояснили відбулось кз на землю. Ну й те саме кидаючи фазу на нуль чому немає кз? І які там фази в генераторі, вони різні чи одна й та сама?

І як це вливатиме на автоматику в щитку, диф авт і реле, адже там нуль має бути на своєму місці

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Дощ сказал:

фазу з генератора потрібно кидати на нерозірваний нуль або землю.

наче так, але мені також щось не хочеться цього робити.

2 минуты назад, Дощ сказал:

які там фази в генераторі, вони різні

різні. Дві по 110, у сумі - отримуєте 220в

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dendnepr сказав:

Вот так

 

IMG_20221121_105350.jpg

А який сенс під гену городити окрему землю, коли а) вже є нормальна в будинку б) який у цьому зміст - дрота можна просто не підключати або ізолювати (мій в.3) - струм тікатиме через нерозірваний нуль мережі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...