Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератор + реле напруги!

ромарио1983

Рекомендовані повідомлення

Только что, Dalet сказал:

саме так)))
тим паче, це ж не знімить питання, бо ті фази як суслік, ти його бачиш, ні, а він є

дякую за відео - потролив кума, який якраз барижить генераторами. запропонував зняти аналогічне )

він мені щось почав за фізику розказувати, а я натякнув що тупі гуманітарії зазвичай фізики не знають, їм шоу подавай :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Dalet сказав:

А де ви ото те наміряли?

тут

23 години тому, sly сказав:

різні. Дві по 110, у сумі - отримуєте 220в

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Дощ сказав:

тут

 

То було питання про плюс і мінус (Ви дописували +110 і -110). Там змінний струм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Дощ сказал:

тут

23 часа назад, sly сказал:

різні. Дві по 110, у сумі - отримуєте 220в

 

это, конечно, прекрасно. Вы пририсовали плюсик и минус и сослались на меня. Супер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Вячеслав_В сказал:

То було питання про плюс і мінус (Ви дописували +110 і -110). Там змінний струм.

Вы правы только отчасти. Может быть человек успел сделать замер за 0,01с. И потому у него такой результат. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Дощ сказал:

тут

 

відносно чого ви зробили замір ?

аааааааа. то Вам підказали. Ясно. Вибачте, проїхали. 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я убедился , таки 2 фазы у Гены.)

Теперь логичный вопрос:

То, какой провод я поцепил на фазу а какой на ноль я понял что по барабану. Но если тот что на фазу я кинул через рубильник и он с работающими фазами не связан, а вот тот что я кинул на общий ноль с трёх фаз, он не сделает беды при появлении тока на фазах? Логично что вся разница потенциалов просто уйдет на ноль в ТП. 

Но на всякий случай переспрошу, т.к. для меня 2 фазы стали открытием, может ещё чего не учел и на второй провод тоже рубильник надо ставить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Вячеслав_В сказав:

То було питання про плюс і мінус (Ви дописували +110 і -110). Там змінний струм.

2 години тому, sly сказав:

это, конечно, прекрасно. Вы пририсовали плюсик и минус и сослались на меня. Супер

ну, перепрошую, то я тупанув бо як раз говорили про + і -

Однак чого тупанув, якщо два по 110 і нема нуля (землі) то звідки візьметься різниця потенціалів окрім як -110 і +110

Ну гуманітарій я, який спрос )

 

27 хвилин тому, mastervovik сказав:

для меня 2 фазы стали открытием

Теперь логичный вопрос:

Що, також запідозрив неладне і почали виникати питання? 😂

Ну я от вже другу сторінку намагаюсь знайти логічне пояснення, навіть 4 можливих робочих варіанти накидав, но ясності пока немає

хоча може в когось є, не хочуть писати, секрет може або влом

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

якщо два по 110 і нема нуля (землі) то звідки візьметься різниця потенціалів окрім як -110 і +110

Дозвольте спробую пояснити, якщо щось скажу не так - більш досвідчені камради поправлять.

Давайте уявимо собі трансформатор, в якого є дві вторинні обмотки. Первинна там десь підключена, але нам вона до спини. Дві вторинні обмотки (окремі, ізольовані і гальванічно роз'вязані), кожна по 110 вольт. Ми ці дві обмотки з'єднаємо послідовно, і отримаємо 220 вольт змінної напруги. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

якщо два по 110 і нема нуля (землі) то звідки візьметься

думаю, що у трифазному живленні Вас чекають ще більші потрясіння :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

...хоча може в когось є, не хочуть писати, секрет може або влом

Думаю, що останнє. Можна спочатку визначитись, чи вважати генератор, що стоїть стаціонарно, пересувним джерелом живлення. А далі розглядати заземлення одного з дротів двохпровідного джерела живлення (заземлення IT) в поєднанні з TN-C-S, яке прийшло по вулиці до будинку. Зробити дома TN-C-S, звичайно можна, але це якось... Потім виявиться, що N, який був розщеплений з PEN до лічильника, після лічильника заборонено повторно заземлювати. Там, знаєте, такі крючки, гачки, ковбаси... що ну їх. Я зробив неправильно, але воно робить: занулив один провідник подовжувача до вилки, яку встромляю в генератор, а перемикачем перекидаю тільки фазу від лічильника на генератор. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, mastervovik сказав:

Но на всякий случай переспрошу, т.к. для меня 2 фазы стали открытием, может ещё чего не учел и на второй провод тоже рубильник надо ставить?

Там нема двох фаз, а тільки одна. Різні фази — це коли у вас дві змінних напруги, коливання яких зміщенні у часі. У вас же одна фаза, яка подається по двох дротах, які є "гарячими", тобто обидва дроти мають потенціал відносно землі. 

Якщо ва вас саме так приходить з мережі, то потрібно ставити двохполюсний перемикач для повної гальванічної розв'язки між мережею та генератором.

  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Вячеслав_В сказав:

Зробити дома TN-C-S, звичайно можна, але це якось...

А в чому проблема це зробити? Заземлили один дріт біля джерела і отримали PEN, заземлили повторно (якщо довга лінія), розділили на окремий PE та N та подали на пристрої захисту та до споживачів. Це можна робити з трансформатором, генератором, інвертром та будь-яким іншим джерелом струму, яке початково гальванічно відв'язане від землі.

1 година тому, Вячеслав_В сказав:

Потім виявиться, що N, який був розщеплений з PEN до лічильника, після лічильника заборонено повторно заземлювати.

Лічильник — це всього навсього вузол обліку і до безпеки не має ніякого відношення. Просто PEN має розділятись один раз, точка розділення має бути павторно заземлена, окремі PE i N більше не можна з'єднювати, а N не можна заземляти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, volomoto сказал:

Якщо ва вас саме так приходить з мережі, то потрібно ставити двохполюсний перемикач

Не зрозумів як саме так?

В мене три фази приходе з мережі, і є загальний нуль. Я на одну з фаз через вимикач кинув провід з гєни, а другий провід кинув на загальний нуль для всіх фаз. 

Можна не пояснювати мені навіщо , просто скажіть потрібно два проводи з гєни пускать через двухполюсник, чи можна залишити й так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, volomoto сказав:

А в чому проблема це зробити?

Це треба робити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, volomoto сказав:

Лічильник — це всього навсього вузол обліку і до безпеки не має ніякого відношення. 

Мова була не про лічильник, як засіб безпеки, а про то, що не дозволяється повторне заземлення нульового провідника (це до того, якщо нуль не розривати від мережі при живленні від генератора)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, mastervovik сказав:

В мене три фази приходе з мережі, і є загальний нуль. Я на одну з фаз через вимикач кинув провід з гєни, а другий провід кинув на загальний нуль для всіх фаз. 

Можна не пояснювати мені навіщо , просто скажіть потрібно два проводи з гєни пускать через двухполюсник, чи можна залишити й так?

Якщо у вас нуль, який приходить з мережі, повторно заземлений у вхідному щитку та/або десь близько на опорі, то можете спокійно залишити так як зараз.

Якщо ж ні, то поміряйте напругу між нулем і локальним контуром заземлення: якщо там кілька вольт і контур зроблений зігдно вимог (має паспорт із заміром опору), то залишайте як є. Якщо ж напруга більше 5 В, то краще пустити через двохполюсник.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, volomoto сказал:

Якщо у вас нуль, який приходить з мережі, повторно заземлений у вхідному щитку та/або десь близько на опорі, то можете спокійно залишити так як зараз

Так, нуль і земля в щитку сходяться. 

Що мається під локальним заземленням? Додатково сам землю не робив, є мідний штирь під щітком в землю. Навіть не знаю на яку глибину, робили електрики. Як між ним і нульом поміряти напругу не розумію, відкрутити землю від щитка і міряти? А що це дасть , якщо перекосах фаз нема, то на нулі в загалі може напруги не бути , даже без заземлення. Та і не думаю, шо в мене в загалі щось може на землю йти, ТП зовсім поряд. Моя будівля друга на лінії після ТП, ну як що тільки не обрив нуля десь по лінії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, mastervovik сказав:

Так, нуль і земля в щитку сходяться. 

Тоді для вас актуально це:

1 година тому, volomoto сказав:

Якщо у вас нуль, який приходить з мережі, повторно заземлений у вхідному щитку та/або десь близько на опорі, то можете спокійно залишити так як зараз.

Все інше можете проігнорувати.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, volomoto сказав:

Якщо ж ні, то поміряйте напругу між нулем і локальним контуром заземлення: якщо там кілька вольт і контур зроблений зігдно вимог (має паспорт із заміром опору), то залишайте як є. Якщо ж напруга більше 5 В, то краще пустити через двохполюсник.

Ось тут поясніть. У мене окремий локальний контур, з паспортом, правда давно не міряв. Що нам дасть замір напруги між нулем і землею? Оцінить опір нуля? Тобто якщо є напруга то він якийсь поторочений? Адже нуль це те саме заземлення але "десь там на станції" - правильно?

І якщо нуль нормальний то тоді працює в.2

Прихований текст

2.jpg

А варіанти 1 і 3 неробочі в принципі бо не замикається ланцюг.

Якщо ж нуль поганий то лишається або варіант роботи без нуля, або городити окрему землю на інший провід щоб отримати чистий нуль, і відкинути нуль з мережі, але вона (земля) також повинна мати відповідний малий опір щоб не міняти шило на мило.

На захисний локальний контур заземлення кидати не бажано, бо тоді воно із захисного перетвориться на нуль. Хоча й буде працювати.

якось так

 

А, забув саме головне: як працюватимуть дифавтомати, реле напруги у в.2? Я так розумію повинні коректно.

А без нуля? Все добре буде чи можливі варіанти?

Ще стаб стоїть на котел, 500 Вт здається, його прибирати чи нехай. Гена звичайний, є наче SVR, кажуть відхилення 5% а не 20% як у AVR, но це не точно

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Дощ сказав:

 Адже нуль це те саме заземлення але "десь там на станції" - правильно?

В ідеалі — так, але реально в точці підключення вашого будинку може бути будь-що. Залежно від завантаження лінії, асиметрії завантаження фаз, стану лінії і т.п. у вас біля будинку нуль може бути "далеко" від землі. Якщо між нулем і землею є велика напруга, то щоб її зменшити, ваш локальний контур має мати дуже малий опір і через нього буде протіками великий струм. Щоб такого не було нуль багато разів заземляється повторно, зокрема на опорах ЛЕП, але це залежить наскільки можтажники зробили згідно проекту. 

Якщо у вас відносно нова лінія, зроблема якісно згідно вимог, то можете спокійно заземляти нуль на вході будинку, а далі вести нерозривно його та землю розводити по будинку. Також до того нуля можете спокійно підключати один із дротів генератора і будете мати чіткий нуль та фазу від генератора.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, volomoto сказав:

Якщо у вас відносно нова лінія, зроблема якісно згідно вимог, то можете спокійно заземляти нуль на вході будинку, а далі вести нерозривно його та землю розводити по будинку.

Уточнення: якщо лінія нова і все добре - навіщо ще раз заземляти нуль на вході в будинок? Заземляти окремо чи на захисний контур? На контур мабуть неправильно, а окремо то напевно накладно. Із щитка з лічильником, який причеплений на металеву опору, виходить дріт, прикручений до цієї самої опори - це воно? Але прикручений навідчепись

І що мається на увазі його та землю? У мене це окремі контури, але ось тут пишуть що

"Для фазозависимых котлов импортного производства важно, чтобы система питания была с глухозаземленной нейтралью, т.е. ноль и земля соединены вместе, и при подключении соблюдалась полярность (фаза-ноль)." - як це розуміти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...