Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератор + реле напруги!

ромарио1983

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, sly сказав:

різні. Дві по 110, у сумі - отримуєте 220в

то якщо 1 дріт кидаємо на землю чи нуль, то з іншого вже виходить фаза 220. І якщо перевернути вилку в розетці генератора, залишиться все те саме лиш перевернеться фаза - якась містика

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Дощ сказал:

А який сенс під гену городити окрему землю, коли а) вже є нормальна в будинку б) який у цьому зміст - дрота можна просто не підключати або ізолювати (мій в.3) - струм тікатиме через нерозірваний нуль мережі

А) Это сознательное подключение фазы на все заземляющие контакты всех розеток и корпуса всех приборов. Причем это не аварийный режим получается. Любая проблема с землей и все корпуса под напряжением. Как себя будет вести УЗО в разных ситуациях - я не могу сказать

Б) Вы уверены в нуле сети? Если проводят какие-то работы на линии (вследствие обрывов, ремонтов еще чего), либо работа соседского генератора и т.д. - возможны какие-то спецэффекты в домашнем щитке вследствие соединения сети с генератором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dendnepr сказав:

А) Это сознательное подключение фазы на все заземляющие контакты

Ну, судячи з описів і відео то це вже не фаза, а нуль. Або нуль і земля в одній особі

3 хвилини тому, Dendnepr сказав:

Б) Вы уверены в нуле сети? Если проводят какие-то работы на линии (вследствие обрывов, ремонтов еще чего), либо работа соседского генератора и т.д. - возможны какие-то спецэффекты в домашнем щитке вследствие соединения сети с генератором.

Донедавна був упевнений, але зараз вже ні. І саме по вказаній причині

1 година тому, sly сказав:

У меня так уже лет 8 генераторы на разных домах подключены были

якщо нуль мережі не рвати, і на нього заживлювати другий дріт генератора, начебто роблячи нулем, то де гарантія що фаза гени не перевернеться і нуль не стане фазою.

З цього випливає якщо нуль не рвати то використовувати лиш 1 провідник з генератора (в.3 - це нормально взагалі? гені нічого не буде?), у всіх інших випадках нуль треба рвати, і залишається в.4 (напряму на генератор без нуля) або використовувати землю як нуль.

Правильно міркую?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Дощ сказал:

якщо нуль мережі не рвати, і на нього заживлювати другий дріт генератора, начебто роблячи нулем, то де гарантія що фаза гени не перевернеться і нуль не стане фазою.

очень интересно, но ничего не понятно...

какая фаза гены перевернется, если их там две? нет там нуля...

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, sly сказав:

очень интересно, но ничего не понятно...

какая фаза гены перевернется, если их там две? нет там нуля...

Ну як же, якщо 1 провід генератора кинути на землю, або на нерозірваний нуль (міської мережі) то теоретично він стане нулем, а другий - 220. Але де гарантія що буде саме так, може як раз нерозірваний нуль стане фазою, а другий - нулем. Або дві фази як ви кажете, то виходить на нерозірваний нуль ми шуруєм фазу, до сусіда наприклад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Дощ сказал:

може як раз нерозірваний нуль стане фазою

если такое случится, даже если гены не будет - выгорит все оборудование в доме нахрен. Часто такое бывает?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sly сказав:

Часто такое бывает?

У мене такого взагалі не було, та й відверто кажучи не думав над цим. Очевидно на підстанціях працюють професійні електрики з відповідними допусками, і не плутають нуль з фазою, хоча страшилки про це періодично виникають. Але віднедавна почали масово пхати генератори хто як може і вміє, то зараз ні в чому не можна бути впевненим. І якщо на станції певно є якийсь захист, то вдома діти

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Дощ сказав:

З цього випливає якщо нуль не рвати то використовувати лиш 1 провідник з генератора (в.3 - це нормально взагалі? гені нічого не буде?), у всіх інших випадках нуль треба рвати, і залишається в.4 (напряму на генератор без нуля) або використовувати землю як нуль.

Правильно міркую?

Ні, неправильно.

Забудьте такі поняття як фаза і нуль, бо вони тільки збивають з пантелику, особливо тих, хто далекий від правил Кірхгофа, закону Ома, рівнянь Максвела і т.п.

Щоб було електричне коло, потрібно два провідники: по одному струм (заряджені частинки) йде від джерела, по іншому — повертається. У вашого генератора є два провідники, між якими включається навантаження, і нема там ніяких нулів, фаз і ше якоїсь магічної лобуди, про яку люблять говорити ті, хто далекий від електрики.

Щоб протікав струм, потрібна різниця потенціалів (вона ж напруга). Оті вольти, які ви міряєте в розетці, на генераторі, на батарейці — це різниця потенціалів двох провідників. Якщо є різниця, то струм йде, нема — не йде. Цим більша різниця — тим більший струм може протікати. Тут варто повернутись до шкільного курсу фізики із згадати закон Ома.

Будь-яка точка (або ж об'єкт) у всесвіті має свій  абосолютний потенціал, але ми його поміряти не можемо і нам насправді цього не треба робити. Але ми можемо зрівнювати потенціали різних точок в своїх цілях і на то є вагомі причини з точки зору безпеки та функціонування певних систем вцілому. Основна причина зрівнювання потенціалів і тому, що чим менше є точок, між якими є напргуа, тим легше жити, бо тоді не треба вживати додаткових заходів, щоб всі ті точки ізолювати одну від іншої.

У вашого генератора на виході є два дроти, кожен з яких має інших потенціал, ніж земля. Просто земля настільки велика і масивна, що вона може прийняти багато заряджених частинок без зміни власного птенціалу, тому між будь-яким джерелом струму та землею завжди буде різниця потенціалів. А тепер фокус: якщо зрівняти потенціал одного із виходів генератора із потенціалом землі, то получиться, що тільки між один виходом є напруга відносно землі, а на іншому — нульова напргуга. Отак і народжується ваш нуль. Тоді якщо стояти на землі і взятись за "нуль", то вам нічого не буде, бо нема різниці потенціалів, а значить і струм не буде протікати. А от за інший дріт краще не братись, бо між ним і землею є повна напруга джерела живлення. 

Важливо, що земля не стає заміною одного провідника, а всього лиш один з провідників набуває потенціалу землі. Тому всеодно прийдеться тягнути два дроти від генератора до споживачів.

Якщо у вас підключення до мережі якесь із TN-X, то значить нуль там вже заземлений, і якщо його повтоно заземлити біля будинку згідно всіх норм, то далі нуль можна не рвати і в тому числі через нього буде заземлюватись один із првідників генератора. Фактично вийде щось аналогічне до заземлення одного із провідників на трансформаторній підстанції.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, volomoto сказал:

Щоб було електричне коло, потрібно два провідники: по одному струм (заряджені частинки) йде від джерела, по іншому — повертається. У вашого генератора є два провідники, між якими включається навантаження, і нема там ніяких нулів, фаз і ше якоїсь магічної лобуди, про яку люблять говорити ті, хто далекий від електрики.

зачекайте. якщо все ліпістрічество, яке прийшло до мене по одному дроту, по іншому повернулось ДТЕКу, то за що з мене деруть гроші? і чому лічильник працює тільки в один бік? :lol: 

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

зачекайте. якщо все ліпістрічество, яке прийшло до мене по одному дроту, по іншому повернулось ДТЕКу, то за що з мене деруть гроші? і чому лічильник працює тільки в один бік? :lol: 

зрада

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, sly сказал:

очень интересно, но ничего не понятно...

какая фаза гены перевернется, если их там две? нет там нуля...

 

 

Мне интересно как я нашел фазу в Гене?))

Я первым делом сунул отвёртку в розетку гены, шоб понять какой провод на автомат ввода цеплять а какой на ноль.

Надо будет перепроверить )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, volomoto сказав:

Тоді якщо стояти на землі і взятись за "нуль", то вам нічого не буде, бо нема різниці потенціалів, а значить і струм не буде протікати. А от за інший дріт краще не братись, бо між ним і землею є повна напруга джерела живлення. 

За який дріт генератора вхопитись щоб не було різниці потенціалів (за "нуль" тобто), ну щоб випадково на інший не потрапити, за який краще не братись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, volomoto сказав:

Щоб було електричне коло, потрібно два провідники: по одному струм (заряджені частинки) йде від джерела, по іншому — повертається.

Ну і навіщо мені коло, тобто чому струм обов’язково має повертатись в те саме джерело - якщо я візьму заряджені частинки з інвертора, плюс тобто, який живиться від акумулятора, а нуль з мережі - то лампочка так само світитиметься і без повернення назад в акумулятор.

Але в акума є плюс і мінус, а гена - якась незрозуміла шайтан машина

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І читаючи мурзилку натрапив на різні варіації пояснень.

Ось тут наприклад наче грамотно написано, окрім того що:

Цитата

Так як генератор має власний нуль, то і перемикач треба підбирати відповідний - встановлювати однопровідний, через який переключається тільки фаза, тут не можна.

Ну, і ще пишуть що треба читати інструкцію до генератора і там має бути вказано, бо виявляється можуть бути варіанти - цікаво які.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

Ну і навіщо мені коло, тобто чому струм обов’язково має повертатись в те саме джерело - якщо я візьму заряджені частинки з інвертора, плюс тобто, який живиться від акумулятора, а нуль з мережі - то лампочка так само світитиметься і без повернення назад в акумулятор.

Але в акума є плюс і мінус, а гена - якась незрозуміла шайтан машина

Вы это лично проверяли?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dendnepr сказав:

Вы это лично проверяли?

конкретно цей приклад ні, маю інші, крім того я сьогодні дивився відео (вчився) по нулю від автора, що наводив вище, ну в принципі якщо так є як він говорить, то джерело струму не визначальне, думаю так воно і є

Прихований текст

 

 

але все-одно не розумію як працює генератор, і чого так, буду вдячний якщо хтось підкаже доступною мовою, для чайника так сказать

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это видео я знаю. Там ещё основной упор на трехфазную систему. Которой в равновесии ноль не нужен. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Дощ сказав:

Ну і навіщо мені коло, тобто чому струм обов’язково має повертатись в те саме джерело - якщо я візьму заряджені частинки з інвертора, плюс тобто, який живиться від акумулятора, а нуль з мережі - то лампочка так само світитиметься і без повернення назад в акумулятор.

Але в акума є плюс і мінус, а гена - якась незрозуміла шайтан машина

Я не можу зрозуміти чи це такий тонкий тролінг, чи дійсно нерозуміння основ електрики. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То якщо так розібратись то нуля й немає по суті, є лиш джерело струму і земля. І нуль фактично це земля.

Тепер ясно чому 1 провід гени можна кидати на нерозірваний нуль чи на землю. І ясно чому в нулі немає необхідності - у мене зараз генератор вже який тиждень працює напряму в гену, без землі.

Но я не не можу збагнути чому -110 і +110 на фазах, і чому якщо одну кинути на землю то на іншій автоматично стає 220, і навпаки. І чому це не працює якщо фазу з мережі кинути на землю

1 хвилину тому, volomoto сказав:

Я не можу зрозуміти чи це такий тонкий тролінг, чи дійсно нерозуміння основ електрики. 

Не, не тролінг, є 4 робочі варіанти підключити гену - скажіть як правильно, якщо можете - поясніть доступно

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Дощ сказал:

Но я не не можу збагнути чому -110 і +110 на фазах

А де ви ото те наміряли?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

колись, вже майже 10 років тому я був вимушений пойти на стршний крок, і жертуючи собою показати таке кіно:
 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dalet сказал:

колись, вже майже 10 років тому

10 років тому і я сміливі речі робив, а зараз вже здоровля не те, і все частіше себе питаєш - а воно тобі треба? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

10 років тому і я сміливі речі робив, а зараз вже здоровля не те, і все частіше себе питаєш - а воно тобі треба? :lol:

саме так)))
тим паче, це ж не зніме питання, бо ті фази як суслік, ти його бачиш, ні, а він є

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...