Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генератор + реле напруги!

ромарио1983

Рекомендовані повідомлення

Согласен с тем, что генератор это резерв. Резерв на котором не получаешь полноценную работу электросистемы дома. Как бы психологически понимаешь, что это экстренная ситуация. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, BAV_Lug сказал:

... Генератор выбирался с прицелом, в случае чего, затянуть его на 16-й этаж без лифта....

Був я нещодавно у одного чудіка бажаючого встановити собі в квартирі генератор. Причому місця для нього немає зовсім. Так він запропонував встановити його ззовні, як шпаківню. Каже - ну а чо, кондиціонери ж встановлюють. 

Мені от цікаво, нафіга в квартирі генератор, невже скучаєте за ароматом бензу? 

IMG_20221020_151256.jpg

Змінено користувачем igorjk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

Був я нещодавно у одного чудіка бажаючого встановити собі в квартирі генератор. Причому місця для нього немає зовсім. Так він запропонував встановити його ззовні, як шпаківню. Каже - ну а чо, кондиціонери ж встановлюють. 

Мені от цікаво, нафіга в квартирі генератор, невже скучаєте за ароматом бензу? 

 

Вот вы опять зацикливаетесь на стационарной установке ))

Для временного размещения есть холодный переход или даже тот же балкон в квартире. Ну нет с этим проблем, когда необходимо временно (!!!) решить проблему с электрикой. А стационарно в квартире у меня установлен инвертор на 1,5кВт с батареями (опять таки, он не закрывает все потребности по энергопотреблению квартиры, а только самый минимум), вот это стационарное решение.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 19.10.2022 в 13:06, BAV_Lug сказал:

Если подключать до реле напряжения, то будьте готовы, что забудете про экономный режим работы генератора (если он у вас присутствует в генераторе). При резком изменении потребления (например бойлер включился), генератор не успевает набрать обороты, идет просадка напруги, реле отрубают, генератор сбрасывает обороты, стабилизируется напруга, реле включают (а бойлер то ждет), и опять по кругу. Сам напоролся на такие грабли, пришлось перекоммутировать

Хорошо, что увидел ваше сообщение.

Тоже хотел ставить реле напряжения. Но теперь понимаю, что не стоит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.10.2022 в 09:40, BAV_Lug сказал:

Вот вы опять зацикливаетесь на стационарной установке ))

Для временного размещения есть холодный переход или даже тот же балкон в квартире. Ну нет с этим проблем, когда необходимо временно (!!!) решить проблему с электрикой. А стационарно в квартире у меня установлен инвертор на 1,5кВт с батареями (опять таки, он не закрывает все потребности по энергопотреблению квартиры, а только самый минимум), вот это стационарное решение.

А есть фото этой установки в квартире?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Partizan1981 сказал:

Хорошо, что увидел ваше сообщение.

Тоже хотел ставить реле напряжения. Но теперь понимаю, что не стоит.

Якщо гена буде на 3квт, а бойлер на 1.5, він не просяде сильно. А от реле напруги, дуже корисна річ, особливо зараз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, ромарио1983 сказав:

Якщо гена буде на 3квт, а бойлер на 1.5, він не просяде сильно.

Просяде. У генераторів з механічним регулюванням доволі помітна затримка реакції. Воно в рази повільніше за реле напруги.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Partizan1981 сказал:

А есть фото этой установки в квартире?

 

photo_2022-11-03 14.55.57.jpeg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.11.2022 в 21:55, porterlv сказал:

Просяде. У генераторів з механічним регулюванням доволі помітна затримка реакції. Воно в рази повільніше за реле напруги.

Ну то можна встановити затримку виключення по низу на 2-3 секунди, в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ромарио1983 сказал:

Ну то можна встановити затримку виключення по низу на 2-3 секунди, в чому проблема?

хм. не встречал такое в настройках реле напряжения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dendnepr сказал:

хм. не встречал такое в настройках реле напряжения.

В Зубра є, по низу можна виставити до 10 секунд, при чому в різних діапазонах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ромарио1983 сказал:

В Зубра є, по низу можна виставити до 10 секунд, при чому в різних діапазонах

Не нашел в инструкции. Можете показать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня zubr MF63. Там нет такого. 

Буду знать, что есть модели с такой настройкой. Спасибо. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні провів експеримент- гена в мене на 7.5квт(пік 8.5) після запуску реле показували 230 в( це пару ламп, телевізор інтернет, ноутбук). Запустив плиту ( індукційна) просіло до 226в, далі чайник - 221, потім бойлер, гена ледь змінив звук, але напруга не впала менше 200, швидко стабілізувалась на 216. Отаке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, ромарио1983 сказав:

Сьогодні провів експеримент- гена в мене на 7.5квт(пік 8.5) після запуску реле показували 230 в( це пару ламп, телевізор інтернет, ноутбук). Запустив плиту ( індукційна) просіло до 226в, далі чайник - 221, потім бойлер, гена ледь змінив звук, але напруга не впала менше 200, швидко стабілізувалась на 216. Отаке.

А який гена і скільки вього склала нагрузка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хускварна GP 8500. Навантаження точно не скажу, що знаю точно - бойлер 2квт, чайник не менше 1, плита, взагалі не знаю, але судячи з того, що до неі окремий кабель, то теж не мало. Приблизно думаю 4-5 квт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пішов подивився на чайник - пишуть 2-2.4 квт. тобто, думаю, навантаження було під всі 6. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незодавно один фахівець мені казав, що якщо просадка на 20В то це вже перевантаження.

у мене при включенні насосу скважини, наприклад, просідають оберти, по звуку, але напруга тримається стабільно 220В

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.10.2022 в 21:43, ромарио1983 сказал:

Питання, чи можна ставити реле напруги, після генератора? Тобто реле стоять у щитку в будинку, а генератор буде підключатись надворі.

В схеме с АВР и разбивкой групп на резервируемые и нерезервируемые иначе никак

image.thumb.png.17e75d12165663e6362b3a77a0a66e04.png

Змінено користувачем Телесистемы
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.10.2022 в 14:45, Dendnepr сказал:

Генератору не нужно реле напряжения это раз.

Лично наблюдал,причем не на китайце,а на оригинальном SDMO - резкое повышение оборотов и скачкИ до 260В и выше. Лампы накаливания просто через несколько секунд выгорали

Стоял , правда этот SDMO в полевых условиях,но факт есть факт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут питання було не в тому, потрібне чи ні, а в тому чи буду воно працювати, як довів мій експеримент, ніяких проблем у тому що реле стоїть після гени нема, навіть якщо в ньому не можна виставити затримку. Не просідає напруга на стільки, щоб реле відрубилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Телесистемы сказал:

Лично наблюдал,причем не на китайце,а на оригинальном SDMO - резкое повышение оборотов и скачкИ до 260В и выше. Лампы накаливания просто через несколько секунд выгорали

смотрите принцип возбуждения альтернатора. там секрет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dalet сказал:

смотрите принцип возбуждения альтернатора. там секрет.

головне знайти ту саму G :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...