Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Корисні поради

Фрай

Рекомендовані повідомлення

Тема для корисних порад у такий важкий для багатьох час, коли доводиться шукати вихід у складних ситуаціях.

Наприклад, щовечора їду додому по неосвітленим вулицям і регулярно ледве встигаю загальмувати аби не наїхати на пішохода у темному одязі.

А під час негоди то і кольоровий не завжди помітно, а люди впевнені, що якщо він на "зебрі" то все.

Ні, не все, а усьо, бо водій по різним причинам вас тупо не бачить і навіть на малій швидкості може бути біда.

От багато хто присвічує телефоном або ліхтариком, проте це не дуже допомогає водіям, світлячок просто губиться у купі фар та іншого.

Що рекомендую конкретно:

1. Якщо ви маєте ліхтарик або ввімкнули телефон то не тримайте його статично, йдучи через дорогу робіть ним якісь різкі рухи, тощо.

2. У продажу є дешеві світловідбиваючі наліпки, стрічки та інше, досить наклеїти на картку відбиваючу плівку і доставати при нагоді, бажано червону. 

ух, це придумав щойно))

3. Також в продажу є аксесуари для велосипедів, це може бути звичайний катафот 20-70 грн

 

2166739577_w640_h640_katafoty-velosipedn

Може стрічка за 100 грн

3290157093_w640_h640_svetootrazhayuschie

А може маячок за 40-140 грн

4051121850_velosipednyj-fonar-zadnij.jpg

В любому випадку ці копійчані ідеї збережуть ваше здоров'я і навіть життя.

 

Прохання не засмічувати флудом, а давати різні поради, у тому числі на інші теми.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Устанавливайте значение самой низкой температуры в холодильной и морозильной камер.Если в камере есть пустое место подгрузите чем нибудь,можно пластиковыми бутылками с водой,когда выключают электроенергию они будут нести функцию аккумулятора холода.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помітив -не всі знають що в основному  інтернет працює навіть коли вимикають світло.Достатньо заживити роутер (  і медіаконвертер якщо до  Вас оптика приходить).

Я живлю від 12 в акумулятора( для 9 вольтового роутера не проблема).Бо у мене аварійне освітлення на акумах.Можна навіть від повербанка.Є в продажу такі кабелі :  usb- dc.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас в доме использую уличные светильники с солнечными батареями,которые с датчиками движения.Очень удобно,ходишь по дому,свет автоматически включается и выключается.Есть светильники с зарядкой от сети на магнитах,это вместо свечки.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дістати новорічні гірлянди, ті що на акумуляторах і розвісити по дому

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, irina1969 сказал:

дістати новорічні гірлянди, ті що на акумуляторах і розвісити по дому

Світлодіодні)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, irina1969 сказал:

дістати новорічні гірлянди, ті що на акумуляторах і розвісити по дому

www.0352.ua/news/3498412/zaborona-na-svatkovu-iluminaciu-v-deakih-regionah-ukraini-vze-zaboronili-navit-novoricni-girlandi

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

www.0352.ua/news/3498412/zaborona-na-svatkovu-iluminaciu-v-deakih-regionah-ukraini-vze-zaboronili-navit-novoricni-girlandi

і як це стосується мого дописа ? я не можу це в домі використовувати ? у мене ще є багато вуличних гірлянд на сонячних батарейках, якими я прикрашала дерева взимку, іх також нізя ? якось не до краси і свята, бо вуличну підсвітку я зараз не включаю, а так хоч  мін освітлення ділянки є

 

2 години тому, Firetuf сказав:

Світлодіодні)

Саш, є і такі...зараз в домі чого тільки нема🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для накопления пропана можно использовать пустые баллоны из под фреона. Они по 100гр.стоят.Они под разное давление,но 20 атмосфер выдерживают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що все ж таки краще і дешевше (в загальному по ціні експлуатації, а не ціні покупки), бензиновий генератор чи інвертор з нормальною синусоїдою і акумулятор? Показують по відео що самий кращий то гелевий акумулятор, відповідно і самий дорожчий (напевно). По потужності потрібно приблизно 1.5-2 кВт (холодильник, морозилка, котел газовий, насос глибинний, освітлення по дому і комп'ютер). З одної сторони в генератор просто бери і заливай бензин, а акумулятори це потрібно заряжати. А враховуючи що бувають випадки коли світло є лише на 2 години, а 4-6 немає, потім знову на 2 включають, то не впевнений що акумулятор буде встигати заряжатися. З бензином простіше, залив і працює, лише потрібно мати постійно запас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.11.2022 в 15:30, Фрай сказал:

Прохання не засмічувати флудом, а давати різні поради, у тому числі на інші теми.

Невже не доходить, що сюди треба давати конкретні поради.

Пліз, ставте питання у відповідних темах. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

сюди треба давати конкретні поради.

Украинцам снова советуют выехать за границу в связи с возможным блэкаутом. В этот раз такой предложение озвучил гендиректор ДТЭК Максим Тимченко, которого цитирует ВВС.

По его словам, с каждым новым ракетным ударом энергосистема Украины становится менее надежной. В то же время уменьшение ее потребления является ключом для ее сохранения:

«Если украинцы смогут найти альтернативное место для проживания еще на три-четыре месяца, это будет очень полезно для системы».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, TaurosRMK сказал:

А що все ж таки краще і дешевше (в загальному по ціні експлуатації, а не ціні покупки), бензиновий генератор чи інвертор з нормальною синусоїдою і акумулятор? Показують по відео що самий кращий то гелевий акумулятор, відповідно і самий дорожчий (напевно). По потужності потрібно приблизно 1.5-2 кВт (холодильник, морозилка, котел газовий, насос глибинний, освітлення по дому і комп'ютер). З одної сторони в генератор просто бери і заливай бензин, а акумулятори це потрібно заряжати. А враховуючи що бувають випадки коли світло є лише на 2 години, а 4-6 немає, потім знову на 2 включають, то не впевнений що акумулятор буде встигати заряжатися. З бензином простіше, залив і працює, лише потрібно мати постійно запас.

Обидва звісно. Роки 2 як в мене стоїть інвертер 1800вт + 2 акб по 155Аг. Але літом докупив генератор і запас палива на місяць. Інвертер дозволяє тримати комфорт, ти не помічає вимкнень світла, не падає зв'язок і тп. Добу тримає якщо не зловживати. Але йому треба хоча б 7 годин на зарядку. І потужність не закриє всі потреби. Якщо світла не буде кілька діб то генератор маст. Тільки генератор це забагато возні, доставка палива, запуск якщо без автоматики, заміна мастила і т.п. На коротких відключеннях генератор буде напрягати. Також скоріш за все запускати його не зможуть всі члени родини. В моєму випадку так склалось що я і сам не можу поки його запускати. Вже пожалів що не взяв з електростартером. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.11.2022 в 00:12, Серьожа сказал:

Для накопления пропана можно использовать пустые баллоны из под фреона. Они по 100гр.стоят.Они под разное давление,но 20 атмосфер выдерживают.

У меня есть 2 шт. А как их заправлять? Такая же резьба? На заправке заправят? Или дома самим переливать нужно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.11.2022 в 10:33, irina1969 сказал:

дістати новорічні гірлянди, ті що на акумуляторах і розвісити по дому

Гирлянда за 40 грн из jysk. Плюс 2 батарейки. 

IMG_20221111_203807.jpg

IMG_20221111_194649.jpg

IMG_20221111_203737.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dendnepr сказал:

У меня есть 2 шт. А как их заправлять? Такая же резьба? На заправке заправят? Или дома самим переливать нужно?

Перелить житкую фазу из большого баллона в фреоновый.Для этого требуется шланг для заправки холодильной теники,гайка-заглушка на пропановый баллон.В заглушке просверлить отверстие и впаять штуцер клапан шредера.Фреоновый охладить в морозилке,пропановый нагреть летом на солнце,зимой в доме.Если не очется нагревать,олаждать можно в баллон впаять протравочный штуцер.

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Модераторы, а можно этот бред удалить?
не хватало еще кулибиных по квартирам для полноты несчастий. Ж-)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.11.2022 в 10:00, Серьожа сказав:

Сейчас в доме использую уличные светильники с солнечными батареями,которые с датчиками движения.Очень удобно,ходишь по дому,свет автоматически включается и выключается.Есть светильники с зарядкой от сети на магнитах,это вместо свечки.

Перші теж можна переробити на зарядку від мережі, витративши двадцять гривен, бо від сонця зимою вони погано заряджаються. Вони ще є без датчика і з трьома режимами, такі зручно використовувати замість свічки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас перший раз вирубили: зі всіх наявних фонариків (штук 10 різніх) самим кращим виявився отакий мій рибацький і жінка швидко його конфіскувала, бо можна натягти на лоба і бігать хоть коло плити, хоть на дворі, хоть з пилососом по всій хаті (лежати вона ж не вміє), завтра поїду шукать такі на всю сім'ю :)

279340966.png

Змінено користувачем normal
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, normal сказал:

У нас перший раз вирубили: зі всіх наявних фонариків (штук 10 різніх) самим кращим виявився отакий мій рибацький і жінка швидко його конфіскувала, бо можна натягти на лоба і бігать хоть коло плити, хоть на дворі, хоть з пилососом по всій хаті (лежати вона ж не вміє), завтра поїду шукать такі на всю сім'ю :)

279340966.png

У моей тоже какой то рефлекс срабатывает, как свет отключает начинает пылесосить :-) благо аккумулятор садится минут за 30, после чего успокаивается :-)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Установка газового конвектора, уже не выглядит плохой идеей, если будет газ, но нет света, то хоть что-то будет греть без переделки всей системы отопления, но небольшой дом может хватить

Змінено користувачем dr.alf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dr.alf сказал:

Установка газового конвектора, уже не выглядит плохой идеей, если будет газ, но нет света, то хоть что-то будет греть без переделки всей системы отопления, но небольшой дом может хватить

Для них вроде отверстие для дымохода большое в стене пробивать надо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.11.2022 в 21:15, mib сказав:

У моей тоже какой то рефлекс срабатывает, как свет отключает начинает пылесосить :-) благо аккумулятор садится минут за 30, после чего успокаивается :-)

у мене аккумулятора вистачає на годину   , так що я шуршу довше...ще і  ліхтарик там працює, і в темряві це виглядає неперевершено😂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dr.alf сказал:

Установка газового конвектора, уже не выглядит плохой идеей, если будет газ, но нет света, то хоть что-то будет греть без переделки всей системы отопления, но небольшой дом может хватить

Якщо світла нема умовно 12 годин на добу то інших 12 буде достатньо для опалення, а якщо не буде взагалі то треба генератор як не крути для води і тп. Звісно ті у кого гравітаційна система опалення взагалі не паряться. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, loader сказал:

Якщо світла нема умовно 12 годин на добу то інших 12 буде достатньо для опалення, а якщо не буде взагалі то треба генератор як не крути для води і тп. Звісно ті у кого гравітаційна система опалення взагалі не паряться. 

У нас последние сутки 12 часов нет и 3 часа условно есть, напряжение 160-170

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...