Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

СЕС не на даху

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, allanek сказал:

Що таке ЗП?

Зарядний пристрій, сказали, що гібрид від гени заряджати не зможе, потрібно докупати щось.

Цитата

Тут згодна. Тому десь і писала, що дуже важливо потрапити на спеца, щоб врахував не тільки свій інтерес, а ще і ваш.

Це важливо, але потрібно аби він ще був дійсно спеціаліст, а не продаван чого завгодно, як тут бачу декого з ваших опонентів. ))

Цитата

В мене знайомі поставили панелі на 5кВт + акуми до них, на своє споживання. Спитала, чи задоволені, сказали, що так і ще будуть докупати акуми. Але не питала ні про ціну цього задоволення, ні про те, яка генерація.

Отож, а потрібно було одразу брати те, що відповідає вашим запитам, хоч і дорожче, але докупати і добавляти може вийти ще більше.

Цитата

В мене нема акумуляторів, поки нема в них потреби.

Ось тобі й на!
а як же ви зараз виходите з положення, генератором?

Бо пам’ятаю, що Теслою ви ризикувати не стали. )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Фрай сказав:

Зарядний пристрій,

зрозуміла)

37 хвилин тому, Фрай сказав:

як тут бачу декого з ваших опонентів. ))

Про опонентів не зрозуміла. В мене нема мети комусь-щось доводити. Тому і опонентів не бачу. Просто розмова. Якщо хтось бачить себе опонентом, то хай собі розважається такими думками.

37 хвилин тому, Фрай сказав:

Отож, а потрібно було одразу брати те, що відповідає вашим запитам,

Так і зробили те, що відповідало запитам. Поки що нема потреби щось докупати або змінювати.

37 хвилин тому, Фрай сказав:

Ось тобі й на!
а як же ви зараз виходите з положення, генератором?

В мене світла не було  раз, коли в Вишгород прилетіло. Трохи більше доби. Все.

Обходились панелями. Генератор ввімкнули на дві години- накачати води в гідроакумулятор, нагріти бойлер, ввімкнути посудомийку і приготувати вечерю в духовці. По ходу, ще встигла якесь кіно подивитись. Камінопіч і так кожного дня працює, тому питання опалювання будинку не було.

В мене є подібний досвід на початку війни, коли світла не стало на третій день і з'явилось воно в середині травня. Вже розказувала про це раніше.

 

37 хвилин тому, Фрай сказав:

Бо пам’ятаю, що Теслою ви ризикувати не стали. )

Так і є. Але Тесла була заряджена на той час.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось ви занадто гостро на все реагуєте і все сприймаєте на свій рахунок, навіщо? :unknown:

13 минут назад, allanek сказал:
49 минут назад, Фрай сказал:

Отож, а потрібно було одразу брати те, що відповідає вашим запитам,

Так і зробили те, що відповідало запитам. Поки що нема потреби щось докупати або змінювати

Під «вашим запитам» мав на увазі не Вас, а ваших знайомих

49 минут назад, Фрай сказал:

В мене знайомі поставили панелі на 5кВт + акуми до них, на своє споживання. Спитала, чи задоволені, сказали, що так і ще будуть докупати акуми.

Якщо задоволені то навіщо ще щось докупати?
Тут мав на увазі і себе особисто, бо такаж фігня по комплектації.

А все тому, що нема з ким із користувачів порадитись, а продавани вам ніколи не скажуть всієї правди до кінця. 
 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

Якщо задоволені то навіщо ще щось докупати?
Тут мав на увазі і себе особисто, бо такаж фігня по комплектації.

 

Тому що вони купували якусь кількість акумів, щоб зрозуміти, треба буде ще чи ні. Це нормальне рішення- дати собі час на розуміння, як і що повинно працювати. Коли ми ставили панелі, то нам , наприклад, підрядник сам порадив подивитись якісь час, чи все влаштовує, чи треба щось змінити.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

Це нормальне рішення- дати собі час на розуміння, як і що повинно працювати

Так, але от якби я знав як воно буде працювати то одразу б вибрав інші аккуми, інші панелі.

От зараз питання який шум від інвертора, від цього залежить місце встановлення і подальший комфорт від користування.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Фрай сказав:

От зараз питання який шум від інвертора, від цього залежить місце встановлення і подальший комфорт від користування.

Так запитайте у форумчан про шум від того інвертора, що збираєтесь купувати.

Хоча, тут таке...Читаю в темах, що генератори, хто в будинку, хто в цоколі ставить. Я б ніколи цього не стала робити.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шум перемінний. В режимі байпас його немає. В режимі зарядки, генерації від сонця чи акумуляторів досить сильно шумить. В мене LuxPower SNA5000. Купив за 800 бакинських в Китаї, приїхав за 18 днів прям додому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если он будет за стенкой то я почую? Сильно буде дошкуляти?

казали, що ще й сигнализуе ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пищалка відключається в меню.

Через відкриті двері трохи чути в сусідні кімнати. Жити в одній кімнаті з ним було б важко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та от думаю де, чи в гараж поставити де зимою не дуже сухо, чи в кімнату для очищення води, чи не буде давати резонанс через стіну?

Ахіома, бо дивився ролік де власник більш старої моделі скаржився, що через рік почав дуже сильно шуміти

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Фрай сказал:

Ахіома, бо дивився ролік де власник більш старої моделі скаржився, що через рік почав дуже сильно шуміти

Это связано с гигиеной :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В моєму стоїть три великих вентилятори, як на компових БЖ.

Працюють по своєму алгоритму, поки бачив роботу 2, 2+1, 2+1 швидко.

Поки шум не дратує. В мене поруч вентиляція, компресор для септика. Вони всі змагаються на рівних між собою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.12.2022 в 19:35, allanek сказав:

А загалом за листопад яка була генерація?

Якщо вірити інвертору то десь 400+ кВт, але мені здається що він процентів на 20 бреше у більшу сторону. Але це ж зеленим тарифом (правда не завжди було світло), на своє споживання навіть з акумуляторами буде менше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, k-master сказал:

Якщо вірити інвертору то десь 400+ кВт, але мені здається що він процентів на 20 бреше у більшу сторону. Але це ж зеленим тарифом (правда не завжди було світло), на своє споживання навіть з акумуляторами буде менше.

Уточните какой у вас регион и мощность поля

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Фрай сказав:

Так, але от якби я знав як воно буде працювати то одразу б вибрав інші аккуми, інші панелі.

От зараз питання який шум від інвертора, від цього залежить місце встановлення і подальший комфорт від користування.

 

Інвертор на 12 кВт. Вмикає вентилятори десь після 4-5-ти кВт. Тобто шумить тільки вдень і особливо не заважає. Єдине чим заважає - я чую як пищить перетворювач. Не так щоб сильно але заважає, бо зараз сплю у підвалі де й стоїть інвертор, а він у сусідній кімнаті без дверей. Вже на першому поверсі його не чути. Шум кулерів вдень чути, але він мені не заважає.

Змінено користувачем k-master
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, mib сказав:

Уточните какой у вас регион и мощность поля

Одеська обл, 4 квт майже горизонтально на північ-схід-схід, 10 кВт десь 40гр на захід-захід-південь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, k-master сказал:

Одеська обл, 4 квт майже горизонтально на північ-схід-схід, 10 кВт десь 40гр на захід-захід-південь.

Значит правильно помню, про регион, в идеале такие вещи как регион мощность панелей угол и направление нужно дублировать в каждом сообщении, ибо это меняет всю картину с ног на голову

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Фрай сказал:

Ахіома, .... через рік почав дуже сильно шуміти

У мене гібридний Аксіома вже три роки, шум не збільшився.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, k-master сказав:

Якщо вірити інвертору то десь 400+ кВт, але мені здається що він процентів на 20 бреше у більшу сторону.

Дякую за відповідь. Якщо і бреше, це показово, наскільки відрізняється продуктивність панелей, в зимовий час, по Київській області і Одеський.

 

11 годин тому, k-master сказав:

Але це ж зеленим тарифом (правда не завжди було світло),

В мене загальна цифра (ЗТ) за листопад 87кВт, СЕС на 10 кВт.

10 годин тому, mib сказав:

в идеале такие вещи как регион мощность панелей угол и направление нужно дублировать в каждом сообщении, ибо это   меняет всю картину с ног на голову

20 годин тому, allanek сказав:

Так, 10кВт, тому і казала, що порівняти з СEС  10кВт, але з різною орієнтацію по сторонам світу, було б об'єктивно, хоча до цього додається ще купа усіляких факторів.

Відповідь k-master наочний приклад впливу факторів на очікування і результат.

Чи то в мене гарна традиція, чи то мені зустрічаються гарні люди, але продовжуємо спілкуватись з тими, в кого я була замовником, і після того (за невеличким винятком). З тим, хто встановлював мені СЕС, спілкуюсь і зараз. Тому знаю, наскільки може різнитись генерація СЕС в мене і  сусідньому селі.

Я могла установити СЕС на 30кВт, але умови розташування перекреслювали доцільність такої установки, тому зупинились на варіанті 10кВт (12кВт) з розташуванням там, де це було виправдано.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Фрай сказал:

Если он будет за стенкой то я почую? Сильно буде дошкуляти?

казали, що ще й сигнализуе ((

В мене Ахіома 3кВт у сусідній кімнаті (все без дверей). Кулер фоново працює без навантаження майже нечутно, більше шумить, коли інвертор реально працює. Пищить разово, коли зникає/з'являється світло. Пищить часто, коли навантаження завелике або занизький заряд акумулятора. І це все в київській квартирі, де все від електрики.

Мені шум і сигнали інвертора не заважають. За сигналами орієнтуємось в якому ми режимі живемо - економному чи суперекономному)) Після обстрілу 23.11 майже 2 доби були на акумі (ємність 5кВт*г), як раз його вистачило, допоки не з'явилось світло.

Можете питати - досвід роботи з сонячними станціями (резервними, під ЗТ, під компенсацію) з 2010 року;)

Як писала вище allanek, зі своїми клієнтами ми спілкуємось і підтримуємо стосунки і забагато часу після роботи у них (якщо шо, з allanek не знайомі)), але її дописи в цьоу пості дуже близькі по духу)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живу у тихому місці, у ліжку чути як летить шахед або йшли ракети, вночі чую навіть роботу котла на першому поверсі.

Змушений був викинути станцію та вкинути глибиний насос аби не заважало.

Сказали, що інвертор шумить при навантаженні, що пищить по різним причинам і звук не вилончити.

Друге питання про зайву енергію від сонця, куди вона піде якщо нема струму у мережі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Фрай сказав:

Зарядний пристрій, сказали, що гібрид від гени заряджати не зможе, потрібно докупати щось.

Гібрид — це буде абстрактно, тому треба дивитись на конкретні моделі. Саме ваша модесь може не дружити з генератором, а інші можуть. Наприклад в мене без проблем працює від генератора так, ніби це мережі, просто в налаштуваннях треба було виставити допустимий діапазон частоти в мережі в межах 47-55 Гц. Я шукав саме за інвертром, в якого є така функція, і де виробник чітко каже, що інвертор призначений для роботи з генератором, і де є відгуки споживачів, що воно дійсно працює.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Фрай сказав:

Друге питання про зайву енергію від сонця, куди вона піде якщо нема струму у мережі?

Вона не виробиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, k-master сказав:

Вона не виробиться

за місяць спостерігав два дні з генерацією 4-4,5кВт по пару годин. Зрозуміло що вони не виробилися, але при генерації в мережу вони б дали користь.

Для цього інвертор повинен мати цю функцію, має стояти лічильник сонячний по договору з РЕС.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...