Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

виявляється , кришку бочки  виніс не дрон , а зрк  панцирь - голівуд 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

***ло почало масову мобілізацію. кацапів «бусифікують» просто посеред міста — росЗМІ публікують кадри масштабних рейдів військкоматів в Пензі

По місту їздять буси, які забирають пензюків з вулиць, а також виставляють блокпости для перевірок із залученням військових, поліції та «ДПС». Після перевірок документів, людей баранів «пакують» прямо з авто.

UPD: у волгоградську область зігнали чиновників, щоб підготувати до проведення масового призову

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vadimv сказал:

***ло почло масову мобілізацію. кацапів «бусифікують» просто посеред міста — росЗМІ публікують кадри масштабних рейдів військкоматів в Пензі

По місту їздять буси, які забирають пензюків з вулиць, а також виставляють блокпости для перевірок із залученням військових, поліції та «ДПС». Після перевірок документів, людей баранів «пакують» прямо з авто.

Короче переможе та армія в якої загородзагони крутіші...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, vadimv сказав:

***ло почло масову мобілізацію. кацапів «бусифікують» просто посеред міста — росЗМІ публікують кадри масштабних рейдів військкоматів в Пензі

По місту їздять буси, які забирають пензюків з вулиць, а також виставляють блокпости для перевірок із залученням військових, поліції та «ДПС». Після перевірок документів, людей баранів «пакують» прямо з авто.

ну очікувано...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Короче переможе та армія в якої загородзагони крутіші...

Переможе армія дронів роботів

До вказаної дати залишилось 3 роки

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

Переможе армія дронів роботів

До вказаної дати залишилось 3 роки

Вони все передбачили... 

Скайнет сила💪 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, vadimv сказав:

***ло почло масову мобілізацію. кацапів «бусифікують» просто посеред міста — росЗМІ публікують кадри масштабних рейдів військкоматів в Пензі

По місту їздять буси, які забирають пензюків з вулиць, а також виставляють блокпости для перевірок із залученням військових, поліції та «ДПС». Після перевірок документів, людей баранів «пакують» прямо з авто.

А це точно не фейк? Попався у ФБ обрізаний скріншот з якогось ТГ каналу з якоюсь незрозумілою фоткою. Але слабко віриться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Ihor Chumak сказав:

А це точно не фейк? Попався у ФБ обрізаний скріншот з якогось ТГ каналу з якоюсь незрозумілою фоткою. Але слабко віриться.

Скоро побачимо, фейк чи не фейк. Крім скріншотів там ще й відео було.

Цитата

у волгоградську область зігнали чиновників, щоб підготувати до проведення масового призову

А чому слабо віриться? Часткова мобілізація вже була у 2022.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Ihor Chumak сказав:

А це точно не фейк? Попався у ФБ обрізаний скріншот з якогось ТГ каналу з якоюсь незрозумілою фоткою. Але слабко віриться.

так це частина перевірки суспільства. але об'єктивно у них не залишилося інших варіантів. я не про бусифікацію. про загальну мобілізацію. у них є строковиків більше ляма, силовики і так далі. тисяч 500 разово можуть зібрати за потреби.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Ihor Chumak сказал:

А це точно не фейк? Попався у ФБ обрізаний скріншот з якогось ТГ каналу з якоюсь незрозумілою фоткою. Але слабко віриться.

Тут було:

t.me/c/2080470373/7252

Трохи погуглив,, тут з відео::

t.me/sotavisionmedia/60682?single

 

 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, sergio сказал:

Короче переможе та армія в якої загородзагони крутіші...

Сумской беглый и тупой пропагандист  выдал новую порцию фейкньюс  , под радость вкушателей мешковины:)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, рыбак сказал:

Сумской беглый и тупой пропагандист  выдал новую порцию фейкньюс  , под радость вкушателей мешковины:)))

А чей это ТГ? 

Выше уже нашёл ссылки на рагкинские ТГ, похоже не фейк о начале силовой мобилизации. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

так це частина перевірки суспільства. але об'єктивно у них не залишилося інших варіантів. я не про бусифікацію. про загальну мобілізацію. у них є строковиків більше ляма, силовики і так далі. тисяч 500 разово можуть зібрати за потреби.

Адвокат совсем обнищал, уже в пропагандисты подался подрабатывать :)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

А чей это ТГ? 

Выше уже нашёл ссылки на рагкинские ТГ, похоже не фейк о начале силовой мобилизации. 

Откуда мне это известно. Я не хожу по помойкам. Тут есть любители мертвечины и трупоеды , адресуй  им  вопрос.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы шо старперы ,вам вообще делать нечего строчите и строчите всякую фигню в этой ветке . не надоело ?!😁

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, рыбак сказав:

Откуда мне это известно.

Но точно знает, что это "фейкньюс" ) Кароче, люди делятся на 3 категории: умные учатся на чужих ошибках, тупые на своих, а есть еще такие, которые и так все знают. ))

3 години тому, рыбак сказав:

Я не хожу по помойкам.

После достоевщины с расчлененкой уже видать не впечатляет )

3 години тому, рыбак сказав:

Тут есть любители мертвечины

толстоевщины

3 години тому, Made in USSR сказав:

Вы шо старперы ,вам вообще делать нечего строчите и строчите всякую фигню в этой ветке . не надоело ?!😁

Лично у меня вчера был выходной )

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вперше в історії, і знову в Україні: дрони з ШІ самостійно прийняли рішення вбити окупантів

itc.ua/ua/novini/vpershe-v-istoriyi-i-znovu-v-ukrayini-drony-z-shi-samostijno-pryjnyaly-rishennya-vbyty-okupantiv/

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Александр Аврамчук сказав:

Вперше в історії, і знову в Україні: дрони з ШІ самостійно прийняли рішення вбити окупантів

itc.ua/ua/novini/vpershe-v-istoriyi-i-znovu-v-ukrayini-drony-z-shi-samostijno-pryjnyaly-rishennya-vbyty-okupantiv/

Нє, вперше було позавчора )

17.06.2026 в 07:17, vadimv сказав:

Розроблений українцями ШІ вперше в історії самостійно ухвалив рішення вбити росіян, — New Scientist

Було задіяно 10 дронів «Термінатор» під керуванням штучного інтелекту. У результаті атаки були знищені російські окупанти.
«Ми просто запускаємо його й знаємо, що все буде ліквідовано — усе, що буде виявлено в цій конкретній зоні, загине. Зв’язку з дроном немає взагалі», — розповів виробник Олександр Кохановський.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.06.2026 в 11:28, Александр Аврамчук сказав:

image.thumb.png.a9e41ff6f1462a2bc668f64d4e351ec2.png

 

16.06.2026 в 11:37, рыбак сказав:

Сущий абсурд. Когда одно предложение противоречит по смыслу  второму , а второе - третьему. Иногда в одном предложении одна часть  опровергает  другую , а через запятую третье противоречит первым двум.  

И этот бред сумасшедших кто- то же подписывает.

Но , показательный момент , когда пишут , что  " вперше має змогу  ...".

Именно это и планировалось и к этому  все велось  еще задолго до 22 года. Все предыдущие действие укладываются в логическую цепочку. 

Ти диви, як хавається рашабрехня від рашапропагандонів.

Причому без жодних питань...

43 хвилини тому, рыбак сказав:

тупой пропагандист  выдал новую порцию фейкньюс  , под радость вкушателей мешковины:)))

Саме так -- ти проковтнув брехню та не поперхнувся...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, vadimv сказав:

Нє, вперше було позавчора )

image.thumb.png.e959b8b9a96db298ef0f06d0d33100ce.png

itc.ua/ua/novini/vpershe-v-istoriyi-i-znovu-v-ukrayini-drony-z-shi-samostijno-pryjnyaly-rishennya-vbyty-okupantiv/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

 

После достоевщины уже видать не впеч)

толстоевщины

Лично у меня вчера был выходной )

Прігласітє єго в счастлівий брак на дебати, буде цікавіше, ось вам для затравкі нє много 

https://www.facebook.com/share/v/197cNcF8Yk/?mibextid=wwXIfr

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...