Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, jordano сказав:

Главное мову вспомнить, церковь, пороха обвинить и самим по тихому сидеть и собирать 

ukraine.segodnya.ua/ukraine/bayden-napisal-statyu-o-zelenskom-dlya-time-glavnoe-1622182.html

Вгадайте автора.

Президент здесь". В лице президента Зеленского у народа Украины есть лидер, достойный его храбрости и стойкости, поскольку граждане по всей стране — торговцы и солдаты, портные и водители грузовиков — борются за свои дома и свою свободу. Каждый раз, когда мы говорим, я слышу в голосе президента Зеленского неустанную решимость человека, который глубоко верит в свой долг перед своим народом и ежедневно выполняет торжественную ответственность вести свою нацию в этот темный и трудный час

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Музей сказал:

ukraine.segodnya.ua/ukraine/bayden-napisal-statyu-o-zelenskom-dlya-time-glavnoe-1622182.html

Вгадайте автора.

Президент здесь". В лице президента Зеленского у народа Украины есть лидер, достойный его храбрости и стойкости, поскольку граждане по всей стране — торговцы и солдаты, портные и водители грузовиков — борются за свои дома и свою свободу. Каждый раз, когда мы говорим, я слышу в голосе президента Зеленского неустанную решимость человека, который глубоко верит в свой долг перед своим народом и ежедневно выполняет торжественную ответственность вести свою нацию в этот темный и трудный час

зараз прийде Кирил та скаже що рабів головне підбадьорити, і персонально подякувати тому хлопу на галері що у барабан б'є

  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

тому що думав що ми як афганці, тільки білі...

 

Не думав, а припускав та опасався, бо другий факап поспіль амеріканський виборець точно не пробачів би...

 

36 минут назад, Privet сказал:

рип

В сенсі R.I.P.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Не думав, а припускав та опасався

а може просто не знав, що мертвечуку можна вірити та довіряти?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, ukrainian сказал:

Дания согласилась предоставить Украине пусковую установку Harpoon и противокорабельные ракеты, чтобы "помочь Украине защитить свое побережье". Об этом заявил министр обороны США Ллойд Остин после завершения второго заседания Контактной группы по Украине, сообщает CNN.

news.liga.net/politics/news/daniya-predostavit-ukraine-protivokorabelnye-rakety-harpoon-pentagon

Сподіваюсь цього раза слова пана Остіна не пан Геращенко наспівав...

 

38 минут назад, bigsphinx2010 сказал:

А до нас в Павлоград бавовну завезли. 😔

 

А також в Сінельнікове. А вчора в Малін та Коростишив на житомірщині... Чи бьють по залізничной інфраструктурі, чи палюють беспосередньо за потягамі зі смаколиками...

24 минуты назад, Музей сказал:

ukraine.segodnya.ua/ukraine/bayden-napisal-statyu-o-zelenskom-dlya-time-glavnoe-1622182.html

Вгадайте автора.

Президент здесь". В лице президента Зеленского у народа Украины есть лидер, достойный его храбрости и стойкости, поскольку граждане по всей стране — торговцы и солдаты, портные и водители грузовиков — борются за свои дома и свою свободу. Каждый раз, когда мы говорим, я слышу в голосе президента Зеленского неустанную решимость человека, который глубоко верит в свой долг перед своим народом и ежедневно выполняет торжественную ответственность вести свою нацию в этот темный и трудный час

Хтось із західних лідерів... Я не підглядав.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

а може просто не знав, що мертвечуку можна вірити та довіряти?

Щось я заплутався - ми ще про Байдена та його страхи? Якщо так, то лякатись мертвечука йому слід було в роки каденції попередника...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

ми всі заплутались...

Ви теж критично залежни від білоруських ліків?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Ви теж критично залежни від білоруських ліків?

ви не уважно стежите за темою. я пігулки не вживаю...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Музей сказав:

Тобто, якщо місцева гопота  обнесла генделик, то вони злодії і повинні сісти.

Але, якщо генделик обнесли Петро Олексійович з Юлією Володимирівною, то це "сведение счетов с политическими оппонентами"?

А Порох його обніс? Це доведений факт? До цього висеру я вважав вас розумною людиною.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

В цьому переліку не вистачає показів самого Порошенка. Одна банда.

Та неужели? Показания Порошенка против Порошенка это сильно

Я практически и не сомневался что для вас признание до сих пор является царицей доказательств

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

ви не уважно стежите за темою. я пігулки не вживаю...

Точно - як доказ викладали відео з чудиком від бондарчука...

 

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А Порох його обніс? Це доведений факт?

А велике крадівництво існує? Це доведений факт?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Vikctor сказал:

Сподіваюсь цього раза слова пана Остіна не пан Геращенко наспівав...

Деталі постачання, строки та кількість комплексів поки не оголошено. Водночас відповідь на питання, чому саме Данія - очевидний. Бо саме ця країна мала на озброєнні єдиний у своєму роді комплекс Harpoon Coastal Defense System, який також відомий за абревіатурою HCDS.

Він знаходився на озброєнні країни з 90-х по 2003 рік і достовірних відомостей де саме перебуває ця система, в якому вона технічному стані - було під величезним питанням.

Таким чином Україна значно посилює оборону свого узбережжя. Водночас треба враховувати, що дальність польоту Harpoon значно менша за можливості "Нептуна".

Поки не відомо, яку саме версію ракети буде передавати Данія. За Military Balance данські збройні сили мають у своєму розпорядженні RGM-84L Harpoon Block 2, який має дальність пуску у 124 км та може працювати в умовах узбережжя.

defence-ua.com/news/protikorabelni_raketi_harpoon_jidut_do_ukrajini_ofitsijna_zajava_pentagonu_video-7480.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

А велике крадівництво існує? Це доведений факт?

А на рекламных щитах разве не так писали? Или в нашей стране когда-то существовало будівництво без крадівництва? 😉

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ukrainian сказал:

Цікаво чому він не сказав десь в січні 2022 наступне 

«Байден готов применить военную силу в случае нападения России на Украину».

Скільки житів би зберіг 

Одно дело 40 миллионов Украинцев и голодная смерть пары сотен миллионов арабов, другое дело 80% мирового производства микросхем.

Russian components, American components, all produced in Taiwan.

PS. Насколько я знаю за Литву тоже впишутся. Это 99% Европейского производства микросхем по Тайваньской технологии.

Змінено користувачем AOZ1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Vikctor сказав:

Хтось із західних лідерів... Я не підглядав.

Той самий, хто не подав руки Порошенку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, US7IGN сказав:

ви не уважно стежите за темою. я пігулки не вживаю...

Білоруські ліки можна нюхати. Результат буде такий само.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Музей сказал:

Той самий, хто не подав руки Порошенку.

Блін, я такого не пам'ятаю, тому сходив по вашей ссилці. А коли це Байден не потиснув руку Порошенку? Невже за часів каденції останнего?

Цитати від Байдена:

- Зеленский уже оставил след в истории и поднял место Украины в современном мире.

- Нации свободного мира, вдохновленные примером президента Зеленского, – более сплоченные, более решительные и более целеустремленные, чем когда-либо в последнее время. При поддержке США и наших союзников и партнеров он оставил свой след в истории и доказал миру, что Украина будет существовать долго, а ее народ в конечном итоге воплотит в жизнь то демократическое будущее, которого он так долго желал

 

Нема пророка у своїй відчизні...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, ukrainian сказав:

Цікаві «тактичні» труни у кацапів

F734B2DF-48F2-42AA-8E9B-75F43BC32921.thumb.webp.34aa62b6f5bf185980d02c892fa0c46a.webp

Домовинка для тваринки.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Музей сказав:

От Шанели?

Та ні - це пошта росії подсуєтілась.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...