Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Надмірна сфокусованість на питанні європейського нафтового ембарго щодо Росії стала шкідливою у загальному контексті санкцій. Через це із громадського поля зору випали інші способи позбавити Кремль мільярдних доходів від продажу енергоресурсів. Наприклад, це ідея переводити оплату за газ та нафту на спецрахунки.

Про це заявила радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль. Вона вважає, що нескінченна суперечка про ембарго дозволила Угорщині шантажувати Європу та постійно підвищувати ставки в цій “дискусії на крові”.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, batrasvt сказав:

 

Корніл просив передати що 21 травня загинув Андрій Solist

Про кого кнкретно йдеться? Якщо про Хливнюка - є вчорашні фото з пораненнями без загрози життю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, porterlv сказав:

Про кого кнкретно йдеться? Якщо про Хливнюка - є вчорашні фото з пораненнями без загрози життю.

Це мабуть форумчанин- десь наче бачив цей нік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Украина примет участие во встрече министров обороны стран НАТО 15-16 июня. Об этом сообщает пресс-служба Альянса.

Заседания на уровне министров обороны НАТО под председательством генсека Альянса Йенса Столтенберга состоятся в среду, 15 июня, и в четверг, 16 июня, в штаб-квартире НАТО в Брюсселе.

Встреча начнется с рабочего ужина 15 июня, на который приглашены партнеры из Финляндии, Грузии, Швеции, Украины и Евросоюза. Эта встреча будет закрыта для СМИ. 16 июня состоятся две встречи с министрами стран-союзников.

Отдельное заседание контактной группы по Украине, организованное США, состоится в штаб-квартире НАТО 15 июня.

Повестка встречи министров обороны пока не разглашается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Це мабуть форумчанин- десь наче бачив цей нік.

Так, це форумчанин

  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, porterlv сказав:

Про кого кнкретно йдеться? Якщо про Хливнюка - є вчорашні фото з пораненнями без загрози життю.

Йдеться про нашого форумчанина. Молодий чоловік з Обухова. :mad:

  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:
31 минуту назад, Бездомный сказал:

може то донецькі на дніпровських номерах ? 

Ні то Дніпровські щурі.Кирило в курсі.На котів точно не схожі.

Я наполягаю - залежить виключно від того кого вони били - якщо москалів, то це точно не пацюки. Хлопець з відео так майстерно тушку за ноги відтащів - жодного вагання чи зайвих размов з напарником із другой автівки, жодного зайвого руху. Схожи на СБУшників чи війскових із ССО як за статурою, так і за діями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"ДедЫ вАевали"
Ликвидирован второй летчик-старпер на СУ-25, который воевал за рашистов. Читая подобные новости, напрашивается только один вывод - на россии летать больше некому или просто боятся? Буквально пару дней назад давали пост о ликвидации генерал-майора авиации 1959 года рождения Канамата Боташева, что вскоре было подтверждено другими источниками.
И вот сегодняшняя информация из того же "сериала" под заголовком "В Луганской области ликвидирован белорусский полковник, воевавший в ЧВК: его Су-25 сбили" (новость). На сей раз это отставной белорусский полковник в возрасте 63 года. Фото представленное нами эксклюзивное и взято из альбома родственника этого белорусского недоштурмовика. Дед хотел заработать на убийствах украинцев, но оперативно долетел на концерт Кобзона...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Vikctor сказав:

Я наполягаю - залежить виключно від того кого вони били - якщо москалів, то це точно не пацюки. Хлопець з відео так майстерно тушку за ноги відтащів - жодного вагання чи зайвих размов з напарником із другой автівки, жодного зайвого руху. Схожи на СБУшників чи війскових із ССО як за статурою, так і за діями.

можуть охоронці професійні бути.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вообще не представляю как в таком возрасте можно летать на современном истребителе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, igor_d70 сказал:

как в таком возрасте можно летать на современном истребителе

судя по результату, плохо :lol:

  • Лайк 5
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, igor_d70 сказав:

Я вообще не представляю как в таком возрасте можно летать на современном истребителе

У мене знайомий в 70 їздить на Тайкані .

Сучасні винищувачі - це десь там, далеко, аж за Ужгородом ...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

"ДедЫ вАевали"
Ликвидирован второй летчик-старпер на СУ-25, который воевал за рашистов. Читая подобные новости, напрашивается только один вывод - на россии летать больше некому или просто боятся? Буквально пару дней назад давали пост о ликвидации генерал-майора авиации 1959 года рождения Канамата Боташева, что вскоре было подтверждено другими источниками.
И вот сегодняшняя информация из того же "сериала" под заголовком "В Луганской области ликвидирован белорусский полковник, воевавший в ЧВК: его Су-25 сбили" (новость). На сей раз это отставной белорусский полковник в возрасте 63 года. Фото представленное нами эксклюзивное и взято из альбома родственника этого белорусского недоштурмовика. Дед хотел заработать на убийствах украинцев, но оперативно долетел на концерт Кобзона...

Арестович про цього ушльопка-бульбаша ще пару днів тому казав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, igor_d70 сказал:

Я вообще не представляю как в таком возрасте можно летать на современном истребителе

Штурмовик. Швидкість 800-900км/год. Але все одно рефлекси вже не ті...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Буде, я вже навіть приблизно розумію як- в цифрах і напрямах.У мене сусід якийсь там 58 в ланцюжку будівельників доріг- стрибає від радості коли бачить маштаби 🙂

Хай не стрибає надто високо. Наші умЄльци будуть лише субпідрядниками. Кожна копійка за кожне відро щебню буде перевірятися. Фактично, дозволять лише на лопаті стояти.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Vikctor сказав:

Я наполягаю - залежить виключно від того кого вони били - якщо москалів, то це точно не пацюки. Хлопець з відео так майстерно тушку за ноги відтащів - жодного вагання чи зайвих размов з напарником із другой автівки, жодного зайвого руху. Схожи на СБУшників чи війскових із ССО як за статурою, так і за діями.

Хіба що СБУшніки, що повтікали.

Не знаю, коли то сталося, але австрійці такого не терпітимуть. Впевнена, вони не проїхали далі оперного.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Музей сказав:

Фактично, дозволять лише на лопаті стояти.

Нещодавно завершив основні єтапи будови. Скажу Вам, що до лопати теж не кожного варто допускати! Такого наколотять, якщо не прослідкувати... :(

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Хіба що СБУшніки, що повтікали.

Не знаю, коли то сталося, але австрійці такого не терпітимуть. Впевнена, вони не проїхали далі оперного.

По-перше я ж і кажу, що напевно СБУшникі - раз не лякаються переслідування. По-друге злі язики кажуть що у Відні москалів навіть більше ніж в Берліні, тож до вуличних бійок місцеви вже повинни буть звични...

Змінено користувачем Vikctor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Музей сказав:

Хай не стрибає надто високо. Наші умЄльци будуть лише субпідрядниками. Кожна копійка за кожне відро щебню буде перевірятися. Фактично, дозволять лише на лопаті стояти.

Ви серйозно? Навіть не знаю - сміятись чи плакати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vikctor сказав:

По-перше яж і кажу, що напевно СБУшникі - раз не лякаються переслідування. По-друге злі язики кажуть що у Відні москалів навіть більше ніж в Берліні, тож до вуличних бійок вони вже повинни буть звични...

Ні. Це бандюки. Австрійці ніколи і нікому не дозволять іноземним спецслужбам діяти на своїй території. Та ще й так брутально, на очах в самому центрі Відня.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ви серйозно? Навіть не знаю - сміятись чи плакати.

Так. Серйозно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Музей сказав:

Так. Серйозно.

А, ну якщо так.Я сусіду передам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

як там Потрошитель ? 

Щось переживаю за нього .

Сегодня разговаривал с другом с Донецка,  они это называют денацификацией донецких)

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...