Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Пів країни це робило 30 років ( і Ви в тому числі продовжуєте цілувати в сраку русских- ромовляючи їх мовою👍) - тож так швидко відвикнути не вийде.

О, класс. 
Обращаешься к одному, на его защиту выскакивает другой.
Вы шо, на рефлексах все, что ли? К чему палиться?

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Бангладеш?! 

Росіяни пишуть, що то Румунія, циганський квартал Ферентарь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, iiigolkin сказав:

О, класс. Сколько раз уже я это делал — срабатывает всегда.
Обращаешься к одному, на его защиту выскакивает другой.
Вы шо, на рефлексах все, что ли? К чему палиться?

Ви пишите на публічному форумі і Вам відписати може будь хто.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви пишите на публічному форумі і Вам відписати може будь хто.

Да уже все, чего теперь-то... Но не моя вина — вам и раньше замечали, 
что очень заметно. И дело тут не в языке/мове, будь бы даже вы 
знали ее лично, а не через гугл-транслейт. Тут что-то другое.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Росіяни пишуть, що то Румунія, циганський квартал Ферентарь.

Того року я був в Румунії. Майже всю країну об'їхав. Навіть до тру циганів заїхав в села. Нема там такого. Живуть набагато краще не тільки за нас, але й за сусідніх болгар. От в Болгарії в таке вірю...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Владимир Миргородский сказал:

Шестому не дотянуться до пятого. Так и войдет в историю полшестым.

И не войдет, а вляпается...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, iiigolkin сказав:

Да уже все, чего теперь-то... Но не моя вина — вам и раньше замечали, 
что очень заметно. И дело тут не в языке/мове, будь бы даже вы 
знали ее лично, а не через гугл-транслейт. Тут что-то другое.

Мені ,на відміну від Вас , віра дозволяє знати мову тієї країни яка прихистила.Тільки на фоні таких як Ви я розумію як це круто.А Вас щиро жалко.Ви не вільний 😒

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

 

Бімба👍.Я тут живу майже 30 років і майже кожен день є чому дивуватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Zrada low level - лениво. 

Зрада - разновидность дезинформации или информации, смотря как на неё смотреть из своего внутреннего состояния.

Мне как то пох, что там у русских, посмотрел пару видео из Крыма в джанкойском районе, ну у них там своя отмосфэра конечно. Могло бы быть все по другому.

Я же когда то писал, что просранный Крым своей родной власти никогда не прощу, не прошло и десятилетия вот туда добавился ещё кусок пляжей.

Ваша ценность — в вашей интеллигентности. Вы и не должны оформлять зраду в законченный продукт,
а лишь давать общее настроение. Даже весьма умный и образованный Canton втянулся, это успех.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Мені ,на відміну від Вас , віра дозволяє знати мову тієї країни яка прихистила.Тільки на фоні таких як Ви я розумію як це круто.А Вас щиро жалко.Ви не вільний 😒

Я ж вас не обижал? Вас подводит лишь молодость, желание быстрее достичь результата.
А так — метода работы отличная. Если подсмотрите у Кирилла его работу — станет лучше.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, iiigolkin сказав:

Я ж вас не обижал? 

Вас образити навіть в думці не було.Ви як дівчинка - ображаєтесь на правду - що товстенька🙂.До пенсії вже мали б звикнути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

Того року я був в Румунії. Майже всю країну об'їхав. Навіть до тру циганів заїхав в села. Нема там такого. Живуть набагато краще не тільки за нас, але й за сусідніх болгар. От в Болгарії в таке вірю...

Там в коментарях посилання на пержоджерело - відео російських мандрівників. Але, вже в 2016-ому білоруси робили репортаж і тоді вже сміття поприбирали, та й цигани кудись з'їхали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, vadimv сказав:

Та я ще тоді погано вчився, одні двійки...

Ні, це конкретно в нашій школі (що було в ніших - не знаю).

В УРСР, у Сумах

1979-1989 рр

Спілкуючись з українцями мого віку 75р.н. - прірва між шкільним вихованням в Росії та Україні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, AOZ1 сказал:

От прокладки зависит. Штурмовики те воевали, а истребители в настоящем бою никогда не были.

еще надо учитывать что су35, как и 30, 34, это просто модернизация (не очень глубокая) су27 с красивым камуфляжем. там даже АФАР нет, как в последних модах ф16. 

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, newbee2020 сказал:

там даже АФАР нет, как в последних модах ф16. 

вони намагалися, але з такою кількістю ламп та трансформаторів для неї він не може полетіти...

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

Там же с этой мобилизацией такая же история как у и нас: кто хочет - идёт, кто не хочет - не идёт.

а тем, кто не желает воевать против вчерашних сограждан, набивают карманы черешней, долларами и отправляют в алушту отдыхать. бгг 

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, TaurosRMK сказал:

А був би зараз гетьман... Той би увійшов точно

image.png.3d144c0694a0bb54d7be60dd4155bc80.png

  • Лайк 10
  • Дякую 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, iiigolkin сказал:

Даже весьма умный и образованный Canton 

Тьху на Вас! Солдафон, самодур, хам, социопат-интроверт...и еще крестиком вышиваю...и на машинке...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

image.png.3d144c0694a0bb54d7be60dd4155bc80.png

Я лише за єдність. Але, єдність можлива лише з державою. Хто є офіційним втіленням нашої держави? З ким спілкуються і знаходять порозуміння ті, від кого залежить постачання зброї, грошей та політична підтримка? Діючий Президент.

А Петру Олексійовичу варто знати своє місце. Він лише депутат ВР. Припущу, що якби Порошенко обирався не за списком, то його пузата персона не сиділа би нині у ВР.

  • Лайк 7
  • Хаха 2
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

мабуть на старенькому 29 стоять новенькі ракети та авіоніка...

 

Ракети напевно, а стосовно авіоніки є великі сумніви. Спочатку її разробить потрібно під конкретну модель винищувача, та і вартість її перевищує вартість літака зазвичай. А по словам Тараса Чмут наши війскови (звичайно не від гарного життя) майже завжди обирають бомж пакет при замовленні чогось для арміі... Тут скоріш за все справа в іншому, а саме в тому що всі ці аналоговнетниє кацаполети лишень слабка переробка радяньскіх зразків - такий собі рестайлінг. Прічому всі зміни зовнішні, а авіоніка майже та сама.

 

1 час назад, Игорь UA сказал:

В данное время , необходимо действовать единым политическим фронтом. Для увеличения потока оружия , помощи союзников. Что и делает 5. Много даёт интервью западным медиа .Где никаким образом не критикует 6. Но судя по всему последний остался  " обиженным "  как и был. Комплексы остались , страх перед оппонентом выходит на 1 место. 

 

Так, майже все так, але є маленькі нюанси, майже непомітні. П'ятий дійсно с перших днів після вторгнення заявив про повну підтримку шостого, але не міноло й двох тижнів після цього як ротами депутатів ЄС та ЛОМів із цього табора потекла чєрнуха на діючу владу. Такій наочний пріклад як бути розумним та красивим одночасно...

1 час назад, Alvalk сказал:

або в СУ-35 знов сидів старпер 

Там швидкості вже інши ніж в штурмовиках  - ніхто старпера туди не посадить, бо іграшка дуже дорога...

 

52 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Росіяни пишуть, що то Румунія, циганський квартал Ферентарь.

Панельки радянськи і загалом подібних відео з сизрані та інших мурманськів в мережи повно. Там навіть російскою (не румунською) місцеви росповідають чому вони сміття просто з вікон у двір викідають. Знаєте відповідь? А вона геніальна - тому що всі так роблять...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...