Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

ВСУ провели успешную контратаку на юге от Кривого Рога, – глава военной администрации города Александр Вилкул.

Враг ведет обстрелы по линии соприкосновения, применяя все виды ракетных систем залпового огня, ствольную артиллерию, танки, минометы и боевую авиацию. В результате контратаки ВСУ уничтожены 63 оккупанта и 19 единиц вражеской техники, в том числе танки Т-72, РСЗО «Град», артиллерия, вертолеты и самолёт СУ-35.

Так, не пхайте сюди своє ЗСУ.Тут справи значно важливіші.Створіть тему про ЗСУ десь там внизу ...

  • Хаха 10
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

По факту, від того вугілля не відмовилися

Вы как-то избегаете ответов на прямые вопросы и продолжаете гнуть свою линию. А я спросил, что изменилось при Зеленском? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Serg_Nikol сказал:

В тій історіі була ще одна сторона. Є на форумі така дописувачка з Луганщини - Lug. Свого часу вона намагалася щось довести про позицію мешканців ордло, що не все там так однозначно, етс. За це її достатньо тут цькували, та питання не в цьому. Вона визнавала, що ордло перетворилося на Сомалі, і що з Україною веде війну росія. Та задавала питання - Як так виходить, що під час артилерійської дуелі, "звідкись" приходить команда стоп. На півгодини обидві сторони замовкають. Через лінію зіткнення проїзжають состави з вугіллям в один бік, а порожні в інший. І після цього арта з обох боків продовжує свою роботу. Тоді це реально здавалося дивним. Зараз дива розвіюються..

Більше того, чоловік двоюрідної сестри, з окупованого Сніжного, коли приїжджав сюди за пенсією, то розказував, що його сусід, який воював за ОРДЛО, коли пройшла гаряча фаза таку історію. У них було рознарядка вистріляти певну кількість боєприпасів, але вони попереджали наших про обстріли, а наші, відповідно - їх. Радянські рації були на одній хвилі. 

До речі, кажуть, що на Донбас вагони не зовсім порожніми їхали. Туди везли деревину для шахт (окопів). 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

 По факту, від того вугілля не відмовилися, а це означає, що за наш рахунок спонсорували ОРДЛО

завершуйте ...

Цитата

Україна імпортувала в 2021р камʼяного вугілля та антрациту на $2,488 млрд, з яких 62%- з РФ

GAME OVER. Що то за вугілля самі здогадайтесь і скільки прокладок на ньому заробили попутно та скільки податків пішло в бюджет росії

Цитата

За статистикою Держмитслужби щодо імпорту вугілля (Код УКТЗЕД-2701 – для потреб енергетичної та металургійної галузей), за вартістю найбільше вугілля надійшло з Росії – 62,09% ($1,545 млрд), США – 19,88% ($494 млн) та Казахстану – 10,18% ($253 млн), з інших країн – 7,85% ($195 млн).

Петя дійсно злочинець, бо потрібно було одразу долари в росію за вугілля слати, а він якісь дурнуваті схеми з ОРДЛО мутив.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Вы как-то избегаете ответов на прямые вопросы и продолжаете гнуть свою линию. А я спросил, что изменилось при Зеленском? 

А чому ви не відповідаєте на моє питання - "Це не злочин?". Вугілля з ОРДЛО напряму перестали возити ще при Порошенку, коли ввели блокаду на торгівлю з ОРДЛО. А взагалі, треба в Ахмєтова питати звідкіля він брав вугілля. 

  Я вже писав сьогодні, що Зеленський мало чим відрізняється від Порошенка по боротьбі з корупцією, деолігархізації і іншим реформам. Це не робить йому честі. Але, цим ніяк не можна виправдати Ахмєтова з Порошенком. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо русскій Іван говорить що він збирається тебе вбити, вір йому і готуйся до війни.

Якщо хто в Києві думає, що все скінчилося, той помиляється. Московські ідеологи продовжують готувати підгрунтя для знищення держави України та народу Украиїни. Підкреслюю, народу України. Якщо хто, думає що виживе тому що не українець, той помиляється.

Це стосовно того, що від громадян приховували страшну правду.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«И русский мужик, взявшись за топор, с отчаянным остервенением защищал свое рабство» Ф. Энгельс.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

А чому ви не відповідаєте на моє питання - "Це не злочин?".

Согласно уголовного кодекса, нет. Морально-этически? Мне это не нравится. Но я не владею информацией, были ли у нас другие реальные пути  полностью заменить этот уголь и сколько бы нам это стоило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

Той самой схеме, которая продолжила работать после выборов 2019  и дело по которой закрыли в августе 2020 года  в связи с отсутствием состава уголовного преступления? О да, это было самое ужасное преступление! :lol:  И Зеленский, видимо, перехватил эстафету и сел на поток? Я вас правильно понял? 

Слышали звон, но не знаете где он :). Формула «Роттердам+» официально не действует в Украине с 1 июля 2019 года (реально еще с мая 2019 г. т.к. компании закупали уголь ниже цены установленной Ротердам+, но не суть). Тогда заработал новый рынок электроэнергии. Новый рынок кардинально изменил роль регулятора (НКРЕКП - Волк): он больше не вмешивается в установление стоимости элементов, входящих в расчет цены на электричество (например, цены угля для ТЭС или ядерного топлива для АЭС). Стоимость электроэнергии на рынке устанавливается благодаря спросу и предложению электричества (так же, как устанавливается стоимость на любой другой товар). А вы не знали? :) А еще ВАС указал, что истек отведенный законом срок для досудебного расследования и о чем это говорит? :)

Давайте я попробую вам объяснить, что произошло (а вы сами сделаете вывод ужасное это было приступление или нет). В 2014-2015 г. РФ окупировала Крым и ОРДЛО. Соответсвенно мы потеряли часть промки (кто-то говорит, что 25 %, но если мне не изменяет память Статслужбы около 12 %). В Украине остались рабочими все АЭС (которые генерируют около 53 % всей ЭЭ). Часть генерации (около 30 %) приходится на ТЭС и связанные с балансировкой проблемы с углем. По сути была ситуация когда генерации было больше чем нужно и цена должна была быть дешевая, но в целях балансировки требовался уголь (который продолжал доставлятся с территории ОРДЛО, а не из-за рубежа). 27.08.2014 г. Порошенко вопреки конституции и своим полномочиям утверждает указом № 694/2014 НКРЕКП куда назначает своего менеджера Волка. Далее незаконно созданный Президентом орган 3 марта 2016 г. внедряет схему Ротердам+, которая автоматически утратила силу с 1 июля 2019 г., в связи со вступлением в силу Закона «О рынке электрической энергии». Сам факт утверждения любой схемы незаконным органом явл. нарушением :). Так понятней? У вас вопрос почему суд закрыл дело (и почему прокуроры закрывали не однократно?)? Да потому, что если бы в судебной заседании был озвучен факт незаконного роста тарифов, каждый кто платил коммуналку по завышенному тарифу имел бы право на компенсацию. Откуда у воюющей страны деньги на компенсацию? :) Новая власть посчитала, что лучше закрыть схему (и не использовать ее), чем признать ее наличие и выплатить компенсацию всем кто переплатил при прежней власти.

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Музей сказал:

Якщо русскій Іван говорить що він збирається тебе вбити, вір йому і готуйся до війни.

Якщо хто в Києві думає, що все скінчилося, той помиляється. Московські ідеологи продовжують готувати підгрунтя для знищення держави України та народу Украиїни. Підкреслюю, народу України. Якщо хто, думає що виживе тому що не українець, той помиляється.

Це стосовно того, що від громадян приховували страшну правду.

 

англійських субтитрів не вистачає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

Слышали звон, но не знаете где он :). Формула «Роттердам+» официально не действует в Украине с 1 июля 2019 года (реально еще с мая 2019 г. т.к. компании закупали уголь ниже цены установленной Ротердам+, но не суть).

 

😃

Цитата

Державна компанія "Центренерго" 10 липня 2020 року уклала контракт на постачання вугілля з шахт "Добропіллявугілля" за ціною, передбаченою формулою "Роттердам+".

Цитата

За останні роки формула "Роттердам+" зусиллями низки політиків та окремих експертів отримала чітке негативне забарвлення. Але її скасування у липні минулого року стало однією з причин глибокої кризи в енергетичній галузі.

Замість падіння ціна вугілля стала рости, держкомпанія "Центренерго" швидко перетворилася на збиткову, українські шахти перевели на багатомісячний вимушений простій, а гірники – приїхали протестувати в Київ.

У підсумку, до підходу, на якому базувався "Роттердам+", знову довелося повернутися, а справедливість формульного принципу в енергетиці тепер змушені визнавати його навіть затяті критики.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Согласно уголовного кодекса, нет. Морально-этически? Мне это не нравится. Но я не владею информацией, были ли у нас другие реальные пути  полностью заменить этот уголь и сколько бы нам это стоило.

Ви, що, не розумієте, що Ахмєтов враховував ціну вугілля з Донбасу по ціні Роттердам+(європейська ціна) і за неї заплатили українці, а величезна різниця в ціні опинилася в кишенях Ахмєтова і Порошенка? Злочин в тому, що Ахмєтов видавав вугілля з Донбасу, наприклад, за вугілля з ПАР. Ціна зовсім різна. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, laritus сказал:

Формула «Роттердам+» официально не действует в Украине с 1 июля 2019 года

да ладно... 
expro.com.ua/novini/centenergo-pridbalo-ukranske-vugllya-za-cnoyu-rotterdam-scho-vdnovit-robotu-ryadu-shaht

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

да ладно... 
expro.com.ua/novini/centenergo-pridbalo-ukranske-vugllya-za-cnoyu-rotterdam-scho-vdnovit-robotu-ryadu-shaht

Ви статтю читали? Прочитайте її уважно і проаналізуйте, що до чого. Хто там що сказав і чому. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Ви, що, не розумієте

image.png.9b5c9ab6e359efff944b57978b4028cc.png

Простите, но другой аргументации, кроме эмоциональной (отраженной на картинке), я не увидел.

Я не заглядывал ни в чьи карманы, и я не уверен, что у нас были возможности решить вопрос иначе. Вы также не предложили альтернативного варианта решения проблемы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви статтю читали? Прочитайте її уважно і проаналізуйте, що до чого. Хто там що сказав і чому. 

я так зрозумів, що Ахметов взагалі всю ціну Роттрдам+ забрав собі...  )   ДТЕК Добропіллявугілля

По суті купив вугілля сам у себе по ціні вугілля в порту Роттрдама... схема-вищий пілотаж..)

 

PS Щоб когось судити за якісь дії у торгівлі енергоресурсами треба бути всередині ситуації і достеменно розуміти що відбувається. А то у нас якось виходить, що купівля вугілля в ОРДЛО злочинна, а купівля  вугілля в росії (яке з 100% йомовірністю теж з ОРДЛО) наче й нормально і не викликає запитань останні 2 роки. І про ПАР якось всі забули, навіщо той ПАР коли росія поряд

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Якщо русскій Іван говорить що він збирається тебе вбити, вір йому і готуйся до війни.

Якщо хто в Києві думає, що все скінчилося, той помиляється. Московські ідеологи продовжують готувати підгрунтя для знищення держави України та народу Украиїни. Підкреслюю, народу України. Якщо хто, думає що виживе тому що не українець, той помиляється.

Це стосовно того, що від громадян приховували страшну правду.

 

Ну и шо такого? Обычный россиянский нацист, их в рф полно. Этот бухает сильно, но многие так же.
Такую вату у нас в КХ на раз раскалывают, после уже для забавы чмырят, пока не сбежит.
Кста, этот еще более-менее говорит чего-то, а так-то они отупели все, обрывками изъясняются да парой матов.
Их массовое отупение (этот тоже тупой, но вы еще не видели по-настоящему тупой ваты) — было предсказано в начале войны.
Такие как этот —  дефицит — их мало, а забава-то неплохая для народа, чтоб поняли с кем дело имеет Украина.

Кста, соловьиный помет как-то заходил, тот сильно упоротый, к диалогу не склонен, да и истеричка — забанили его там нахер сразу же, я не застал когда это было.
 

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бездомный сказав:

англійських субтитрів не вистачає

Німецьких.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

image.png.9b5c9ab6e359efff944b57978b4028cc.png

Простите, но другой аргументации, кроме эмоциональной (отраженной на картинке), я не увидел.

Я не заглядывал ни в чьи карманы, и я не уверен, что у нас были возможности решить вопрос иначе. Вы также не предложили альтернативного варианта решения проблемы.

Ну, то ви для себе можете такі картинки постити. Я вам вже "на пальцях" пояснюю, а ви ніяк не второпаєте. Вугілля з Донбасу, ціною 600-800 гривень Ахметов видавав за імпортне і, відповідно, враховував в ціні електроенергії на своїх ТЕС - ціною 1800 гривень, так як воно коштувало на європейському хабі в Роттердамі, плюс його доставка, завдяки цій формулі. Непоганий такий бізнес, завдяки особливим відносинам з Порошенком. І це при забороні торгівлі з ОРДЛО. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Сергей_84 сказал:

Державна компанія "Центренерго" 10 липня 2020 року уклала контракт на постачання вугілля з шахт "Добропіллявугілля" за ціною, передбаченою формулою "Роттердам+".

Сергей ссылочку на офиц. данные Центрэнерго пожалуйста (я знаю про двухмесячный контракт на 300 тыс. тонн с ценой 1650 грн за 1 тонну) :). Особенно меня интересует указание, что уголь из наших шахт покупался с учетом цене перевозки из-за рубежа (т.е. именно коррупционная составляющая по Ротердам+ когда наш уголь доставлялся как зарубежный). Жду от вас ссылку :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Alvalk сказал:

да ладно... 
expro.com.ua/novini/centenergo-pridbalo-ukranske-vugllya-za-cnoyu-rotterdam-scho-vdnovit-robotu-ryadu-shaht

А если вот так? И суть понять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Я не знаю хто такій В.Прозапас. Зрозуміло тількі що порохобот - інших ви навряд чи зацитуєте. Але скажить йому при нагоді що ніхто не продавав нам ППО ні за які гроши. Нам Німеччіна продаж оплачених рушниць заблокувала...

Да ладно

То барыге не продавали, а величайшему лидеру современности просто подарили бы если бы он попросил

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...