Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Я бы подумал над этим предложениеи, но только после того, как сядет Коломойский, обворовавший всю страну. Но кормящую руку не кусают?

Расскажите, кто и что Вам предложил?😂😂😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Арестован, потому, что сбежал. В мирное время суд бы его оправдал за недоказанностью. Его прикрывало все ФСБ, а там седят профи.

Реформований Петром Олексійовичем суд виправдав би? Оце так справи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Реформований Петром Олексійовичем суд виправдав би?

А Володимир Олександрович за 3 роки так нічого там і не змінив? Його все так влаштовує?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рік тому вони "нє хотєлі панікі" - зато ми тепер он як охуєнно вєсєлімся.

Спасіба.

Хоча за той рік можна було б всі небезпечні напрямки замінувати, бомбосховища зробити, ППО закупити та уникнути блокади Маріуполя та всього Півдня з моря.

Ще раз спасіба.

Хто не відчуває себе обісраним, мої заздрощі, вам уже хуже нє будєт. В. Прозапас

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Alvalk сказав:

А Володимир Олександрович за 3 роки так нічого там і не змінив? Його все так влаштовує?

Курчат по осені рахують.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Canton сказав:

Рік тому вони "нє хотєлі панікі" - зато ми тепер он як охуєнно вєсєлімся.

Ви пропонували б евакуювати півкраїни за рік до вторгнення?  

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Курчат по осені рахують.

А я давно рахую. Справа Шеремета, справа Марченко. Довели? Ні, все сиплеться, немає доказів.  А як там "Свінарчуки"? Сидять? Теж немає доказів.

Ви вважаєте, що в справах проти 5-го більше доказів и вони политично не мотивовані? В мене немає підстав думати, що вони якось відрізняються.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ви пропонували б евакуювати півкраїни за рік до вторгнення?  

я б пропонував забрати гроші з великого крадівницьтва доріг та кинути на озброєння, (особливо Вільха, Непун), армію та територіальну оборону,  а також замінувати Чонгар. 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Евгений Нирян, у Вас клавиатуры нет и на мышке только левая кнопка работает?

Или у Вас только один палец ?

2.JPG

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, XL.pro сказав:

Расскажите, кто и что Вам предложил?😂😂😂

Предложили не мне, стать сторонником Зеленского.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Реформований Петром Олексійовичем суд виправдав би? Оце так справи.

материалов просто бы не нашли. А побегом он сам себе срок назначил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День не заходил в тему. Думал ща зайду почитаю что нового на полях сражений, мнения военных, в том числе экспертов, может видео, интересные факты О ВОЙНЕ. Думал пару страничек тематической интересной инфы.

А тут, сука, опять..... опять Зеленский-Порошенко. И 10 страниц об этом. В чем смысл этих потоков с обеих сторон?

Сделайте себе отдельную тему назовите её "Резервация" и туда .....пытаться безрезультатно замочить друг друга. 

Не мусорите, пожалуйста в этой теме.

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 29
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

я б пропонував забрати гроші з великого крадівницьтва доріг та кинути на озброєння, (особливо Вільха, Непун), армію та територіальну оборону,  а також замінувати Чонгар. 

Чого не кинули в 2014-2019-ому? Великого крадівницьтва доріг тоді не було.

До речі, в 2017 році оборонний бюджет складав 2.6 мільярдів доларів, у 2018 році 3.2 мільярди доларів, а в 2020 році він складав 4.3 мільярдів доларів, у 2021 - 4.2 мільярди доларів, а на 2022 рік було закладено 4.6 мільярдів доларів. Тож не треба розказувати казки про те, що гроші на оборону закатали в асфальт, це проканає хіба що для недалеких прихильників Петра Олекійовича, які не вміють рахувати. 

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Чого не кинули в 2014-2019-ому? 

Якщо ви не помітили змін в армії та ракетної програмі в 2014-2019, то вам потрібні великі окуляри. 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Не мусорите, пожалуйста в этой теме.

"Нет уж, позвольте ! " (С)

  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Propeller сказав:

День не заходил в тему. Думал ща зайду почитаю что нового на полях сражений, мнения военных, в том числе экспертов, может видео, интересные факты О ВОЙНЕ. Думал пару страничек тематической интересной инфы.

А тут, сука, опять..... опять Зеленский-Порошенко. И 10 страниц об этом. В чем смысл этих потоков с обеих сторон?

Сделайте себе отдельную тему назовите её "Резервация" и туда .....пытаться безрезультатно замочить друг друга. 

Не мусорите, пожалуйста в этой теме.

Причому замітьте:працюють модератори-всіх, гади, банять незаконно.Не працюють- а-а-а, де модератори.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Реформований Петром Олексійовичем суд виправдав би? Оце так справи.

ні, нереформований суд Зеленського) чи вже реформували за 3 роки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Исторически так сложилось, что всем таким желающим категорически не везло...

Куда там плотнику супротив столяра-краснодеревщика...

DIXI

 

Я звичайно агностік і не дуже на цьому знаюся, але злі язики кажуть що Ієгова був теслярем...

 

40 минут назад, Alvalk сказал:

А Володимир Олександрович за 3 роки так нічого там і не змінив? Його все так влаштовує?

 

Ну, як мінімум одного суддю покидька він такі прибрав. Зараз хтось каже що саме констітуційний суд під керівництвом цього покидька по планах московитів мав призначіти нове політичне керівництво після їх перемогі...

 

33 минуты назад, Canton сказал:

Рік тому вони "нє хотєлі панікі" - зато ми тепер он як охуєнно вєсєлімся.

Спасіба.

Хоча за той рік можна було б всі небезпечні напрямки замінувати, бомбосховища зробити, ППО закупити та уникнути блокади Маріуполя та всього Півдня з моря.

Ще раз спасіба.

Хто не відчуває себе обісраним, мої заздрощі, вам уже хуже нє будєт. В. Прозапас

Я не знаю хто такій В.Прозапас. Зрозуміло тількі що порохобот - інших ви навряд чи зацитуєте. Але скажить йому при нагоді що ніхто не продавав нам ППО ні за які гроши. Нам Німеччіна продаж оплачених рушниць заблокувала...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Причому замітьте:працюють модератори-всіх, гади, банять незаконно.Не працюють- а-а-а, де модератори.

Так всі модератори в гілци з одного лагеря. Якщо почнуть банити, то відповідно залишаться тількі прихільникі одного гетьмана. Мабудь вважають що так нецікаво)))

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Propeller сказав:

День не заходил в тему. Думал ща зайду почитаю что нового на полях сражений, мнения военных, в том числе экспертов, может видео, интересные факты О ВОЙНЕ. Думал пару страничек тематической интересной инфы.

Ну, ясне діло, для тих, хто бачив війну тільки по телевізору, це знатна розвага.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

О, Порошенко - агент Медведчука - это круто!!!! :ROFL:

Я не знаю Порошенко (если честно вообще всеравно, что будет с этим человеком т.к. я на него как на икону не молюсь и лично для меня это обычных олигарх такой же как Ахметов) - агент Медведчука или Медведчук агент Порошенко (или какие они роли пытались на себя примерить?)... :) но я знаю про взаимосвязь Порошенко-Медведчука-Ахметова не по нефтетрубе (о которой восновном свидетельствует Медведчук), а по схеме Ротердам+. И эта связь, она не шпионская как в каком-то фильме про 007, а чистой воды коррупция цель которой через схему вытянуть из бюджета деньги. Олигархи просто воспользовавшись нападением РФ решили "немножко" денежек себе заработать (я думаю им всем плевать было на РФ, как собственно и на Украину. Им не плевать только на деньги) :).

1 час назад, Canton сказал:

А пока выжигаем оккупантов с нашей земли и делаем все для Победы! Б. Береза

Борислав Береза?!? Я что-то пропустил? Неужели уже даже в Трускавецкий женский монастырь интернет от Маска провели? 🤣 Там же вроде мобильный инет не ловил?

35 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Арестован, потому, что сбежал. В мирное время суд бы его оправдал за недоказанностью. Его прикрывало все ФСБ, а там седят профи.

Притащили СБУшники Цемаха, один погиб, слили по договорняку.

Провеонули операцию по вагнеровцам, слили бульбашу.

Так нахера рисковать жизнями.....

Да причем тут убежал сейчас и что было дальше (ФСБ - даже не смогли вывести Медведчука для кого они профи?!? :)... это уже не говоря про то, что они рапорта писали в РФ, что их тут с цветами будут встречать как освободителей :). Встретили?)?!? :) Вы задайтесь вопросом о причине и следствии. Медведчуку инкриминируют предательство? правильно? Основное доказательство - это пленки записанные СБУ еще времен Порошенко и документы оформленные еще при Порошенко (т.е. доказательную базу собирало СБУ руководство которого утверждал Порошенко, без Баканов - правильно?). Закономерный вопрос. Если доказательная база была готова еще при прежней власти, почему не было процесса при прежней власти? А если документы не были собраны (что врядли т.к. пленки кто-то записывал в рамках какого-то дела как юридическое основания для слежки за любым гражданином Украины), почему их не собирала прежняя власть (не важно Луценко или Грицак)? Почему предателей начали судить только при этой власти? Вопрос риторический (мне ответ давать не надо, себе задайте) :)

  • Лайк 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Арестован, потому, что сбежал.

 

Блин, не могу успокоиться - фраза для названия фильма Тарантино...

Сорян!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...