Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

До речі, цікавий факт, дизлайками в основному користуються прихильники Петра Олексійовича, по Оруелу - це мова ненависті)

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

но я знаю про взаимосвязь Порошенко-Медведчука-Ахметова не по нефтетрубе (о которой восновном свидетельствует Медведчук), а по схеме Ротердам+.

Той самой схеме, которая продолжила работать после выборов 2019  и дело по которой закрыли в августе 2020 года  в связи с отсутствием состава уголовного преступления? О да, это было самое ужасное преступление! :lol:  И Зеленский, видимо, перехватил эстафету и сел на поток? Я вас правильно понял? 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Чого не кинули в 2014-2019-ому? Великого крадівницьтва доріг тоді не було.

До речі, в 2017 році оборонний бюджет складав 2.6 мільярдів доларів, у 2018 році 3.2 мільярди доларів, а в 2020 році він складав 4.3 мільярдів доларів, у 2021 - 4.2 мільярди доларів, а на 2022 рік було закладено 4.6 мільярдів доларів. Тож не треба розказувати казки про те, що гроші на оборону закатали в асфальт, це проканає хіба що для недалеких прихильників Петра Олекійовича, які не вміють рахувати. 

ви напевне спеціально пропустили 2019 рік, коли бюджет склав 102 млрд по курсу 25,85 (майже 4 млрд) ... а ще в 2016 році бюджет був 2 млрд. Виходить  бюджет бариги зріс в 2 рази, а  бюджет шукача миру в очах путіна  на 15% до того ще й падаючи в 2021 році.

  • Лайк 1
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

До речі, цікавий факт, дизлайками в основному користуються прихильники Петра Олексійовича

Ух ты, я и не знал, что Женя Нирян порохобот 🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Сергей_84 сказав:

ви напевне спеціально пропустили 2019 рік, коли бюджет склав 102 млрд по курсу 25,85 (майже 4 млрд) ... а ще в 2016 році бюджет був 2 млрд. Виходить  бюджет бариги зріс в 2 рази, а  бюджет шукача миру в очах путіна  на 15% до того ще й падаючи в 2021 році.

2019-ий я пропустив вимушено, оскільки це був перехідний рік між Зеленським та Порошенко.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

До речі, цікавий факт, дизлайками в основному користуються прихильники Петра Олексійовича, по Оруелу - це мова ненависті)

Женя Нирян напевне зараз дуже негодує через такі несправедливі звинувачення. Можливо це нарешті його примусить подати голос))

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Vikctor сказал:

Я не знаю хто такій В.Прозапас. Зрозуміло тількі що порохобот - інших ви навряд чи зацитуєте. Але скажить йому при нагоді що ніхто не продавав нам ППО ні за які гроши. 

когда читал цитату Прозапаса, подумал о том же самом :beer:

Да, мы могли бы подготовиться получше по другим направлениям, но тут точно нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Ух ты, я и не знал, что Женя Нирян порохобот 🤣

Я не маю поняття, хто такий Женя Нирян, сужу тільки по загальній масі форумчан.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ну, ясне діло, для тих, хто бачив війну тільки по телевізору, це знатна розвага.

Вас реально это развлекает?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Я не маю поняття, хто такий Женя Нирян

Дизлайкер-рекордсмен, тот, кто лепит дизлайки как из пулемета за любое доброе  слово про 5-го или недоброе про 6-го. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

2019-ий я пропустив вимушено, оскільки це був перехідний рік між Зеленським иа Порошенко.

Як я памятаю 8 місяців працював Кабмін Порошенка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

2019-ий я пропустив вимушено, оскільки це був перехідний рік між Зеленським та Порошенко.

Если Вы не в курсе, бюджет принимается на следующий год. В конце 2018 принимается бюджет на 2019, в 2019 на 2020 и т.д. Бюджет 2019 принимался в 2018 году.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Дизлайкер-рекордсмен, тот, кто лепит дизлайки как из пулемета за любое доброе  слово про 5-го или недоброе про 6-го. 

"Ну, что, будем перевоспитывать !" (С) из Шурика...

3.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

До речі, цікавий факт, дизлайками в основному користуються прихильники Петра Олексійовича, по Оруелу - це мова ненависті)

Не, я исключительно за тупость ставлю. Если противная стона приводит аргументы, то пытаюсь понять позицию, и чем она обоснована, но обычно сливаются.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Alvalk сказал:

Той самой схеме, которая продолжила работать после выборов 2019  и дело по которой закрыли в августе 2020 года  в связи с отсутствием состава уголовного преступления? О да, это было самое ужасное преступление! :lol:  И Зеленский, видимо, перехватил эстафету и сел на поток? Я вас правильно понял? 

 

Ви дійсно не розумієте, що там злочин не в самій схемі, а в тому, що дешеве вугілля з Донбасу Ахмєтов рахував по ціні Роттердам +, в ціні за електроенергію на своїх ТЕС? Завдяки цьому, йому вдалося продавити підвищення ціни з 90 копійок до 1,68 гривні. Схема була розроблена, щоб, не залежати від вугілля з окупованних територій. А замість цього, Ахмєтов возив те ж саме вугілля, тільки набагато дорожче. І за електроенергію йому платила вся країна, в тому числі і ви. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Ви дійсно не розумієте, що там злочин не в самій схемі, а в тому, що дешеве вугілля з Донбасу Ахмєтов рахував по ціні Роттердам +, в ціні за електроенергію на своїх ТЕС.

Я соглашусь в той части, что Ахметов на этом нормально наварил. Но Вы мыслите узко. У Вас есть другое решение, которое могло бы решить проблему  сложившихся условиях? Вы считаете себя компетентнее суда, который не нашел состава преступления? А чей уголь завозился при Зеленском? 

P.S. Вы, видимо,  слишком много смотрели 1+1 (или типа того)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Propeller сказав:

Вас реально это развлекает?

 

Я увесь час бойових дій був у Бучанському районі. Двічі побував під окупацією, так що думаю, що питання риторичне. 

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, 90BCO сказав:

Евгений Нирян, у Вас клавиатуры нет и на мышке только левая кнопка работает?

Или у Вас только один палец ?

2.JPG

Я думаю, человек балотироваться будет, и уже начал предвыборную гонку.

Я-за Ниряна!

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Тож не треба розказувати казки про те, що гроші на оборону закатали в асфальт

На захист Зеленського можу сказати, що з основного фонду держбюджету на дороги гроші в великому обсязі пішли лише в 2020 році (1 млрд доларів) , та 200 млн в 2021 році. По суті це ті гроші, що могли піти на оборону замість доріг.

Всі інші гроші йшли з дорожного фонду,який було створено при Гройсмані і перерахування до якого відповідно до закону мали напротязі 3 років збільшитись з 50% до 100% від акцизу і мита з палива і автомобілів (ввезених і вироблених), а також туди були включені штрафи від перевищення ваги і 50% від штрафів по адмінправопорушенням.

 Тобто ці видатки якщо не захищені, то як мінімум зафіксовані ще в 2017 році. Хто і що б не казав але стосовно доріг в 2017 році було організовано системний процес на роки вперед без привязки до основного фонду держбюджету.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ви дійсно не розумієте, що там злочин не в самій схемі, а в тому, що дешеве вугілля з Донбасу Ахмєтов рахував по ціні Роттердам +, в ціні за електроенергію на своїх ТЕС? Завдяки цьому, йому вдалося продавити підвищення ціни з 90 копійок до 1,68 гривні. Схема була розроблена, щоб, не залежати від вугілля з окупованних територій. А замість цього, Ахмєтов возив те ж саме вугілля, тільки набагато дорожче. І за електроенергію йому платила вся країна, в тому числі і ви. 

чомусь ця злочинна схема продовжила працювати і в 2020 році, коли формулу Роттрдам+ було відновлено.

От я к так виходить, що всі злочинні починання 2015-2019 років продовжили діяти і в наступних роках.

PS До речі, ця формула діє лише на електроенергію для юросіб. У фізосіб вартість ніяк до того вугілля не привязана.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВСУ провели успешную контратаку на юге от Кривого Рога, – глава военной администрации города Александр Вилкул.

Враг ведет обстрелы по линии соприкосновения, применяя все виды ракетных систем залпового огня, ствольную артиллерию, танки, минометы и боевую авиацию. В результате контратаки ВСУ уничтожены 63 оккупанта и 19 единиц вражеской техники, в том числе танки Т-72, РСЗО «Град», артиллерия, вертолеты и самолёт СУ-35.

  • Лайк 11
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви дійсно не розумієте, що там злочин не в самій схемі, а в тому, що дешеве вугілля з Донбасу Ахмєтов рахував по ціні Роттердам +, в ціні за електроенергію на своїх ТЕС? Завдяки цьому, йому вдалося продавити підвищення ціни з 90 копійок до 1,68 гривні. Схема була розроблена, щоб, не залежати від вугілля з окупованних територій. А замість цього, Ахмєтов возив те ж саме вугілля, тільки набагато дорожче. І за електроенергію йому платила вся країна, в тому числі і ви. 

В тій історіі була ще одна сторона. Є на форумі така дописувачка з Луганщини - Lug. Свого часу вона намагалася щось довести про позицію мешканців ордло, що не все там так однозначно, етс. За це її достатньо тут цькували, та питання не в цьому. Вона визнавала, що ордло перетворилося на Сомалі, і що з Україною веде війну росія. Та задавала питання - Як так виходить, що під час артилерійської дуелі, "звідкись" приходить команда стоп. На півгодини обидві сторони замовкають. Через лінію зіткнення проїзжають состави з вугіллям в один бік, а порожні в інший. І після цього арта з обох боків продовжує свою роботу. Тоді це реально здавалося дивним. Зараз дива розвіюються..

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Я соглашусь в той части, что Ахметов на этом нормально наварил. Но Вы мыслите узко. У Вас есть другое решение, которое могло бы решить проблему  сложившихся условиях? Вы считаете себя компетентнее суда, который не нашел состава преступления? А чей уголь завозился при Зеленском? 

P.S. Вы, видимо,  слишком много смотрели 1+1 (или типа того)

Рішення було правильне в частині того, щоб відмовитися від вугілля з окупованих територій. По факту, від того вугілля не відмовилися, а це означає, що за наш рахунок спонсорували ОРДЛО. За цією схемою просто виправдали підвищення ціни на електроенергію для українців ще й проспонсорували ОРДЛО. Це не злочин?

Я ТВ дуже рідко дивлюся, але якось звик дружити з логікою. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо забрати у мадярщини дотації Євросоюзу, захист НАТО і кацапські хабарі - "то те, що залишиться буде жалюгідно дрібним і дурним".

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...