Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, Alvalk сказал:

Так, є сенс в тому, що  Ви написали, але ж справа не в негативі. Він може бути ображеним, може незадоволеним, але він точно не довбо@б. І з фактами в нього зазвичай все доволі непогано. Просто він не мовчить - оце головна пред'ява до нього. Але хтось має тримати владу в тонусі. Будь-яку. Бо владі  може здаватись що ніхто не бачить того лайна, що вони роблять, і ми можемо непомітно стати рашею-2. Тому такі, як він - це скоріше  наша перевага, ніж  недолік.

В этом отношении мне больше импонирует позиция Центру Протидії Корупції. Им платит США. Поэтому они независимы от украинских реалий (политической коньюктуры) и к ним, как ни странно, прислушиваются. 

Они немного по-другому отреагировали на кадровые решения Зели. До этого они серьезно пилили власть за неназначение шефа САП (допилили). Очень злые на присутсвие Татарова в ОП. Предрекают (пугают), что на должности шефа СБУ и ГП могут быть назначены "аватары Татарова". 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Где тут про взорванные мосты?

Так п.8. Несподівано виявилось, що у раши є РЕБ. Ніколи про це не чули раніше.

Наче не існує інших способів підриву, крім  радіоканалу

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Где тут про взорванные мосты?

Читати вчиться самі -- може "асілітє" якось.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Так п.8. Несподівано виявилось, що у раши є РЕБ. Ніколи про це не чули раніше.

Наче не існує інших способів підриву, крім  радіоканалу

Спробуйте перечитати та зрозуміти інформацію всю, загалом, не виборочно.

У Вас вийде, я в Вас вірю!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Propeller сказал:

В этом отношении мне больше импонирует позиция Центру Протидії Корупції. Им платит США. Поэтому они независимы от украинских реалий (политической коньюктуры) и к ним, как ни странно, прислушиваются. 

Та невже?

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін:

Про Спартц

про Татарова і Симоненка

Про деструктивну діяльність Татарова і ДБР

Це тільки з останнього... А по прокурору САП він вже півроку кричить. Хто там прислухався?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Alvalk сказав:

Зі змістом того, що казав радник Президента - так.

З тим, що Ви принесли - не зовсім. Я процитую і відповім лише частково:

image.png.696e6488b05c7105230c237461a43bb3.png

7. А чому там не було нашої артилерії? Про@бали? (с)

8. А про те, що у раши є РЕБ, до вторгнення не знали?  

9. Тут згоден, якщо вже про@бал, то найкраще - це відступити та зберегти життя особливому складу

Тобто в мене  запитання не до солдатів, а до керівництва

По п8.Втюхавать лабуду про вмнсильный РЭБ можно тем, кто не учился в институте радиоэлектроники. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

1. Та невже?

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін:

Про Спартц

про Татарова і Симоненка

Про деструктивну діяльність Татарова і ДБР

2. Це тільки з останнього... А по прокурору САП він вже півроку кричить. Хто там прислухався?

1. Ага.

2. Прислушались. Вова Зеленский. Слушали его вчерашнее обращение? Вы ж в курсе про воду и камень?

Относительно ссылок. Спасибо! Вы ими хотели мне что-то "открыть"? Вы прочли о чем я писал выше? 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Та невже?

Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін:

Про Спартц

про Татарова і Симоненка

Про деструктивну діяльність Татарова і ДБР

Це тільки з останнього... А по прокурору САП він вже півроку кричить. Хто там прислухався?

Ніхто і не прислухається скоріш за все, але тут якраз сенсу щось казати нуль, йде війна, якось це розганяти щоби що, змін не буде, тільки відволікання уваги від фронту. Якщо він їх не зніс з початком війни, то мабуть довіряє. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

Спробуйте перечитати та зрозуміти інформацію всю, загалом, не виборочно.

Не кажіть , що мені робити, і я не скажу, куди вам йти. Мене ваша думка не цікавіть, від слова "зовсім".  А слово "зрозуміти" від вас звучить дуже смішно 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Propeller сказал:

3. Там было нездоровое желание власти не жертвовать жизнью гражданских при проведении секретных специальных операция. 

 

Сами то в это верите?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Propeller сказал:

Вы прочли о чем я писал выше? 

Да, когда нажал кнопку "отправить", второй абзац сообщения  недочитал. Но он, как по мне, противоречит первому. Чтобы не было противоречий, возможно надо было написать "прислушивались". Потому что в последние как минимум  полгода я не помню, чтобы хоть раз прислушались.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Сами то в это верите?

Я слышал аргументы сторон. Аргументы стороны Зеленского были намного добротней. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Alvalk сказал:

Так п.8. Несподівано виявилось, що у раши є РЕБ. Ніколи про це не чули раніше.

Наче не існує інших способів підриву, крім  радіоканалу

Писал человек не имеющий никакого отношения к армии...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Да, когда нажал кнопку "отправить", второй абзац сообщения  недочитал. Но он, как по мне, противоречит первому. Чтобы не было противоречий, возможно надо было написать "прислушивались". Потому что в последние как минимум  полгода я не помню, чтобы хоть раз прислушались.

Меня тоже это настараживало. И ситуация мне очень не нравилась.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

У мордорі запустили новий туристичний сервіс - «Русофоболокатор».

На цьому сервісі є список країн із рейтингом за рівнем агресії до громадян «наддержави». 

За словами авторів проекту, сайт дозволить «оцінити ризики своєї поїздки».

Найкращими країнами для подорожей стали Білорусь, Сербія, Словаччина, Афганістан, Сирія та Туркменістан 😂

t.me/voynareal/28470

А як туди потрапила Словаччина, яка нам зброю надає та підтримує біженців?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Propeller сказал:

Я слышал аргументы сторон. Аргументы стороны Зеленского были намного добротней. 

Я что то пропустил? Кто то лепил про угрозу жизни гражданским?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

Меня тоже это настараживало. И ситуация мне очень не нравилась.

Для меня это сейчас выглядит примерно как "зачем мне ЦПК, если у меня есть Ермак?". Меня именно это настораживает

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Alvalk сказав:

А слово "зрозуміти" від вас звучить дуже смішно 

Коли почнете розуміти, може вже й не буде смішно.

Я в Вас вірю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Я что то пропустил? Кто то лепил про угрозу жизни гражданским?

Да. Вы реально пропустили. Был хороший ОЧНЫЙ диалог по этой теме Бутусова с оппонентами и сторонниками на "Право на владу" на 1+1. Где-то осенью-зимой прошлого года. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Для меня это сейчас выглядит примерно как "зачем мне ЦПК, если у меня есть Ермак?". Меня именно это настораживает

 

Это нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виталя еще тот питбуль. :)

Vitaliy Shabunin обновил статус.

2 ч.  · 

Президент обґрунтував викидання Венедіктової і Баканова великою кількістю зрадників в СБУ і ОГП.

Тобто в СБУ і ОГП зрадники є, а, наприклад, в Татарівському ДБР - немає. Я вірно зрозумів президента/Єрмака?

Нагадаю, що Iryna Romaliyska оприлюднила, як на початку війни ДБРівці знищували таємні матеріали проваджень по bit.ly/3AYenxT:

- Харківських угодах;

- вугільних схемах Медведчука;

- причетності до розстрілів на Майдані голови СБУ Якименка;

- доведення до зубожіння української армії (з підозрюваними Януковичем та двома його міністрами оборони).

При чому нищили матеріали далеко західніше столиці (наприклад, в Хмельницькому).

До речі, національний марафон крутить рекламу ДБР, в якій вони “разом з ЗСУ дають відсіч ворогу” (див. в коменті).

В “котлах” Львівської митниці Татарівське ДБР “воювало” в перші місяці війни.

Ця "рокіровка" - банальний захист своїх корупціонерів від майбутнього керівника САП, блокувати призначення якого Банкова більше не може (через тиск ЄС, Великої Сімки і суспільства).

Нагадаю, що саме Симоненко поховав справу Татарова. Так само він буде відмазувати інших бубочок президента/Єрмака bit.ly/3PBAluC.

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Propeller сказал:

Да. Вы реально пропустили. Был хороший ОЧНЫЙ диалог по этой теме Бутусова с оппонентами и сторонниками на "Право на владу" на 1+1. Где-то осенью-зимой прошлого года. 

Значит там несли чушь...

Приятную ушам цивильных штафирок...

И сам факт обсуждения подобных операций на публике - уже достаточное основание, чтобы кое кого закрыли если не навсегда, то очень надолго...а может и повесили потихоньку, без огласки...

5862191_original.jpg

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Значит там несли чушь...

Приятную ушам цивильных штафирок...

И сам факт обсуждения подобных операций на публике - уже достаточное основание, чтобы кое кого закрыли если не навсегда, то очень надолго...а может и повесили потихоньку, без огласки...

5862191_original.jpg

Там был очный диалог обеих сторон. Там говорил живой Бутусов. Автор вагнергейта. С чьей стороны была чушь - судить гражданам. Я свой вывод сделал. Это не значит, что я считаю позицию Бутусова чушью.

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немного экскурса в историю. Я в школе, к сожалению, учил другую историю. 

Юрий Романенко FB

1 ч  · 

«Кто ответит за Чонгар? Где реакция Зеленского?». Потом такие арестовывают Капелюху, отстраняют Баканова. Нет, не так! Вот все сразу под снос. И желательно поставить нас, тех, кто перед этим все слил и проворовался

Знаете, почему в 1918-1920 году УНР бездарно слилась? Потому что были недалекими идиотами, которые хотели все и сразу. И когда летом и осенью 1918 надо было строить армию и государство, то Петлюра с компанией плодили заговоры, а потом подняли восстание, как только немцы начали уходить, и скинули Скоропадского. А вместе с ним и ту протогосударственность, которая за полгода начала кристаллизироваться. Именно поэтому я не переношу порохоботню. Ибо это реинкарнация разрушительной петлюровщины, которая в финале может только рассеяно пробормотать «ми все про@бали». Причём петлюровщина будет бормотать в Париже и Варшаве, а ваши дети умирать от очередного Голодомора здесь. Лично мне очень не нравятся многие процессы в государстве. Меня утомило всю жизнь бороться с различными формами долбо@биков и долбоебизма. Но мы имеем ту элиту и тот народ, который есть. И все, что мы можем сделать - не повторять ошибки наших «попередників» и медленно, шаг за шагом, выгрызать субъективность, строить структуры и организации, которые не дадут возможность очень глупым и очень жадным людям приходить во власть и эксплуатируя одноходовые лозунги паразитировать на страхах и заблуждениях простых людей.

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 17
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...