Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Если было - звиняйте.

Кадиров вимагає встановити в чеченських горах системи ППО 

Джерело: https://censor.net/ua/n3354880

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 12val12 сказал:

про  РЕБ  не  знаю  ..а про РТВ... Квирту 99 год выпуска.из курса мало  кто  глубоко осознал работу  основной РЛС 19ж6.

как бы так  чтоб   лишнего не сболтнуть.. дети начальства  и умеющие  "договариваться  "спустя годы оказались на  коне.

только  недавно  я осознал что вот это то и  был  типичный случай   т н "отрицательного отбора "

 

 

 

ну давайте чесно. що держава може запропонувати будь-кому, хто щось гарно знає та вміє, а красти не хоче?

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vadimv сказал:

активисты из Бурятии написали письмо Байдену с просьбой помочь отделиться.

Если вы не отзовётесь 

Мы напишем в Спортлото 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, 12val12 сказал:

дети начальства  и умеющие  "договариваться  "спустя годы оказались на  коне.

только  недавно  я осознал что вот это то и  был  типичный случай   т н "отрицательного отбора "

 

 

 

 

типу щось "нове"🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Віталій Кім - голова Миколаївської ОДА 

25 мин.  · 

Миколаїв. 18.00, 18 липня

Продовжують нас обстрілювати. На щастя сьогодні без жертв.

росіяни платять через Телеграм-канали нашим громадянам, які згодні бути для окупантів корегувальниками вогню. Обіцяють анонімність, але ніякої анонімності немає. Ми їх все одно знаходимо, служба працює ефективно.

Кожному, хто наведе на навідника, я платитиму сто доларів. Вже зараз можна придивлятися до негідників, котрі допомагають росіянам — це буде оплачуватися.

Шукайте, хлопці

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думская:

Як щойно з'ясувалося, Бог вдруге відвідав Землю, але через безглузду випадковість потрапив прямісенько до СРСР.
На щастя, він не надто затримався, інакше все могло закінчитися сумно. За нашими даними, він досі значиться у всесоюзному розшуку.
Сьогодні цей факт нам підтвердили два любителі совку, які були очевидцями історичної події.

 

  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

ну давайте чесно. що держава може запропонувати будь-кому, хто щось гарно знає та вміє, а красти не хоче?

не мешать предпринимателю
больше вроде ничего не нужно
у нас с этим идеально, ящетаю.
 

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, iiigolkin сказал:

не мешать предпринимать 
больше вроде ничего не нужно
у нас с этим идеально, ящетаю.

дискусія йшла про випускників, які мають знати як працюють засоби РЕБ в армії. що і як вони мають "предпринимать"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

дискусія йшла про випускників, які мають знати як працюють засоби РЕБ в армії.

а им это зачем?  если война — найдут себе место
а если мир — с таким умищем найдут как заработать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

ну давайте чесно. що держава може запропонувати будь-кому, хто щось гарно знає та вміє, а красти не хоче?

Стати суддею... один адвокат запевняв мене що там всьо чьотко👍.А одна дружина дипломата готова була з'їсти краватку чоловіка ,подаровану Трампом, доводячи що будинки судей на Конча Заспі і ренжровери то все горбом зароблено.😜

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Це молодіжний сленг?

не совсем, он уже устарел... вместе с тем поколением...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

дискусія йшла про випускників, які мають знати як працюють засоби РЕБ в армії. що і як вони мають "предпринимать"?

Мы на нестандартные дорожки валили, которые никому не светили. Чисто горизонтальные договоренности. Работало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Propeller сказал:

Бутусов хорош репортажами с фронта. Тут - зачет. Бутусов забавный , когда дает настоятельные рекомендации высшему военному руководству страны относительно способов ведения военных действий и организации ВСУ. Наведите справки о его образовании. Бутусов обиженный на власть, которая не отреагировала на его сигнал по вагнеровцам и сделала его ALARM забавниым. Поэтому, учитывая последнее Бутусов будет "видеть" в каждом поступке власти негатив. 

Повністю згоден та хочу ще трохі додати. Арестович, якого Alvalk постійно підвищує до радника Зеленського:), вказав що серед замовників  носіїв правди/підіймаючих повіки  істерії пані конгресвумен фігурує пан Філатов. Пару діб тому після ПМЗ Корбан (те ж саме для Філатова як Єрмак для Зеленського) звинуватив центральну владу в повной некомпетентністі. Тобто  схоже наши місцеви покидьки вирішили погратись у державну політику саме зараз - безумовно найбільш вдалий час. Так як в гілці нещодавно мені довели, що Бутусова годують саме дніпровські, то зрозуміло чому він також накинув саме зараз.

  • Лайк 6
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, AOZ1 сказал:

Мы на нестандартные дорожки валили, которые никому не светили. Чисто горизонтальные договоренности. Работало.

повертаємось до мого запитання

24 минуты назад, US7IGN сказал:

ну давайте чесно. що держава може запропонувати будь-кому, хто щось гарно знає та вміє, а красти не хоче?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Арестович, якого Alvalk постійно підвищує до радника Зеленського

Пардон, помилився... тільки тоді правильно казати не підвищує, а понижує

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Пардон, помилився... тільки тоді правильно казати не підвищує, а понижує

Так, безумовно - наразі він радник генерального верховного головнокомандуючого або найверховнішого. Я вгадав напрямок ваших думок? Ну, аби вам приємно було.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Я вгадав напрямок ваших думок?

краще не намагайтесь, вам це не личить 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, US7IGN сказав:

повертаємось до мого запитання

 

Наскільки я знаю, це непогано організовано в США та Ізраїлі - ти працюєш в армії на державу якийсь час майже за їжу, а після «виходу на пенсію» технологічні компанії готові тебе забрати з тельбухами на приємну зарплату / посаду, якщо ти дійсно спец

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, outdoor24 сказал:

Наскільки я знаю, це непогано організовано в США та Ізраїлі - ти працюєш в армії на державу якийсь час майже за їжу, а після «виходу на пенсію» технологічні компанії готові тебе забрати з тельбухами на приємну зарплату / посаду, якщо ти дійсно спец

як тільки ми станемо штатом штатів, одразу літак куплю :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні точно не 1 квітня?

Брайтон-Біч перейменують в Український Шлях. Так вирішила міська рада Нью-Йорка. Знакова для багатьох радянських та пострадянських емігрантів набережна свого часу стала квінтесенцією усього перенесеного до Америки «совка», ностальгія за яким скрізь відчувається тут. Але відтепер тим, хто ностальгує за Москвою, матрьошками та балалайками, доведеться звикати до нових назв. Було Brighton Beach, стало Ukrainian Way, про що написав, в тому числі, посол України в ООН.
 

IMG_20220718_224445_051.jpg

IMG_20220718_224438_465.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрий Романенко FB

1 ч  · 

Слова не мальчика, но мужа

Министр сельского хозяйства Германии Джем Оздемир считает, что соглашения с Путиным по поводу зернового коридора закончатся лажей.

«Слова Путина недостойны бумаги, на которой написаны. Если вы все еще верите его слову, можете с таким же успехом поверить в Санта-Клауса или пасхального кролика. Приблизительно такой же уровень серьезности и достоверности».

Очень хорошо, что в Европе начинает формироваться адекватное отношение к этому полудохлому чудовищу.

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vladdi сказал:

На самом деле разница, в основном, в том, что у 270 4 пакета ракет, а у хая два. Другое дело, что большая часть поставленных ха это выведенные из эксплуатации пусковые, далеко не новьё. Но работает хорошо. А ракеты в пакете там могут быть самые разные...

Настав час дивовижних історії... Навіщо завишати пакети вдвічі в обох випадках? Звідки данні о БУ хаймарсах для нас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах


Без ошибок-опечаток не обошлось, ну да ладно.

image.thumb.png.ef12c01dd09ae5f076e7dc7f85643ef4.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 5
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...