Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, Propeller сказал:

Все ж просто, ребята! :) или Нусс прикалывается?...

 

Думаю є достойні кандидатури і не серед кумів пороха. Можливо навіть з юридичною освітою ) Хоча підра*** виховав вже не одне покоління пристосуванців.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рашисты объясняют, что сбитый над Алчевском в результате "дружественного огня" Су-34 был потерян из-за... HIMARS

Дело в том, что в эту ночь по базам оккупантов в районе Алчевска работали ВСУ с помощью РСЗО HIMARS. И по этим ракетам работали ПВО оккупантов, пытаясь их сбить. А Су-34 просто оказался не в том месте не в то время😂

  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1944 - й 

фінський хлопчик , вбитий кацапами 

кацапи ніколи  не зміняться - ніколи 

2OoDmnmus9w (1).jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, loader сказал:

Думаю є достойні кандидатури і не серед кумів пороха.

Впевнений, Єрмак теж так думає 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Ranch сказал:

Біда в тому, що деякі навіть інститут закінчать і не будуть знати. На превеликий жаль, моє спілкування з багатьма керівниками підрозділів РЕР і РЕБ викликає лише сум і співчуття...
Є, звичайно, спеціалісти, але їх реальна кількість - одиниці. Як серед виконавців-експлуатантів, так і серед керівництва.
Більшість - "мавпи", яких навчили виконувати певну послідовність дій, алгоритм.
Велике горе, що деякі розпіарені "високотехнологічні" підрозділи завдають більше шкоди, ніж приносять користі. Ба, більше того, і за часів минулої влади, і за часів теперішньої керувати деякими поставлено тупорилих людей, основна заслуга яких була лише в тому, що вони були активістами на Майдані. А реально - не можуть 2-х слів до купи зв'язати. Не кажучи вже про наявність якихось технічних знань. Говорю не голослівно, бо знаю особисто більшість цих людей особисто і не один рік. І не тільки їх...

не можна таке писати. а то ще поставите під сумнів наступне мудре рішення брати до ВУЗів не розумних дітей, а пільгові категорії. всі ж знають що дійсно розумна дитина і так знайде своє місце під сонцем, а державі потрібні слухняні мурахи з максимально патріотичним бекграундом )

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Агидель сказав:

Какой отличный, великолепный пример. Жаль только, его поздно вспомнили. Сильно-сильно опоздали.

Чудовий текст, але автор трохи поплутав.Петлюрівці зараз це зелебобіки, які захотіли все і відразу. І шашлики з шаурмою заодно.

І "проєбалі" ми вже десь чули

 

 

 

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, US7IGN сказал:

не можна таке писати. а то ще поставите під сумнів наступне мудре рішення брати до ВУЗів не розумних дітей, а пільгові категорії. всі ж знають що дійсно розумна дитина і так знайде своє місце під сонцем, а державі потрібні слухняні мурахи з максимально патріотичним бекграундом

Мій син вже давно цю тенденцію констатував на прикладі деяких однокурсників.
Більше того, за часів Порошенка я в списках на пільгове зарахування (як дітей АТОвців) в одному із ВУЗів знайшов діток генералів СБУ, які ні дня не були в АТО. Просто так співпало, що привернули увагу деякі прізвища, які досить відомі у вузькому колі. Коли я про це повідомив людям із телеграм-каналу абітурієнтів, то зі списків люди зникли, але були прийняті за ректорською квотою.

Бачив інший аналогічний приклад. Коли людина отримала оперативні документи прикриття (бо сильно насолила сєпарам і кацапам) і вступила за пільгою на технічну спеціальність. Зміг провчитися лише один семестр і вилетів.

Бо наявність патріотизму чи заслуг перед Батьківщиною зовсім не гарантує наявність знань та здібностей до навчання. І не факт, що вони можуть зненацька звідкись з'явитися.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yoojin сказав:

Ну, за 20 років зміни все ж таки відчутні )

Щодо мови - може "нарід" менш особливий ніж на Донбасі, менш величний. Але при натяках про "расія пріді" б'ють морду або ногами в живіт, а не жують силос.

так,ушльопків за расія прийди я не побачив. побачив би,то побив би і здав в сбу відразу. 
ну із позитиву, то все таки пару чоловік намагалося говорити українською., так трохи смішно було чути акцент жорсткий ,але я дуже вдячний їм за це від душі

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спойлер
Спойлер

 

 

Подобається мені цей козак

youtu.be/2I1A0yR2EEM

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одне, хто зустрічав повідомлення про супер пупер дрг україномовних рашистських спецпризначенців, які вирізають наші позиціі - брехня, чухня і муйня 

  • Лайк 10
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Норвежці, услід за литовцями та поляками, вирішили зібрати гроші на купівлю безпілотника Bayraktar TB2 для Збройних сил України.

Організатори збору коштів заявили, що кожен громадянин може пожертвувати на Bayraktar TB2 щонайменше 10 крон. Вони планують зібрати близько 5,5 млн доларів та передати їх до фонду допомоги при посольстві України.

Перша тисяча людей, яка пожертвує щонайменше 250 крон, допоможе вибрати назву для безпілотника.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Юрий Киев сказал:

Ще одне, хто зустрічав повідомлення про супер пупер дрг україномовних рашистських спецпризначенців, які вирізають наші позиціі - брехня, чухня і муйня 

Вже прикопали?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Юрий Киев сказал:

Ще одне, хто зустрічав повідомлення про супер пупер дрг україномовних рашистських спецпризначенців, які вирізають наші позиціі - брехня, чухня і муйня 

Я не встречала, но даже если бы и встретила - точно не поверила.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Норвежці, услід за литовцями та поляками, вирішили зібрати гроші на купівлю безпілотника Bayraktar TB2 для Збройних сил України.

Організатори збору коштів заявили, що кожен громадянин може пожертвувати на Bayraktar TB2 щонайменше 10 крон. Вони планують зібрати близько 5,5 млн доларів та передати їх до фонду допомоги при посольстві України.

Перша тисяча людей, яка пожертвує щонайменше 250 крон, допоможе вибрати назву для безпілотника.

Ось вам...

IMG_20220718_202347_194.jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:
  Показать контент
  Показать контент

 

 

Подобається мені цей козак

youtu.be/2I1A0yR2EEM

не сподобалося , як він у рот аферістовичу заглядав 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У межах проєкту "Армія дронів" через фандрейзингову платформу United24 вже зібрали понад 510 мільйонів гривень.

За словами очільника Мінцифри, на сьогодні вже домовлено про закупівлю 60 мультикоптерів Matrice, які "з точністю записують відео, мають вбудований штучний інтелект, чітко фокусуються на цілі та визначають потенційну небезпеку на відстані".

Ведуться переговори про подальші закупівлі потужних безпілотників з українськими та міжнародними виробниками. Серед них — Сполучені Штати Америки, Німеччина, Португалія, Японія та Ізраїль.

1 липня Генеральний штаб Збройних сил України, Міністерство цифрової трансформації та платформа United24 оголосили про початок проєкту "Армія дронів". Це комплексна програма, що включає системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

7 липня стало відомо, що перша партія безпілотних літальних апаратів, надісланих на потреби ЗСУ в межах проєкту "Армія дронів", уже відбула на фронт.

www.ukrinform.ua/rubric-uarazom/3531885-na-armiu-droniv-uze-zibrali-bils-ak-piv-milarda-griven.html

 

630_360_1657127572-914.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"На сьогодні ДСНС України від пожежно-рятувальних служб Великої Британії вже доставлено 60 пожежно-рятувальних машин і понад 10 тисяч одиниць обладнання".

www.ukrinform.ua/rubric-uarazom/3531893-britania-peredala-ukrainskim-ratuvalnikam-ponad-10-tisac-odinic-obladnanna-ta-60-avtivok.html

 

1658165536-446.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Всего я Вам не скажу.

Но даже из того, что просочилось и можно сказать - можно со 100% уверенностью утверждать, что никакой угрозы для цивильных не было.

И силовой акции никакой бы не было. Безоружное "мясо". Не профессиональные диверсанты-рукопашники и террористы смертники...ну подумайте сами...

Даже хвост бы никому не оттоптали...

Вагнеров должні біли посадить на рейс в Турцию. Рейс выполянял самолет Turkish Airlines. То есть, турецкий самолет. Естественно, что Турцию никто не ставил в известность. Причина - возможная утечка информации. Если бы запросили "разрешение", то получили бы жеский отказ от Турции.

На борту, кроме вагнеров могли быть не только граждане Белоруси, но и других стран. В том числе и Турции.

Теперь представляем, что на борту, ничего не зная летит и кто-то из членов вашей семьи.

Вагнеры - непростые ребята. Поэтому четко знали время в полете до Турции. Если бы снижение началось хорошо раньше рассчетного времени (это где-то 2 часа от Украины до Турции), то бойцы бы уже почуяли неладное. Если бы было желание скрыть полетное время, то пришлось бы говорить с экипажем о накручивании кругов большого радиуса, чтобы вагнеры не заподозрили крен. Да и солнце - подсказка. А если говорить с экипажем, значит говорить с Турцией. Командир ВС никогда не возмет на себя такую дикую самоубийственную ответсвенность.

Дальше сами додумайте чтобы произошло в самолетом, если бы вагнеры почуяли неладное. Им терять нечего.

В итоге есть большая вероятность смерти невинных людей, потеря чужого ВС, гибелб граждан разных стран, очень плохие отношения с Турцией и дикий удар по авторитету Украины в мире : погубить людей ради наказания ПОТЕНЦИАЛЬНЫХ 30 преступников (а никто из них не был в статусе даже обвиняемого, более того даже подозреваемого) из 3000 -5000 чинивших беспредел на территории Украины в 14-15 годах.

Вы бы готовы были пожертвовать кем-то из своих для такой странной цели? 

Тперь расскажите о 100% уверенности о неприкосновенности невинных в этой спецоперации. Спасибо!

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Юрий Киев сказав:
  Показати вміст
  Показати вміст

 

 

Подобається мені цей козак

youtu.be/2I1A0yR2EEM

Може в Києві і давали збою одразу, а  в Харкові ні, тільки зі своєю, товариш пішов і військомат у березні , взяли у ВСУ лише через місяць, бо не служив. Має вищу освіту, але без військовоі кафедри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, yur43 сказал:

А то шо порохоботи почали міцно "пахнути" руснею, то співпадіння?

Це вже пару років як. Но тоді було гідко, но пофіг. А зараз це може до чогось поганого привести. Та вже привело - завдякі конгресвуменші-білявці навіть лояльні республіканці кажуть, що то може  невдовзі завадити  постачанню зброї... Прічому геть усі на умовах анонімності кажуть американським ЗМІ, що білявка не має доказів й даремно раздмухує. Тому я розумію чому радіють наприклад чувак з двома помілками в нік-неймі, або чеській патріот. Їх наміри прозори та зрозумілі. А ось чім задовільні адекватні порохоботи, які здатні прорахувати наслідки, я чесно кажучі не розумію...

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.07.2022 в 13:52, Бездомный сказав:

вони вже майже розчинили поневолені народи 

Цитата

активисты из Бурятии написали письмо Байдену с просьбой помочь отделиться.

Цитата

Спикер батальона им. Шейха Мансура Ислам Белокиев заявил, что Ичкерийцы начали подготовку к боевым действиям в Чечне. Ичкерия разделена на три фронта и 16 секторов. Идет интенсивный сбор информации городов дислокации россиян для атак.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Ranch сказал:

Біда в тому, що деякі навіть інститут закінчать і не будуть знати. На превеликий жаль, моє спілкування з багатьма керівниками підрозділів РЕР і РЕБ викликає лише сум і співчуття...
Є, звичайно, спеціалісти, але їх реальна кількість - одиниці. Як серед виконавців-експлуатантів, так і серед керівництва.
Більшість - "мавпи", яких навчили виконувати певну послідовність дій, алгоритм.
Велике горе, що деякі розпіарені "високотехнологічні" підрозділи завдають більше шкоди, ніж приносять користі. Ба, більше того, і за часів минулої влади, і за часів теперішньої керувати деякими поставлено тупорилих людей, основна заслуга яких була лише в тому, що вони були активістами на Майдані. А реально - не можуть 2-х слів до купи зв'язати. Не кажучи вже про наявність якихось технічних знань. Говорю не голослівно, бо знаю більшість цих людей особисто і не один рік. І не тільки їх...

про  РЕБ  не  знаю  ..а про РТВ... Квирту 99 год выпуска.из курса мало  кто  глубоко осознал работу  основной РЛС 19ж6.

как бы так  чтоб   лишнего не сболтнуть.. дети начальства  и умеющие  "договариваться  "спустя годы оказались на  коне.

только  недавно  я осознал что вот это то и  был  типичный случай   т н "отрицательного отбора "

 

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Норвежці, услід за литовцями та поляками, вирішили зібрати гроші на купівлю безпілотника Bayraktar TB2 для Збройних сил України.

Організатори збору коштів заявили, що кожен громадянин може пожертвувати на Bayraktar TB2 щонайменше 10 крон. Вони планують зібрати близько 5,5 млн доларів та передати їх до фонду допомоги при посольстві України.

Перша тисяча людей, яка пожертвує щонайменше 250 крон, допоможе вибрати назву для безпілотника.

image.thumb.png.e53767f14dfcb6e8d11880c047853fbb.png

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...