Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив, що він проти знесення пам'ятника російській імператриці Катерині II. За його словами, від руйнування пам'ятників історія не змінюється.

Він зазначив, що йому відомо про петицію щодо демонтажу пам'ятника. Про це Труханов заявив у інтерв'ю для Corriere della Sera.

"Я проти знесення. Навіть якщо ми руйнуємо пам’ятники, історія не змінюється. Знаю, що зібрано петицію з 25 тисячами підписів, але я чекаю. З такою логікою мені також прибрати пам’ятник Пушкіну чи Гагаріну? Це не має сенсу", – пояснив він.

Водночас очільник Одеси сказав, що Україна має поступово шукати компроміси з росією.

  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ukrainian сказал:

що Україна має поступово шукати компроміси з росією.

Кто б эту падлу на тот свет отправил...

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, karbo сказал:

Харків не здадуть, а тими силами, що зараз в москалів, його взяти не можливо, тоді як звільнення Херсона буде мати ефект бомби. Там вся  структура на півдні може посипатись у русні.

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк закликав політиків та лідерів суспільної думки не поширювати інформацією про військові операції до офіційних заяв Збройних сил України чи Міністерства оборони.

Як передає Укрінформ, про це він написав у Телеграмі.

«Розумію наші бажання і мрії. Але все ж таки пропоную виходити з обережного коментарійного формату щодо будь-яких наших військових дій. Тому принагідно ще раз нагадую всім політикам, експертам та лідерам суспільної думки (зрозуміло, що вони все знають набагато краще за безпосередніх виконавців) про важливість не маніпулювати та не спекулювати інформацією про хід військових операцій до офіційних заяв представників Збройних сил чи Міністерства оборони України», - зазначив Подоляк.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Под Харьковом на нас наехали со всех трех сторон, по всему фронту

Как ниже написал стремный персонаж - Харьков мы не сдадим, тут я с ним согласна. Я думаю, мы больше никакой крупный город не сдадим. Но тяжелые периоды и потери еще будут, к сожалению.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Ranch сказав:

бо він був трохи видатний))

зазвичай природа відпочиває на дітях, а у вас прям три покоління підряд всі видатні...

  • Хаха 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ukrainian сказал:

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк закликав політиків та лідерів суспільної думки не поширювати інформацією про військові операції до офіційних заяв Збройних сил України чи Міністерства оборони.

Я не політик і не лідер суспільної думки. Думай, що пишеш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Ranch сказав:

А там не питали, чи є здібності. Дуже багатьох у концтабори відправляли. У батька ще було клеймо "син ворога народу", бо дід (батьків батько) був царським офіцером, повним Георгієвським кавалером, якого розстріляли у Сталіно (Донецьку) у 1937 році за вироком трійки НКВД.
Це клеймо не давало йому можливості нормально поступили в інститут, бо у анкеті тоді була графа "Был ли на оккупированной территории и концлагерях в Германии" (щось типу такого). І хоча батько 8 разів протягом 8 років поступав в різні інститути і здавав всі вступні екзамени на "5", через "концтабір" і "походження" його в інститути не приймали. Коли поступав у 9-й інститут, то не вказав у анкеті "концтабір" і... поступив, закінчивши фізмат без єдиної четвірки. Але вже після випуску КДБ виявило, що він був у концтаборі і що він - син "ворога народу". Тож не міг займати жодну керівну посаду. А діда посмертно реабілітували у 1990 році і навіть у багатьох газетах про нього були статті, бо він був трохи видатний))

жорстоко,що сказати. нам значить повезло. діда кантузило тільки, потім на другу ходку в ногу ще ранило ...і так благістно він дошкандибав далі. зустрів бабушку,яка педагог без всяких фішок..а сам ще трохи в райісполкомі продвинувся по порядному без всякого, в чому я не сумніваюсь.дуже порядний був.....так далі все благо й пішло..

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, outdoor24 сказал:

зазвичай природа відпочиває на дітях, а у вас прям три покоління підряд всі видатні...

Залежить від 2-х ліній: батьківської і материнської, а ще - від статі дитини. Моя покійна сестра, наприклад, хоч була професором математики, але мала здібності до наук гірші, ніж я.
А у порівнянні зі своїм батьком - я баран і неук. Це моя особиста оцінка.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Кто б эту падлу на тот свет отправил...

Надо понимать, что он озвучивает то, что импонирует определенной части горожан. Нельзя закрывать глаза на проблему - она от этого не рассосется.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Агидель сказав:

Надо понимать, что он озвучивает то, что импонирует определенной части горожан. Нельзя закрывать глаза на проблему - она от этого не рассосется.

та шо ви кажете? а мовна проблема не на часі, на неї очі можна закривати, бо вона сама зникне?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, МаТраС сказал:

тобто, батько,після звільнення ще попав в якийсь фільтр\конц))-лагер в нас???ще й маючи здібності до вивчення мов?

це новина? теж особисто знав дядька, якого у 17 років німці забрали на роботу. але він потрапив в село до фермера і жив з його родиною. після повернення теж потрапив в фільтраційний табір та все життя жив з відміткою що працював на німців. шкодував що не залишився в Німеччині, як йому пропонував німець типу його син. про Німеччину найкращі спогади залишились...

28 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Я,за рівнем корупції, нас поставив би на значно нижчу позицію ніж Грузію.

коли востаннє там були?

28 минут назад, Canton сказал:

Под Харьковом на нас наехали со всех трех сторон, по всему фронту

чув що резерв наш туди поїхав...

 

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, ukrainian сказав:

Міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив, що він проти знесення пам'ятника російській імператриці Катерині II. За його словами, від руйнування пам'ятників історія не змінюється.

Він зазначив, що йому відомо про петицію щодо демонтажу пам'ятника. Про це Труханов заявив у інтерв'ю для Corriere della Sera.

"Я проти знесення. Навіть якщо ми руйнуємо пам’ятники, історія не змінюється. Знаю, що зібрано петицію з 25 тисячами підписів, але я чекаю. З такою логікою мені також прибрати пам’ятник Пушкіну чи Гагаріну? Це не має сенсу", – пояснив він.

Водночас очільник Одеси сказав, що Україна має поступово шукати компроміси з росією.

Тобто осінню "рюмкуводки на столе" першими почнуть горлапанити не Київські кабаки а Одеські?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, outdoor24 сказал:

зазвичай природа відпочиває на дітях, а у вас прям три покоління підряд всі видатні...

чухня. хєровий той син, що не перевершив батька

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, US7IGN сказал:

це новина? теж особисто знав дядька, який у 17 років німці забрали на роботу. але він потрапив в село до фермера і жив з його родиною. після повернення теж потрапив в фільтраційний табір та все життя жив з відміткою що працював на німців. шкодував що не залишився в Німеччині, як йому пропонував німець типу його син. про Німеччину найкращі спогади залишились...

Моїй тітці (по лінії матері) аналогічне пропонували в Австрії. Вона працювала у маєтку якогось барона чи графа. Він їй пропонував залишитися і вийти за нього заміж. Але вона не погодилася і сіла на евакуаційний поїзд у СРСР, який... розбомбили американці. Чудом залишилася живою і пішки через ліси, одна і без попутників пройшла до Львова. Відсиділа 3 роки.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 4
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, outdoor24 сказал:

та шо ви кажете? а мовна проблема не на часі, на неї очі можна закривати, бо вона сама зникне?

Мовная проблема совсем не там, где вы думаете. Те, кто мечтал, что в Одессе будет "как в Крыму" - прекрасно изъясняются по работе державною мовою. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Ranch сказал:

А у порівнянні зі своїм батьком - я баран і неук. Це моя особиста оцінка.

я теж. але мій батько проїбав свої можливості та здібності, а я ніт :ROFL:

9 минут назад, Агидель сказал:

Надо понимать, что он озвучивает то, что импонирует определенной части горожан. Нельзя закрывать глаза на проблему - она от этого не рассосется.

:ROFL:

2 минуты назад, Ranch сказал:

Чудом залишилася живою і пішки через ліси, одна і без попутників пройшла до Львова. Відсиділа 3 роки.

тому я й кажу - якщо доля занесла тебе в Карпати/Польщу/Штати - хєряч на новому місці і не вийожуйся...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Агидель сказав:

Мовная проблема совсем не там, где вы думаете.

а де ж? у Льовові?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

я теж. але мій батько проїбав свої можливості та здібності, а я ніт

Аналогічно. Якби я мав трохи менше совісті, то ще б міг робити кар'єру далі.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, mastervovik сказав:

На юге  выглядит так, что кацапы бздонули... У них там тоже внутри была ипсо накачка мол укропы вот-вот в наступление пойдут. Наши где-то удачно атаковали а у них паника пошла, ну а мы пользуемся их паникой пока их не успокоят "загранотряды") 

Не думаю что наши сейчас планировали наступление, скорей так получилось, желательно что бы поудачней!

Планували. Щось в мене не виходить викласти те, що пишуть рашісти .

Спробуйте t.me/grey_zone/14816

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

тому я й кажу - якщо доля занесла тебе в Карпати/Польщу/Штати - хєряч на новому місці і не вийожуйся...

а якщо доля занесла у кацапстан через примусову депортацію? теж не вийожуваться?

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

а де ж? у Льовові?

Во Львове меньше всего.)

Огромное количество конченых шариковых прекрасно изъясняются по украински или на суржике. Но быть шариковыми они от этого не перестали. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Агидель сказал:

Надо понимать, что он озвучивает то, что импонирует определенной части горожан. Нельзя закрывать глаза на проблему - она от этого не рассосется.

Тот случай когда "определенную часть горожан" нужно посылать вслед "рузькому военному кораблю".

С 2014 волают крики, а давайте пагаварим, Бамбас не слышать....

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, outdoor24 сказал:

а якщо доля занесла у кацапстан через примусову депортацію? теж не вийожуваться?

підривати його з середини, відпрацьовуючи гріхи попереднього життя :ROFL:

2 минуты назад, DimaF сказал:

Тот случай когда "определенную часть горожан" нужно посылать вслед "рузькому военному кораблю".

С 2014 волают крики, а давайте пагаварим, Бамбас не слышать....

я пропоную почекати коли Кійов заговорить українською :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...