Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

ВСУ прорвали первую линию обороны россиян под Херсоном – ОГВ "Каховка"

www.5.ua/ru/rehyoni/vsu-prorvaly-pervuiu-lynyiu-oboroni-rossyian-pod-khersonom-ohv-kakhovka-286204.html

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Цікава стаття www.radiosvoboda.org/a/schemes/30730315.html

Мене більше факти цікавлять, а не якісь незрозумілі плівки.

Що там ці Темп-3000, вже всі вилучили з ЗСУ чи досі воюють в них? Бо якщо вони погані і не вилучені, то це ж злочин

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Мене більше факти цікавлять, а не якісь незрозумілі плівки.

Що там ці Темп-3000, вже всі вилучили з ЗСУ чи досі воюють в них? Бо якщо вони погані і не вилучені, то це ж злочин

Вещдоки передали в войска, как абсолютно нормальные...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Вещдоки передали в войска, как абсолютно нормальные...

Але справу не закрили.  Мабуть не на часі...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Але справу не закрили.  Мабуть не на часі...

закрити справу це визнати що витратив купу державних грошей через те що тупий і порушив її безпідставно. ви ще запропонуйте відшкодовувати з державних службовців витрати, які вони заподіяли громадянам чи бізнесу своїми некомпетентними діями хоча б у разі успішного оскарження їх дій в суді...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Alvalk сказав:

Мене більше факти цікавлять, а не якісь незрозумілі плівки.

Що там ці Темп-3000, вже всі вилучили з ЗСУ чи досі воюють в них? Бо якщо вони погані і не вилучені, то це ж злочин

Передали за відсутності інших. Краще такі, ніж ніякі. Але за це хтось заплатить життям.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

censor.net/ua/blogs/3363713/nhto_nchogo_tak_ne_zrozumv

Ніхто нічого так і не зрозумів

Попросили пройтись по списку орденосців, нагороджених Зеленським до 24 серпня.

З усього списку дуже чітко побачила десятки достойних.

Чмут, Дейнега, Притула, Ножевнікова Катя — тут питань нема, відомі волонтери.

Цаплієнко, Наташа Нагорна, Олексій Продайвода — воєнкори високого рівня, достойна робота.

Василь Вирозуб і кілька військових капеланів — теж все дуже заслужено.

Широко заплющимо очі на попередні бзіки Усика — навіть йому орден виглядає більш-менш на тлі перемоги над Джошуа. Хоча можна було і потерпіти.

Не побачила наших крутих медиків, які рятують людей на фронті — сум. Жодного азовця бодай посмертно — в Маріуполі чимало достойних загинули.

Але Пікалов і Кошовий "за заслуги ІІІ ступеня"? Це так взяти і харкнути в лицевих усим захисникам, усім тим, хто півроку живе про ЗСУ. Панібратство, кумівство, клоунада. Ми пам’ятаємо, як нагороджували попсу і друзів минулого року. Але Боже! Найстрашніше зараз бачити, коли діти загиблих героїв зі сльозами на очах отримують ордени за тата чи маму. А тут два здорові бики, які публічно заявили, що "не збираються боронити Україну, бо не мають жодного військового вишколу".

Наталія Раєвська із орденом княгині Ольги — це Наталка Мосейчук. Та сама, що "мову на хліб не намажеш" і "Захід втомився від України" напередодні великого вторгення. Огидне бля@ство!

Горбунов, Данилко, Козловський, Могилевська — від їх орденів просто головний біль. Колгосп зірок у чистому вигляді. Так само список робітників 1+1 — самі більші борцуни за перемогу "антонін" над здоровим глуздом.

Верещук. За що орден? За заяви з минулого про любов до Путіна, за шатл з Чонгару, за ганебну учать у внесенні бодай в списки полонених? За політ на парасольці чи шалену участь у тотальному розмінуванні напередодні війни?

Монастирський. Є великі питання бо буксуванні адекватного закону про зброю. Є так само питання щодо участі МВС у питанні звільнення полонених, які рахуються в їх структурах. Є питання з долею строковиків Нацгвардії в Маріуполі — десятки матерів шукають своїх синів. Так само питання постійних покатушок тут людей із РФ.

Кубраков. Ага прям флешбек "ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді не зможемо будувати дороги" 18 лютого.

Це насмішка, а не список. Це суспільна демонстрація "я царь і що хочу те і роблю". Парад челяді — за невеликим винятком (див абзац перший). Ніхто нічого так і не зрозумів. Особливо огидні 90% списку на тлі кримінальних переслідувань Кривоноса і Залужного. Джерело: https://censor.net/ua/b3363713

  • Лайк 13
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Краще такі, ніж ніякі. 

Немає такого в законі. Або вони нормальні і підходять, або ні, і тоді передавати їх у війська - це злочин. Спитайте у будь-якого юриста.

Тому що:

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Але за це хтось заплатить життям.

якщо це буде через неякісний бронік, то це і є злочин, і винен буде той, хто їх віддав військовим

Висновок може бути лише один - броніки нормальні.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Privet сказал:

ВСУ прорвали первую линию обороны россиян под Херсоном – ОГВ "Каховка"

www.5.ua/ru/rehyoni/vsu-prorvaly-pervuiu-lynyiu-oboroni-rossyian-pod-khersonom-ohv-kakhovka-286204.html

 

Редактори наших ЗМІ наче якісь школярі-студенти, які на Ютубчику навчились робити клікбейт і гоняться за хайпом/переглядами. Ідіоти, самі ж сіють недовіру до змі. 

2 минуты назад, hause сказал:

censor.net/ua/blogs/3363713/nhto_nchogo_tak_ne_zrozumv

Ніхто нічого так і не зрозумів

 

Цаплієнко, Наташа Нагорна, Олексій Продайвода — воєнкори високого рівня, достойна робота.

 

Я так розумію Бутусова не відзначили нічим? 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Немає такого в законі. Або вони нормальні і підходять, або ні, і тоді передавати їх у війська - це злочин. Спитайте у будь-якого юриста.

Их просто никто не примет, если не соответствуют.

В армии бюрократия - любой чинуша удавится от зависти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Я не бачу причин, чого б вас не відправити в бан за грубе порушення правил форуму. 

У него индульгенция от одной ме-е-естной.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, SermenK сказал:

Я так розумію Бутусова не відзначили нічим? 

я б на його місці погребував би брати :ROFL:

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Alvalk сказав:

Немає такого в законі. Або вони нормальні і підходять, або ні, і тоді передавати їх у війська - це злочин. Спитайте у будь-якого юриста.

Тому що:

якщо це буде через неякісний бронік, то це і є злочин, і винен буде той, хто їх віддав військовим

Висновок може бути лише один - броніки нормальні.

Можна понизити клас захисту і передати їх в тил. І я, до речі, не знайшов підтвердження інформації, що їх таки передали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Передали за відсутності інших. Краще такі, ніж ніякі. Але за це хтось заплатить життям.

Судя по видео пластины работают, а если верить  Википедии то к проведению испытаний есть куча претензий, бронепластины вроде как не пробиты, вопросы к кевларовой части, после длительного замачивания, больше похоже что дали команду "найти проблемы"

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На юге  выглядит так, что кацапы бздонули... У них там тоже внутри была ипсо накачка мол укропы вот-вот в наступление пойдут. Наши где-то удачно атаковали а у них паника пошла, ну а мы пользуемся их паникой пока их не успокоят "загранотряды") 

Не думаю что наши сейчас планировали наступление, скорей так получилось, желательно что бы поудачней!

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mastervovik сказал:

На юге  выглядит так, что кацапы бздонули... У них там тоже внутри была ипсо накачка мол укропы вот-вот в наступление пойдут. Наши где-то удачно атаковали а у них паника пошла, ну а мы пользуемся их паникой пока их не успокоят "загранотряды") 

Не думаю что наши сейчас планировали наступление, скорей так получилось, желательно что бы поудачней!

тут у декого є сумніві у реальності нереального, а я впевнений що Залужний це реінкарнація Сунь Цзи :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, mastervovik сказал:

Если херсонци ещё на связи, может отпишутся как там у орков, есть паника, не?)

на жаль херсонці давно не на зв'язку  Вова.. в мене в Херсоні були три близьких людини, про двох давно зовсім нічого не чуть, а третій чудом вирвавсь..забрали все, гроші, машину, в його хаті живуть офіцери русні, ще й пришлось йому посидіти з місяць в їхній тюрмі..отаке

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, dr.alf сказав:

Судя по видео пластины работают, а если верить  Википедии то к проведению испытаний есть куча претензий, бронепластины вроде как не пробиты, вопросы к кевларовой части, после длительного замачивания, больше похоже что дали команду "найти проблемы"

 

З 2021 року бронежилети тестуються з штатівським стандартом NIJ, який передбачає замочування у морський воді на 24 години. І, о чудо, почали робити броніки під цей стандарт. Тож питання до тих, хто писав вимоги для тестування. Проблема з намоканням була добре відома, її просто ігнорували.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, irina1969 сказал:

Штатний ватний пропагандон брехати не буде

FB_IMG_1661771368319.jpg

ага. наступний крок забрати з собою путєна і з'єбати разом за Урал...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...