Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Невже не вброс? :

В Києві відбулась конференція директорів шкіл, керівництво зобов'язало одягнути всіх військовий камуфляж.

image.png.e6d6cdb162f98029553495434f1ff7f2.png

Змінено користувачем hause
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, hause сказал:

Невже не вброс? :

В Києві відбулась конференція директорів шкіл, керівництво зобов'язало одягнути всіх військовий камуфляж.

 

А "совок" хтось відміняв?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парад Перемоги.

Гарний ракурс.

 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точка зору Чумака, не Алана. uainfo.org/blognews/1661714186-shvidka-peremoga-ukrayini-mozhe-viklikati-neadekvatnu-reaktsiyu.html

"Після відвертої втечі росіян з позицій, умовно, може бути застосована тактична ядерна зброя. У США є засторога, що швидка втеча, швидкі удари можуть викликати та спровокувати ескалацію конфлікту, а ось перемелювання сил противника - це саме те", - пояснив генерал.

Є два сценарії - швидка перемога над Росією і РФ розпадається, виникає купа ризиків, у тому числі для західного світу. Другий сценарій - це перемелювання. Ця м’ясорубка буде перемелювати не тільки війська, це перемелювання всіх ресурсів, які є у Росії. Це падіння військового, економічного, технологічного, людського ресурсу. Все це у комплексі може дати знекровлення РФ", - підсумував Чумак

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Другий сценарій - це перемелювання. Ця м’ясорубка

Мясорубка боюсь развалится....

Без дальнобойного и высокоточного оружия, точно.. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

Дмитро Глущук

7 ч.  · 

Щойно, за пів року війни, я розтовк руки до крові об стіну. Просто, щоб не виплеснути ненависть на ні в чому не винних людей.

Генерали Марченко і Кривонос під слідством, пікалов і кошевий орденоносці. Боже, я надто стомився. Дай мені легкої смерті, щоб я не бачив чим цей піздєц скінчиться.

Спочатку прихильники Петра Олексійовича вимагають розслідування зради. А коли під слідство попадають не ті люди, то кричать, що це теж зрада. Л - логіка.

П.С. До речі, українські генерали - ті самі генерали, що й були до 2014-ого. Ті самі, що розвалювали українську армію. І робити з них святих може тільки кретин.

  • Лайк 8
  • Хаха 2
  • Дізлайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Спочатку прихильники Петра Олексійовича вимагають розслідування зради. А коли під слідство попадають не ті люди, то кричать, що це теж зрада. Л - логіка.

П.С. До речі, українські генерали - ті самі генерали, що й були до 2014-ого. Ті самі, що розвалювали українську армію. І робити з них святих може тільки кретин.

Нинішні генерали – це комбриги та комбати до 14 року.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

П.С. До речі, українські генерали - ті самі генерали, що й були до 2014-ого. Ті самі, що розвалювали українську армію. І робити з них святих може тільки кретин.

НАХYЙ пошел...

Это ПРАВИЛЬНЫЕ, боевые генералы...

А ты гнида, раз такое набрасываешь...

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Dmitriy_S сказал:

П.С. До речі, українські генерали - ті самі генерали, що й були до 2014-ого. Ті самі, що розвалювали українську армію

а хіба військові не мають сумлінно виконувати накази, які їм віддає вище політичне керівництво? і схоже на те, що вони так робили і продовжують робити...

і який сенс військовим розвалювати свою роботу?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Canton сказав:

НАХYЙ пошел...

Это ПРАВИЛЬНЫЕ, боевые генералы...

А ты гнида, раз такое набрасываешь...

Ви так вищите, наче Кривонос на цензорі. Це знак. Зрадники завжди покривають зрадників. Сумнівів у провині Кривоноса в мене стало менше. Дякую.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

       

                                                                                                                     

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Обещаю, ни одна жертва не будет напрасной": генерал Залужный обратился к украинцам в День памяти защитников Украины 

www.5.ua/ru/obshchestvo/obeshchaiu-ny-odna-zhertva-ne-budet-naprasnoi-heneral-zaluzhnii-obratylsia-k-ukrayntsam-v-den-pamiaty-zashchytnykov-ukrayni-286192.html

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, US7IGN сказав:

а хіба військові не мають сумлінно виконувати накази, які їм віддає вище політичне керівництво? і схоже на те, що вони так робили і продовжують робити...

і який сенс військовим розвалювати свою роботу?

Військові не мають виконувати злочинні накази. Сенси можуть бути різні, від матеріального зиску до роботи на РФ. Тому розслідування щодо роботи військового керівництва - це нормальний процес. Але він чомусь доводить прихильників Петра Олексійовича до сказу. Мене взагалі дивує думка, що зрадниками намагаються призначити політичне керівництво. Я впевнений, що після війни правда спливе і виявиться, що і південь і північ злили саме військові. 

  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Я впевнений, що після війни правда спливе і виявиться, що і південь і північ злили саме військові. 

Тому на Кривоноса i наiхали. Тут нема питань.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Але він чомусь доводить прихильників Петра Олексійовича до сказу.

А адепти святого Зели свято верят, в непогрешимость зеленого сброда)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Тому розслідування щодо роботи військового керівництва - це нормальний процес. Але він чомусь доводить прихильників Петра Олексійовича до сказу.

Як ви вважаєте, наприклад, де зараз місце генералу Марченко - за гратами чи на війні? Ви насправді вважаєте, що якщо б його свого часу не кинули за грати, то він би втік?  Про те, як робилась експертиза всі знають (кому цікава правда, а не зведення рахунків з попередниками) 

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Тому на Кривоноса i наiхали. Тут нема питань.

Кривонос тут ні до чого. Він взагалі не є діючим військовим.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Щас откроют дело по умышленному убийству народного депутата Ковалева.

В Херсонской области убили нардепа-предателя от Слуги народа Ковалева — Хлань (С)

- Чому Ви вбили депутата Ковальова
- Так він москалям допомогав
- Ой якє прикрє самогубство
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

північ злили саме військові.

Не могу понять, как все 169 нацгвардейцев на ЧАЭС без единого выстрела сдались сразу в плен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Генерали Марченко і Кривонос під слідством, пікалов і кошевий орденоносці. Боже, я надто стомився. Дай мені легкої смерті, щоб я не бачив чим цей піздєц скінчиться.

У Марченко есть "орден", он называется "Аааа, это тот Марченко который Николаев, дааа орки там знатно соснули", я думаю это неофициально главная награда в Украине))))

  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ks6 сказал:

Не могу понять, как все 169 нацгвардейцев на ЧАЭС без единого выстрела сдались сразу в плен.

не можете понять, что им тоже хотелось жить? без тяжёлого вооружения против колонн на 500 единиц?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Alvalk сказав:

Як ви вважаєте, наприклад, де зараз місце генералу Марченко - за гратами чи на війні? Ви насправді вважаєте, що якщо б його свого часу не кинули за грати, то він би втік?  Про те, як робилась експертиза всі знають (кому цікава правда, а не зведення рахунків з попередниками) 

 

 

Це мають вирішувати слідство і суд. Під заставу його звільнили більше двох років тому, тож не бачу причини чому б йому зараз не воювати.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Це мають вирішувати слідство і суд. Під заставу його звільнили більше двох років тому, тож не бачу причини чому б йому зараз не воювати.

дуже смішно. мені взагалі дуже смішно спостерігати за роботою так званих правоохоронних органів. уявіть виконроба з десятками підлеглих з зарплатами набагато вище ринкових, які роками щось будують, але в кінці вводять в експлуатацію один будинок з сотні...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Це мають вирішувати слідство і суд. Під заставу його звільнили більше двох років тому, тож не бачу причини чому б йому зараз не воювати.

А я не вижу причин, почему бы тебя еще раз нахeр не послать...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...