Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

41 хвилину тому, Alvalk сказав:

яку статтю? Він щось сказав такого, чого москалі не знають?

Не москалі, а прокурори.,бо Дніпро на його думку не є перешкодою для просування військ, а канали то страшна перешкода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, serg179 сказав:

Бля, це не жарт:

IMG_20220916_140817_752.jpg

Цитата

 

Vitalii Chepynoga

3 ч.  · 

Епічна історія про те, як у Франції російськомовний українець напав на російськомовних українок, бо думав, що вони росіянки. А вони думали, що росіянин - він…

Це навіть схоже на якусь банальну східну притчу з імперативним висновком: якщо по руськи говориш, то рано чи пізно, а від когось та по їбалу й получиш

 

Краще хоча б суржик, як у #Chepynoga

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені реально цікаво, що саме не влаштовує тіло, яке поставило свій «нінравітся» під цим текстом?

B32461EF-AF7F-468B-BE1D-666DB3F7399D.jpeg

  • Лайк 3
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

іноді краще мовчати, ніж говорити...

Краще  і не скажеш)

Змінено користувачем JFK
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голосом уважаЄмагА Ліаніда Іллічя: "Украіна семімільнимі шагамі ід'т в Євросоюз і скАтіна за ней не успевает..."

Це просто бальзам на сердце.

 

Угода скасовує необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС та дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску.

Також Угода передбачає заходи зі спрощення визнання водійських документів. Відтепер Україна та ЄС звільняють власників посвідчень водіїв, виданих однією зі сторін, від вимоги мати міжнародне посвідчення водія.

www.eurointegration.com.ua/news/2022/09/16/7146915/

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Screenshot_20220916-130734.png

Это официальный шеврон 72-й бригады. Ему его в ноябре вручили в Луганской обл.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Немаленькі шанси загинути?  Дуже дякую.

8 загиблих - це 8 сімей без батька, сина. Це 8 знищених світів.

У мене проблеми з тим, щоб ставати в стрій, були ще з дитинства.

За 10 років радянська школа так і не спромоглася їх виправити.

Тобто те, що ці воїни ціною свого життя чи здоров'я захищають сотні тисяч інших "світів", інших батьків і чиїхось чи своїх синів від загарбників вами не береться до уваги. Ясно. 

Які у вас проблеми це зрозуміло. 

Винуваті, не Росія і кацапи, а - "радянська школа, кравчук, кучма, комуняки, нехороші виборці, гаранти по Будапештському меморандуму, ковпак з муравйовим, погана екологія, плоскостопість і іпотека(потрібне вставити) " 

І саме тому ви постійно займаєтесь публічним аутотренінгом - "я розумний, я дуже розумний, я самий розумний, я найрозумніший і саме тому я піду не захищати Батьківщину, а

Я піду в далекі гори
На широкі полонини"

Ні, я не засуджую, Боже збав. 

Маю надію, що ви там, на своєму місті чим можете підтримуєте і допомагаєте ЗСУ. Не всім воювати. Але замість розмов про які даремні смерті хотілось би  чути слова які б підбадьорували, підтримували, додавали сил і наснаги. 

  • Лайк 15
  • Дякую 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

саме про це я і кажу. завжди були ті, кому подобалось гасати зі зброєю, компенсуючи якісь комплекси, або реалізуючи програму, закладену відповідним вихованням. вони отримали можливість робити це легально, отримуючи по ходу гроші та кар'єрний зріст. але це як релігія чи ЛГБТ - всі можуть розважатися як завгодно, аби не нав'язували свої фантазії іншим... завтра війна закінчиться і я не хочу думати про те, як ці герої почнуть хазяйнувати...

Вот я сейчас напишу то, что вам не понравится.

Кто-то идет воевать. Кто-то не идет. Вот во второй категории есть подвиды.

Одни не хотят воевать, потому что им пофигу, какая власть будет.

Другие не хотят воевать, потому что боятся, хоть им и не пофигу - и честно это признают.

И третья категория - они боятся воевать, но не могут даже себе в этом признаться, и поэтому придумывают всякие типа умные теории.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, US7IGN сказал:

Герой? 🤣

Для мене і Сергій Бондар герой, і Володимир Зеленський герой. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Агидель сказал:

Вот я сейчас напишу то, что вам не понравится.

та мені в принципі пофігу. але якщо хочете про це поговорити, то мабуть спочатку треба все ж таки визначитись з тим що таке "воювати"?

4 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Для мене і Сергій Бондар герой, і Володимир Зеленський герой. 

вітаю. а для мене кумирів не існує. ніяких.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

та мені в принципі пофігу. але якщо хочете про це поговорити, то мабуть спочатку треба все ж таки визначитись з тим що таке "воювати"?

вітаю. а для мене кумирів не існує. ніяких.

Кстати, со вторым вашим предложением согласна полностью.

И что же такое воевать? наверное это то самое, что делает много знакомых сейчас - с помощью оружия тормозят продвижение русни. Это очень опасно - они могут погибнуть или остаться инвалидами. И тем не менее, они это делают.

Я говорю это не в осуждение тем, кто не хочет так рисковать. Это скорее призыв быть честными самим с собой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Агидель сказал:

Я говорю это не в осуждение тем, кто не хочет так рисковать. Это скорее призыв быть честными самим с собой.

коли побігаєш зі зброєю, то починаєш думати чому взагалі так сталося і де ти щось зробив не так, що вимушений вирішувати проблеми так тупо. і чи ти дійсно їх вирішиш саме в такий спосіб? і чи він є самим ефективним? і багато інших питань. але я розумію всіх тих, для кого існують тільки крайнощі і все спрощено по максимуму. так дійсно легше. і не треба думати. більшість взагалі не любить це робити. і довіряє іншим приймати рішення за себе. я ж чесно сказав що я не такий як всі. мене через це ніколи не любили начальники. я їх слухав лише поки наші інтереси співпадали. і моє уявлення про те що краще для справи не завжди збігалося з їхнім. їм же від того було гірше )

а потім я став працювати сам на себе і зібрав власну команду.

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

коли побігаєш зі зброєю, то починаєш думати чому взагалі так сталося і де ти щось зробив не так, що вимушений вирішувати проблеми так тупо. і чи ти дійсно їх вирішиш саме в такий спосіб? і чи він є самим ефективним? і багато інших питань. але я розумію всіх тих, для кого існують тільки крайнощі і все спрощено по максимуму. так дійсно легше. і не треба думати. більшість взагалі не любить це робити. і довіряє іншим приймати рішення за себе. я ж чесно сказав що я не такий як всі. мене через це ніколи не любили начальники. я їх слухав лише поки наші інтереси співпадали. і моє уявлення про те що краще для справи не завжди збігалося з їхнім. їм же від того було гірше )

а потім я став працювати сам на себе і зібрав власну команду.

Всё так. Но если бы не люди, которые все же бегают с оружием и останавливают других, которые уже пришли к ним с оружием - что бы было?

Те, кто не хотел жить в рашке и благодаря этим людям там не оказался - не стоит выпендриваться со своими теориям "поцелованных Богом".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось вас занесло. Починали з того що кожний має займатися своєю справою. А у нас все ще кухарки керують державою, а балерони бігають з автоматами... І до чого тут взагалі синагога?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

вітаю. а для мене кумирів не існує. ніяких.

Но хоча б когось поважаєте?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

коли побігаєш зі зброєю, то починаєш думати чому взагалі так сталося і де ти щось зробив не так, що вимушений вирішувати проблеми так тупо. і чи ти дійсно їх вирішиш саме в такий спосіб? і чи він є самим ефективним?

Ну Ви вже визначились, якій спосіб на сьогодні є більш ефективний? Поділитись з нами, як більш ефективно вирішити проблему з руснею на нашої землі? Чи я не тактик - я стратег?

Цитата

і багато інших питань.

Інші питання я теж вмію просто вирішувати. То не фокус.

Цитата

а потім я став працювати сам на себе і зібрав власну команду.

Ви вже зібрали свою команду і більш ефективними методами вирішуєте проблеми оккупованих терріторій? Може то Ваша команда прибрала рашу  з Харьківшини? А ми не в курсі були! 😲

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, iiigolkin сказал:

Но хоча б когось поважаєте?

Когось. І лише поки тверезий 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

Щось вас занесло. Починали з того що кожний має займатися своєю справою. А у нас все ще кухарки керують державою, а балерони бігають з автоматами... І до чого тут взагалі синагога?

В нас військових недостатньо щоб протистояти сусіду. Тому брати в руки зброю прийшлось і тим, хто не планував цього робити. Якби стався пожар у Вашому будинку, то Ви теж не рятували своїх рідних, а сиділи та чекали на пожежників, які в той час гасять іншу пожежу? Ну з сусідами ясно - просто дивились, бо не Ваш будинок та не Ваши діти

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Щось вас занесло. Починали з того що кожний має займатися своєю справою. А у нас все ще кухарки керують державою, а балерони бігають з автоматами... І до чого тут взагалі синагога?

Про кухарку во власти промолчу. Наших косяков немеряно.

А на счет воюющих артистов. Мне непонятно ваше неприятие - почему слесарь может воевать, а артист не может? Если у нас нет профессиональной армии, как в тех же Штатах.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Агидель сказал:

Про кухарку во власти промолчу. Наших косяков немеряно.

А на счет воюющих артистов. Мне непонятно ваше неприятие - почему слесарь может воевать, а артист не может? Если у нас нет профессиональной армии, как в тех же Штатах.

 

В нас є професійна армія. Але проти сусіда її явно недостатньо. А більшу прогодувати не мали за що

Змінено користувачем OlaR
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

Когось. І лише поки тверезий 🤣

Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.(с) С. Довлатов

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та кожен може робити що захоче. Я не сприймаю некомпетентність. Слюсар має ремонтувати танки.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...