Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Vikctor сказал:

Знов вирішили дурником прикидатись? Глядіть щоб не увійшло у звичку

Бачу, вже прогрес у пана доктора. Ще вчора називав мене дурником, а сьогодні вважає, що я лише ним прикидаюся. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AOZ1 сказав:

Это за два месяца уничтожить всю группировку? Я слышал цифру 1000 в день.

1000 -- 200
плюс
1000*3 -- 300

За вчера — 550 -- 200.
В начале бывало до 60-100 в день.

image.thumb.png.f105c86a7dd8fd943a2837e189d86350.png

image.png.e8bc2df52f6864a9e7a393ed3f247e53.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Бачу, вже прогрес у пана доктора. Ще вчора називав мене дурником, а сьогодні вважає, що я лише ним прикидаюся. 

Брехня. Я й вчора писав, що прикидаєшся вмикаєшь.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Можливо, тільки за.Але я там жив і знаю як насправді.Тож, на жаль, але Карбо не правий.

Психогію противника необхідно знати і враховувати. Коли ти там жив? Скільки тоді тобі було років? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Цікаво чи є в нас такій само ефективний та швидкій суд?...

Ларитус каже, що немає, бо  Порошенко ж не реформував 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

Брехня. Я й вчора писав, що прикидаєшся вмикаєшь.

Спробую перевірити, а поки дружня підказка - вмикаєш пишеться без м'якого знаку.

 

Таки знайшов. Ти мене тут тупим обзивав:

 

"Все глибше занурюєшься у власну тупість чи просто не здатен сприйняти написане"

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Canton сказал:

И ничего не будет...

Есть некоторые методики, так вот они говорят, что надо перемалывать 5 -8 тысяч в день, чтобы началось подобие движа...и то не сразу...я верю этим методикам

Я для себя прикидывал - для выхода России из Украины необходимы потери в день от 1000 200-х (что даст 1500-2500 300-х, + плен и дезертирство) - чтобы достичь потерь л/с 15-20% в месяц. И/или нефть в районе 50$ за бочку (что даст цену Urals ниже 40) на протяжении 4-6 месяцев.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Ларитус каже, що немає, бо  Порошенко ж не реформував 🤣

Рада схвалила президентську судову реформу.

Суддів чекає переатестація.

lb.ua/news/2015/02/12/295385_rada_odobrila_prezidentskuyu.html

Порошенко підписав судову реформу

Реформа покликана забезпечити практичну реалізацію права громадян на справедливий суд.

lb.ua/news/2015/02/24/296667_poroshenko_podpisal_sudebnuyu_reformu.html

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, karbo сказав:

Психогію противника необхідно знати і враховувати. Коли ти там жив? Скільки тоді тобі було років? 

Не тикайте будь ласка.Жив достатньо.Коли? А яка різниця? Там щось змінилось?

З 78го по 95й.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, yukon сказал:

Імхо, карбо має рацію, кацапи чхати хотіли на смерті вояк, вони впевнені, що вояки за це гроші шалені гребуть, і самі підписались на війну. Але кацапам навряд чи буде похер на смерті мобіків, які не добровільно попали під роздачу, кожен буде дивитись на смерті мобіків через призму- наступний я чи моя рідня, нахера воно таке треба)

Я від учора передивився багато роликів з мобілізованою руснею. Спокійно сплять на підлозі в якомусь великому приміщенні. Без карематів або хочаб радно якесь поклали - тупо прямо в одязі на підлогу. Пиячать, бикують, духаряться. Щоб прям хтось був пригнічений - щось не бачив. Для них то як пригода якась. Може відео викладає гопота й подібна поведінка притаманна для цього середовища. Якщо десь разом зберуть мобілізований планктон, вирваний із теплого життя та отримавший повісткі після затримання на протестних акціях, то може їх відео будуть відрізнятися, але покіщо так...

 

55 минут назад, AOZ1 сказал:

Это за два месяца уничтожить всю группировку? Я слышал цифру 1000 в день.

1000 за добу в них вже було - перши 10-12 діб. Щось не дуже вплинуло. Хоча зараз їх схоже помітно рам'якшили - без цього зупинити чи тим більше контрнаступати було б не можливо. Напевно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

  · 

Вимушений висловити певну думку... з приводу ору чималої кількості "зрадофілів" про те, що нас "завалять м'ясом" (масою живої сили)... на нас пре "орда" і т.д....

Шановні, на дворі 2022 рік, а не 1914-й і навіть не 1942-й...

Зробіть дві речі...

- поцікавтесь кількістю та вогневими спроможностями (особливо у сфері забезечення ЩІЛЬНОСТІ ВОГНЮ на 1 км (або краще 1 кв.м) фронту, штатного озброєння СУЧАСНОЇ піхотної\мотопіхотної роти\батальйону ЗСУ, а також бажано зазвичай ПРИДАНИХ їм сил та засобів

- поцікавтесь також, які темпи наступу та який розмір сил й засобів потрібно досягти та залучити противнику, щоб прорвати, принамйні, на фронті шириною 1-5 км підготовлену оборону такого штибу підрозділу(ів)... навіть в умовах потужного вогневого впливу з його боку та виходу зі строю внаслідок цього до третини вогневих засобів підрозділу, який обороняється

А потім починайте волати та горланити...

  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

Я для себя прикидывал - для выхода России из Украины необходимы потери в день от 1000 200-х (что даст 1500-2500 300-х, + плен и дезертирство) - чтобы достичь потерь л/с 15-20% в месяц. И/или нефть в районе 50$ за бочку (что даст цену Urals ниже 40) на протяжении 4-6 месяцев.

в Афгані кацапи втрачали набагато меньше , та й то - здебільшого  біларусів - українців могилізували .

 

чим скінчилося ? 

 

якби кацапію не підтримував Захід , перша Чеченська цілком вирогідно мала закінчуватися другим раундон розпаду - навіть КАМАЗ довелося зпалити , щоб утримати Татарстан у складі параші

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

різниця? Там щось змінилось?

З 78го по 95й.

Немає питань, мені 62 і на форумі десять років, звертатися на ти при такому розкладі, а тим більше в інтернеті, норма. Якщо ж таке бажання, то мені на ви не проблема.

 

Період вашого проживання там не можна порівнювати з сучасним. Практично пік вашої свідомості припав на розквіт рекету 90-х. Сьогодні молодь в інтернеті і дружить з ровесниками цілого світу. Вони вже не мріють бути гопниками чи рекетирами, у них свій світогляд, який мало чим відрізняється від такого  в інших країнах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, US7IGN сказал:

пам'ятаєте динаміку знищення кацапів на початку? я не здивуюсь якщо хитрий план як раз і був у тому щоб спровокувати путєна та компанію нагнати швидко непідготовлених кацапів, щоб знову вийти на динаміку тисячі в день. але тепер вже точно є чим...

 

 

В мене теж є надія що це хитрий план - щоб значущі втрати разом з поразкою назавжди унеможливили будь-які зазіхання русні стосовно України... Бо втрати лишень декількох десятків тисяч до цього не призведуть...

 

 

 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, badgy сказал:

Я для себя прикидывал - для выхода России из Украины необходимы потери в день от 1000 200-х (что даст 1500-2500 300-х, + плен и дезертирство) - чтобы достичь потерь л/с 15-20% в месяц. И/или нефть в районе 50$ за бочку (что даст цену Urals ниже 40) на протяжении 4-6 месяцев.

Ніщо із вказаних факторів не має вирішального впливу. Лише відсутність успіху може зупинити війну. 

 

Гроші без технологій лише папір чи цифри. 

При наявності успіху з втратами можна змиритися.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Я від учора передивився багато роликів з мобілізованою руснею. Спокійно сплять на підлозі в якомусь великому приміщенні. Без карематів або хочаб радно якесь поклали - тупо прямо в одязі на підлогу. Пиячать, бикують, духаряться. Щоб прям хтось був пригнічений - щось не бачив. Для них то як пригода якась. Може відео викладає гопота й подібна поведінка притаманна для цього середовища. Якщо десь разом зберуть мобілізований планктон, вирваний із теплого життя та отримавший повісткі після затримання на протестних акціях, то може їх відео будуть відрізнятися, але покіщо так...

 

1000 за добу в них вже було - перши 10-12 діб. Щось не дуже вплинуло. Хоча зараз їх схоже помітно рам'якшили - без цього зупинити чи тим більше контрнаступати було б не можливо. Напевно.

Я думаю, що "п'яні" і "на підлозі без каремату" має прямопропорцвйний зв'язок). Просто контрактна армія русні скоро узнає нове слово "аватар")). А на рахунок, що всі веселі, то імхо це до першого арт обстрілу.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

в Афгані кацапи втрачали набагато меньше

 

чим скінчилося ? 

1. Розмір контінгенту? (відсоток вибуття?)

2. 10 років?

Не треба плутать фалос з дактілєм.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, badgy сказал:

1. Розмір контінгенту? (відсоток вибуття?)

2. 10 років?

Не треба плутать фалос з дактілєм.

сто-стоп .

 

а чому ви вважаєте , що аналогії недоречні ? 

 

час ? 

Так втрати в Україні за сім місяців перевищили втрати за десять років в Афгані .

Це стосується не лише особового складу , але й техніки .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, badgy сказал:

1. Розмір контінгенту? (відсоток вибуття?)

2. 10 років?

Не треба плутать фалос з дактілєм.

Армія несла набагато менші втрати, радикально менші. При контингенті в сто тисяч за рік гинуло біля півтора відсотка. Зараз за півроку третину вибили. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, karbo сказал:

Армія несла набагато менші втрати, радикально менші. При контингенті в сто тисяч за рік гинуло біля півтора відсотка. Зараз за півроку третину вибили. 

втрати техніки + вишколених кваліфікованих екіпажів  взагалі не співпоставимі

 

скільки ракетних крейсерів втрачено у Афгані ? 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

  · 

Вимушений висловити певну думку... з приводу ору чималої кількості "зрадофілів" про те, що нас "завалять м'ясом" (масою живої сили)... на нас пре "орда" і т.д....

Шановні, на дворі 2022 рік, а не 1914-й і навіть не 1942-й...

Зробіть дві речі...

- поцікавтесь кількістю та вогневими спроможностями (особливо у сфері забезечення ЩІЛЬНОСТІ ВОГНЮ на 1 км (або краще 1 кв.м) фронту, штатного озброєння СУЧАСНОЇ піхотної\мотопіхотної роти\батальйону ЗСУ, а також бажано зазвичай ПРИДАНИХ їм сил та засобів

- поцікавтесь також, які темпи наступу та який розмір сил й засобів потрібно досягти та залучити противнику, щоб прорвати, принамйні, на фронті шириною 1-5 км підготовлену оборону такого штибу підрозділу(ів)... навіть в умовах потужного вогневого впливу з його боку та виходу зі строю внаслідок цього до третини вогневих засобів підрозділу, який обороняється

А потім починайте волати та горланити...

Ніхто не буде наступати. Їх завдання зафіксувати вже окуповане...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Ніхто не буде наступати. Їх завдання зафіксувати вже окуповане...

Тілами проти хаймарсів? Лише якщо зсу зупинить бойові дії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, yukon сказав:

Імхо, карбо має рацію, кацапи чхати хотіли на смерті вояк, вони впевнені, що вояки за це гроші шалені гребуть, і самі підписались на війну. Але кацапам навряд чи буде похер на смерті мобіків, які не добровільно попали під роздачу, кожен буде дивитись на смерті мобіків через призму- наступний я чи моя рідня, нахера воно таке треба)

Не варто на це покладатися.

Мільйон мобілізованих це (умовно) ще по 3-5 прямих родичів для кожного. Отже, в Росії буде 3-5 млн осіб, які будуть особисто незадоволені. Ще буде два-три десятки осіб особисто знайомих з загиблими (тобто, 20-30 млн), що удаватимуть, ніби співчувають загиблим, а в душі радіють, що іх особисто не торкнулося. Решта, залюбки віритимуть брехні Кремля про 5.000 загиблих "на Україні".

Навіть, якщо  вб'ємо цей мільйон мобілізованих, це не вплине на настрої населення. 

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...