Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

саме велике здивування очікує людину коли вона дізнається що не все в цьому світові за гроші. але щоб не було сюрпризів спочатку треба в Бога повірити :lol:

Дві тези і обидві в молоко.Це талант👍😜

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

И ничего не будет...

Есть некоторые методики, так вот они говорят, что надо перемалывать 5 -8 тысяч в день, чтобы началось подобие движа...и то не сразу...я верю этим методикам

Это за два месяца уничтожить всю группировку? Я слышал цифру 1000 в день.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, karbo сказав:

Я про місцеві стихійні протести, а не масові і організовані. Їх не будуть вшановувати, як героїв, а сприймати за жертви режиму. І це вже велика різниця. Це не полеглі з касти воїнів. Це не війна в телевізорі, це біль в кожному домі в звичайних людей.

Ви сильно довго живете на піндосії і ніколи не жили навіть на Донбасі.Розм'якли там🙂.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Я про місцеві стихійні протести, а не масові і організовані. Їх не будуть вшановувати, як героїв, а сприймати за жертви режиму. І це вже велика різниця. Це не полеглі з касти воїнів. Це не війна в телевізорі, це біль в кожному домі в звичайних людей.

И что нам с этого? Я в последнее время все рассматриваю через призму полезности Украине...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

Это за два месяца уничтожить всю группировку? Я слышал цифру 1000 в день.

Была такая цифра...кто то из блохероф-оналитиков озвучивал...но она далека от реалий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, AOZ1 сказав:

Это за два месяца уничтожить всю группировку? Я слышал цифру 1000 в день.

Ну мова ж іде про швидкий результат.А так да-п'ять сім років.Все вже було☝️.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

И что нам с этого? Я в последнее время все рассматриваю через призму полезности Украине...

Я тоже не понимаю, чего на их эти митинги смотреть? От них толку - разве что посмеятся, как рабов в автозаки пакуют. 

Все будет зависеть от наличия у нас хорошего оружия и боеприпасов. Будет его много - это стадо большого вреда нанести не сможет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви сильно довго живете на піндосії і ніколи не жили навіть на Донбасі.Розм'якли там🙂.

Прямо зараз спілкуюся в руськими і вони в шоці, тоді як війну силами контрактників сприймали зовсім інакше, вона їх мало стосувалася. Воюють і воюють десь там далеко, а зараз торкається кожної сім'ї. У них там страх і розпач.

Змінено користувачем karbo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви сильно довго живете на піндосії і ніколи не жили навіть на Донбасі.Розм'якли там🙂.

Імхо, карбо має рацію, кацапи чхати хотіли на смерті вояк, вони впевнені, що вояки за це гроші шалені гребуть, і самі підписались на війну. Але кацапам навряд чи буде похер на смерті мобіків, які не добровільно попали під роздачу, кожен буде дивитись на смерті мобіків через призму- наступний я чи моя рідня, нахера воно таке треба)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, yukon сказал:

Імхо, карбо має рацію, кацапи чхати хотіли на смерті вояк, вони впевнені, що вояки за це гроші шалені гребуть, і самі підписались на війну. Але кацапам навряд чи буде похер на смерті мобіків, які не добровільно попали під роздачу, кожен буде дивитись на смерті мобіків через призму- наступний я чи моя рідня, нахера воно таке треба)

Они не против войны, они ЗА...они против мобилизации

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Они не против войны, они ЗА...они против мобилизации

Вони за перемогу чужими руками. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

саме велике здивування очікує людину коли вона дізнається що не все в цьому світові за гроші. але щоб не було сюрпризів спочатку треба в Бога повірити :lol:

опосередковано - гроші ніколи  не зайві

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю що там відбувається, але останній тиждеть за день пролітає багато митей* і їм подібних. Ну і маршрутки важкі, товари розвозять, значить щось смачне є 😏

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Агидель сказал:

Все будет зависеть от наличия у нас хорошего оружия и боеприпасов. Будет его много - это стадо большого вреда нанести не сможет.

пам'ятаєте динаміку знищення кацапів на початку? я не здивуюсь якщо хитрий план як раз і був у тому щоб спровокувати путєна та компанію нагнати швидко непідготовлених кацапів, щоб знову вийти на динаміку тисячі в день. але тепер вже точно є чим...

11 минут назад, Бездомный сказал:

опосередковано - гроші ніколи  не зайві

молодий ще...

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Canton сказал:

Массово это сколько?

При такой интенсивности БД они даже не заметят

ну якби ... "харківський драп" складно було не помітити 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

ну якби ... "харківський драп" складно було не помітити 

ну як же вони його помітять? тут стільки років ніхто не помічав що у власній країні робиться, а вони мають знати що у чужій...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

ну якби ... "харківський драп" складно було не помітити 

Вот не поверишь - ТАМ никто даже и не знает, что был какой то "драп"

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

ну як же вони його помітять? тут стільки років ніхто не помічав що у власній країні робиться, а вони мають знати що у чужій...

ну там типу свої "патріотичні блохери" верещали , немов різані підсвинки

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Canton сказал:

Вот не поверишь - ТАМ никто даже и не знает, что был какой то "драп"

та ладно :pozor:

хіба що ті зашкарублі шматки копроліту  , що поза інтернетом - у ТБ просторі сидять .

Але ж молодь зараз всю інформацію - з смартфонів отримує 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, karbo сказал:

Перепрошую, а попил, це щось від слова пиляти? 

Знов вирішили дурником прикидатись? Глядіть щоб не увійшло у звичку.

1 час назад, mastervovik сказал:

Было в ленте новостей пару дней назад, чей опрос не обращал внимание, ибо я им не  доверяю, как и тиктокам, Фейсбука и и прочим блогерам.

Это Порохоботы носятся с этими процентами, а я вспомнил чисто подьебнуть их лишний раз:grin:

Ну и не сильно верю шо рошенка больше не любят чем бойко, хотя отбитые порохоботы стараются изо всех сил)

Вчора дуже дивні результати опитування  дивився. Щось там про довіру до відомих персон. Те що Притулі довіряє більше громадян ніж Залужному я ще можу якось зрозуміти, хоча й не просто це зробити. Але довіра до Києвського мера вища ніж до головнокомандуючого під час війни для мене вже занадто. Тішить, що Тіщенка не включили до опитування, а то не дай боже)))

1 час назад, Alvalk сказал:

Просто свято якесь. Всім дістається, Рінату, Бені, БПП, СН, ГПУ... 

Нагадаю, майже 2 роки САП була без керівника, більше півроку слуги блокували призначення. Але піти тихесенько в ліс все ж таки не вдалось.

 

Vitaliy Shabunin 

Маємо крутезні результати антикорупційних органів, які з приходом нового керівника САП Олександра Клименка набирають все більше обертів.

 

Цікаво чи є в нас такій само ефективний та швидкій суд?... Бо без цього всі ці здобуткі можуть піти по піхві...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зенітники 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Сухопутних військ Збройних Сил України збили російський вертоліт Мі-8.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3578307-ukrainski-zenitniki-zbili-vorozij-vertolit-mi8.html

630_360_1448521589-9422-vertolet-mi-8-foto-wikimedia.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, TaurosRMK сказав:

Не знаю що там відбувається, але останній тиждеть за день пролітає багато митей* і їм подібних. Ну і маршрутки важкі, товари розвозять, значить щось смачне є 😏

У "перевізників" немає іншого виходу.Два афганістани за одну каденцію- це задохрена

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, yukon сказав:

Імхо, карбо має рацію, кацапи чхати хотіли на смерті вояк, вони впевнені, що вояки за це гроші шалені гребуть, і самі підписались на війну. Але кацапам навряд чи буде похер на смерті мобіків, які не добровільно попали під роздачу, кожен буде дивитись на смерті мобіків через призму- наступний я чи моя рідня, нахера воно таке треба)

Можливо, тільки за.Але я там жив і знаю як насправді.Тож, на жаль, але Карбо не правий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...