Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, wyatt сказал:

Питер. За 2 дня езды по городу встретил только одну машину со свастикой Z.

Уже нету... Только след остался (ржавый жип, на стекле)

photo1646818822.jpeg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Diver сказал:

Внимание, у кого есть радиостанции можете послушать орков, частоты их портативок 

423.200 МГц - 411.200 МГц. .это один канал на разнесенных частотах. Можете помониторить эту и другие. Там просто открытый канал связи.

полезность информации 0. дальность связи этих портативок до 3 км на открытой местности. указывайте пожалуйста в следующий раз населенный пункт где их услышали. или просто не разгоняйте спам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

токашо из скорой, туда наших пацанчиков положили из под Волновахи..говорят ебашат русню со страшной силой, больше половины воюет призывников с молодых республик, при каждом возможном случае сдаются в плен, бо каждый первый толком не знает как обращаться с автоматом..у них история такая, были на передке, на блок посту, выскочил танк, ебанули по нем с плеча , не дуже точно, сбили гусянку, но тут довернул башню и по ним шахнул..хорошо шо русня рукожопая, разорвалось рядом, посекло осколками руки/ноги..вообщем, привез хлопчикам всяких ништяков и то шо просили..такие дела, трымаемося, ещё немного и погоним русню к ебаной матери

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 35
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Будет мир, будет гуманитарка и картоха со своих огородов....

еда со своих огородов это дай бог 7-8% рациона
так что тут двояко.

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Фрай сказав:

Залужный не пустил ермака в штаб, красавчик! :good:

Будь ласка, дайте ссилку, або назвіть джерело цієї інформації.

Дуже схоже на інформаційний вкид від окупантів України.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Kirill_Dnepr сказав:

Плюс уже включили радио станции на колёсиках такие зелёненькие и через  русские проводят НЛП на территориях где могут это делать.

НЛП так не делается. Некие трансляции можно делать, но это не НЛП. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Tamburello сказав:

еда со своих огородов это дай бог 7-8% рациона
так что тут двояко.

Без особливого досвіду і добрив, на власному городі можна отримати: картопля, морква, буряк, ріпка, петрушка, кріп, цибуля зелена, часник, салат, капуста різна, помідор, огірок, кабачок, гарбуз. З мінімальним досвідом - пшениця, гречка, овес, жито, кукурудза ітп.

З саду: яблука, сливки, порічки, смородина клубніка, грушки, вишняЮ, черешня ітп. Кури дають яйця і м'ясо.

В селах поки не втратили знання з утримання свиней і корів, крілів, гусей, качок. Можна зариблювати водойми. Що я забув?

мясо-молочні будуть в дифіциті, однак далего не всі жирували ними і до...

Тому, про які 7-8% ви шумите - я не знаю.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Denz сказал:

Какие цели оккупантов?

вже цілі завдати як найбільшого урону нам. І дотягнути до переговорів, та щось спробувати виграти в цим переговорах. Бо якщо нічого не буде, тоді і сенс цієї війни не відомий. Вже і раша це розуміє, тому і вбивають все підряд.

  • Лайк 2
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мета окупанта - ліквідація України як держави, українців як нації (в т ч фізичне знищення), приєднання української території до РФ, заселення її московитами.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, porterlv сказал:

Без особливого досвіду і добрив, на власному городі можна отримати: картопля, морква, буряк, ріпка, петрушка, кріп, цибуля зелена, часник, салат, капуста різна, помідор, огірок, кабачок. З мінімальним досвідом - пшениця, гречка, овес, жито, кукурудза ітп.

З саду: яблука, сливки, порічки, смородина клубніка, грушки, вишняЮ, черешня ітп. Кури дають яйця і м'ясо.

В селах поки не втратили знання з утримання свиней і корів, крілів, гусей, качок. Можна зариблювати водойми. Що я забув?

Відповісти на головне питання -де брати посадковий матеріал та молодняк птиці і тварин, чим їх годувати? Зараз у селах не працюють магазини комбікормів, навіть сухого котячого корму нема в наявності.

Змінено користувачем ШуRik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про це розповідають у підручнику біології за 8-мий клас. Є запаси, буде гуманітарка, селяни мають і вміють. Рослини і тварини вміють розмножуватись, тимпаче, якщо створити умови сприятливі.

Будуть майстеркласи не по ніхтях і ботоксно-силіконових варгах а по агрофітнесу.  Одні вміють, другі згадають, треті навчаться.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, 7351 сказал:

Будь ласка, дайте ссилку, або назвіть джерело цієї інформації.

Дуже схоже на інформаційний вкид від окупантів України.

Лента фб

3E5B2314-2FA7-4933-8CD6-98BBA0C28170.thumb.jpeg.dff898a0dadc44cc071554f83dd6952e.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Они там вещают про посевную. 
Обещают дешевые ГСМ, дешевые удобрения, защиту, рынок и пр.

Таким монотонным голосом, врезаются в радиосигнал FM станции которую люди слушают, а в областях слушают и вещают  свою шарманку говорилку.

Очень неприятная штука. Подавление воли, двойное послание. Ни о какой посевной речь конечно не идёт, наоборот .

Ну это вообще примитив. Тут чисто давление на психику…. Никакого программирования. Тем более НЛП. А сейчас вообще все делается на более тонких планах и частотах (и я не про частоты радиосигналов, конечно же) - не услышать, ни почувствовать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Gardenia сказал:

Те, кто попросил в Германии убежища, а не остался на параграфе 24.1

  Скрыть контент

Выглядит на сегодняшний день так: привозят в лагерь для беженцев, забирают паспорт, выдают документ беженца, на руку браслет с информацией, еде/вода/одежда/гигиена выдаются. Экспресс-тест на корону. Ожидают переселения в общежития. Срок рассмотрения заявки на статус беженца обещают рассматривать быстрее, чем ранее было (от 3х месяцев было). Пока что всё.

З.Ы. Я понимаю, что для большинства эта инфа не нужна, но я выкладываю для тех, у кого родные уехали в Германию. На всякий случай.

 

Подскажите кто шарит:

Местные эмигранты отговаривают от статуса бежанца, мол паспорт заберут домой не вернёшся потом.

Но в моем случае, денег карманных нет, дети маленькие т.е. на работу не пойдет, нужно пособие. А пособие, я так понимаю только для бежанцев?

З.ы. и что, потом нельзя спрыгнуть с бежанца, если дома наладится?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ШуRik сказал:

Зараз у селах не працюють магазини комбікормів, навіть сухого котячого корму нема в наявності.

Мені цього певно ніколи не зрозуміти. Все дитинство в селі був. Котів купа, ніякого корму ніколи ніхто не бачив. Їли мишей та молока трохи перепадало коли корів доїли. В коморі борошно, крупи, цукор мішками, в погребі картопля, яблука. В сараї худоба, свині, кури, гуси. Що з селами трапилось?

  • Лайк 9
  • Дякую 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 mastervovik, країна яка? Нюанси є. У біженців прав менше але більше халяви. Як наладиться - ніхто не заборонить повернутися. Крім то, багато юридичних питань поки в повітрі висять...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Подскажите кто шарит:

Местные эмигранты отговаривают от статуса бежанца, мол паспорт заберут домой не вернёшся потом.

Но в моем случае, денег карманных нет, дети маленькие т.е. на работу не пойдет, нужно пособие. А пособие, я так понимаю только для бежанцев?

З.ы. и что, потом нельзя спрыгнуть с бежанца, если дома наладится?

 

Я не знаю за інші країни, моїм просто не потрібен той статус біженця. Зараз і без нього можна 3 роки жити. Принаймні в Польщі. Робота є. Покоївка, в кафе посуд мити взагалі без вимог. Щось нормальне - знати польську.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Denz сказал:

Ничего не понимаю... Какие цели оккупантов? Почему все села и города под Киевом штормят, они же хунту и бандеровцев искали, а занимаются просто беспределом? Кадыровцев мочат или они бессмертные?

цель была вроде как ликвидировать ЗСУ и поменять власть в Киеве, подписав нужные куйлу папирки, возможно, по ходу дела создав еще пару дырявых республик. 

какая сейчас цель сложно сказать. думаю, киев остается целью номер 1, будет еще кровавая бойня, скорее всего, либо попытка полной блокады. 

а вот кака цель уничтожения харькова я понять не могу, не исключаю что причина в банальной мести за песенку. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, newbee2020 сказал:

цель была вроде как ликвидировать ЗСУ и поменять власть в Киеве, подписав нужные куйлу папирки, возможно, по ходу дела создав еще пару дырявых республик. 

какая сейчас цель сложно сказать. думаю, киев остается целью номер 1, будет еще кровавая бойня, скорее всего, либо попытка полной блокады. 

а вот кака цель уничтожения харькова я понять не могу, не исключаю что причина в банальной мести за песенку. 

Мне больше виделось взятие Харькова, совместно с взятием Мариуполя и всей территории прилегающей к морям, сделать такой себе сухопутный корридор от Крыма до ордло, а Харьков сделать столицей всего этого пиз....ца

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, porterlv сказал:

2 mastervovik, країна яка? Нюанси є. У біженців прав менше але більше халяви. Як наладиться - ніхто не заборонить повернутися. Крім то, багато юридичних питань поки в повітрі висять...

Германия

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

Я не знаю за інші країни, моїм просто не потрібен той статус біженця. Зараз і без нього можна 3 роки жити. Принаймні в Польщі. Робота є. Покоївка, в кафе посуд мити взагалі без вимог. Щось нормальне - знати польську.

Ребенку 2 года, ещё даже на горшок не ходит, какая там работа...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, newbee2020 сказал:

а вот кака цель уничтожения харькова я понять не могу

просто добивают со своей территории.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, mastervovik сказал:

Подскажите кто шарит:

Местные эмигранты отговаривают от статуса бежанца, мол паспорт заберут домой не вернёшся потом.

Но в моем случае, денег карманных нет, дети маленькие т.е. на работу не пойдет, нужно пособие. А пособие, я так понимаю только для бежанцев?

З.ы. и что, потом нельзя спрыгнуть с бежанца, если дома наладится?

 

насколько видел, лучше действительно не подавать на статус. если нужны контакты людей в германии, которые хотя бы местные и могут помочь разобраться с бюрократией - напиши мне 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Мені цього певно ніколи не зрозуміти. Все дитинство в селі був. Котів купа, ніякого корму ніколи ніхто не бачив. Їли мишей та молока трохи перепадало коли корів доїли. В коморі борошно, крупи, цукор мішками, в погребі картопля, яблука. В сараї худоба, свині, кури, гуси. Що з селами трапилось?

Миші витравлені з осені + стадо сусідських котів, яких годують раз у 2-3 дні.  Риба ще не ловиться. Зерно було по 10грн кг і то не завжди в наявності.  Землі навколо приватизовані, нема навіть де траву заготовляти. Комбайн один десь на 6 сіл, треба велику чергу відстояти, щоб змолотити те  зерно, що виросло на своєму городі. По 25грн не кожний селянин може собі дозволити таритись мішками цукру.  Крупів було повно у магазинах, ніхто навіть не думав наперід запасатись

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, mastervovik сказал:

Подскажите кто шарит:

Местные эмигранты отговаривают от статуса бежанца, мол паспорт заберут домой не вернёшся потом.

Но в моем случае, денег карманных нет, дети маленькие т.е. на работу не пойдет, нужно пособие. А пособие, я так понимаю только для бежанцев?

З.ы. и что, потом нельзя спрыгнуть с бежанца, если дома наладится?

 

Я б ще на перспективу подумав....потім якщо в ЄС їхати, то після статуса біженця будуть на кордоні криво дивитись... причому завжди...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну
  • FLASH зробив темі важливою
  • FLASH відкріпив та зробив звичайною темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...